36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #20369
    látttál te pc-s screenshotot ? azt is mutatok .....
    ez nem next gen az tuti,ez ugyanaz a rossz minőség :(

    0111111111
    02222222222222222
    03333333333333
    04444444444444444
  • II Rocky II
    #20368


    sztem kurva szép az arc :P

  • II Rocky II
    #20367
    ja fifa98 feeleng :P
  • Atti12
    #20366
    figy ha olyan lesz a grafika mint ami a screenshotokon van az tökéletes :D. Játékmenetben legyen jó. (és legyen végre kihúzva néhány játékos meze -.-')
  • Atti12
    #20365
    valami olyasmit ír hogy egérrel is lehet majd irányitani :O. Az érdekes lesz.
  • mikiking
    #20364
    Na Asszem ennyi volt a fifa 09 a számomra.... elég elolvasni ezt : Generation
  • mikiking
    #20363
    Valaki lefordithatná ...
    "Step onto the pitch and play professional football your way in FIFA 09. Experience the most authentic football simulation EA SPORTS™ has delivered on PC as you live the fantasy of playing as a professional player.

    FIFA 09 on PC has been customized and designed exclusively for the platform. The gameplay engine features year-on-year improvements, delivering the detail demanded by football fans.

    FIFA 09 also features new customizable mouse and keyboard controls that deliver deeper, more intuitive command over your squad for more fluid football action. Now utilize the mouse as a point-and-click tool to send teammates on runs, make pin-point accurate passes, and blast powerful shots on target. Plus, you have the tools to draw up trick moves using the mouse or perform one of 32 skill moves in your arsenal, including new scoop turns, rainbow flicks, heel-to-heel knocks and ball rolls just like Ronaldinho. More than 17 customizable actions in all enable you to design the game to suit your style of play.

    Product screenshotFIFA 09 on PC now features new, leading-edge visuals that deliver graphics that exploits the power of hi-spec gaming PCs, as requested by PC gamers. Star players are featured in photorealistic quality with remodeled likenesses that show off skin tones and muscles in greater detail for ultra-realistic action.

    FIFA 09 also features customizable widgets that can now integrated into the menu system to connect you to the FIFA community and real-world football so you stay connected while playing.

    The online feature set of FIFA 09 includes the EA SPORTS Interactive Leagues, where you represent your club online* against rivals around the world and 61 tournaments. An additional major feature will be announced in August at the Leipzig Games Convention in Germany. "
  • Atti12
    #20362
    ennyi, jön basserbá és elintézi a dolgokat
  • hunbasser
    #20361
    persze,érdemes.és a fifának a sugójában le van írva minden.tovább az 5-össel a mentalitást tudod változtatni,tehát van sima,támadó és védekező.a Q+2,4,6,8-al védekező dolgokat tudsz beállítani(mint pl lesreállítás,tömörülés meg ilyen finomságokat) a 2,4,6,8-al meg olyanokat,hogy 16-osnál tömörülés,széljáték,3 beinduló játékos,meg ilyenek.sajna már nem emlékszem mi mi volt,annyira régen játszottam.
  • Atti12
    #20360
    ha nem segítettél akkor psszt -.-'. Mellesleg te mért véded a madridost? :D Engem kéne. Meg amúgy is ne attikázzon
  • II Rocky II
    #20359
  • Barnabyka
    #20358
    lövőcselnél ha nem nyomsz irányt nemjó!!!:D

    #20357
    Szerintem ha megcsapod utána megáshatod asaját sírodat is...:D
  • Atti12
    #20357
    minem tecc? :P Amúgy tök jól vagyok, csak ez a kommentem sikerült kicsit betegre És ne attikázzál itt nekem mert megcsaplak
  • Atti12
    #20356
    Nah kész is, mivel nem volt kedvem átállítani, ezért mellékeltem hozzá az én beállításaimat :D. Bogozgasd ki hogy neked melyik-melyik gomb ^^

  • II Rocky II
    #20355
    mostmár tényleg menjél aludni kicsi attika
  • Atti12
    #20354
    mert ne kössön bele az ártatlan forumozókba. Én vagyok az elesettek védelmezője és megvédek mindenkit a csúf kopasz hókuszrockytol
    [mégmielőtt komolyan venné valaki viccelek -.-)
    (lehet késő van :D)

    Kövi kommentbe írom a lövésfajtákat! Amúgy meg Barnaby és Rockykoma is tudna segiteni, csak lusták!!!

