36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • gyikka
    #19795
    csá!
    Tud vki egy oldalt ahonnan tudok letölteni a fifa 08-hoz magyarosítást és magyar hangot?
    Előre is kössz!
  • lippet
    #19794
    :D Nekem elég az angol meg a spanyol bajnokság!:D
  • II Rocky II
    #19793
    fos hsp felne tegyétek..szar retek az egész.:@@@@ :DD
    szóval egyik ember mondja feltette és azota laggol a fifaja..jo.:D én is feltetem,és mi történt?Fehérvárral menedzsermód. 15.bajnoki mérkőzés ligakupa ősz megnyerve.Szpari ellen jönne a mérk.lejátszom vég és mikor továbbmennék kifagy.Jó belépek mégegyszer mondom nem játszom már le csak gyors szimuláció.Ott is továbbmennék kifagy megjátszottam 3szor.Oda jut hogy uninstall és kész.csao.
  • Curesz
    #19792
    Halih!
    Tudnátok segíteni, hogy most raktam fel újra a szűz fifa 08-at, és milyen patcheket érdemes felrakni? (Vmi roster kéne, meg vmi fű patch elsősorba)
  • moor09
    #19791
    Hello cipőket mivel tudok bevarázsolni a játékba ? a boot raptor idei kiadását nem találom...
  • II Rocky II
    #19790
    ja tudsz...attol függ,hogyan érted az interneten szót :D
  • luigi007
    #19789
    hali.ha nincs kodom ugy tudok játszani interneten?
  • lippet
    #19788
    nem csak alap van fent! :D
  • II Rocky II
    #19787
    hsp08at felteszed és ugy? ^^ nagyon szívesen estére..nem naon este hanem ugy kicsit estefele.
  • lippet
    #19786
    Hello!
    Valakivel megtudnám nézni, hogy hogy megy a multi?
    Úgy gondoltam, hogy gameban ki is próbáljuk!
    Szóljatok, s adom az msn címem!
    Köszi!
  • Duby
    #19785
    Ez tök jó!
    Ilyen nekemis volt már, csak én rúgtam a gólt. Vártam, várogattam, hogy az ellenfél végezzen el egy szabadrúgást, de csak várt. Erre odamentem egyik játékosommal, elvittem a labdát, és berúgtam, ezt a pályán levők földbegyökerezett lábbal nézték. Biztos hiba volt a mátrixba...
    Meg volt párszor olyan is, hogy túl hosszú lett az indítás, de a kapust annyira megzavarta a pattanú labda, hogy utána se lépett, s simán becsorgott a kapuba.
  • hunbasser
    #19784
    :DDDDDDdddddddddd
  • jugen
    #19783
    Tegnap esti meglepetés.
    Ellenfél a tizenhatos vonala körül lesen kapja a labdát.
    A csapatom és az ellenfél játékosai felállnak, hogy én jövök szabadrugással kifele. Kivéve egy ellenfél játékost, aki elvégzi az én szabadrugásomat magát indítva és lő egy gólt. Közben a védőm, akinek kellett volna rúgnia a szabadot, irányíthatalanul áll egyhelyben ahonnan rúgni kellett volna a labdát.
    Középkezdéssel folytatódik a meccs.

    Mókás volt. Szeretem az ilyen bugokat. Szerencsére így is nyertem.
  • II Rocky II
    #19782
    van ilyen egyes emberkékkel.a meccs előtt akad mint atom,ekkor beszarsz mert azt hiszed h a meccsen is fog,aztán ott meg fasza laggmentes:DDD
  • jolesy
    #19781
    Szép estét!

