36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • jolesy
    #19835
    hát azért sokaknak csak low meg medium grafon fut a pes, high-on már csak azoknak meg akiknek a karija tudja a Shader 3.0-t....enyém tudja és 2,4es procim van és nem fut tökéletesen
  • ForzaInter
    #19834
    pes2008 nextgen és gyengébb gépenekn is fut lazán.......
  • hunbasser
    #19833
    nem.

    amúgy senki nem írta,hogy az euro 2008 nem next-gen lesz,szóval ha te most az euro 2008-ról beszélsz,akkor az már valószínüleg nextgen lesz,ha ilyen konfig kell hozzá.
  • SzocsA
    #19832
    de nemaz és ez az ajánlott ha nextgen lesz akkor mekkora lesz a gépigénye?
    2magos 3 Ghz?
  • hunbasser
    #19831
    ezen most mi olyan borzasztó? next-gen grafhoz simán kell 3 ghz.
  • SzocsA
    #19830


    -Milyen konfiguráció ajánlott a játékhoz?

    -Az előbb felsorolt minimum rendszerigényhez képest kétszer jobb hardverek. Például: CPU: Intel Pentium 4 3 GHz,?????????? 512 MB RAM(Vista esetében minimum 1 GB RAM),GeForce 6,7,8,9 széria 128 MB memóriával.

  • cucmalajmc
    #19829
    igen, bár ez nevetséges kifogás, hogy azért nem next-gen pc-re hogy ne legyen magas gépigény. LOL! 2007-es játék! már melyik nem next-gen ebben az évben? ez szánalmas volt az EA-tól. 09 már az lesz. de akkor az euro miért nem?
  • SzocsA
    #19828
    nextgen miért nem lehetett pcre is nextgen gamet kidobni miért csak konzolra?
    te szerinted a fifa 07 és a 08 mekkora külömbség van?
    vagyis tuti nem fejlesztették hónapokig mert megcsinálták konzolra azt észbekaptak hogy létezik pc aztán az utolsó napokban csináltak valamit!
  • II Rocky II
    #19827
    hát sztem a euro 2008 tök fifa08 lessz...semmi változást nem várok..annyi hogy euro 2008 as csapatok benne lesznek semmi több...
  • cucmalajmc
    #19826
    teszem hozzá, hogy az uefa 06-07 játékban több újítás volt a fifa 07-hez képest, mint a fifa07 és a -08 között. ezért reménykedhetünk. meg hát senki nem mondta, hogy kötelező megvenni...1 próbát megér.
  • cucmalajmc
    #19825
    Fifa 09 next-gen lesz!? az euro 2008 áprilisban jelenik meg és azt mondják ne várjunk csodát. augusztusra meg next-gen fifát ígérnek? akkor most ebben semmi változás, 4 hónap alatt meg világot megváltó játékot készítenek? fifa 09 is egy nagy lesz...

    euro 2008
  • SzocsA
    #19824
    hát arra gondoltam! hogy 10esre teszed!
    amugy a nézői támogatottség 99 % on van mert ha nem akkor nem kapod meg a max jegypénz!

    akkor eladod a felesleges embereket!

    máshogy meg úgy lehetne hogy CM8al átálítod a szurkolók létszámát 300 000 re de akkor sajnos újra kell kezdened mert nem lesznek jók a mentések!
  • II Rocky II
    #19823
    méretét???:O azt meg hogyan? a stadion igazgatót oké hogy lehet,de az is alapbol 10en van nem is lehet emelni a barcanal.Szóval a méretét hol lehet emelni?
  • SzocsA
    #19822
    eladsz pár játékost!
    emeled a jegy árát!
    növeled a stadion méretét!
  • dienesoft
    #19821
    Sziasztok!

    Biztos hatezerszer leirtátok már, de igazából (a kereső "segítségével") semmi választ nem találtam. Az FC Barca-val kezdenék el egy uj szezont, a nyitómeccsen a madridot legyőztem, de folyamatosan minuszba végződök. Azt látom, hogy a játékosok egy rakást pénz lenyulnak, de a fizetésüket nem lehet lejjebb vinni, csak emelni. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm előre is a segítséget!
  • II Rocky II
    #19820
    jaa.azt vágom hogy a nyil ott van akkor,de azt hittem még előrébb is lehet tenni a védelmet.:) mert az nem vmi sok sztem.:S
  • examinee
    #19819
    Videok
  • SzocsA
    #19818
    hát én beállítottam! van narancssárga 3 szög de a 16osomnál vannak a csatárok ha a kék háromszög a kapusomat kilökik a kapumból!
    védekezésnél ha a Qt nyomod és a numpadon lévők közűl választhatod a lest vonalvédelmet az EF az előretolt védelem?
    vagy a másikat!

    ezeket egyszerre beállíthatom vagy csak a támadást kell rányomni hogy széljáték vagy 3emberke vagy a másik ketőt nemtudom !

    ezt megcsináltam de nemjó
  • hunbasser
    #19817
    szocsa,rocky: egyszerű,mentalitást változtattok (numpadon az 5-ös gomb,és addig nyomjátok,amíg felfelé mutató háromszöget nem láttok),és akkor mindenki előrébb lesz kicsit.

    a másik megoldás pedig az,hogy egy csapathoz csináltok külön formációt,és akkor oda tehetitek az embereket,ahová akarjátok(csak hát ez sajna multiban nem működik,ezt remélem a 09-ben kijavítják,és azt is remélem,hogy nem olyan lesz ez a szabad formációs cucc,mint a mostaniban,hanem mondjuk csak simán meccs előtt is ide-oda tologathatjuk a játékosokat,azt hiszem anno még a fifa 97-ben volt ilyen)
  • II Rocky II
    #19816
    hogy lehet előretolni a védelmet?
  • SzocsA
    #19815
    hát nekem a 07 ben volt hasonló problémám eltűntek a játékosaim de az ellen látható maradt ilyenkor valamilyen bejátszást kell csinálni akkor visszajönnek az emberkék!
    de itt még a pálya vonala is eltűnt nekem csak az emberkéim mentek el!


