36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • gabber_saviola
    #22025
    fu szépek lettek
  • Atti12
    #22024
    alap nézet, sok gyakorlás 08 ban :D

    faláb: shiftet nyomvatartod+fel,hátra,le sorban
  • Shep
    #22023
    milyen nézetből játszottok ,hogy ilyen szólókat vágtok, engem simán lecseleznek.
  • faláb
    #22022
    4.-en hogy emelted meg úgy a labdát Ronaldinhoval? Nekem ez a csel sehogy se sikerül.
  • Atti12
    #22021
    csináltam néhány Gifet :).
    Flamini:

    Kaka:

    Pirlo 1

    Dinho solo, sajna nem lett belőle gól :( :


    És szerintem az eddigi legszebb gólom, ismét Pirloval :)

  • Barnabyka
    #22020
    te is meg amások is..ez a FIFA topik a pessel kapcsolatban átlehet fáradni az annak kitalált topikba... konzolos fifáról nyugodtan lehet beszélni mert az is fifa sztem de pesrőlnemkéne itt veszekedni..
  • Atti12
    #22019
    Nemtom nekem bejön :D. Igazából nekem a 08 ban is csak a pofátlansággal volt bajom, én nagyon jól eljátszottam azzal is.
  • mikiking
    #22018
    hát élvezni itt csak max a grafkát tudod...semi mást... nincs intelligencia ebben a játékban. total semmi
  • EnZsolt
    #22017
    Ehh, de jó, hogy ez egy PC-s fórum :) Én letojom a grafikát, nekem az élvezet kell, és ez az, amit a FIFA, nem teljes mértékben ad meg. Az MI az ami főleg kiborít, pláne mikor nekem 87 percen keresztül szenvedés begyűrni egy gólt, ő meg a 92.-ben elindul a félpályáról és akkor is elviszi a 16-oson belülre, hamár 3 védőm is húzza vissza, a kapus jön ki, majd kilövi a filót. Van, hogy én vagyok a béna, beismerem, de ez elég sokszor bekövetkezett már ahhoz, hogy csodálkozzak. Ezért tartom jobbnak a PES-t, az új FIFA-ra azért kíváncsi vagyok, de ha nem jön be, akkor megveszem a PES-t és elleszek :P
  • mikiking
    #22016
    jövő héttől 45
  • examinee
    #22015
    Hát ez így van, de ezt már pár napja leirtam énis. Hozzátennék még valmit. Emlékszem mikor még énis "fiatal" voltam. Nem volt semmi bevételi források csak a szülűk. Sajnos nem állhattam elő hogy vegyetek meg egy gémet 12 ezerért -főleg hogy fejlesztettük is a gépeket kb 2 évente (a hülye játékaim miatt). Szval oylan megoldás kéne hogy ha már beleöli a pc-s a pénzt a gépbe akkor a játék ára legyen kb 5 ezer forint- És valmi fejlődést lássanak. Fogjanak össze a gamegyártó cégek és beszéljék meg hogy rendesen optimalizálunk mostantól, és normál gémeket adunk ki amit nem kell hetente peccselgetni.
