36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #20409
    Erre másik fórumon ezt válaszolták

    "Hát nem akarok semmi rosszat a fifának, de valahogy ez a nextgen játékmenet sem kötött le sokáig boxon, ha focis programmal játszok azt vagy azért, mert kihívást keresek, kicsit hülyeségnek hangzik, de egyéb focijátékkal még van kihívás profi szinten...itt pedig, csak szimplán szórakozni fél órát, gólokat lőni...
    Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy biztosan megmarad a szokásos arcade jelleg, ami nem biztos, hogy rossz, csak Veled együtt már én sem hiszek nekik, majd csak a demo után, mert a 08 játékmenete pc-n még arcade sem volt "

    Érdekes egyre több fórumon lehet ilyesmit olvasni az xboxos verzióról.........
  • zeus89
    #20408
    bejelentették hogy bazi nagy a változás, és minden next gen a grafika is, csak stadion meg a közönség nem olyan mint BOXon ... a játékosok, a fű azok mind next gen meg a játékmenet is
  • moor09
    #20407
    visszatérve egy mondat/kérdés erejéig a 08-ra, az normális hogy július közepén esik a hó ??
  • Golyo69
    #20406
    forrás : fifahungary.com
  • Golyo69
    #20405
    sorry..elfelejtettem..oda szoktam írni ....


  • Breki33
    #20404
    legalább írd oda, hogy a fifahungary-ról szedted.........
  • Golyo69
    #20403
    SZENZÁCIÓ: Magyar a 09 borítóján!
    Ez az idő is elérkezett. Ha megvesszük - márpedig miért ne vennénk - majd meg a FIFA sorozat legújabb tagját, a 09-et, akkor a borítónkon egy magyar játékos fog visszaköszönni. Hogy ki ő? Na lássuk!


    Ez a játékos első profi szerződését Létavértesen kapta még 2003-ban, majd egy év után eligazolt a Debreceni VSC-be, ahol háromszor nyert magyar bajnokságot és szuperkupát. A 2006-2007-es bajnokság végén, a bajnokság legjobb játékosának választották 2007. őszén aláírt a PSV Eindhoven gárdájához öt évre, ahol egyből bajnoki címnek örülhetett. Biztos, hogy mindenki kitalálta már, de ha nem, akkor elmondom, hogy a FIFA 09 arca Magyarországon, nem más, mint Dzsudzsák Balázs!



  • Atti12
    #20402
    Nekem aztán nem égetett bele semmit, saját véleményemet mondtam mivel én se rendelkezek túl nagy géppel :). De ilyen szempontból igazad van.
    #20398: Szerintem meg igen.

    Igazából én reménykedek, mivel most azt mondták hogy "nextgen" lesz PC-n is, Ehelyett kapunk egy szebb, de nem nextgen grafikát. Szóval legalább foglalkoztak vele :). Reménykedek hogy játékmenetben is kapunk legalább a konzoloshoz hasonlót.
  • Martins15
    #20401
    fifa09.de-n van egy kis beszámoló PC-s verzióról.Aztírják hogy next genes... Meglátjuk
  • Breki33
    #20400
    Itt pedig nem elvakult fifások véleménye érdemes elolvasni.....

    http://www.pcdome.hu/forum.php?action=ll&t=17388
  • Breki33
    #20399
    Egérrel pedig nem konkrétan irányítai lehet hanem a csapat meccs közbeni taktikájának minden eddiginél részletesebb alakításához vehetjük igénybe.

    Infók és képek különböző platformokról

    http://www.worthplaying.com/article.php?sid=53474
  • Breki33
    #20398
    Hát a képek alapján nincs olyan szinten
  • Breki33
    #20397
    Ezt a dumát de beleégette az Emberek fejébe az EA marketing.

