36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #20449
    Hülye óvodás veszekedések helyett

    Fifa 08: News dal Fifaweb: Next-Gen Patch for FIFA 08!!!

    IMPORTANTE!!!: Dopo che avete installate la seconda parte (l'addon) la finestra DOS non si apre, dunque, per far andare la patch, andate nella directory di FIFA 08 poi in "FIFA08 NG CENTER" e fate doppio click su "FIFA08_NG_CHL_addon.bat". Mi scuso, ma mi sono dimenticato di mettere l'avvio automatico del bat.

    SI RACCOMANDA DI CREARE UN BACKUP DEI SEGUENTI FILES:
    - cfg_pc_h, cfg_pc_m, cfg_pc_l e fifa.db in FIFA08/DATA/CMN
    - installare la patch in una nuova installazione di FIFA 08 (raccomandato)
    - non mi ritengo responsabile se succede qualcosa al vostro pc o FIFA: ho testato la patch nel mio PC e funziona perfettamente.

    L'addon contiene: Realistic boots , Realistic GK Gloves, Celtic Face Pack, 08 POPUPS V3.0 FINAL.
    Grazie a www.fifa4fans.com per le prime 2 patch, www.fifa-evolution.com per i volti del Celtic e infine grazie a http://monkey.fifapoland.net/

    La patch contiene:
    -Realistic Turf - by DLLVL (www.fifadome.com)
    -Realistic Crowd - by JunJoong (www.fifa4fans.com)
    -Realistic Floodlight - By apollox (www.fifa4fans.com)
    -Realistic Sky - by Outsider 87 (www.fifamania.it)
    -UCL Balls - by EAFH
    -UCL Adboards - By EAFH
    -UCL MENU - by MonkeyDragon (http://monkey.fifapoland.net/)
    -UCL THEME in menu - by MonkeyDragon (http://monkey.fifapoland.net/)
    -UCL Popups - by EAFH (MonkeyDragon`S rewrited original pop`ups)
    -UCL Scoreboard - by EAFH
    -UCL Armband - by Me
    -HD Logos - by www.fifa-evolution.com
    -New Goal Nets - by MexicanTraveller (www.fifadome.com)
    -3230 Minifaces - by raq
    -950 Minikits for 452 teams - by raq
    -Full Crowd on Stadiums - by Me
    -Untucked Kits from EURO2008 - by Outsider87 (www.fifamania.it)
    -3D Flying Flags - by FP23 (www.fifa4fans.com)
    -Loading Stadiums Photos - by EAFH
    -Stadiums Backgrounds by - EAFH
    -Improve Kits 3.0 - by Antonio Fifaccitiu (www.fifamania.it)

    15 STADI UCL REALISTICI NOTTURNA - by EAFH:
    -Santiago Bernabeu
    -Stade Gerland
    -San Siro
    -Camp Nou
    -Mestalla - CON ADBOARDS ELETTRICI!
    -Anfield
    -Stamford Bridge
    -Stade Velodrome
    -Veltins-Arena
    -Jose Alvalade
    -Estadio Da Luz
    -Dragao Stadium
    -Gottlieb Daimler Stadium
    -Emirates Stadium - CON ADBOARDS ELETTRICI!
    -Stadio Olimpico

    5 STADI REALISTICI - by EAFH:
    -Old Trafford - CON ADBOARDS ELETTRICI!
    -Parc De Prince - CON ADBOARDS ELETTRICI!
    -Ataturk
    -Samieyn
    -Bay Arena

    OLTRE 200 VOLTI IN ALTA QUALITA':
    -62 African Cup of Ntions Faces - by Stomi (www.fifa4fans.com)
    -25 Arsenal Faces - by Icemanroh (www.fifa-evolution.com)
    -32 Total Face Pack - by Duong (www.fifa4fans.com)
    -18 Extra Face Pack - by Duong (www.fifa4fans.com)
    -20 Netherland Hope Faces - by www.fifavoetbal.com
    -17 Real Madrid faces - by www.fifadome.com
    -19 Werder Bremen Faces - by (www.fifa4fans.com)
    -40 Pretty Big Face Pack - by Remal, Arnau, Santi (www.fifadome.com)