    Szval ebből a szempontbol megértem a warezolókat, főleg magyarországon. Én már nem warezolok, de sztem ehhez fel kelett nőni, megérteni ezeket a dolgokat, bár nekem is jópár év volt (kb 3) mikor felismerem hogy direkt csinálják és sose kapunk jó gémet.
    Ui: azt bizton állithatom, ha valki odamegy a szüleihez és azt mondja: apu mostantól 5 évig nem kell fejeleszteni a gépet, de most szükségem van egy 55-60 ezer forintos konzolra, amire évente még x ezeret költünk a játékok miatt. -tuti megveszi neki. A játékcsere-berékre nem térnék ki. Szinte alig kell költeni rájuk, csak akkor mikor megveszed az első párat. Onnantól cserélgetsz. No ennyi.
  • Barnabyka
    #22014
    szvsz=szerény véleményem szerint....máskor szerintem járj valahogy utána és ne így égesd be magadat köszi...
  • bigbigle
    #22013
    akinek pc-je van és szereti a pc-s játékokat akkor szerezzen be egy xbox360-at(akár egy arcadot)mert ugyanazok jönnek pc-re mint x360-ra és még jobbak is.(és egy jó tv-nél jobb a grafika is.)
  • bigbigle
    #22012
    mi az az szvsz?És mennyi idő kb amíg a demo a pcdome-ról lejön?
  • mikiking
    #22011
    Egyébként szvsz az a baj a pc-s játékokkal,hogy a sok warezoló (köztük én is néha-néha ) aki letölti a játékot,van belőlük sok millió, és nem veszi meg a gamet... eznagyveszteség a játék készitőknek. Konozlon meg a jó 70 % a veszi a játékokat,mert nem flashelteti a gépét... Ez jóvaltöbbb mint a pc-sek 10 - 15 % -a aki vesz gameket... ez van.Érthető hogy miért kapunk " szart" pc-re évről évre ,és ez egyre több játéknál lesz igy. De egy bizonyos részben a játék készitők basszák el... Ha tudnának egy marha jó védelmet rakni játékokra,akkor nem lenne gond ilyennel.... ennyi
  • Count Adyn
    #22010
    Visszajátszásokon változtathatnának a teljesben, való igaz. Én nem nézegetem se a konzol verziót, se a pes -t, és 08 hoz képest "aztakurva" a 09 nekem igy:D
  • XxTyl3rxX
    #22009
    de még nem is lenne gáz h tök más néven vannak még a világsztár csapatok is, de akk legyen sok liga sok csapattal és legyen vmi olyan mód amivel lehet játszani, mert én a PES-ben barátságoson kiül nem játszottam mással, mert a többi idétlenség volt! a FIFA career módja nagyon jól ki lett találva, mert hihetetlenül megnövelte a játékórák számát!