    Tök hülyeség amúgy mert normális progit be lehet állítani a gép teljesítményének megfelelően, hogy jól fusson.......
  • mikiking
    #20396
    figyu. a Lipcsei teszt után,vagy mi az ég az,megtudunk mindent
  • mikiking
    #20395
    ja én is azt néztem :D csortok
  • Blekk Síp
    #20394
    Én meg kölcsön kérem havertól a boxot...
    Már megint felidegesített, hogy nem azt kapjuk mit a boxosok.
  • rooney8
    #20393
    Ha ilyen lesz a pc-s verzió grafikában akkor én tökéletesen elégedett leszek :)
  • Martins15
    #20392
    LoL azér fifa09.de-n rafkósan kiszedték az ingame képeket a rendes képeből ha nagyban nézem meg Remélem értették miről beszélek
  • Martins15
    #20391
    Jah és valaki ennek is tud kicsit örülni,mint pl én
  • faláb
    #20390
    Ha nem is lesz next gen, a képek alapján még ígyis jobb lesz a grafika PC-re, mint PS2-re.
  • Martins15
    #20389
    Ezek a PC-s képek
  • Atti12
    #20388
    de nem is a grafika a lényeg, hanem az hogy megkapjuk e mi is az újításokat, mint pl. az eső hatással lesz a labdára és a játékosokra is (jobban csúsznak,Labda megcsúszik a füvön, stb.). Én így elsőre ugy veszem észre hogy legalábbis grafikailag olyan szinten akarnak lenni mint a PES 08. Játékmenetben nemtudom :D. Kérdés az, hogy mért nem akar az EA lépéselőnybe kerülni, mert hát végülis "rivális" játékok :P
  • Atti12
    #20387
    ezek ps2-es képek, azért nem akartam berakni a pc-s képeket mert már voltak itt, de akkor íme:




    Ha kilesz húzva a játékosok meze, mint az EURO 08 ba, akkor szerintem ez tökéletes :) Legalább gyengébb gépeken is megy.
  • mikiking
    #20386
    nézd meg a pc-s képeket.... a csávoknak ugyanugy indxeel a fejük..... ez nem lesz next gen....
  • faláb
    #20385
    Hát nézd meg a két PC-s képet és meglátod hogy egyáltalán nem ugyanolyan lesz mint a PS2 grafika de úgy látszik hiába koptatom a billentyűzetet miattad:D
  • mikiking
    #20384
    bocsáss meg,még valami... amit linkeltem,van ott egy link lejjeb,ahol a platform van...van current gen,és next gen.. oda van irva hogy current gen : ps2 , pc , nintendo...............majd fent next gen ... xbox,ps3 . akkor a ps2 ugyanaz lesz mint a pc.ennyi
  • faláb
    #20383
    Könyörgöm, a média menüpont után válaszd ki a platformot is...
  • hunbasser
    #20382
    amiket te linkeltél,azok ps2-es képek.
  • hunbasser
    #20381
    és amúgy falábnál a pont.fifa09.ea.com-ra menjetek fel,ott media,és a platformnál a PC-t nézzétek.két kép van ott.next gen lenne elvileg,de nem a legszebb.
  • mikiking
    #20380
    nézd meg a media menüpontot....miért szerinted ez ha nem pc,akkor mi ?? xbox,ugye ?
  • mikiking
    #20379
    én pc-t nézem le
  • faláb
    #20378
    fifa09.ea.com PC-s képgalériájában két kép van, ezek közül egyik sincs ott.
  • mikiking
    #20377
    akkor mit keres a fifa 09.ea.com oldalon ?
  • Martins15
    #20376
    És te meg ne nézd el azt hogy ezek ps2-es képek....
  • mikiking
    #20375
    a 4.képen,láthatoan feltünően , és megszoktottan indexel bizonyos játékosoknak a fejük az egyik oldarla.szégyen :D
  • faláb
    #20374
    Ezek fifa 08-as képek de tökmindegy.
  • mikiking
    #20373
    ezek nevetségesek.és a fifa09.ea.com -rol vannak,szoval ennyit erről ---
  • Breki33
    #20372
    lol
  • hunbasser
    #20371
    :DDDDDDDDDdddddddddd
  • mikiking
    #20370
    azt el ne nézd,hogy ez xbox 360 , és ps 3 . ott volt a linbe,hogy a a pc-s meg a többi,más mint az xbox,meg a ps3.szokásos tudod :S