36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • robi11
    #20329
    honnan lehet letölteni a fifa 07-hez a borsodi ligát?előre koössz
  • A tumi
    #20328
    Átpártoltam a Portohoz!
  • Atti12
    #20327
    ott lesz szerintem a gond :)
  • Hunor1
    #20326
    ok...köcce mindenesetre...
    talán adatbázis, játékosokat is editáltam stb
    (bár mostanában cseréltem routert is, lehet ennek a portbeállítása nem jó? )
  • II Rocky II
    #20325
    na ez igy igaz.akkor alapból azt irja ki h eltér a két típus:D
    öhm,nekem a 07 el csinálta ezt anno és megegyeztünk h félidőben nem nyomunk gombot mert ha nyomtunk akkor megszakadt ...

    szal probáld ki h mondod a társadnak h toltok mecset de félidőben mikor sipol a spori akkor ne nyomjatok egy gombot sem meg..és hátha akkro enm fog megszakadni
  • hunbasser
    #20324
    cipőszín,mez,ilyesmi nem számít.
  • Barnabyka
    #20323
    c-c..szerintem nem ez a baj, mert ha patch lenne agond vagy adatbázisbeli különbség akk. a kapcsolat sem jönne létre..legalábbis szvsz
  • II Rocky II
    #20322
    így van még egy cipő szín eltérés is végzetesen apró hiba lehet..azaz KAJAK EGYFORMA LEGYEN AZ ADATBÁZISOTOK.. jól mondom my boss?
  • hunbasser
    #20321
    az adatbázisnak UGYANOLYANNAK KELL LENNIE(de nem csak megközelítőleg,egy játékos eltérés sem lehet a két adatbázis között),valószínüleg ez is lehet probléma.
  • hunbasser
    #20320
    patch?
  • Hunor1
    #20319
    Szevasztok !

    Bocsi de nem olvasok vissza ennyi hsz-t, tűt keresvén a szénakazalban....


    Eredeti a FIFA 08 am.

    Letöltöttem a HSP-t és feltelepítettem .

    Viszont ha online akarok multizni vele, akkor mindíg kilép a középkezdés után ( megszakad a kapcsolat a másik játékossal)

    Most akkor a HSP miatt nem tudok vele multizni szerintetek??
    (ja, még kreáltam a magyar bajnokságba a REAC átalakításával saját csapatot mezekkel zászlókkal stb a Creation Center ben )
    Tehát akkor a data is változott.
    Tehát szerintetek ezért nem megy a multi vagy esetleg router stb probléma inkább ????????????

    Plz valaki help, mielőtt leszedném, vagy újrainstallnám a gémet

    Köszi :-))
  • II Rocky II
    #20318
    fifahiba
  • titty
    #20317
    Sziasztok... valaki meg tudná mondani hogy mitől van az hogy, be akarok tölteni egy elmentett visszajátszást akkor vagy a "fifa08.exe működése leáll" vagy be adja a képet de nem tudom elindítani a play gombal.

  • hello
    #20316
    Rögtön a címben vastagon kiemelve:
    FIFA 09 for PC is next generation!!! The king PES has competition
  • Atti12
    #20315
    akkor kell váltani amikor már mindent megnyertél, és a csapat is erős :P
  • mikiking
    #20314
    Ha valakit érdekel akkor ovlassa el,és szoljon hozzá . jo hirrek :
    Tény, egy tesztelő legszörnyűbb jellemhibája a szubjektivitás lehet, és bocsássátok meg nekem, de immáron 4 éve kell minden évben teljesen ugyanazzal a programmal játszanom, és látni, hogy a tisztelt fejlesztő urak röhögnek a markukba - hiszen nagyjából 3 heti laza munkával ismét mocskosul sok pénzt kerestek. Fogyasztói társadalom, tudom, profit a cél, és ez így is van rendjén - viszont akkor meg nekem hadd legyen meg az a szabad akaratom, hogy nem keresem többet a jót ebben a trehány munkában. A Be a Pro-módozat tényleg vicces egy-két meccs erejéig, a kapus irányítása jópofa új lehetőség, a megújított játékmenet kellően nehezebb, és egy lehelletnyivel reális lett � mindez azonban még mindig fényévekre van attól, amire az EA Sports valóban képes lenne. Remélhetőleg a FIFA 09 végre visszahozza a sorozat hajdan volt jó hírét, és megkapja az Xbox 360-as változat igencsak látványos motorját. Ha a Konami meg merte húzni a következő generációs megjelenítést az új Pro Evolution Soccerben, remélhetőleg a FIFA sem marad le majd mögötte. Bár ki tudja - lehet, az illetékesek úgy döntenek, hogy jövőre ötödszörre is eladják nekünk a FIFA 2003-at. Köszönjük szépen.
    és ami még jobbb
    the PC versions will get the technic of the much more beautiful console versions - finally! The original licences of the leagues will be included again, too. With other words: FIFA 09 will use the NextGen technic on the PC, too! forrás : Fifa 09
    Na ugy néz ki jo lesz az .... msot lealázhatja a pes-t
  • mikiking
    #20313
    Eddigis next gen volt a 08 as is xboxra.... de pc re az lesz a 09 es ?
  • Barnabyka
    #20312
    húú komolyan nemtom..de a 3. szezon végén sztem ideje csapatot váltani;)
  • A tumi
    #20311
    Miért nem válaszol senki?
  • mikiking
    #20310
    És te meik részben látod azt ,hogy azt irják ?
  • Barnabyka
    #20309
    csak kicsit kelett volna lentebbnézned..#20305...
  • mikiking
    #20308
    Szevasztok.... n azt akarom kérdezni,hogy lehet e tudni,hogy most éven kapunk e next gen-t pc re , vagy ugyanazt kapjuk,mint ami 07 és a 08-as fifa,mert ugyanolyanok.... nem volna rossz olyat kapni ,mint xbox 360 ra van.
  • Atti12
    #20307
    amúgy milyen zászló?
  • Atti12
    #20306
    nem rémlik? :P Sg bajnokság, "a juventusos srác irjon msn en". Vagy valami ilyesmi :D Azóta te nekem már csak madridos vagy
  • hello
    #20305
    http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=13182
    Itt azt írja h követgező generációs lesz a 09.
  • II Rocky II
    #20304
    kezdem olvasni a hsz-ed :P
    egyből észrevettem h 10 perc sem kell és barnabika már irja is a választ :DDDdd
    aztán látom h csak a kedvemért
    #20303: miva'? teeeee miért vagyok madridos??? ne mond már h a zászló miatt?:Ssssssssss
  • Atti12
    #20303
    madridos pssszzzzzzzzt! -.-'
  • A tumi
    #20302
    Tudna valaki segíteni?Előzmény 20292 üzenet.

