36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Tomy Lee
    #21178
    Az új konzoloknál már hdd-re másolásos történet van(x360 sem fog lemezt pörgetni:)!
    Ez ugye megkönnyíti minden crack team-nek a munkájáthajrá:P
    sry az off-ért
  • Neoncsoves
    #21177
    ami ember által készült azt fel lehet törni... nincs tökéletes védelem
  • rooney8
    #21176
    De nem lehetetlen... :)
  • Neoncsoves
    #21175
    konzolra nem igen fog felülkerekedni mert a legújabb driveos konzolok kiköpik a tört cuccot. magyarul elég nehéz feltörni... max a PC hal meg, konzolnak azért könyebb mert DVD-ről kell futtatnod a játékot és igy tudja ellenőrizni a dvd-lejátszója a lemez eredetiségét
  • rooney8
    #21174
    Jó, csak pojjjjjjjén volt :D

    Egyébként itt van a warez... Mindenki leszedhetné ingyen, de így is van aki megveszi... Mért van ez így? És ha felülkerekedne a warez nem lenne több játék se konzolra se pc-re? :D
  • Neoncsoves
    #21173
    Egyáltalán nem ezt mondom, mert azért te se örülnél ha éveket dolgoznál 1 játékon vagy programon erre ingyen osztogatnák azt a játékot ami többmilliós/milliárdos készítési költséggel készült. monnyuk ez FIFA-nal nem igaz, mert adatbázis frissités szerintem még ingyen is sikerül nekik /na meg kicsit frissitenek mezt, meg menüt, húha micsoda munka még én is megtudnám csinálni szerintem.../
  • Jagumo
    #21172
    ja, Chelsea ottvan :DDDD
  • rooney8
    #21171
    Élljen a warez!!
  • Neoncsoves
    #21170
    egyébként a FIFA PC-s verziója azért tart ott ahol tart, mert sok vadbarom éveken át megvásárolja ugyanazt a szart és EA bácsi meg látja, hogy jön ebből is bevétel, hogy szarral etetjük a népet, mert viszik mint a cukrot. ha nem lenne bevételük belőle talán észrevennék magukat /vagy nem fejlesztenék PC-re (sztem jobban járnánk, PES nekem jobban tetszik a 2008 óta, csak kapnának licenszeket)/ végülis az EA-nak nem pont FIFAból meg NHL-ből meg Maddenból jön a bevétel, hanem a SIMS2, stb... De igazából mindegy, csak EA elszállt magától egy kicsit az utóbbi időben :\
  • hunbasser
    #21169
    tudom,törölték a tárhelyet...:\ a banner meg faq meg nem hinném,hogy meglenne valahol,nem rég volt win reinstall,és nem biztos,hogy ezeket kimentettem.de nemsokára itt a 09,kell új banner,új faq(bár elég lett volna csak bővíteni az előzőt...). ha lesz időm,összedobok egy 09-es bannert,de faq-ot már csak 09-hez csinálok,addig meg válaszolgatunk a bejövő kérdésekre.
  • Breki33
    #21168
    Ezért nem látjátok

    klikk

    Ez a házigazda dolga lenne.....
  • Hay #21167
    Itt is csak érintik a dolgot, nem mondják el a részleteket. Hagyjuk. Azér' kösz.
  • RAZOR27
    #21166
    dettó
  • Martins15
    #21165
    konkrétan nekem nincs is csak egy félbevágott lap
  • Atti12
    #21164
    banner csak nekem szar amúgy? :|
  • hunbasser
    #21163
    hidd el,fognak azok még csúszni vele ;)
  • rooney8
    #21162
    kábé
  • Martins15
    #21161
    Nah jah...
  • mikiking
    #21160
    erre csak annyit tudok mondani,amit kb 3 éve minden ÉRTELMES fifa rajongó...... " Majd talán jövőre "
  • zeus89
    #21159
    Nem tesztek ki egy visszaszámlálót, ami 20 napról számol vissza? :D
  • Breki33
    #21158
    EA Sports officially announced details and release date of FIFA 09 Demo

    PC Demo for FIFA 09 will be available to download from September 12th and will feature the following:

    6 teams to choose from:

    1. Marseille
    2. Schalke
    3. Real Madrid
    4. Chelsea
    5. AC Milan
    6. Toronto FC

    Exhibition match, 2 x 2 minute halves

    Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible

    Adidas Live Season info and tips & hints screens

    PC controls video/Intro video

    FIFA 09 DEMO WILL BE AVAILABLE TO BE DOWNLOADED THROUGH TORRENT FROM OUR SERVER so do not miss FIFA 09 Demo on September 12th!!!
  • Martins15
    #21157
    Újabb videó
  • mikiking
    #21156
    na tudod mit ??? ezt majd mondd el,akkor ha kint a demo.... és világszerte elolvasgatjuk a hozzászólásokat,Ea fórumon belül,és itt is .... én is letölktöm aa demot,ki próbálom,és akkor majd viszatérünk erre.... okés ?
  • Tomy Lee
    #21155
    Azért ne sajnálj te engem mert tetszik valami,lol
    Sajnáld te magad,hogy nem fogsz vele játszani
  • mikiking
    #21154
    a játékos mozgásokon neked mi a jó ??? te tuti nem ebbe a korba élsz,és sajnállak,ha neked megfelel egy ilyen game...
  • Tomy Lee
    #21153
    Nem is játszottál még vele.Fejezd már be.
    Tök jó a kommentátor az új lasztik,játékosmozgások,graf,szabadrugások,licenszek stb...
  • mikiking
    #21152
    nem...először én is erre gondoltam...de a 07 az nagyonnépszerü volt.... annál tuti nem lesz több,ha kijönnek a gameplay videók.... ezt sokan lefogják tölteni,megnézik a grafikát...de megvenni ...
  • faláb
    #21151
    A grafika miatt biztos többen fogják megvenni ezt mint az utóbbi évek fifáit.
  • Tomy Lee
    #21150
    Lesznek online bajnokságok az új résszel is???
  • mikiking
    #21149
    az tuti,hogy nem lesz változás. a 08 után ezt fogják legkevesebben megvenni sztem pc-n.... de ez a partjelző nyomorultsága ez nagyon felb@aszott
  • faláb
    #21148
    Én úgy vagyok vele, hogy kipróbálom majd, ha játékmenetben is lesz egy kis változás 08-hoz képest(amivel kb 1 hétig játszottam), akkor ok,de ha nem, akkoris addig biztos elleszek vele míg ki nem jön a PES.
  • mikiking
    #21147
    képek jok,video meg bebiztositott arrol,hogy nem veszem meg,sőt ,talán be sem szerzem
  • hunbasser
    #21146
    hát,hát,hát...
  • Atti12
    #21145
    istenem menj már át a konzolos topicba -.-' EZ PC!!!
  • zeus89
    #21144
    mennyibe kerül egy Xbox 360 meg egy chipeltetés hozzá, hogy tudjak rajta játszani Fifát ?:D
  • mikiking
    #21143
    de mondd már,hogy mi teccik neked ezen ? a grafika esetleg jo.... de a játékmenet az ismét überszar lett
  • Tomy Lee
    #21142
    Szerintem jó.Nekem tetszik!Már nagyon várom..
  • Martins15
    #21141
    Nemkicsit,nagyon
  • mikiking
    #21140
    megnéztem...nem hagyott bennem örök emlléket :S a partjelző megint egy mozgo valami ott... elkurták
  • mikiking
    #21139
    képek alapján nem rossz.de félek megnézni a videót :D