  • oneal1
    #20353
    készen vagytok:D:D
  • II Rocky II
    #20352
    fifa vs pes topicba gyere és harcolj a fifa mellett XD
    brekibá nem tudja abbahagyni az okosságait XD
  • II Rocky II
    #20351
    ha védekezni akarsz akkor 2 es gomb..ha támadni és jó játékot akkor 8as nyomod be és kész..
    a 4es és 6os gombot nyomva nemtom mire jo...mert nem adtak erre nekem se választ.
    azt mondták az okosok h a fifa helpjében benne van XD
    de sztem balra ill. jobbra védkezeik vagyis arra az oldalra mennek a pléják gondolom én -.-
  • ddavid94
    #20350
    Hellósztok!Lehet,hogy elhangzott már a kérdésem,de nem szeretnék ennyi hozzászólást átolvasni.Szerintetek (Direkt Ip módban)hogy érdemes a numpadon a taktikát beállítani?Vagy egyáltalán ez hogy működik?
    Már megnéztem a taktikai súgót,de nem nagyon értem a dolgot.Előre is köszönöm a választ.
  • II Rocky II
    #20349
    védyél és köszije
  • Barnabyka
    #20348
    aztmondja nemtud segíteni höhö..akkor már én se segítek höhö:P:D...:D:D

    Atti te miért kötsz bele mindig csak Rockyba?:O:S

    Gyere kötekedjéá velem:D

    Megvédelek Rockey:P
  • II Rocky II
    #20347
    nemtok segíteni :P
    bocsika :) attis is nemhogy inkább segitene neked :PPP
  • II Rocky II
    #20346
  • oneal1
    #20345
  • Atti12
    #20344
    "[bocs,csak kötekedik]"

    vessző után szóköz

    [bocs, csak kötekedik]

  • oneal1
    #20343
    baaaaazz....

    nehogy inkább segíts
  • II Rocky II
    #20342
    "falytájáról "

    fajtájáról
    [bocs,csak kötekedik]
  • oneal1
    #20341
    most nézem cska a GYIK et bocs....

    de a lövések falytájáról nem találtam még semmit
  • oneal1
    #20340
    Hali!

    Lehet a játékban kül, képpen ellőni a labdát?mármint ha nyomvatartom valamelyik gombot akkor máshogy lövi el vagy ilyemi?
    + a cselek és érdekelnének meg ilyenek.

    köszi!
  • sarki5
    #20339
    de kár:(azért nagyon szépen köszönöm
  • hunbasser
    #20338
    első kérdésedre a válasz igen,a második kérdésedre pedig az a válaszom,hogy eddig még senkinek sem sikerült a cep-es fifát visszamagyarítani.
  • sarki5
    #20337
    sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem hogy van ez a Career Expansion Patch.
    Ebben tényleg benne van a magyar kupa meg a soproni liga?
    Meg ha erre teszek egy magyarositást akkor magyar lesz?
  • WartHogSon
    #20336
    csak most ezért nem fogok egy xp-t is felrakni, nem igaz, hogy nem képesek úgy csinálni, hogy jó legyen
  • Count Adyn
    #20335
    Az a baja akkor, Vista alatt nekemis ezt csinálta, ez van akinél jelentkezik van akinél nem:S
  • WartHogSon
    #20334
    Vista
  • mikiking
    #20333
    Csak azok a gamepadok mennek,amik vannak a Faq-ban? mert az nem létezik
  • Count Adyn
    #20332
    Vista? Vagy a laptopot nem szereti:/
  • WartHogSon
    #20331
    hello!

    a minap újra felraktam a fifa08-t, de most az új gépemre, ami sokkal jobb, mint amin eddig volt
    ennek ellenére vmiért eléggé lassú, meccsek folyamán néha belassul az egész játék, mi lehet a gond?

    ui: acer aspire 5920g-s laptop ez a gép (intel core 2 duo 1,8ghz, geforce 8600gs vga, 2gb ddr2)
  • hunbasser
    #20330
    fifahungary