    és hogyan tudom beállítani azt hogy a csatáraim ne a 16os vonalánál legyenek hanem előrébb! pedig támadáson vagyok és előretolt védelem mégis hátúl vannak!
  • surmi
    #19814
    Amúgy a magyar nyelvűvel próbáltuk nem tudom, hogy ez számít e valamit csak gondoltam beírom.
  • surmi
    #19813
    Hello, egy kérdésem lenne. Kollégiumban szeretnénk a fifa 08-al játszani hálóban de nem megy.Viszont a 07 pedig tökéletesen.Rámegyünk, hogy többszemélyes játék, hálózat az egyikünk indít a másik csatlakozik de mikor a mecs töltödne be kilép.Pedig ahogy mondtam a 07-tel tökéletesen megy és singleben is tudunk játszani a 08-al úgy hogy nem a gépünk a rosz.Amúgy több gépen is kipróbáltuk még hamachival is de valahogy nem tudtunk játszani.Ha esetleg van valami patch vagy másképp tudtok segíteni azt megköszöném.Csá
  • II Rocky II
    #19812
    ha tudnának akkor irnának.nyugi má'.
  • PuMaa
    #19811
    Én problémámra senki nem tud semmit ?
  • II Rocky II
    #19810
    no
  • PuMaa
    #19809
    Sziasztok feltettem egy Patchet az a baj hogy nem tudom mert melyik okozta mert vagy 5 t raktam fel egyszerre de elindítok egy mecset és nem látom a labdát csak az árnyékát CM 08 már próbáltam hogy csak 1 labdát tetem be meg minden de akkor is csak az árnyékát látom
    Remélem tudtok segíteni előre is köszi !
  • mandras3
    #19808
    Sziasztok

    Hamachin lehet-e a meccs hosszát állítani?
    Köszi a segítségeteket
  • Límyster
    #19807
    Hello!
    Van 1 Fujitsu Pi 2530-as notebook-om amin vista rendszer van telepítve
    Megvettem a fifa 08-at,és probléma a következő,meccs közben a játék sebessége iszonyú lassú(szaggat),pedig már a beállításoknál átállítottam mindent,leszedtem a legújabb videokari(Ati radeon X2300 HD) drivert,de így sem oldodott meg a probléma.Gondoltam felteszem az XP-t de nem támogatja a gép.Ha esetleg tud valaki valami féle megoldást azt nagyon megköszönném.
  • jolesy
    #19806
    Sziasztok!

    ATI x1950GT karim van és homályos a játék visszajátszásoknál...tudom hogy át lehet írni a cfg file-ba a 0-t 1-re meg is tettem, de miért homályos? Elvileg támogatnia kéne ezt a karit nem?
  • hunbasser
    #19805
    igazad van...:D
  • Breki33
    #19804
    Viszont ha jól emléxem a roster csak pár file talán az fe könyvtárban, de mivel a játékot rég töröltem nem tudom pontosan megmondani.
  • Breki33
    #19803
    nem kell másolni

    elég két könyvtár

    egy data és egy data1

    ha az utóbbi kell data átnevez data2
    data1 átnevez data és kész

    aki lusta még bat file-t is csinálhat erre
  • Count Adyn
    #19802
    Én 3-4 évente, amikor veszek telefont, az új sim-kártyán lévő pénzt felotlom sg VIP re, aztán berakom a régi kártyám:DD
  • hunbasser
    #19801
    "elég" csak a data mappát :DDDdddddd jahh,végülis járható út,csak hát f*szomnak van kedve másolgatni mindig egy meccs előtt :D hosszabb a másolás mint a meccs :D na jó,azért nem,de egyszerűbb lenne csak azt a pár fájlt kicserélgetni meccs előtt.

    amúgy a logót azért vettem ki,mert ugye az előző 150x25-ös volt,és kicsiben rosszul nézett ki,újat nincs kedvem csinálni,vip tagságért meg csak emiatt nem fogok fizetni :D
  • II Rocky II
    #19800
    de fura vagy igy "szüzen" :D
    de amugy ugy nem lehet megoldani,hogy a program file-s ea sports fifa08 mappát másolni vhova.Majd ha felteszi a rostert akkor aztán visszamásolni és akkor felülirja megint és igy lehet hogy menne is,vagy tévedek?
  • hunbasser
    #19799
    na,ez engem is érdekelne...
  • jolesy
    #19798
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogy a roster patch melyik fájlokat cseréli ki? Meg hogy akkor meg lehet-e azt csinláni hogy a szüz játékról lementeni azokat a fájlokat amiket a roster patch kicserél és aztán cserélgetni, mert így ha fölrakom már nem tudok oylan ellen játszani akinek nincs fölrakva o.O
  • minimize
    #19797
    champs league 06-07-hez létezik valami rooster-patch???
    megőrülök, hogy 2éves játékoslisták vannak...esetleg program, vagy valami??!thx.
  • rooney8
    #19796
    GYIK