36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Mayorpapa
    #19916
    sziasztok! olyan problémám van, hogy amikor elkezdek egy meccset, azonnal a kezdőrúgás van, nincs bevonulóanimáció, csapatösszeállítás stb. Biztos valami progival átállítottam, de még tavaly(most kezdtem ismét játszani).
    nem tudja valki, hogy lehet ezt visszaállítani? Vagy hol tárolja ezeket a beállításait a FIFA?
  • II Rocky II
    #19915
    arrra nem gondolsz hogy már elkezdték csinálni a fifa09et és a 4 hónap még arra lessz elég hogy befejezzék,tökéletesítsék a munkájukat:)
  • cucmalajmc
    #19914
    remény a gyengék oltalma... de most komolyan, ha az euro nem next-gen a 09-meg hogy lesz az? 4 hónap alatt csinálják majd meg?
  • DaemoonHunter
    #19913
    Az Euro alatt még régi grafmotor lesz. A 09 viszont "nextgen" grafikával fog érkezni, ha lehet még hinni az EA-nek.
  • SLICK
    #19912
    Nagyon remélem, na meg ne mártana már a FIFA nevéhez méltó játékot csinálni!
  • BIZ0906
    #19911
    Kénytelenek ha az online EASO-t akarják nyomatni :)
  • ProGabe #19910
    euro 2008 debut trailer

    egy kérdésem lenne:vajon pc-re is a next-gen jön?
  • daver88
    #19908
    tudom, hogy nincs egér, ezért kérdezem, hogy esetleg nem lehet-e a devdat-ot átbuherálni vhogy....
  • hunbasser
    #19907
    single playerben ilyenkor az egérrel lehetne,de multiban már olyankor szerintem nincs kurzor :\
  • II Rocky II
    #19906
    lol nem értetted a poént?:Dmind1...
  • daver88
    #19905
    üdv!!

    olyan problémám lenne, hogy van egy elég régi gamepadom, amivel multiba nem tudok a játékosbeállítások után a meccsre menni, mivel nincs olyan gomb, amivel tovább tudnék menni...mondom, elég régi a gamepad, haverom elkérte múltkor, és ő azt mondja, tud vele jáccani, és jó lenne neten is nyomni azzal...dehát nem megy...

    namármost azt nem lehet megoldani, hogy átrakjuk egy másik gombra azt a "space" gombot áttegyük?? például a bal hátsó gombok egyikére át lehetne rakni, mert azt nem használja

    vagy van olyan módszer, hogy a játékbeállításoknak, ha gamepaddal vagyok, akkor vmivel tovább lehetne nyomni???

    a gamepadról ennyit tudni: DragonRise USB Gamepad

    pls gyorsan válaszoljatok, fontos lenne
  • Atti12
    #19904
    nem vagy hülye vagy??
    wtf?
    most nem vagy hülye, vagy hülye vagy Balboa elvtárs? :P
  • II Rocky II
    #19903
    nem vagyhülyevagy:DD
    azért van atopic hogy kérdezzünk,egymástól öteltet merítsünk.
    Én azt mondom hogy ha azon a poszton játszatod akkor felfog menni 87esre..de akkor mindig azn kell játszatni.( de én amatőr vagyok ilyen szinten,de hátha segítettem vmit):))
  • Japep
    #19902
    És még egy kérdés...már tisztára hülyének érzem magam, hogy ennyit kérdezek... :S

    Ha pl van egy BK posztú játékosom, de a felállásomban nincs csak BKK (4-3-3), akkor ha kiteszem őt a baloldalra, akkor 87 helyett csak 76-os a "képessége"...nem lehet valahogy átszokatni másik posztra???

    Előre is kössz! :D
  • Japep
    #19901
    MonkeyDragonnal ki akarom a mezszám stílusát cserélni, de valamiért nem megy...kiírja, hogy sikeres, erre mégsem az...
    Valami ötlet???
  • szucsy89
    #19900
    nekem ilyenkor a "c"-vel jön a kapus...
  • pokolipeti
    #19899
    ÓÓÓ!Ezer köszi!
  • hunbasser
    #19898
    szia!

    meg lehet csinálni. dokumentumok/FIFA 06 WC mappát akár egyben ki is másolhatod,de elég csak a mentésfájlt,és akkor a másik gépen ugyanoda bemásolod,és akkor lehet tolni.
  • pokolipeti
    #19897
    Sziasztok!Én azt szeretném kérdezni,ha én pendrive-ra szertnék menteni a fifa world cup-ból metéseket,hogy azt egy másik gépen használjam,azt meglehet csinálni?És ha igen akkor hogy?Előre is köszi!
  • II Rocky II
    #19896
    vagy R ...
    vki nem vágja melyek azok a pecsek amit feltehetek ugy hogy a multi siman menjen attol.:)
    gondolok pl a kerernyore,hogy angol bajnokis ilyen skinem legyen(nemtom a pontos nevet sajnos)
  • hunbasser
    #19895
    shift
  • Japep
    #19894
    Amúgy ha pl a 90.percben szögletem van, akkor kiírja a gép, hogy...
    R - Kapus kihívása szöglethez

