36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • juppjupp
    #22782
    Sziasztok,

    AZ lenne akérdésem, hogy tapasztalt-e vki olyat a demóban, hogy joy-jal bizonyos mozdulatok beállíthatatlanok voltak? Mert nekem ez történt, tehát pl. a szöktetés gomb beállítást hiába nyomtam, üres maradt. Vajon a teljes játékban is lesz ilyen gondom?
    ELőre is köszi a választ.
  • SLICK
    #22780
    akkor szegény kapus ezért kap még nagy gólokat :)
    amúgy én is csak félprofin szoktam játszani, nem vagyok pro a játékban.

    Ja és előbb észrevettem vmit az irányításnál: amikor egér mozgáson voltam, akkor a játékosaim legtöbbször téyneg jó irányba mozdulnak el. Akkor szerelésnél, nem az van h bárhogyan szerelek is mindig visszaszerzi a labdát az ellenfél, hanem végre meg is tudom tartani.
    Billentyűzeten való játéknál viszont, a játékosaim sose mennek a labda irányába, és szerelni se tudok úgy, hogy meg is tartsam a labdát.
  • Breki33
    #22779
    Talán innen látszik a legjobban

  • Breki33
    #22778
    ja már 2003-asban is volt egy srác aki ebből élt meg, hogy vmelyik szögből távolról belőtte.

    MI meg irigykedtünk P
  • Djemba
    #22776
    nekem csak a magyar.... kellenek
  • Breki33
    #22775
    én egyenlőre nem játszom magas szinten mint írtam félprofin kezdtem aztán átraktam profira

    A kapus erősséget meg nem állítottam.
    Először csak játszani akartam egykét meccset figyelni mi hogy merre.

    Persze biztos van aki egyből wc-n nyomja :-)
    és eredményesen, de nekem még vissza is kell kicsit szokni a fifa-s irányításra
  • examinee
    #22773
    Jaja emlékszem. A régi szép idők!
    De tényleg 04-től okádék volt a fifa. Nekem a legjobban ezek a bug keresések és alkalmazások nem tetszettek. Mindig 2-3 hónapig toltam, mert én azokat nem használtam, ellenfél meg csakis azt. Undorító volt.
  • SLICK
    #22772
    Magas szinten is könnyű gólt lőni a kapusnak, vagy azért nehezebb már?
  • Breki33
    #22771
    De ez a gól tetszett legjobban Inter elleni rangadón a Delle Alpiban hátulról jövő magas ívelést így meglőni futtából és ezzel vezetni nyammmm





    Látszik, hogy a labda hogy begyorsul szinte dropból lőve



  • Breki33
    #22770
    Hát emléxel, hogy 004-ig nyomtuk együtt online P
  • examinee
    #22769
    Ez tényleg meglepő:)
  • Breki33
    #22768
    Itt kicsit elrontottam a kameraváltást

  • Breki33
    #22767
    Ezértmondtam, hogy nagy gólokat lehet lőni.

    És őszinténszólva bajban vagyok mert hírek szerint a pes2008 demo nagyon jó, de nekem a fifa is tetszik idén egyenlőre.

    Fura mert más fórumokon nagy fifások szólják le hogy ugyanaz és én védem
    pedig fordítva szoktuk......

    És egyszerre két játékkal játszani nemtudom hogy lesz
  • lobig
    #22766
    najólvanbazz
  • Breki33
    #22765
  • Breki33
    #22764
    Ennyire nem mélyedtem bele volt kb egy órám játszani aztán jött a hír hogy kijött a pes2009 demo

    Szval most még rakok be pár gólt a tegnapi termésből aztán lehet megszabadultok tőlem P
  • examinee
    #22763
    Értem. Látom télleg next-genesedik akkor a pc-s verzió.
    Engem az zavar hogy a szöktetés most nem olyan mint az előzőbe vagy az Euróba. Bár lehet azért van mert az ellenfél szoros emberfogást választ ki.
    A taktikai beállításnál most van vagy 9 féle csuszka, amit gondolom jól beáűllítva jó csapatot hoz létere, iylen előrefutásokkal is, dehát 1 nap alatt nemjöttem még rá mi micsoda. A könyv irja, de ezzel még sokat nem foglalkoztam.
    PC-sbe is csuszkás a taktikai bellítás? Vagy a hagyományos van: attack, full attack, deffend, neutral, letámadás stb... -szval ahol kilehet csak választani.
  • Breki33
    #22762
    a lényeg a teljesben ez az alapbeállításon van nálam most az nem tudom mi, de lehet ez a félig jó lesz
  • Breki33
    #22761
    igazából teljesnél nem tudom

    demónál nem volt segítség szenvedtem is a beadással
    aztán megtanultam, de most meg az van, hogy beadom és pont a játékosom mögé megy mert ugye kicsit előrefelé kéne kanyarítani, de mivel befele rántom a kart szinte teljesen befele megy.

