36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Djemba
    #21985
    szentem is
    ha meg olyan lenne a grafika mint tavaly akkor meg mindenki sírna mert semmi nem jó az embereknek.
  • Atti12
    #21982
    mármint a PES 09 nek.
  • Atti12
    #21981
    szvsz fifának jobb grafikája van most minta 09 nek. (képek alapján) :)
  • Djemba
    #21980
    akinek nem tetszik ez a grafika vagyen ps3 vagy xbox360 ennyi nem kell sírni (vagy mehettek majd pes2009 játszani)
  • mikiking
    #21979
    félig,jo ?
  • SLICK
    #21978
    Hát ez nem igaz! Hányszor írjuk le, hogy a grafika next-gen lett?
  • XxTyl3rxX
    #21977
    akk pc-re még mindig nincs next-gen.....akk most már abban reménykedem h a PES csapata elő áll egy career móddal és megnöveli a játékórák számát!
    én mindig is FIFA párti voltam, de a PES egy jól megvásárolt licensz-el, meg valami új móddal lesöpörné a FIFA-t! (ez csak a pc-re vonatkozik)
  • hunbasser
    #21976
    jahh,közben már itt kirugdostak engem a rózsaszín felhőből :(
  • emokiller
    #21975
    hát jah pont hgoy szinte csak az változott
  • SLICK
    #21974
    a grafika az, ami változott leginkább
  • Forza Italia
    #21973
    Ez a kép biztos h konzol. Néztem egy angol oldalon és ott volt több képpel is az XBox360 között. Lehet h rossz helyre másolták ne ezért hitted azt h Pc-s.
  • akos002
    #21972
    Én is kipróbáltam a demót, és reménykedtem h így ennyi év után más grafika lesz, de nem. És tényleg a bejátszások is ugyan azok. Pár új esés meg gólöröm, meg ugye a menü változott. Még biztos van pár dolog, de ennyi erővel csinálhatnának a régebbiekhez javításokat és ugyan itt lesznek ahol most. De azért fogok vele játszani!!!
  • Shep
    #21971
    Kipróbáltam a demot és elnézést kérek előre is azoktól akik számára ez bántó lehet, de ez a játék évek óta nem változik szinte semmit, a grafika az még hagyján, de hogy minden egyes mozgás, játék közben történő bejátszás ugyanaz mint már 3 éve is, hát az azért vicc. Van pár újítás ez igaz, de ez kb. annyi mintha valami mod lenne. Nem vagyok nagy fifas, nem is voltam a focis játékok csúcsa nálam a VC96 volt. Persze nyilván idén is lesz jópár száz-ezer ember aki megveszi ezt is.
  • emokiller
    #21970
    xD
  • examinee
    #21969
    Konzolon láttad a Top spin 3-at? Mert én igen és csomót gémeltem vele. Sokka élethűbb és szebb mint PC-n. Attól hogy nem kellett annyi minden grafikai megoldással dolgozniuk a TP3-ba mint a fifába azért szebb.
    Amugy meg több év mire olyan lesz a grafikája.

    1 dolgot kell megérteni: gyártassz egy terméket. Van két lehetőséged. Vagy kiadod egy piacra ahol lemásolja több 100ezer ember és tolja vagy kiadod egy piacra ahol a több százezer ember fele vagy még csak az 1/4-e másolja le és inkább megveszi. miből lesz nagyobb bevételed?
    A válasz egyértelmű: ezért fejlesztenek arra.
  • krisz88
    #21968
    Sziasztok!


    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a játékot tegnap rar fájlban töltöttem le!
    És kiírt egy olyat hogy Hibajelentés küldése!
    Esetleg lehetséges, hogy ez a gond mert most töltöm a hivatalos oldalrol a Gamet!
    a Videokari Nvidia Geforce 7300 256 MB, 1 GB ramom van Proci 1.81GHZ 3000+
  • ProGabe #21967
    ha jó a TV, és az átvitel módja, akkor mindegy! tök ugyanolyan mindkettő! hogy melyiket vedd meg? nézd meg, hogy melyik konzolon jön több olyan játék, ami azon a gépen exkluzív, és téged érdekel! persze PS3 mellett még a Blu-Ray is szól!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem boxot vegyél! :D
  • SLICK
    #21966
    Úgy tudom mindegyiken magyar lesz. Konzolhoz meg nem értek, de szvsz mindkettőn ugyanúgy néz ki... :|
  • Laca1985
    #21965
    Sziasztok!

    Erdeklodnek, hogy sztetek Xbox360-on vagy PS3-on szebb a Fifa09 grafika? Mert arban nem mindegy, mert lattam a PS3 meg mindig 100 felett van....
    Tenyleg es azt lehet tudni, hogy lesz e bennuk magyar kommentar? Ha igen akkor melyikbe?

    Koszi!
  • csocso14
    #21964
    légy profi módban mikor bill.-el tolom akkor ha passzolok a csávóm magától elkezd helyezkedni és megy előre, bármit nyomok nem reagál csak ha már oda futott ahova ő szeretne, kicsit idegesítő főleg ha az ember védővel van és az magától előre rohangál egy passz után. Ha egér bill kombóval nyomom akkor nincs vele semmi gond, másnál is fent áll ez a probléma vagy csak engem szórakoztat?
  • hunbasser
    #21963
    be tudod azt is állítgatni,hogy mi mi legyen
  • mikiking
    #21962
    ott van a link a 21932 hozzászolásba..rákattintiasz,és picit szét kell nézni
  • Firerock
    #21961
    a Lighting patch-hez tudnál linket adni?
  • mikiking
    #21960
    tecccik a neved.... :D az élet rendje az ami a nevedben áll..
  • emokiller
    #21959
    hát ebben van valami =D
    mármint ,hogy az EA meg az opitmailizálás nem áll közel egymáshoz
  • mikiking
    #21958
    Légy profi módban ha egér + billel jáccol,akkor a space a sprint ? nem tudom,de valahogy akárkivel vagyok,lesprintelni nem tudok senkit,ez nagyon el van baszva.... total otthagynak simán.
  • SLICK
    #21957
    :_D?_A_:SD?AS:_D?:SDA_
  • báttyó02
    #21956
    igaza van ea-nek...1-3%on futna rendesen
    mert ahogy ők optimalizálnak az egy raklap szar általában
  • mikiking
    #21955
    hát ez öszevan kombinalva a rendes jatékidő, a fifással tudod
  • SLICK
    #21954
    Tudom, hogy szoktak adni, de azért 10 perc eltelte után is??? Mert a játék ideje szerint közel 10-15 percig még játékban volt a labda.

    Én csak ezen csodálkozom.
  • mikiking
    #21953
    jolvan, én is csak ugy tettem :D nem kell izgulni :D
  • gabber_saviola
    #21952
    értem, köszi
  • gabber_saviola
    #21951
    :Ddd
  • Atti12
    #21950
    peace pajti vicceltem :)
  • mikiking
    #21949
  • mikiking
    #21948
    tudom,csak nem értettem,hogy hogy érti,mert nem volt először elég érthető ...
  • Atti12
    #21947
    összevissza beszél :D
  • gabber_saviola
    #21946
    most akkor tudod vagy nem?
  • mikiking
    #21945
    én tudom hogy volt
  • emokiller
    #21944
    már 08ban is volt a shiftet nyomkodtad meg valamelyik nyilat , gugolni is meg integetni is lehetett , most gondolom a 08as shift billentyű megfelelőjével tod használni