36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Neoncsoves
    #21943
    oemgé! ja végülis... xbox360ban van 512Mb ram, meg vmi ócska grafikus kártya (8800GT jobb nála) meg vmi proci aminél egy mai 4 magos sokkal jobb... szóval, az nem 1-3% inkább legyen 60-70%a tudná futtatni... pc erősebb mint egy doboz vagy egy pléjsztésön
  • hunbasser
    #21942
    igen,a pc-sben :D
  • mikiking
    #21941
    jövőre :D
  • mikiking
    #21940
    "kapusugrálás már most is benne van" miben ? a pc sben ?
  • hunbasser
    #21939
    na,hogy mégérthetőbb legyen :D a kapussal való ugrálás tizenegyesnél a pc-sben is benne van,a háló viszont lehetne ugyanilyen jó a pc-sben.
  • mikiking
    #21938
    hat ja... az olimpiai jatekok pekinbe,az a gem,abban van az a nagy kivetitő,ami pont azt mutatja amit te látol aképernyőn.ami konzolon van csak fifaban,na ott megcsinaltak pc-re,és semmi gond nincs..nem tudom mért nem tudtak betenni
  • hunbasser
    #21937
    amit linkeltél,arról beszélek :)
  • hunbasser
    #21936
    "Számításaik szerint a jelenleg játékra is használt PC-k mintegy 1-3 százaléka lenne alkalmas a konzolos verziók architektúrájának átültetésére."

    ekkora kamut már tényleg...virtua tennis 3-at már láttátok? nézzétek meg,nagyon szépen meg van csinálva,szebb a fifa 09 grafikájánál,olyan az egész meccs közben,mintha rendes meccset néznék,fel sem tűnik,hogy játék...leírom a konfigom: Intel Pentium 4 3 GHz,XpertVision GeForce 7300 GS 256 MB,Elixir 512 MB DDR RAM.ezen reccenés nélkül ment a Virtua Tennis 3,köszöntem szépen...és az én gépem kb egy tavalyi átlaggép,az idei konfigokhoz képest már sehol sincs.
  • mikiking
    #21935
    miben ? a pc-sben ?
  • hunbasser
    #21934
    a háló ki*szott jó,de a kapusugrálás már most is benne van :)
  • grebber
    #21933
    Sorry ha már volt:

    fifa 09 a legtöbb pc nem bírná a konzolos grafikát
  • Mayorpapa
    #21932
    Ha valakit érdekel, jönnek a kiegészítők elég szépen a Demóhoz:
    FIFA 09 Demo Stadium Pack
    DEMO Lighting Patch
  • tobias88
    #21929
    a pc-s demót nem tudja valaki hogy lehet szebbé tenni? mert rányomtam az antianalisingot is, de akkor is nagyon recés marad
  • mikiking
    #21927
    jo nem hiba,csak zavaró cseppet .
  • Mayorpapa
    #21926
    "utólag csak ritkán adnak lapot" - ez így igaz, de ADNAK LAPOT utólag is, tehát a Fifában ez nem hiba
  • mikiking
    #21925
    Bocs ha valakit zavarok ezzel,de Hihetetlen pofás lett a konzolos 11 es párbaj a fifa 09 ben...a hálóról nem besézlek inkabb
  • mikiking
    #21924
    utólag csak ritkán adnak lapot.
  • Count Adyn
    #21923
    Pedig én rengeteg ilyet látok a valóságba is:)
  • mikiking
    #21922
    nemigaz,ez csak nagyon ritkan van igy valosagban,ha lapot akar adni a biro,akkor lefújja ...Igaza van SLICK-nek
  • DJ BP
    #21921
    Ha én vagy a gép szabálytalankodunk kicsit durvábban, de a játék továbbmegy előnyszabály miatt akár hosszabb ideig is, majd végül kikerül a kabda a vonalon túlra, akkor a bíró ad egy lapot. Ez azért sztem szarság. Ezelőtt azért nem volt ilyen, hogy ennyi idő elteltével is megadja a lapot a bíró.


