36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • SzocsA
    #19875
    nekrm lenne csak mikrónetem van és ha csak egy pillanatra is elmegy a net vagy akadozik már kilép a játék!
    szóval nem tudtam végigjátszani idáig egyetlen egy multis meccset se!
    mert mindig megszakadt!
  • mama2
    #19874
    Kinek van kedve direkt ip-n keresztül nyomatni?
  • 206
    #19873
    thx
  • SzocsA
    #19872
    olvass GYIKot
    ott leírják részletesen!
  • 206
    #19871
    hy
    multizni akarunk haverral hamachi-n keresztül több személyes lanba nem láttuk egymást, elmondaná valaki h is kell pontosan hasnálni a direkt ip-s cuccost(kinek mit kell beírni meg ilyenek) thx a helpet!
  • II Rocky II
    #19870
    jo nmetutttam:D amugy azért irtam hogy te irhatsz rám ,mrert te ajánlod itt magad közben meg vannak emberek akik alig atalálnak ellenfelet:P:D na mind1..
    jó a banner
  • totti10
    #19869
    te is irhatsz rám:P
  • II Rocky II
    #19868
    passszod mértnem irsz rááám:DDDD néha alig találni fifazni valo emberkét.(amugy multit nem szabad eme csodálatos topicban kérni:DDDD
  • totti10
    #19867
    sziasztok

    ha vkinek van kedve multiba fifázni akkor vegyen fel :)

    msn: [email protected]
  • PESFAN
    #19866
    Sziasztok!

    Nem lehet tudni valami új roster update-ről?
    Jó lenne már egy olyan adatbázisfrissítés amin látszódnak a januári átigazolások is.
  • II Rocky II
    #19865
    hja ha nem jo akkor a te géped is tett ujra :)sok sikert.eredményt várjuk.:D
  • hunbasser
    #19864
    winreinstall után tuti,hogy működni fog...ha nem,akkor írjatok az ea-nek

    esetleg még megpróbálhatjátok azt,hogy direct ip-ben beírod az albitársad belső ipjét,és arra kapcsolódsz.
  • mabbak
    #19863
    Hát mivel mindkét gépen zerora írtottam a fifát, értsd mentett állások és télleg minden config meg ilyen lószar fájlok, mappák, és a így raktam újra a programot, nem hiszem, hogy az elmúlt fél napban elfelejtettem volna, hogy felraktam egy peccset :))). Na mind1 srácok köszi szépen a segítséget, most majd az lesz, hogy haver gépén is újravindóz, ha utána se műxik akkor bájbáj fifamulti...
  • SzocsA
    #19862
    mivan ha elfelejtetted hogy ezt a pachet feltetted!
    CM8al nem piszkáltad meg az adatbázist?
    hogy átítad a stadion befogadóképességét vagy a akármit a stadion hálóját!
    vagy valamelyikőtök magát beleszerkeztette az egyik csapatba! vagy mittudom én!
    ha tényleg semmilyen pach nicns fent és eddig jó volt akkor most nemtudom mi a probléma
  • mabbak
    #19861
    Fél éve ugyanúgy csináltam ahogy most, most ugyanúgy csinálom ahogy fél éve. -.- Többször leírtam már am hogy :DDD. Ha tudnám, hogy mit raktam fel amitől nem műxik, akkor szted egyáltalán létezne a kérdésem? :))
  • hunbasser
    #19860
    hát,ezért mondom,hogy érdekes...talán csinálj mégegy winreinstallt :D de lehet,hogy valami az albitársadnál nem klappol.
  • SzocsA
    #19859
    fél éve hogyan csináltad? és most hogyan csinálod?
    mit raktál fel hogy nem műxik?
  • mabbak
    #19858
    Hát basszus kajak beszarok, mindkettőnknek full szűz a fifa, 10 perces eltéréssel raktam fel, hamacsit újraraktam mindkét gépen, de gecire nem műxik. Router meg ja azért kell, hogy netet osszunk, mily meglepő :DDD. Am nem tudom mit lehetne még csinálni, mindezt úgy, h fél éve még lazán játszogattunk és ugyanez volt a felállás...csak ugye nekem winreinstall...
  • II Rocky II
    #19857
    télleg.:D azt hittem a srác irt..nem is figyeltem a nicket.:D
  • hunbasser
    #19856
    mondogatjátok itt,hogy lehet,hogy a router,meg ha nem az,akkor hamachi,stb...de hát könyörgöm,egy albérletben élnek,routerük van,gondolom azért kell,hogy egymást közt osszák el a netet! tehát itt nem kell portforwardolni,hamachira meg végképp semmi szükség nincs...

    ha meg nem egyezik az adatbázis,akkor azt a fifa úgyis írja,bár nem tudom,hogy ez csak akkor érvényes-e,ha rendes rostert pakol fel valaki,vagy akkor is,ha csak egyetlen egy játékos eltérés van a két adatbázis között...
  • hunbasser
    #19855
    nem engem,teee... :PP
  • II Rocky II
    #19854
    nem nézlek!
    Tudom hogy probáltad amit irtam majd mindet amit írtam,csak gondoltam leirom összességében az egészet.Mást nemtudok sajna.:S
    #19853:
    sztem a portforward helyett a hamachi a megoldás:)
    A játékos igazolásokra meg a fifa uninstallja.
    Ha így sem mükszik akkor egy xp reinstall?! és tényleg én mást nem tudok.Ha akkor jó volt most is jónak kell lennie.:)
  • SzocsA
    #19853
    Fontos,hogy az adatbázis mindkettőtöknél MEGEGYEZŐ legyen!!!Tehát,ha valakinél fel van téve egy roster(adatbézis frissítés),akkor a másiknak is szüksége lesz erre. Ha már egy játékost is valamelyikőtök átigazolt a játékban(nem manager modeban) vagy létrehozott egy játékost(nem Be a pro,azaz Légy profi módban),már bukott ügy az egész,tehát a játékost vissza kell igazolni eredeti helyére,létrehozott játékos esetében pedig törölni kell a játékost.