    08 MONKEYDRAGON SERIES by MonkeyDragon:
    -08 MD SERIES 2.0
    -08 MD SERIES 2.0 Addon
    -08 Armband Addon
    -08 Pop`ups Manager
    -08 Final Cinematics
    -08 POPUPS V3.0 FINAL - in addon

    http://files.filefront.com/FIFA08+NG+CHLrar/;10920284;/fileinfo.html
  • exorcis
    #20448
    Sziasztok.Valaki feltöltené nekem a FIFA 08/data/input/devdata.dat fájlt.köszi
  • mikiking
    #20447
    de amguynem értelek hogy mit pofázol,amikor én azt irtam lejjebb,hogy a képek alatt ott van a platform is ... te azt irod ,h maradjak csöndbe mert valamit mindig elnézek.... akkor te vagy a nyomorák jo fiu
  • Atti12
    #20446
    nyugi, érzem én
  • hunbasser
    #20445
    jó ha van 17 amúgy,megsúgom :D
  • Atti12
    #20444
    és akkor most vigyed kicsit lentebb ^^



    Hmm, 35-40.. Van egy stílusa magának :P
  • mikiking
    #20443
    De ezt birom akkor minek ugrál egy ilyen szerencsétlen , ha nincs igaza ??? vak vagy mi ?
  • hunbasser
    #20442
    oké,akkor ezzel a lendülettel vissza is vehetsz,de nagyon gyorsan.
  • mikiking
    #20441
    na ne pofázzz. nézd meg te nyomorák,hogy ott van ha kinyitod a képet,hogy mien platformrol valo,ugyhogy ne ugrálj hugyec
  • Breki33
    #20440
    mivel nem én készítettem semennyi

    szbszig készitette EA helyett
  • II Rocky II
    #20439
    huuuh hát sztem sokan nem fogják figyelni h moldova csatárja kapus vagy fordítva XD sőőőt a neveket sem tudja az emeberek 90%-a sztem.
    de amugy ebben őszíntén mennyi melod volt?
    én gondolok olyan hetekre kb :S napi 4 óra munkaval..
    sztem sok lehetett és szép munka.
    am ha ezt felteszem és az ellenfél is akkor tudunk multizni ugye?
    másik kérdés:
    ha én felteszem ellenfél meg nem akkor is tudunk?vagy kötelező akkro h mindkét félnél fennt legyen?
  • Atti12
    #20438
    tavaly nem ;) Mivel már akkor voltak "ingame" képek amikor még azt hírdették hogy nextgen lesz ^^. Most nincs, ez jó jel.
  • Breki33
    #20437
    Patch az UEFA EURO 2008-hoz


    Mint arról már a topikjában is írtam, sajnálatos módon a játékban összesen 15 csapat nem valós kereteikkel, pontosabban álnéven szerepel. Mint azt szintén említettem, poénból elkezdtem ezeket kijavítgatni. Nos, mostanra elkészült nagyjából a "patch". Annak ellenére, hogy mindössze a játékosok neveit cserélgettem le valós megfelelőikre, ebben most tényleg komolyabb munka van, ugyanis néha egyáltalán nem olyan egyszerű feladat kitalálni, kire is gondolhattak a készítők. Erről bárki meggyőződhet, ha megpróbálja akár csak az ismertebb holland vagy szerb csapat játékosait felismerni.

    Ezért úgy döntöttem, itt teszem közzé a fájlt. A játék topikját úgyse olvassa a kutya se, itt meg talán nem kallódik majd el. Aki használni akarja, csupán ki kell tömörítenie, és bemásolnia alapértelmezett esetben a Documents and Settings / felhasználónév / My Documents / UEFA EURO 2008 / D. MY SQUADS könyvtárba (vagy ha ilyen könyvtár nincs ott, akkor létrehozni egyet). A játékon belül a szokásos Load opcióval tölthető be a fájl tartalma.

    A továbbiakban néhány szó a technikai részletekről. A javított válogatottak listája:

    Azerbajdzsán
    Fehéroroszország
    Feröer-szigetek
    Grúzia
    Hollandia
    Izland
    Kazahsztán
    Litvánia
    Luxemburg
    Macedónia
    Moldova
    Montenegró
    Örményország
    Szerbia
    Wales

    Minden válogatott átlagosan 30-40 játékost tartalmaz, ez tehát összesen kb. 525 játékos. Ebből majdnem mindegyik javításra is került, jelenleg már csak 5 játékos hiányzik, azaz szerepel eredeti játékbeli nevével. Ezek:

    Feröer-szigetek: Rick Ricksson
    Grúzia: Kvarkvare Manjgaladze
    Hollandia: Klaas Stompe
    Kazahsztán: Andrei Fastinev
    Örményország: Bardugh Kiramijian

    Természetesen a patchet frissítem, amint rájövök a hiányzók identitására.