    És ha már FIFA..most próbáltam a 09-et és hát nem vagyok lenyűgözve! Bár sok az újítás és talán az eddigieknél jobb, de mégse történt olyan változás amire azt lehetne mondani h "Azt a k*rva..."
    A legszembetűnőbb a next-gen végre pc-n is szakít, bár messze nem úgy mint konzolon, és dobtak 1-2 új scriptet is, de a játék nem sokban változott! A bejátszások majdhogy nem ugyanazok....
    Azért egy ideig koptatni fogom, mert hát még is csak FIFA
  • SLICK
    #22008
    visszaolvasol és találsz nem is egyet :P
  • II Rocky II
    #22007
    ok:D én a teljest várom már.esetleg ha vki játszik a demoval akkor löhetne egy két képet,persze csak ha lehet ilyesmit kérni :)
  • rooney8
    #22006
    + fifa vs pes :D
  • inter94
    #22005
    kijött a demo:)ennyi
  • II Rocky II
    #22004
    történt valami érdemleges ?:D
  • II Rocky II
    #22003
    600 üzenet :D
    volt mi jo ?
  • emokiller
    #22002
    jah árcsökkenés , GS_en van is 1 hír 45k lesz az alap box stb.
  • examinee
    #22001
    Oktober közepén menjetek be egy mádiamarktba vagy Corába. Menjetek a számítógép részlegre, ott keressetek kihelyzett xboxokat,ps3-akat amin ki lehet majd próbálni a fifát. Na utána kell majd szídni:) és vásárolni. Addigra árcsökkenés is lesz!:D
  • SLICK
    #22000
    Az a baj, hogy a FIFA-nak sokáig semmilyen komoly vetélytársa nem volt. Így felvásárolta a licenszeket. Midnen évben tojtak a játékra, monván focis game hiányában úgyis veszik mint a cukrot. A PES meg csak tavaly óta számít igazán versenytársnak. Talán mostantól lehet számítani némi fejlődésre.
    Az EA az utóbbi néhány évben kezdett el ilyen mocsadék módon kihasználni embereket.
  • Martins15
    #21999
    Ha jóltudom a licenszek nem azér hiányoznak mer ninc spénz hanem mer a Fifa felvásárolta pl az PL-t nem is tudom meddig de 2010 utánig az tuti.
  • mikiking
    #21998
    vagy esetleg pont akkor lenne jo mindenkinek..pes nagy fejlődés.fifa még nagyobb,mert hajtani kéne
  • mikiking
    #21997
    de ez pc-re vonatkozik
  • XxTyl3rxX
    #21996
    hát hogy esetleg a PES-nek rosszabb a grafja az igaz, de h a FIFA-nal már 3 évvel ezelött jobb kidolgozást csinált játékélmény téren....az arcokról meg ne beszéljünk mert a PES-ben minden játékost külön megcsinálnak és nincsenek ugyanolyan arcok mint a FIFA-ban (vagy legalább is jóval kevesebb)
    Valamint a PES annyira nem script-ekre épül, mint a FIFA, ahol egy adott helyen mindig ugyanaz történik! És ez a 09-el sincs másképp!
    Egy gond van a PES-el, h a licenszre már nincs pénz, vagy jogi keret, nem tudom...és kevés az újítás!
    Viszont a FIFA-val sincs semmi bajom, mert mindig is imádtam! Végülis ezzel csak annyit akartam, h a PES-t nem kell leszólni, mert ha a Konamit esetleg felvásárolná egy nagyobb fejlesztő és kiadó, akk valszinű a FIFA korszak lejárna!
  • Martins15
    #21995
    Igen ezen értettem énis az üzletpolitikát :) De azért az mégis más lenne ha azér adnák ki 4 évig ugyanazzal a graffal mert az adott időben nincs jobb mint igy
  • EnZsolt
    #21994
    Annak nem volna értelme. El tudnák érni azt a szintet, de nem akarják, mert így több idő múlva tudják legombolni a sok emberről a pénzt, amiért ilyen grafikát adnak ki. Egy olyan játéknál, ami minden évben megjelenik és egyszer csak über graffal, ott mát a játékmenetre kell koncentrálni, hogy fejlődjön. Az pedig még EA-nak nem nagyon sikerült a FIFA-ban. Mindig valami jót elvesznek, valami szart hozzáadnak. A demo-t meg kipróbálom még ma. Látni akarom, most mit szartak el :)
  • Martins15
    #21993
    Mérkell xbox féle grafika ha annál többet is ki lehet hozni csak optimizálni megkéne az ea-nek tanulni.(?)
  • mikiking
    #21992
    nem..... hanem xbox féle grafika
  • Martins15
    #21991
    Hát erre a folyamatos sírásra csak egy dolog lenne megoldás(bár az ugysem fog bekövetkezni már üzletpolitika miatt sem):Lenne 3 grafikai szint:
    I:Nagyon alacsony h a régi gépeken is menjen
    II:Közepes kb mint most a max körüli
    III:Crysis féle grafika
  • emokiller
    #21990
    szerintem meg éppen nagyon jól
    most a fifában is szép , felismerhető de a pesben is lazán megmondom név nélkül hogy kiaz
  • gabber_saviola
    #21989
    igen, szerintem is.
  • Neoncsoves
    #21988
    PESben az arcok szarul vannak kidolgozva
  • tobias88
    #21987
    azt nem tudjátok, hogy a demóban hogy lehet egymás ellen játszani? mert a gamepadot egyszerűen nem lehet beállítani! nem engedi, hogy pl az átívelés és a becsúszás is 1 gombon legyen(a többinél se)!
  • tobias88
    #21986
    szerintem így is csúnyább mint a pes! túl recés, és aa sem segít rajta, a pesen igen!