36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Legend Killer
    #20079
    Én nemtom, visszakértük a lét azt jóvan, most gondolkodom, hogy vagy gépet fejlesszek belőle, hogy hozzá rakok még egy rakás zsét, vagy vegyek-e újat xbox 360ból, v inkább akko má ps2?...
  • kas123
    #20078
    hát a garancia azért garancia h ingyen megjavítják/kicserélik :D
  • bubu13
    #20077
    3 év garanciát vállal a Microsoft és ingyen
  • Atti12
    #20076
    gari nincs rajta?
  • Legend Killer
    #20075
    nemértemakkor....
  • minimize
    #20074
    ötünknek van(nekem, plusz haveri körben), eddig, több, mint fél év után semmi baja, pedig volt egy kis "beavatkozás" is ötezerben rajtuk...:)
  • Legend Killer
    #20073
    de a konzollal az a baj, h rakás szar.... minden x-edik vásárlónak az xbox 360-a bekrepál és nézhet, mint Rozi a moziban... én is ezen szoptam... Karácsonyra kaptam, februárban má kukába az egésszel... és akko ezek után vegyem meg mégeccer annyi pénzér?...
  • minimize
    #20072
    loooool....nevetséges megoldás.
    köszönöm a segítséget!!
  • beigliboy
    #20071
    hello!

    Ha valaki épp játszik most, mesélje már el, hogy lehet-e saját bajnokság esetében, ha 12 csapat van, mind a 12-őt játékosként írányítani? PS-en csak 8-at enged...
    Előre is köszi!
  • hunbasser
    #20070
    ez akkor szokott lenni,amikor mittomén gamepaddel játszol,de billentyűzettel akarod kiválasztani a menüpontokat.ugyanez van akkor is,ha bill-el játszol,és egérrel akarsz kattintgatni.mindenképpen azzal kell a menüben is nyomulnod,amivel játszol. tehát ne egerezz,nyilazz,enterezz :)
  • minimize
    #20069
    #20059-re valaki valami helpet?
    mintha nem lenne általam irányított csapat, azt írja ki, persze játsszani tudok rendesen....ez mi lehet sztetek akkor??!
  • ForzaInter
    #20068
    jó ez van minden évben
  • hunbasser
    #20067
    :DDDDdd
  • Atti12
    #20066
    arról szóltak a hírek hogy az EURO még nem, de a 09 már nextgen lesz. Első lépést betartották :)
  • szucsy89
    #20065
    mármint úgy érted hogy a 09et is ezzel a graffal adják ki?:S

    ha lesz pofájuk hozzá akkor sztem itt nagy kurvaanyázások lesznek...
  • II Rocky II
    #20064
    naaa jovan na:D miért kell midnenbe beleszolni:PPP:D
    pcben mennek csödbe akkor inkább ugy mondom:S:OOO és naon sok felhasználot vesztenek :S
  • hunbasser
    #20063
    hogy mennének már csődbe...:D konzolra igen szépen fejlesztenek,és inkább már a konzolos játékaikra fektetik a hangsúlyt
  • II Rocky II
    #20062
    lehet igazad van,de lehet hogy végre megjön az eszünk és fejlesztenek mert rájönnek hogy ha nem akkor csödbe mennek :S
  • ForzaInter
    #20061
    fifát még idén kiadják ezzel a fos grafal, aztán bybye
  • báttyó02
    #20060
    pici off

    NBA Live: Búcsú a PC-től
    A Madden NFL sorozat után az NBA Live kosaras program is bizonytalan időre búcsút vesz a PC-s játékosoktól.