    Sajnos a játék nem engedi kilenc karakternél hosszabb vezeték-, illetve keresztnevek alkalmazását, ezért bizonyos válogatottaknál nagyon sok a rövidítés. Ugyanakkor büszkén jelenthetem ki, hogy a latin betűket használó országok esetében, és azok közül is különösen Azerbajdzsánnál, a Feröer-szigeteknél, Izlandnál, Litvániánál és Moldovánál a mellékjeles betűket igyekeztem a lehető legpontosabban alkalmazni. A játék ebben szerencsére partner volt, mindössze három karaktert nem volt képes megjeleníteni, ezek az azeri kis ə, és nagy Ə, illetve a szintén azeri nagy İ. Előbbiek helyett az ilyenkor szokásos kis ä-t és nagy Ä-t használtam, utóbbit viszont kénytelen voltam I-ként hagyni.

    Forrásként elsősorban az UEFA honlapján található kereteket és a Wikipediát használtam. A nevek kb. 90%-a ezek alapszintű alkalmazásával kideríthető, a maradék 10%-nál már szükség lehet a nem angol nyelvű Wikipediákra és egyéb klubok és szövetségek honlapjaira is.

    A játék alapvetően valósághű olyan szempontból, hogy ugyan a játékosok fiktív néven szerepelnek, de a pozíciójuk, valamint a képességeik nagyságrendileg megfelelőek. Tehát például egy védő a játékban is általában védőként, esetleg középpályásként szerepel. Mindössze négy komoly hibát észleltem az átnevezések során. Három mezőnyjátékos kapusként szerepel a játékban. Ezek:

    Azerbajdzsán: Jemdat Marmeladov -> Cämºid Mähärrämov
    Izland: Egill Jökullsson -> Eggert Jónsson
    Moldova: Eusebi Cobetaru -> Evgheni Cebotari

    Eléggé furcsa hiba, pláne ilyen számban. A pozíciójukat én nem javítottam ki, ennyire nem akartam átírni a játékot. Mindenesetre könnyen megteheti bárki a fenti lista alapján. Valamint egy játékos másik válogatottban szerepel, mint ahova tartozik. Mentségül hozható fel, hogy ez az a Győrben játszó Bojan Brnoviæ, aki immár egyszeres montenegrói válogatott, de eredetileg valóban szerepelhetett volna a szerb csapatban is.

    Végül pedig bemásolom ide érdekességképpen a holland válogatott keretének alakulását (a zárójel a születési évet jelöli). Ehhez hasonló listákat írtam a készítés közben:

    Nico Nordholt (76) -> Mario Melchiot
    Daniel Mundo dos Santos (82) -> David Mendes da Silva
    Henk Kleynhans (80) -> Jan Kromkamp
    Jurgen Googstra (83) -> John Heitinga
    Pim Jonkers (78) -> Kew Jaliens
    Klaas Stompe (83) ->
    Jesper Nieuwenhuys (80) -> Joris Mathijsen
    Albert Peers (74) -> André Ooijer
    Hans Balabaster (81) -> Khalid Boulahrouz
    Vincent Banta (78) -> Wilfred Bouma
    Giuseppe de Horenbout (75) -> Giovanni van Bronckhorst
    Erwin Dominicus (86) -> Urby Emanuelson
    Robbe Thyssen (87) -> Royston Drenthe
    Thijs Lerckx (78) -> Tim de Cler

    Mies van Joppel (84) -> Nigel de Jong
    Abidemi Rosler (82) -> Andwélé Slory
    Ron Kieslaer (83) -> Romeo Castelen
    Issa Behney (86) -> Ibrahim Afellay
    Sander Leeuwangh (76) -> Denny Landzaat
    Mies Brompf (83) -> Nicky Hofs
    Laurens Montanje (85) -> Hedwiges Maduro
    Daan de Vouw (83) -> Demy de Zeeuw
    Casper Zeeberg (76) -> Clarence Seedorf
    Geert Meeuws (84) -> Stijn Schaars
    Pim Steinmets (84) -> Wesley Sneijder
    Bert Ronhaar (84) -> Arjen Robben
    Bastiaan Kennen (76) -> Boudewijn Zenden
    Michelangelo van der Poel (83) -> Rafael van der Vaart
    Alfonso Edema (79) -> Orlando Engelaar