    Meg ha itt tartunk azis zavar hogy a W-s passzal kijátszom a helyzetet látom jön a hosszún a másik ember mondom oké elgurítom neki W-vel aztán sak matt mert ugye kapus kijött rám.

    De azt vettem észre ilyenkor mikor közel vagyok szinte rálövi gyengén
    illetve olyan is volt hogy szépen elegánsan elgurította a kapus de hosszú sarok mellett is. Lehet annál is használni kéne az analógot? ......
  • ls2008 Dani
    #22760
    Hy!Mi a játék rendszerkövetelménye??
  • tarti19
    #22759
    ez ps3-as verza PC-n nem lesznek ilyenek...
  • lobig
    #22758
    jaja
  • examinee
    #22757
    A passz, lövés, beadás + egyéb rásegítéseket hogy használjátok? Rásegitett, vagy félig vagy manuális?
    Az a baj hogyha nem rásegített a lövés akkor simán alap helyzetből is mellé gurit..:(
  • Breki33
    #22756
    ja csak van egy kis hiba benne mikor megcsináltam láttam hogy megvan
    jobb verzióban is, de lusta voltam újra megcsinálni
  • Breki33
    #22755
    igen én értem

    csak nem mindenki látja így
    gondolom teis úgy vagy vele, hogy oppá van pl ez a gól és akkor filózol, hogy így adja-e jobban vissza vagy amúgy





    És aki nem érti az azt hiszi azért rakod be mert menőzöl
  • lobig
    #22754
    na azért ez is ott van...
  • Breki33
    #22753
    De ott sokkal több ismétlődő sablonos scriptelt bizonyos helyzetből mindig ugyanolyan gól volt.

    Ez a két fifa elég szar volt ki kell mondani
  • lobig
    #22752
    jaaa, értem.

    köszi, szerintem csak úgy van értelme gólokat/akciókat beszúrni egy fórumba, ha az megfelelő minőségű. ha túl nagyban lehetne csak vagy egyik replay-nézet sem adja vissza az érzést, amit én éreztem az akció közben, akkor inkább nem osztom meg.
  • A tumi
    #22751
    Nagy gólokat lehetett már a 07 és a 08-ban is lőni.
    :D
  • Breki33
    #22750
    A játéknak vannak hibáí, de nagyon nagy gólokat lehet lőni benne

  • Breki33
    #22749
    unrealisztikuson úgy értem hogy innen nem nagyon lőnek gólt

    amúgy a te gifjeid azok amik sztem a legjobban elkészítettek.
    Legalábbis az én ízlésem szerint
  • lobig
    #22748
    csak azért tűnik unrealisztikusnak, mert kicsit gyors a felvétel
  • Breki33
    #22747
    Nagyon szép gól, csak kissé unrealisztikus

    Igazából lőne vki ilyet évekig beszélnének róla.
    Lehmann kapott talán hasonlót csak kissé a szélről utánna évekig röhögtek rajta

    Van egy hasonlóm csak az csel után nem kapcsiból

    Semmo-Pro vagy Pro (Előbbin kezdtem egy karriert, de menet közben átraktam feljebb)

  • mernokur
    #22746
    sztem nem kapsz.. a 08ban sem kaptal talan ha jol emlekszem de azert kivancsi lennek en is.. :)
    amugy jo jatek lett :) nekem a videoknal akad egy kicsit:)
  • Forza Italia
    #22745
    Srácok a légy profi módban jó teljesítmény alapján kapok más klubboktól átigazolási ajánlatot? Vagy csak a kiválasztott csapatban tudok játszani?
  • gabber_saviola
    #22744
    valaki lenn kedves és lökne pár képet Palermós játékosokról? Köszönöm szépen.
  • Csacsi
    #22743
    Rájöttem, hogy miért nem szeretem a Fifat. Nincs benne manager módban a BL szereplés, vagy Uefa kupa szereplés :(
  • ForzaInter
    #22742
    #22695
  • lobig
    #22741

    átállítottam mindent world class-ra, de ezt még van der sar sem érhette el

  • Tomy Lee
    #22740
    Update jó lenne majd erre a dologra..