    Miután nemrégiben határozatlan időre felfüggesztették a Madden NFL sorozat PC-s megjelenését, az EA Sports újabb címel kurtította meg kínálatát: az áldozat ezúttal az NBA Live lett. A hivatalos indoklás szerint az alacsony eladási adatok és a nagymértékű kalózkodás kényszerítették az óriáskiadót erre a szomorú döntésre. A EA sportjátékai közül tehát már csak a Tiger Woods, a FIFA, és az NHL maradt nekünk, PC-seknek, a szakértők szerint pedig a jégkorong program lehet a következő áldozat...

    info gamestar




    nem csodálkoznék ha 1-2éven belül a fifa is erre a sorsra jutna,és őszintén szólva én már kurvára nem vagyok kiváncsi az ea szarrakás sablon "játékaira"
  • minimize
    #20059
    sziasztok!
    fifa08 menedzser módban(sem) tudok játékost cserélni mérkőzés közben, normális billentyűkiosztással, illetve beállítással. mi lehet a probléma, ha azt írja ki a "csapat beállítása" gombra kattintva, hogy ez a funkció csak megfelelően beállított kontrollerrel működik??!
    köszönöm a válaszokat!!
  • Freezura
    #20058
    Köszönöm a válaszod, gondoltam, hogy software hiba, mivel más játékokkal nincs semmi gondja a gépének.
  • II Rocky II
    #20057
    fifa08 a hiba..sok embernek ez a gondja..sajnos jatek hiba :Sssssssss
  • Freezura
    #20056
    Sziasztok!

    Az egyik haverom játszik a FIFA08-al saját csapattal és rendszeresen az idény végén, amikor töltené be a következőt leáll a játék. Ezután hiába mentett előtte, nem tudja sehogysem folytatni. Mi lehet a hiba? Lehet hogy kell egy patch? Már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nem támogatja a 4 magos procit?
    Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm.
  • II Rocky II
    #20055
    srácok jol hallom az angol fifaba hogy a kommentár ezt mondja egy hatalmas védés után:" fucking save " :D
  • hunbasser
    #20054
    EURO 2008 topik
  • Barnabyka
    #20053
    Szerintem nagyon jo az UEFA 08 nem sok újítás van beenne de pl a játékos meze végre kivan húzva és nincs bedugva a gatyába
  • Breki33
    #20052
    gyere multi

    persze pes
  • ForzaInter
    #20051
    pes mióta gáz?:|
  • Legend Killer
    #20050
    Nekem eléggé ratyi... a pécére kijövő focis géjmek tök gázok, nemigasság... ugyanaz évről évre.

    Fifa 08-ban nektek is úgy lép ki, hogy hibát észlelve leáll, ha saját csapattal mentek menedzser módban?
  • Golyo69
    #20049
    hát nem lett rosszabb mint a 08 :D van egy szabadrúgás stilus de még nem tom hogy ponotosan hogy is kell használni :D vagyis ilyen érdekes beadásokat produkál...:D:D
  • II Rocky II
    #20048
    van olyan topic:D
  • Djemba
    #20047
    euro:)
  • Djemba
    #20046
    uefa euto 08 kint van!!!!!!!!!!!!jeee
  • Blekk Síp
    #20045
    Azt lehet tudni, hogy a FIFA 09 is egy rakás... PS2 port lesz, vagy VÉGRE valahára PC-n is nextgen graf-ot kap?
  • choorkahun
    #20044
    Miért van az, hogy amikor elindítom a játékot meccs közben fél másodpercenként megakad, vagyis inkább lelassul a játékmenet? Nem hiszem h a konfigommal lenne baj: amd x2 4400+, 1 giga ram, ati hd 2600xt satöbbi...
  • csabinho7
    #20043
    Aha köszi hátha ez bejön ! :)))
  • Barnabyka
    #20042
    a GYIK-ba van egy magyarosítás azt szedd le és abba le van írva minden..."Mielőtt kérdeznél olvasd el a GYIK-ot!"
  • csabinho7
    #20041
    de ebben ám nincs txt fálj annyi van hogy leszedtem a netről kicsomagoltam a bittorentel és behozott 20 fájlt meg egy számítógép alakut ennyi közte nincs zip sajna :(
  • Breki33
    #20040
    "és a zipben találni fogsz egy readme.txt fájlt, amiben megtalálod, hogy mit hová kell másolni"