36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • lippet
    #20167
    Megjavult:D az volt a baj, hogy én igazoltam emberekt más csapatokban, nem manager módban! Am a nyelv az nem baj!
  • BaziJoe
    #20166
    Vettem egy Logitech ChillStream game padot játszik valaki ilyennel mert ha igen akkor kérdezném,hogy van középen egy gomb körülötte négy számmal az mit csinál???
  • hunbasser
    #20165
    láttam,pofátlan módon már a Real topikban is nyomtad a reklámodat,úgyhogy ezt most törlöm is.ha az sg fórumon rendeznéd,akkor alap,hogy nem törölném,de ez így reklám.
  • hunbasser
    #20164
    tudsz olvasni?

    a bannerben ott van: NINCS OTT, SPAM, WAREZ, FLAME ÉS REKLÁM!!

    namost,az,hogy serialt kérsz,az wareznek minősül,mivel ugye mindenki eredetiben megveszi a játékot,és a borítón rajta van a kód.
  • II Rocky II
    #20156
    ha nem eredeti a fifa akkor is a patch bekavar.
    a lényeg ha vkinek van fent patch a másiknak meg nincs vagy a másiknak is van akkor nem fog menni.
    mert a patch nem akarja hogy multizz :D
  • jolesy
    #20155
    ööö most nemértelek :$ nincs a játékhoz hivatalos online frissítés tudtommal, legalábbis a hivatalos oldalán nincs...én arra vagyok kíváncsi hogy lehet-e úgy hogy mint a fifa 08-ba hogy én magamnak igazolgattam, elküldtem haveromnak a cmn/ mappában található fifa nevü adatbázis file-t és akkor hálóba ha játszottunk akkor az én általam csinált igazolások voltak. Megpróbáltam é nebbe is, azért írtam h az egész data mappája ugyanaz mint az enyém de sajna így is az alap roster van, csak láttam hogy votlak különféle csapat pecsek (fener,ftc..stb) szóval akkor valahogy mégis lehet, csak nemtudom hogy. Köszönöm szépen azért hogy reagáltál!
  • Barnabyka
    #20154
    1. sztem ez tuti nem lehet gáz...
    2. eredeti fifánál a patch inkább de játszatok direkt IP-vel hamachi segítségével és akk. sztem nem lesznek problémák:)
  • lippet
    #20153
    hello!

    ma próbáltunk neten játszani haverral, de nem sikerült kapcsolódni.

    két problémalehetőség mereült fel, légyszi válaszoljatok, hogy igaz-e:

    1. Nekem angol van fennt, neki magyar verzió van.
    2. Nekem semmi patch nincs, neki nem tudom.
  • JuanG
    #20152
    csak tippem van: online roster leszedi a valós legutóbbi igazolásokat sztem...
  • jolesy
    #20151
    Sziasztok!

    Előre is elnézést kérek hogy ide írom, de a kérdésemnek megfelelö topic eléggé behalt....az lenne a kérdésem hogy az UEFA CL 06/07-ben mi az online roster? Mármint játszani akarok szomszédommal hálóban, én megcsináltam magamnak az igazolásokat, és a teljes data mappám odadtam neki, a mentéseim is és hálón mégis az alap roster van. Lehet valahogy egyáltalán csinálni olyat ami multiba müxik?
    Bocsi mégegyszer!
  • lemongrass
    #20150
    hi!
    EA Sports-os kérdés lesz... igaz nem FIFA... UEFA! lehet, h már 40.000.000x elhangzott a kérdés, de érdekelne, h az EB-s játéknál hogy ha nem PLAY NOW üzemmódban indítom, hanem a a többi játékmódban, egy win-es hibaüzenettel kivág... mi lehet az ok? pecccs vkinek? :S pls hlp!!!
  • JuanG
    #20149
    sziasztok!

    olyan problémám lenne, hogy megy jól a játék, viszont visszajátszásnál és a kirugásoknál fekete a kép (csak a kijelzőket látni), szabadrúgásnál és a meccs közben pedig jó...csak K-Lite megacodecpack van fenn, 8800GT-m van (169.21-es driver). Tud valaki megoldást?

    ja, és FIFA 2007 HUN...

