36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Groguet
    #20289
    elég uj ahoz képest hogy beporosodjon, bár a hűtő rendszer is kb.:4 hónapos.kössz
  • Barnabyka
    #20288
    NAGYLEVEGŐ FÚÚÚÚÚJ!! aZ A TUTI CSAK A POR ALLERGIA NAH MEG A MÁSODIK FÚJÁS UTÁN KIFINGASZ Xd..opsz bocs caps lock de lusta vok újraírni simán:D

    Rockyy hát annyit tudok mint eddig(vagyis mindent) csak amikor unatkozok és írhatnékom van segítek a rászorulóknak:D
  • hunbasser
    #20287
    irigyled a tudását mi? ;D
  • hunbasser
    #20286
    vagy a vga vagy a proci hűtése nem jó.nekem is ez van most a proci hűtővel,venni kéne újat.sajnálom rá a 3000 ft-ot :DDDDdd majd esetleg a 09 idejére veszek egy új coolert meg megtoldom még egy 1 gb rammal a mostani 512-t :DDD

    ahogy barbabika is mondta,túlmelegszik vagy a cpu vagy a gpu,esetleg mindkettő,ilyenkor az a teendő,hogy le kell cserélni a coolert,de lehet,hogy csak túl sok port szedett össze a hűtőborda,és az eléggé tudja szigetelni a hőt.vagy fújd ki sűrített levegővel,vagy pedig nagylevegőőőő és fúúúúúúúj :)
  • II Rocky II
    #20285
    milyen túdos lettél mostanság
  • Barnabyka
    #20284
    sztem a procid túlmelegszik
  • Groguet
    #20283
    de ha leteszem tálcára akkor normális és miután ujra megynitom 2perc és egyből lelassul.milehet a baja?
  • Groguet
    #20282
    esetleg elromlott valami a gépbe és ha tulhevül a gép elkezd igy szarakodni oszt belassul?most komolyan?
  • Groguet
    #20281
    sziasztok van egy gond elindítom a fifa08 at és jáccok aztán kb 2perc mulva elkezd tépni a játék, de eddig nem csak a 2perctől kb 5 másodpercenként belassul a game, eddig ezt nemcsinálta pedig a gépense és sehol nem álítottam semmi ilyesmit frissítést se tölt a gép online-ba se lép be, gépigyény hozzá tökéletes g-force gt 8600 videokártyám van az csinálhat valami gubancot 1 idő után vagy milehet ha van valami ötlet kérlek irjatok a fórumba vagy erre a címre : [email protected] kérlek segitsetek.
  • gyemant04
    #20280
    vkinek nincs kedve multizni eggyet?
  • Barnabyka
    #20279
    nah ez az ami nem jutott eszembe: MULTIPLAYER

    KÖssszzi:D
  • hunbasser
    #20278
    nem onlineról,hanem csak multiplayerről van szó.
  • gyemant04
    #20277
    törtel hogy hogy hogy?:O:O:O
  • II Rocky II
    #20276
    jól tetted :)

    én nemtom a megoldást ,ilyet még nem is halottam :D
  • Barnabyka
    #20275
    húú fijjam nekem foggalmam sincs xD
  • Jinx4169
    #20274
    heycső! valaki segítsen,letöltöttem a fifa 08at xbox360ra de véletlenül olyan verziót amiben csak francia/német/spanyol nyelv van. spanyolul még tudnék de az alapértelmezett francia és nemtudom átállítani mert az elején nem jön be a nyelvválasztás.ötlet?kösz azért ide írom merrt ez a topic legalább él.
  • Tomy Lee
    #20273
    Lehet valami trükkel gyorsítani a játékon?
    Elég durva így a gépigény:(
    Kikapcsolni valamit stb..
  • Barnabyka
    #20272
    Nekünk is tört van..legalábbis a nagytöbségnek tutti..szal az nemakadály..de psszt még lebuksz xD:D:D

    MOst jelentelek fel xD
  • mikiking
    #20271
    cső all...valahol nincs egy lista,hogy mien gamepadokat fogad el a j
    ták ??? mert most akrok venni
  • dragon11
    #20270
    Van Routerem, de meg tudnám csinálni a portforwardot ha annyira akarnék vele neten, de nem is tudok.Tört játékom van.
  • Danikaa92
    #20269
    Üdv!
    Az lenne a kérdésem, hogy a játék az online meccsekről csinál-e egy olyan fájlt,amibe a meccs adatai vannak! És ha igen, hová menti?
    Előre is köszi
  • II Rocky II
    #20268
    ja ha routeres vagy akkor hamachi bezony :P
  • Casillas
    #20267
    üdv, az automata játékosváltást nem lehet teljesen kikapcsolni, csak levenni 1-re?
  • dragon11
    #20266
    Nem tudom.Hamachival toljátok?Meg még gyenge vok, elvertek :-s.

    Amatőr, most játszok vele 2.x :D
  • II Rocky II
    #20265
    milyen szinten?
  • Barnabyka
    #20264
    Most először?:OxD

    Nah jó azért grat..nemakarsz fifa bajnokságra jönni?:D
  • dragon11
    #20263
    (Kapussal rúgtam a gólt.) :o)
  • dragon11
    #20262
    lol:) én csináltam ;)
  • tomw
    #20261
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet egy ligához hozzárendelni egy saját készítésű csapatot?

    Üdv: tomw
  • lippet
    #20260
    telepítettem ilyen sorrendben: part1.2.3 majd a quickfix, s mégis hibával a nyelvválasztás után leáll, pedig angolra teszem:S valaki tud segíteni?
  • BaziJoe
    #20259
    Sziasztok ha egy gépen ketten játszanánk két gémpaddal akkor,hogy lehet a két gamepadot külön konfigurálni??? Egyébként két darab logitech Chill Stream-ról van szó.
  • Atti12
    #20258
    jogos
  • Barnabyka
    #20257
    gyuuhh:D..ne bántsd csak betartatom a házigazda helyett a szabályokat xD...
  • hunbasser
    #20256
    gyuhhh,fenyít :D
  • dragon11
    #20255
    OK, htx.
  • Barnabyka
    #20254
    "MIELŐTT KÉRDEZNÉL,NÉZD MEG A GYIK-OT,HÁTHA MEGTALÁLOD A PROBLÉMÁDRA A MEGOLDÁST!
  • dragon11
    #20253
    s+d-vel reagált csak rá, am thx.
  • rooney8
    #20252
    lövőcsel: d+s
    a többehez meg ott a faq
  • dragon11
    #20251
    Hello.Fifa 08-ba nem tudnátok mondani pár cselt?Mert csel nélkül elég ratyi.. thx^^ (lövőcsel, huzogatós, stb.. minden kéne)
  • Gio
    #20250
    hali.
    Adott egy genius maxfire blaze2 gamepad, bedugtam usb, xp felismerte, felraktam driver, minden oke. Csak fifa nem ismeri fel, valaki tudna segiteni?
    koszi...