    A routerről egy kicsit: ha router alól netezik mindkét játékos,akkor egyikőjük sem fog tudni hostolni,de ha az egyik nem játékos nem routeres, akkor ő tud hostolni,és a másik(aki routeres) tud rá csatlakozni. Viszont,ha mindketten routeresek,akkor vagy port forwardolni kell(ez azt jelenti,hogy azt a portot,amit a FIFA 08 használ, a 3658-as,"kihozzuk a router elé",ezáltal már nem leszünk passzívak)

    Hogyan port forwardoljunk? (Itt válaszd ki a routered típusát és rákattintasz, játékokat fogsz látni, a játékok kezdőbetűnként vannak csoportosítva, így nyilván az F betűnél megtalálod a FIFA 07-et,ne ijedj meg,a FIFA 08-nál is ugyanúgy kell csinálni,mint a 07-nél :))
  • hunbasser
    #19852
    ne nézd már hülyének a másikat...:)

    amúgy nekem meg most olyan problematikám van,hogy haversráccal(akivel egy szolgáltatón belül vagyunk) nem tudunk fifázni valami miatt...mindig ment,de egy ideje már nem...adatbázis is ugyanaz,tűzfal is ki van lőve.hamachival is próbáltuk,ott legalább már eljutottunk a csapatválasztásig,de lefagy,és kiírja,hogy kapcsolat megszakadt :\ pedig régen jó sokat játszottunk,elképzelni sem tudjuk,hogy mi lehet a probléma.
  • II Rocky II
    #19851
    igen.a gazda gazdat nyom.a csatizni kivánt ember meg beirja a gazda hamachis ipjét.tüzfal kilöve.egyszerre csatlakozva.patch ne legyen fennt.illetve hacsak lehet mindent löjetek ki a gyorsinditásbol(folyamatokbol).(ezt éln szoktam megtenni::D)röviden ezek ha megvannak akkor mennie (!!!) kell a fifanak.
    Még egy javaslat,mi lenne ha a fifat ujratennétek?
  • mabbak
    #19850
    Néztük, nézegettük, ott csak annyit kell nem, hogy megcsináljuk hamacsival a hálót. Ip szerinti csatit választjuk és ip-hez egyikünk beírja másikunk hamacsis ip-jét? Mert ebben az esetben kapcsolódás sikertelen hibaüzivel lefagy a menü egy része. -.-
  • BIZ0906
    #19849
    EZ a gáz ilyet megkérdezel..áhh
  • SzocsA
    #19848
    a gamerboltok polcairól!:)
  • Jpg
    #19847
    Sziasztok honnan tudnám leszedni a Fifa 08 Manager?
  • II Rocky II
    #19846
    hamachival néztétek?ha nem akkor rajta. :)
  • mabbak
    #19845
    Tűzfal ki. Routerünk van, de hálózati játéknál az számít vmit? Amúgy, nem azzal van a baj szerintem, mert a kapcsolat az megvan, csak csapatkiválasztás után, betöltés után vmiért szakad. Ez lehet a router miatt?
  • cucmalajmc
    #19844
    tűzfal ki. routeretek van?
  • mabbak
    #19843
    Hirtelen nem tudom, azt h megszakadt a kapcsolat :DD
  • SzocsA
    #19842
    mit ír ki?
  • mabbak
    #19841
    semmilyen peccs, semmilyen ruszter ápdét...
  • SzocsA
    #19840
    tényleg egyikőtök se tett fel semmilyen pachet?
    és ha a roster pachet feltettétek akkor rá kell menni a csapatok frissítésére és visszaállítani a frissített csapatokra! vagy hogy ezt próbáljátok meg!
  • mabbak
    #19839
    És még amit hozzátennék: vagy egy hónapja tudtunk játszani, csak nálam volt egy vindózreinstall. Bocs h kettő lett...
  • mabbak
    #19838
    Hali
    Az a helyzet, hogy szeretnék albitársammal fifázni (08) multiba, többszemélyes hálózati játékot kiválasztjuk, egyikünk hostol másik csatizik. Minden nagyon jó kiválasztjuk a csapatokat, betölt a játék, mikor kezdődne a meccs hibaüzivel szakad a kapcsolat. Akármelyikünk hostol ugyanez van. A progi tört, de ugyanaz a verzio, full alap mindkettő, semmi változtatás nincs roosterbe. Mi lehet a probléma?
  • jolesy
    #19837
    Nekem megvan a pes de nem tetszik o.O pedig eddig a pes 4-töl 6-ig csak peseztem.....nemtetszik ebbe a mozgás, nagyon konzolos :(
  • SzocsA
    #19836
    na neszívassatok! miez ahhoz képest amilyen a fifa grafikája! szinte nem változott semmit a 07 hez és a 06 hoz képest azért a 3 Ghz proci túlzás!
    a pes nincs meg de gondolkodtam(om) hogy megnézem milyen!