36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • titty
    #20249
    nincs meg valakinek a fifa08 kézikönyve magyarul
  • tarti19
    #20248
    persze ez ps3 vagy x360 verzió:)
    nagyon mókás amúgy :)
  • titty
    #20247
    sziasztok
    a youtubon láttam link videot amin egy játékos meg egy kapus van a pályán ezt hogy lehet meg csinálni tudja valaki
  • zeus89
    #20246
    készül a weblap :D
  • mikiking
    #20245
    ja.es next gen lesz e pcn meg minden infot
  • vezérszuszu
    #20244
    Mikor fog megjelenni konzolra és mikor pc-re?
  • mikiking
    #20243
    szevasztok.....azt akaromkerdzeni,van e valami hir a fifa 09 rol ??? mien lesz ,vagy akarmi ?
  • Breki33
    #20242
    gamepaddal
    amúgy FAQ
  • elitehun
    #20241
    Azt már tudom hogy a shift-el lehet cselezni de ezzel csak egy trükköt csinál. mivel lehet komolyabb trükköket csinálni?
  • matthias92
    #20240
    Miért van az, hogy akármennyit felajánlok egy retkes játékosért, sose sikerül szerződtetni?
  • Schelotto
    #20239
    Sziasztok! Nekem olyan problémám van hogy online akarok fifázni osáig megy hogy fellépek az online oldalra kiválasztom a csapatot, betöltés...aztán a játékba már be sem lép hanem kilép, pedig már a tüzfalat is kinyomtam. Eredeti a játék is.
  • Breki33
    #20238
    klikk

    Forza Juvee
  • Italiano
    #20237
    Egy olyan problémám lenne hogy XP-n szeretném futtatni a Fifa 98at és ezt a hibát veri ki indításnál: initmem-INSUFFICIENT MEMORY TO CONTIUNE FILE win\initmem.c LINE 246
    mi a megoldás? ^^
  • Solten
    #20236
    Nekem meccs közben fagyott..
  • Solten
    #20235
    Friss telepítésre kell felnyomni a CEP-et, a documents-ben is töröld ki a könyvtárat (tehát ahová a profilokat menti..).
  • matthias92
    #20234
    Szétnéztem a sweetpatch.tv-n, és a FAQsban választ találtam a problémáinkra.

    During my career the game crashes always before a certain match!
    This problem is usually related to the calendar congestion (too many matches in a short time); you should use the excellent EAFFAnalyser utility available in the link below and soon on Sweetpatch in the Extend your game section: be sure to activate the options to automatically fix the fixtures on your save file and you'll resolve the problem.
    elvileg ha leszedjük ezt a fájlt:
    http://homepage.ntlworld.com/steve.pitts/beta_testers/eaffutilities_public_v1r01_beta.zip akkor megoldódik a probléma, ami a naptárnak a telitömködése miatt van

    2. átlagos problémánk
    At the end of the season during the career the game freezes and seems blocked!
    The game is not blocked and has not crashed: considering the quantity of teams and leagues present in CEP the game needs at the end of each season about 10 minutes to calculate all the fixtures and the transfers for the next season, depending on your processor power. Just be patient, take a break of 10 minutes and you will start another exciting season with CEP teams.
    Szóval nem fagy le a gépünk, attól függetlenül, hogy nem mozog semmi és semmi nem történik. Minden szezon után 10 percet kell várni arra, hogy kalkulálja a fixturákat és a piacon történő mozgásokat a következő szezontól, de a procinktól is függ... legyünk türelmesek... könnyű azt mondani :D
  • moor09
    #20233
    nem, ebben nincs, össze-vissza egy szezon az egész, ha minden igaz jövőre fog bővülni ez a játékmód......
  • setuh
    #20232
    Udv!online szeretnek jatzani az euro 08-al de mivel nem tette fel azt a programot ami kell az online jatekhoz nem tudok.nem lehet azt valahonnan letolteni kulon?
  • Solten
    #20231
    Ez tényleg sz@r, lefagyott a gém a a Tabánya elleni meccsen.. Pedig már aláztam őket (0-3)
  • Checkerboy
    #20230
    Helló, gyors kérdés:

    Ugye van a Be a Pro mód, ahol tudsz csinálni egy saját játékost és elkezdheted a karriered egy csapatban.

    A kérdés abból áll, h például játszok egy kisebb csapatnál, jól teljesítek, sok gólt lövök, stb stb...Van ebben a játékban olyasmi, h adnak egy jobb ajánlatot? Például játszok a Real Madridnál és jön a Manchester United, h itt a szerződés, több fizetés, kutyafüle, stb. És akkor átigazolunk a másik csapathoz.

    Van benne ilyesmi?
  • II Rocky II
    #20229
    am meik stadion van a képen?
  • hunbasser
    #20228
    elképzelhető
  • Solten
    #20227
    :O na ne.. Lenyomom a szezont és meglássuk...
  • II Rocky II
    #20226
    sokan irták ugyanezt :D
  • matthias92
    #20225
    anno lejátszottam 1 szezont vele, de nem engedett tovább... én rontottam el valamit a telepítésnél, vagy alapból ilyen?
  • Schelotto
    #20224
    Sziasztok! Megváltoztattam pár dolgot a creation mastersban de igy meg online állandóan kilép. Van összefüggés a kettő között?
  • vezérszuszu
    #20223
    Persze
  • cucmalajmc
    #20222
    mármint az Online be a Pro-ról?
  • vezérszuszu
    #20221
    Hali!
    Akinek eredetibe megvan a játék az írjon pár szót a be a pro módról!
    Köszi!
  • Solten
    #20220
    Skacok, a REAC-al nyomom Borsodi liga rulz...
  • Curesz
    #20219
    sorba telepítetted fel?
  • lippet
    #20218
    azt választom
  • Solten
    #20217
    ? angol nyelvet válaszd.
  • Solten
    #20216
  • lippet
    #20215
    Kilép a game, miután kiválasztom a nyelvet:S
  • Curesz
    #20214
    aha
  • lippet
    #20213
    ezt hogy kell felrakni? mind a 4-et kell telepíteni?
  • Solten
    #20212
  • Barnabyka
    #20211
    Hát jaah..Ha lenne másodosztály legalább tudnál 1csillagos FRadival lenni és nyomathatnád az öngólokat
  • Solten
    #20210
    Nekem az jön be hogy betettek plusz 600 ligát, még a magyart is.. :DD

    Igaz, a FIFA 07 ugyenez peccsjében benne volt a magyar második vonal is..