    Mitöl lehet az hogy hamachin játszok haverommal, a meccs tökéletesen laggmentesen megy, a csapatválasztó képernyö és a felállás piskzosul akad? Nemértem, a meccs tökéletes, de a csapat kiválasztásával elmegy 5-6 perc anynira akad :\
  • Count Adyn
    #19780
    Nekem is volt sokszor:D Magától megjavul a következő bejátszástól:D
  • BIZ0906
    #19779
    Nekem még nem volt ilyen.
  • scs17
    #19778
    nekem is ez volt :D
  • II Rocky II
    #19777
    játszom a Vidivel a bajnoki meccset mire a következőt tapaszatlom.:D
  • biglion
    #19776
    Sziasztok!
    Lehet hogy szó vólt már róla, de én itt nem találom.A hivatalos update nem megy fel.Letöltöm klikk az ex-ére és nem tetszik neki valami.Tudtok valamilyen megoldást?
  • II Rocky II
    #19775
    feltettem a cefet de igy angol lett.most mi lessz? nem lehet magyaritani?:D amugy kérdem ha a hsp-t teszem fel akkor magyar marad?:D akkor a cefre leheta hsp-t nyomatni?
  • II Rocky II
    #19774
    mégegy kérdés:) Ha Cefet felteszem akkor karriert kezdek.menteni hogy tudok?elég a document and settingsből kimenteni ami ott vna és kész?és ha ujrateszem a fifat a ceffel azt meg a helyére rakom akkor tudom folyatni?vagy van még másik file is amit menteni kell.köszi...de attol az előző kérdésem is él még.
  • II Rocky II
    #19773
    szóval!ha felteszem a hsp08at akkor a cefet is feltehetem?vagy ha a cefet felteszem akkor a hsp-t is feltehetem?vmi infot ezekről vki erlárulna?
  • beigliboy
    #19772
    hali!

    valaki aki épp játszik el tudná küldeni a real és a bayern játékos listáját, ami a játékban van? fontos lenne. előre is köszi annak aki segít! amúgy a neten sehol nem találom...
  • cucmalajmc
    #19771
    kösy
  • Count Adyn
    #19770
    a "w"-k roszabbak:DD
  • Breki33
    #19769
    angolúl brrrrrrrr

    elolvastad a gyík-ot?
  • Lingers
    #19768
    Sziasztok!Az lenne a bajom,hogy nekem a fifa08 angolúl wan meg és szedtem le hozzá magyar nyelwi fájlokat,de nem tudom,hogy kell berakni légyszi ha tudtok akkor segítsetek előre is köszi wagy wmi megoldást wagy leírást fontos lenne kösy
  • II Rocky II
    #19767
    ezt mondtam én is..és rault nem irta oda szal nem kell kigunyolni a máaikat(ha nem vetted észre akkor meg sry :))
  • attilly
    #19766
    de inkább RAUL!!! :D
  • attilly
    #19765
    pato - henry
  • cucmalajmc
    #19764
    totti-tevez?
  • II Rocky II
    #19763
    Pato-Henry :D
  • cucmalajmc
    #19762
    Ibrahimovich-Henry
  • ForzaInter
    #19761
    Ibrahimovic-Tevez
  • martini12
    #19760
    hello csináltam egy saját csapatot és az a gondom,hogy sok a csatár de mindegyik jó és nem tom melyik két csatárt rakjam fel,mert van pato,ibrahinovich,totti,tevez,henry nem tudtok segíteni?
  • Harry29
    #19759
    1. Csökkentsd a játékosok fizetését!
    2. Fejleszd a stadion igazgatót!
  • jugen
    #19758
    Egy tanács kellene!

    Ilyen helyzettel még nem találkoztam. Manager módban most szerződtem egy másik klubhoz. Ugye először 4 db edzőmeccs. Ahogy mennek ezek a meccsek idegenben észrevettem, hogy hatalmas pénzt visznek a játékosok, kb 350e-et. Gondoltam sebaj majd az itthoni meccseken visszahozom, jegyárak az egekben. De nem így történt. Otthon csak kb. 40e plusszal zár. Gyorsan megváltam pár játékostól, de ahogy elnézem 6 meccs és minuszban vagyok megint.

    Tudna vlki segíteni, hogy mi ilyenkor a teendő, ha már eleve csődre van itélve a klub?
  • geri777
    #19757
    hellosztok kösszönöm a linekeket

    de szerintem ez nem az nekem olyan kéne amibe csapatként van benne nem a magyar válogatot kell mert azmár megvan

  • kovacsgeri
    #19756
    hello! feltettem a megfelelő verziójú hamachit és a játék vagy a csapatválasztásnál vagy a betöltésnél megszakad lan-os játéknál:( pedig direkt ip-ben is működik, csak a hamachi kényelmesebb! nincs valami ötletetek h mi lehet a baj ? segítségeteket köszönöm előre is