    Ezt mégis melyik gombbal kell??? :D
  • hunbasser
    #19893
    szia Ábel :)

    fifahungaryn legend patch és roster is van.
  • Count Adyn
    #19892
    Vista alatt az emberek 60% nak ien sajnos:/ Biztos a Feng Shui:D
  • SgtChris
    #19891
    Az mitől lehet, hogy MS VISTA SP1-en olyan sebességgel fut a játék, mintha lassított felvételt néznék? Szóval, nem akadozik, hanem tényleg, mintha le lenne lassítva a felvétel... Pfff.... 174.xx verziós Forceware driverrel...
  • BIZ0906
    #19890
    Látom neked sem favorit a 08 :) megértem
  • Cabell
    #19889
    Sziasztok, tudom, maradi vagyok, de nagyon nagy szükségem lenne egy rosterre, valamint egy legend patchre FIFA!!07!!!.hez!

    Ha valaki tud segíteni, akkor az írjon légyszi!
    Nagyon köszi:)!
  • mabbak
    #19888
    No emberek megtörtén a csoda, tudunk albin belül fifazni haverral. :) Megoldás az volt, hogy újraraktam a vindózát, utána pöpec volt minden. Köszi mindenkinek, aki próbált segíteni!
  • Japep
    #19887
    Szerintem ezt is megtaláltam... :D
  • Japep
    #19886
    Már megcsináltam magamnak a fehér alapot...

    És azt a mezt ki lehet cserélni, amit meccsek előtt mutat a mezválasztásnál valamilyen programmal? Úgyértve hogy azon a képen ne az alap legyen, hanem már a módosítottnak megfelelő...
  • domez128
    #19885
    Sziasztok !
    Nem tudja valaki , mi van au EA szerverével ? nem tudok belépni azt mondja a szerver hibás !
    Vagy, esetleg nállam lehet a baj ?
  • Japep
    #19884
    Leszedtem a MonkeyDragon Series 2.0-át a FifaHungary.com-ról, mert mezt szeretnék csinálni...
    Az lenne a kérdésem, hogy nem lehet-e valahonnan letölteni egy alap, sima, fehér mezalapot?
  • Gio
    #19883
    Hello.

    Patch-eket akarom felrakni probaltam mar kb mindegyik verziot, de nem engedi, a regi file-okkal van gondja. Nem szeretnek online jatszani, viszont a roster update jol jonne. flt verziom van. Full friss install, most raktam fel, segitene valaki?
  • SzocsA
    #19882
    hát csináld bele magad a csapatba én beletettem magam persze minden full!
    és vagy 50 millát érek!
  • Japep
    #19881
    Ja, de azt írják, hogy egy ilyen kis csapatba nem jönnek... :S
    Sztárom meg nincs a csapatban...nam baj, akkor majd keresgélek!
  • SzocsA
    #19880
    de van keresni kell ha nagyon keresel találsz is!
    de meg lehet csinálni a CMel hogy a csapatod stadionját a befogadoképességét megemeled.
    eladsz pár sztárt vagy felesleges emberkét!
    emeled a jegy árát!
    és van mág egy csomo minden!
    olyan cfg amivel milliokat kapsz hazai meccsek után a jegyekből!
    azt hiszem ez a 07hez volt!

    de a legegyszerűbb módja annak hogy veszel szabadúszókat aztán a következő átigazolási szezonba eladod őket!
    így egy csomó pénzt lehet keresni!
  • Japep
    #19879
    1,5 millióval indulok, a legdrágább játékosom kb 600.000, az igazgató fejlesztése pedig több, mint amennyi pénzem van... :S
  • II Rocky II
    #19878
    biztos van..én nemtok róla:D hát adj el játékost,majd növeld a stadionigazgatót...nekem ez mindig bevállik.
  • Japep
    #19877
    Hello!

    Nincs valami kód vagy hasonló a FIFA08-hoz, amivel pénzt lehetne kapni?
    Mivel elkezdtem a QPR-rel egy bajnokságot, de folyamatosan csökken a bankegyenlegem...nem vettem sztárokat, nem is tudnék, csupán az "életben maradás" is kérdéses...ezért kellene!

    Előre is kössz!
  • totti10
    #19876
    nekem! msn : [email protected]