    Köszönöm!
  • Neoncsoves
    #20301
    ték-_-
    figy elmodnom hogy voltam a kapu előtt:
    Kapus kirohant rám, átpattant felette a labda, álltam a kapu előtt alig 10 méterre... elrugtam, erre felsőkapufa és bele a kapus kezébe :D és nem rugtam erősen. mindegy engem ma nagyon felidegesitett a játék, de azért EB-t itt is megnyertem a spanyolokkal. Svédek ellen lett volna 4-0, helyette lett 3-2, 2 hihetetlen AI hiba gól volt... kapusom megfogta a labdát és elejtette magától(:/) a másik meg az volt hogy tök másfele elvetődött a kapusom :D a 3gól mind szép és jó volt persze ott az ellenfél kapusa bugolt nem reagált meg ilyenek:D

    Egyébként tök birom, hogy tétmeccseken Torres-szel futok, minden védőt lefut, és akkor hirtelen a középpályától rakétakilövés szerű érzet után 2mp mulva seggemben az enemy aki természetesen még be is tud elém állni és pont akkor amikor már ott volt a lábam a labda előtt... a kapufák meg mindig viccesek voltak. belülről pattant kifele, akkor kapufa mögött belül átment a hálón (ja jó vicces bug volt) és kifele pattant ki ahonnan megint visszarugtam és most a másik irányba pattant ki. lehet hogy újra kéne raknom mert egy rakás szerencsétlenség ért az elmúlt 3napban ezt a játékot illetően :D Fifa 08at meg nem találom
  • Barnabyka
    #20300
    hát szerintem te elvagy tévedve..

    Lövésnél: sokféle lövésféle lehet..simán lövés.belsővel,sprint+lövés,emelés.elhúzásbók,laposan..-->jó megoldás és gól(euro 08ba minden lövés gól ha normálisan lövök)

    Védés: hát itt meg arra van az a mód ,h te irányisd a kapust ,h védd ki te a lövéseket a gép helyett!!


    Ezek az "okosságok" Rocky kedvéért jelentek meg itt!:D..am. lusta lettem volna iylenkor ideírni:D
  • Neoncsoves
    #20299
    Srácok gondolom nem csak én vettem észre, hogy akármilyen fokozaton az ellenfél esélye szabadrúgásból gólra 80% UEFA EURO 08-ban... Sőt, akár ha 16oson belülről lövi akkor is 100% hogy nem védi ki a kapusod, holott az övének hiába bikázod meg mint a hülye mindig "éppphogyújheggyelkivédte"... ja meg ha gól lenne akkor furcsa módon a leghülyébb illetve legalapabb szögből kapufát lő a játék (szemből, üres kapu) és nem nyomok semmit gombot csak rúgja előre és minimális erőnél is képes felső illetve oldalkapufákat lőni... xD
  • Barnabyka
    #20298
  • II Rocky II
    #20297
    "megy nézz"

    hova néz a meggy?:O
    vagy megymézet akartál irni?
  • Atti12
    #20296
    #20293 :D

    Amúgy megy nézz bele, ha látod hogy poros vegyél egy sűrített levegős sprayt és szépen kifujatod vele ^^. Ha allergiás vagy készülj hogy hapcizni fogsz :D
  • Barnabyka
    #20295
  • Barnabyka
    #20294
    Ez a tied?
  • Count Adyn
    #20293
  • A tumi
    #20292
    Hello!

    Miért van az,hogy a Fifa 08-ban elkezdtem egy Ír csapattal(Galway FC) menedzser módban,már 3 szezont végigcsináltam,úgy hogy a tabella elején végeztem mindig,de a BL-be mégsem jutottam ki.Ez valami bug,vagy csak simán az Írek nem indulhatnak a BL-ben?

    üdv:
    Tamás
  • Groguet
    #20291
    igy külsőre milyen jele lehet annak ha a hűtőrendszerrek van valami?
  • II Rocky II
    #20290
    "barbabika"
    _ASDAS:?D:SA:D?SA:D?
    #20287: ahhham