    thx
  • lippet
    #20148
    végülis ja, de úgy formásabban nézett volna ki a csapat:D
    am Garayról volt szó=)
  • Barnabyka
    #20147
    hát nem...de végülis sztem ez tény. m1:D
  • lippet
    #20146
    na ott játszattom, de az idény végén nem lesz CBből LB?
  • sylas
    #20145
    Hello
    Üdv
    Vkit tudna mondani webcímet ahonnan lelehet szedni a Cep 5.0 08-hoz
    elvileg a sweetpatch oldalán van fenn onnan átdob a filefrontra de ott nincs fenn
    és máshol nem is lehet megtalálni
    elvileg torrenten fenn van de nincs seed sehol sem

    vki tudna vmit mondani?vagy megvan vkinek
    ha igen felvennénk a kapcsolatot

    Előre is köszönöm
  • Barnabyka
    #20144
    lehet csupán nem középen játszatod hanem bal oldalt és akkor balcsatár és nem középcsatár:D...max most 1-2 értéékkel kisebb ír ki neki a játék de ettől függetlenül ugyna azt tudja...
  • lippet
    #20143
    Hello!

    Olyat lehet, hogy egy CB játékosból LB-t csináljak? Ha igen akkor hogy?
  • Laci82
    #20142
    Sziasztok.
    Továbbra se megy neten a játék.
    Rámennék az online ligára lekéne tölteni azt a frissítést de nem engedi.
    Minden patchet felraktam ezen kívűl....
    Tipp?
  • BaziJoe
    #20141
    Igen mindent töbször is mi lehet a probléma???
  • II Rocky II
    #20140
    probáltál minden gombot nyomni?
  • BaziJoe
    #20139
    Sziasztok Direct ip-én szeretnék játszani de mikor odajutok,hogy beálítom a felálást meg mindent és kivan írva,hogy nyomjam meg a szoközt nem enged tovább akármit nyomok.Csak akkor ha billentyüre rakom át game padrol.egyébként saitek 880-asom van.Mit kell nyomni,hogy tudjunk játszani vagy mit kell beálítani????
  • hunbasser
    #20138
    még mindig nincs reklám.
  • Legend Killer
    #20136
    lul
  • II Rocky II
    #20135
    már nemtom..napokban ha jól emlékszem:D na mind1.ne offoljunk :D haujrá zenit :D
  • Atti12
    #20134
    mikor kötöttem bele a helyesírásodba?
  • balljuggler
    #20133
    Hy!!
    Itt a cumó..használd egészséggel( jó pont hogy megvetted eredetibe)
    Patchek
  • Laci82
    #20132
    Sziasztok.
    Megvettem digitálisan a fifa 07-et akarok menni játtszani interaktív ligába,de le kell töltenem egy frissítéset előtte.
    El is indítom,de azt írja hogy a lisat letöltése sikertelen easo patch 4.txt ,így nemtom frissíteni a játékot és belépni se tudok online módba
    Valahonnan máshonnan nem lehet ennek az easo-nak legfrissebb verzióját letölteni?
  • Laci82
    #20131
    Sziasztok.
    Megvettem digitálisan a fifa 07-et akarok menni játtsazni interaktív ligágba,de le kell töltenem egy frissítéset előtte.
    El is indítom,de azt írja hogy a lisat letöltése sikertelen easo patcj 4.txt gy nemtom frissíteni a játékot és belépni se tudok online módba
  • II Rocky II
    #20130
    temeg mét szósz bele?:S o_O
    csak ő is ienekebe kötött bele,és most visszadtam nekije.:D
  • Atti12
    #20129
    köszönjük emese..
  • hunbasser
    #20128
    jól van,köszönjük szépen tisztelt Balboa tanár úr :SSSSSS
  • II Rocky II
    #20127
    "ahoz"
    *
    ahhoz
    -.-
    :D
  • Atti12
    #20126
    "elég régóta fifázok ahoz, hogy egyből világklasszison kezdjem a fifákat :) " Na ez egy szépségdíjas mondat :D:D. Szóval elég régőta játszok fifával ahoz hogy egyből világklasszison kezdjem.
  • Atti12
    #20125
    elég régóta fifázok ahoz, hogy egyből világklasszison kezdjem a fifákat :) . De azért köszi a tanácsot -.-'
  • ForzaInter
    #20124
    idiota
  • hunbasser
    #20123
    ha nem raktad fel a rostert,akkor semmiképpen sem
  • hunbasser
    #20122
    világklasszison nyomja :D
  • mama2
    #20121
    ne amatőrön játszd, hanem világklasszison. Úgy már egy kicsit nehéz(nekem az volt.)
  • mama2
    #20120
    Nem jönne valaki Hamachin játszani velem a FIFA 07-tel? Nekem eredeti, ez bezavarhat?