36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Barnabyka
    #20119
    Gyikban is olvashatsz róla...
  • hunbasser
    #20118
    System Requirements - Can you run it?
  • szucsy89
    #20117
    inkább írd le milyen géped van és megmondjuk h fog e menni:D amúgy nem kell hozzá erőmű, elmegy szinte egy zsebteleppel is XD
  • Atti12
    #20116
    " birokat is látni lehet" Én ebből azt vettem le hogy játék közbe látni lehet a bírókat, és arra mondtam hogy a 08 ban is lehetett, a megfelelő beállítások elvégzése után ;) Arról, hogy a kivonulásnál látni lehet e nem volt szó :D De nem, ott nem voltak
  • asdfffffff
    #20115
    üdv valaki tudna nekem adatokat adni? milyen erős gép kell a game hoz?
    proci vidi kártya mennyit foglal a játék és egyéb...
  • II Rocky II
    #20114
    08ba a kezdésnél mikor kivonulnak akkor van biro?
  • Atti12
    #20113
    birokat a 08 ba is lehetett látni. Mellesleg nem tudom de nekem rohadt könnyű lett.. Akárhogy lövöm gól :/ amúgy már letöröltem :D
  • II Rocky II
    #20112
    ezeket a megfelelő topicba kéne irni,nem?:D
    amugy sztem jo a game.nekem tetszik..a birokat is látni lehet,megtudjuk a nevüket,az edző is feltünik..pl bedobásnál taktikai karintéseket végez XD
    amugy félprofin-magyarokkal döntőig menetetlem :)
    szerbia-magyaro 3-2 (0-1;1-1;2-1;(kiállították egyik szerb jatekost) majd 3-1 és végül 3-2 (de a negyeddöntőben az olaszok ellen meg a 90be lőttem be a győztes gólt (pedig vezettek mindig ellenem).
    amugy sztem fasza lett a game,egy kis fejlesztés és jöhet a 08!
    az írányítás kajak fifa08.
    ööö az ujfajta szabadrugást nem vettem észre:S
    ja és még az is etszik hogy szabadnál a sorfalat ha irányitom és ugrani akarok velük akkor vmi valoságos végre és nem csak ien hullámba ugranak hanem összevissza,azaz szét is bomlanak :D
    a beivelsénél itt meg könnyebb kapásbol belöni mint a 08ba...
    nekem tetszik az euro08,lehet nektek nem ,de ez van.KInek a pap és kinek a papné:P
  • cucmalajmc
    #20111
    a fáradtságot/sérülést jelzi. elég idétlen.
  • szucsy89
    #20110
    háát az is lehetne de sztem nem:D
  • hunbasser
    #20109
    a csata küzdelmeiben annyira megsérülnek,hogy elkezdenek vérezni?
  • szucsy89
    #20108
    uefa2008ba az utolsó percekben az emberek "alatt" megjelenik ilyen piros izé:D:D na az micsoda?:D
  • grizzly21
    #20107
    ok koszi, ezt gyanitottam.
    2 nap mulva veszek ps3mat a gta miatt amugyis..
  • Duby
    #20106
    Egyiket se érdemes. Legalábbis PC-st.
  • grizzly21
    #20105
    ize..megvenni persze, szobotlas volt
  • grizzly21
    #20104
    mekkora kalap fos ez az EA.

    Euro 2008rol hol vannak screenshotok? neten csak konzolosokat talaltam.
    Bar az is jo ha valaki osszefoglalja, hogy erdemes e egyaltalan letolteni
  • II Rocky II
    #20103
    ja ha gondolod akkor tolhatunk,holnap felkurrantom a gépre és kész :]]]
    a terem focit tetszik benne nékem :)
    nos msned add meg privátba és ha van kedved akkor holnap 19.00 után vmikor tolhatunk 2 meccset:D
    1-2-3 éve nem toltam vele :D
  • jugen
    #20102
    szerintem is az egyik legjobb fifa volt :)
  • Barnabyka
    #20101
    ez van..sprite...
  • SLICK
    #20100
    vki erre egy megoldást? -.-
  • Barnabyka
    #20099
  • Philip00
    #20098
    Sziasztok, nincs kedve valakinek fifa 98-at játszani egymás ellen hamachin keresztül?
    Tudom, hogy régi game, de én imádom
  • Legend Killer
    #20097
    az eb géjm...
  • jugen
    #20096
    mi ez a borzalom?
  • lippet
    #20095
    meik az?
  • SLICK
    #20094
    a rajongói boltban beváltottam a nyert pontjaimat egy labdára. Az a kérdésem, hogy ezt a labdát menedzser módban használhatom valahogy? Mert hiába állítom be alapértelmezett labdaként, csak egy sima barátságos meccsen játszhatok vele. Bajnokság alatt viszont nem :|
  • Barnabyka
    #20093
    MEGTALÁLOD ASSZEM EZT A FILE-TITT
  • lippet
    #20092
    felrakta asszem a filet
  • II Rocky II
    #20091
    ott van az a file?a tényleges mérettel?
  • lippet
    #20090
    Próbáltam angolul is felrakni és akkor se megy! Rámegyek, hogy újra s újrakezdi a telepítést olyan módon, hogy egy csík kb 35-40percig jön létre!

    Lécci segítsetek!
  • lippet
    #20089
    Ezt írja ki:
  • lippet
    #20088
    már megint vagy fél órája telepít
  • myl0
    #20087
    Sziasztok!
    Tudna valaki adni egy működő linket adni az Adboard Importer 08-hoz. Már 4 órája keresem de nem tom sehonnan letölteni. Előre is köszi.
  • Kanál
    #20086
    királyság köszi köszi
  • hunbasser
    #20085
    ha online szerveren szeretnél játszani,akkor a hivatalos patchet kell használnod(FAQ-ban illetve largedownloadson is fent van),de szerintem a hollandok abban sincsenek megcsinálva,mivel licenszproblémák miatt játszanak a holland válogatottban fiktív figurák.

    ha multizni szeretnél,akkor is csak úgy tudsz,ha leszedsz egy holland patchet(mondjuk fifahungaryről vagy fvm-ről),de akkor viszont az ellenfelednek is fent kell lennie a patchnek.csak akkor tudsz multizni,ha megegyezik az adatbázis,ha már egy játékos eltérés is van,akkor nem jön létre a kapcsolat
  • Kanál
    #20084
    csumi, az a kérdésem hogy adatbázis cserét hogy lehet megoldani hogy netes játékhoz tudjam használni? nemzeti csapatok szerkesztése nem jó, a régi kereteket tartja meg.
    /holland problémáink vannak ;(
  • szucsy89
    #20083
    crc?
  • lippet
    #20082
    Hello!

    Az a problémám, mikor telepíteném fel a játékot, akkor fele után belassul, majd 30perc még végigmegy és kiír vmi hibát.
    Pls segítsetek!

    Eddig nem csinálta!
  • Barnabyka
    #20081
    Oltás...ennyi
  • hunbasser
    #20080
    ezt inkább máshol beszéljétek meg...:)