    Hans de Noteboom (76) -> Ruud van Nistelrooij
    Kasper van Koperen (83) -> Robin van Persie
    Joep Maatje (75) -> Roy Makaay
    Tom Koopmans (78) -> Danny Koevermans
    Flip Kuipers (80) -> Dirk Kuijt
    Bas Wizzelpenning (78) -> Jan Vennegoor of Hesselink
    Luuk Hoedemaker (83) -> Klaas-Jan Huntelaar
    Piet Bimber (86) -> Ryan Babel

    http://math.bme.hu/~szbszig/d.zip
  • Breki33
    #20436
    tavaly nem bíztál?

    hát jó lenne ha végre ismét jó lenne

    gyep meg ezek 2002-ben már jó volt onnan sikerült visszafejlődni
  • Atti12
    #20435
    jó lesz ez ;). Most nemtudom, valamiért bízok az EA ben. :D

    mikiking: te szerintem inkább maradj csöndben, mindig elnézel valamit :)
  • Martins15
    #20434
    és?
  • mikiking
    #20433
    LEnt a képek alatt irva van a platfom is ....
  • DaemoonHunter
    #20432
    Végre szép a fű(már a 2005-ben is volt 3D fű), a játékos/ok is, a menü is tetszik, csak a játékmenet legyen jó, bár azt mondták hasonlít az xbox-ban megszokotthoz...
  • Martins15
    #20431
    http://www.pocket-lint.co.uk/gallery/index.phtml/news/15991/NEWS-15991-225fc77342bb104ffe98dfc2087c1f85.jpg

    kilopott képek
  • cr2k1
    #20430
    ugyan nem a cselezéssel vannak problémáim, de ez egy nagyon yo link, van egy rakás topic, köszi!
  • Breki33
    #20429
    van konzolos fifa topic, de pl itt nézelődjél

    klikk

    vagy írd be a keresőbe, hogy
    UEFA EURO 2008 Skill Move (dribbling)
  • Atti12
    #20428
    Hát akkor kérlek szépen az a helyzet, hogy PC-n az EURO-ba ugy lőssz gólt ahogy akarsz :). Hihetetlen mennyire lebutították a kapusokat a 08 hoz képest..
  • cr2k1
    #20427
    ott sajna se uefa se fifa topic nincs, ezért bátorkodtam. PC-s változatra is vonatkozhat a kérdés :)
  • Atti12
    #20426
    kérdezd a konzolos topicba.
  • david508
    #20425
    heti 3, néha négy meccset kell játszanom
  • david508
    #20424
    legymtam egy szezont és semi változás, sőt már a német kupárt is mehetek. ez egyre rosszabb. kzöben második lettem a nmet másod oszályban és ugyan ott fojtatom.
  • cr2k1
    #20423
    Hali!

    csöppet offtopic vagyok, de.
    XBOXra van meg az UEFA Euro 2008, és rohadtul nem bírok gólt rúgni :D Nincs vmi "sablon", amivel nagy eséllyel be lehet találni az ellen kapujába?
  • david508
    #20422
    Még egy hiba: a Hellas Verona is itt van a német másod oszályban
  • david508
    #20421
    Bocsi megint én, csak most észrevettem hogy a csapattal a francia s a német ligában is benne vagyk, csakhogy a francia ligában indulásnál már volt 111 pontom.:D Viszont csak a német liga ponttáblázatát látom.
  • david508
    #20420
    Hellosztok. Lenne egy kis problémám. Feltettem a CEP-et a Fifa08-hoz és a menedzser módban második évemben átmentem a fracia másod osztályba az Ac Ajacciohoz. Itt még nem volt probláma, befejeztem az eslő szezont a csapatnál és a második szezon kezdetén azt veszem észre hogy valahogy átkerültem a német másod osztályba a csapattal. Ez elöfordult már valakivel vagy csak nálam?
  • Atti12
    #20419
    haggyuk, viccnek szántam, de ugy látszik nem jött be
  • Martins15
    #20418
    Igen arra is figyelemmel voltam de nem értettem miköze az EA-nek Debrecenhez? :D
    Amúgy ezt a Fifahungaryn lehetett elvileg megszavazni hogy kilegyen rajta.
  • Atti12
    #20417
    olvasd el az apróbetűs részt és megértessz mindent ^^
  • Martins15
    #20416
    És mi köze ennek Debrecenhez?
    Ilyenmódon Gera meg Pécsről indult ami nemmellesleg 2010-ben Európa kultúrális fővárosa lesz
  • Atti12
    #20415
    mert Debrecenből indult az igazi pályafutása.