    Ez miért hiba? Valóságban is így van
  • SLICK
    #21920
    Még mindig találtam pár hibát...

    Ha én vagy a gép szabálytalankodunk kicsit durvábban, de a játék továbbmegy előnyszabály miatt akár hosszabb ideig is, majd végül kikerül a kabda a vonalon túlra, akkor a bíró ad egy lapot. Ez azért sztem szarság. Ezelőtt azért nem volt ilyen, hogy ennyi idő elteltével is megadja a lapot a bíró.

    A másik pedig, ha ütközök a géppel, akkor az mindig hamarabb reagál és vissza is szerzi a labdát.

    Végül az is idegesítő, hogy a játékosaim sose mennek érte a labdáért. Ha elpattan vmerre a labda egy szerelésnél, hiába az én játékosom van közelebb hozzá, cseszik érte menni. De ha átváltok rá akkor is kering össze-vissza párszor majd utána kezd elindulni.

    Nagyon remélem jövőre a játékmenetet újra átdolgozzák, mert ez így hosszabb játék után nagyon idegesítő. Ha már a grafikát kicsit feljavították, egy a játékmenethez is hozzányúlhattak volna a pöcsvakargatás helyett.
  • gabber_saviola
    #21919
    jaja, kel hogy menjen rajta. vga driverből én felraknék egy újat.
    http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html
  • hunbasser
    #21918
    nekem is ilyen van,tehát futnia kellene.valami kiegészítőt tettél fel a játék mellé?
  • krisz88
    #21917
    Oké Köszi szépen!
  • SLICK
    #21916
    egyszer nekem is kilépett ezzel a Hibajelentéses szarsággal, igaz játék közben. De azóta semmi nem volt.
    Talán a vga driveredet kell frissítened, mondjuk a vga-d sem vmi új :|
    De elvileg mennie kell rajta.
  • krisz88
    #21915
    Geforce 7300 256 MB!
    De elvileg futnia kellene rajta nem?
  • gabber_saviola
    #21914
    bocsi , Te köszöntél és nem nem.

    Szia utólag is.
  • gabber_saviola
    #21913
    vga-d milyen?
    driver mennyire friss hozzá?
  • krisz88
    #21912
    Sziasztok!
    Szeretném azt megkérdezni, hogy elindítom a játékot, és kilép, hibajelentés alcím alatt!
    Ez mitöl van?
    Az exe fájl rossz?
    Mit csináljak?
    Köszi!
  • mikiking
    #21911
    ez nagyon láccik,hogy konzol
  • Atti12
    #21910
    húú viszont Pirloval akkorákat lehet lőni :D:D. Majd csinálok gifet xD
  • Martins15
    #21909
    Jah majd talán jövőre
  • hunbasser
    #21908
    afenébe...:(((( pedig reménykedtem. na nem baj,azért a mostani sem olyan rossz
  • Atti12
    #21907
    áh tényleg konzol, nézd meg a többi képet, azon kiderül :(
  • Martins15
    #21906
    Am tess:Ha Innentől elkezdesz a következő képre nyomni ,akkor egy rakat xboxos képet látsz ami fölé pc van.
  • rooney8
    #21905
    Akkor kérlek szépen nézdd meg a 08-as pc képeket gamekapocs-on... Meg nézd már meg a 2 képet (eleve már a nézők elárulják, meg úgy az egész tiszta konzol :D ). A chelsea-s kép sehol sincs a roma-hoz képest... A roma-s az konzol (sajna :/ )
  • hunbasser
    #21904
    hát,így volt kiírva: FIFA 09 (PC) és az összes kép olyan nagyon szép volt :) de ha azt mondják Attiék,hogy most is ilyen,én hiszek nekik :)
  • Martins15
    #21903
    Hát gamekapcson összevissza rakják be a galériába a képeket :D (megnézheted ezt más játékoknál is)
    De,jó lenne ha neked lenne igazad
  • Atti12
    #21902
    hasonló na maradjunk ennyiben :P
  • SLICK
    #21901
    biztos lesz még pár plusz beállítás a grafhoz :)