    tudod az elfogultság -.-' :D
  • Breki33
    #20414
    majd ha lesz

    meguntam 2004 óta
  • II Rocky II
    #20413
    most nem bántásképpen,de tudsz vmi pozítivat is másolni ide a fifaról ?:D vagy olyan egyálltalán nincs egyik fórumon sem ?:O
    dzsudzsák a borítón..jó örülünk nagyon XD
    engem egyálltalán nem érdekel kivan a borítón,de miért pont ő??:S gera is lehetne vagy hajnal..stb
  • Djemba
    #20412
    vannak szerencsés edzők
  • Martins15
    #20411
    Hát jah PES-ben ez jobb,de én spec Fifába mindig azt szerettem hogy olyan stadionokat csináltak amik mentek a kiscsapat hangulatához is.
    Pl: PES-ben monnyuk mienmár hogy egy Metz (csakmondtamvalamit) egy San siroban jáccik meccset vagy ilyesmi...
    +Én visszahoznám 2005-ből hogy csak nagyon gyenge csapatokkal lehessen játékot kezdeni.Hisz kicsit irreális hogy valaki elmegy edzőnek egyből a Real vagy Juve padján találja magát...
  • Djemba
    #20410
    Dzsudzsák Balázs a FIFA 09 borítóján

    Ugyan már régóta tudjuk ezen információkat, de mind ezidáig nem kerülhetett nyilvánosságra, hogy a fifahungary.com közösségi oldalon szavazásra bocsátott népszerű magyar focisták közül Dzsudzsák Balázs elsősége a hazai dobozok elejére tornázta a remek futballistát. Ez lesz az első alkalom, hogy a magyar boltok polcaira egyedi, hazai érdekeltségű borítóval érkezik a program, ráadásul jelentősen megreformált PC-s verzióval.
    Dzsudzsák Balázs három fronton is a világ élvonalába lépett az utóbbi fél évben: az acélos magyar válogatott meghatározó játékosa lett; leigazolta a holland sztárcsapat, a PSV; no meg ősztől Ronaldinhóval a jobbján mosolyoghat a magyar focirajongókra. Nem akármilyen csapatba kapott most meghívást a nyírségi legény: Ronaldinho, Rooney, Ribéry, Klose, Sergio Ramos, Smolarek, Ochoa és az amerikai Altidore lehetnek a társai, ha valaha összejön a „miattam vesznek a gyerekek FIFA-t" csapat valamilyen gálameccsre. Az órákon át tartó sajtófotózás előtt volt alkalmunk pár percet beszélgetni a szélsővel.
    elmondta, hogy a FIFA 2004 volt az első focis játéka, azóta mindegyikkel rendszeresen játszik. Eindhovenben gyakran ül edzések között a gép elé. Vagy játékkal, vagy tévézéssel tölti általában hollandiai szabadidejét, itthon pedig minden adandó alkalommal meglátogatja a DVSC Oláh Gábor utcai stadionját, ahol három magyar bajnoki címet ünnepelhetett. A magyar trikolórnak szurkoló FIFA-rajongóknak egy bennfentes információt is elárult: pár kivétellel a teljes magyar válogatott a FIFA-ra esküszik, csak kevesek keze nyúlt a Konami Pro Evo sorozata felé. A legjobb játékosok szerinte Fülöp, Juhász, Feczesin, de mindenki szívesen játszik. Az ennél nagyobb aktualitást élvező dologra, a szerződésre visszatérve, hogy az ő szavait használjam, felfoghatatlan, hogy 21 évesen mindezt elérte. „Elképesztő, volt, amikor megmutatták, hogy Ronaldinho áll mögöttem a borítón. Az, hogy százezrek látják majd az arcomat a kedvenc játékukon... Elképesztő!” – mondta. Akkor pedig még boldogabb lett, amikor megtudta, hogy a közösségnek köszönheti mindezt. Bizony ám, tavasszal a fifahungary.com látogatói választották ki Dzsudzsit kedvenc játékuk borítójára. Igaz, akkor még úgy tudták, csak viccből kérdezősködünk a dobozkép iránt. 2265 voksolóból 1389-en a Hollandiában légióskodó fiúra tették le szavazatukat, míg a második Gera Zoltán csupán 511 ikszet kapott – utcahosszal nyert a nyírlúgosi illetőségű ballábas játékos. Elmondta még, hogy ez az eddigi legnagyobb szponzori szerződése, nem is álmodhat már ennél nagyobbról. A valós foci világába áttérve pedig nagyon optimistán nyilatkozott a válogatott teljesítményéről és esélyeiről. Szerinte nagyon jó csapatunk van, amit egy zseniális edző készíthet fel meccsről meccsre – vagyis kijutunk a VB-re...