36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • lobig
    #22912
    lol
  • keepernext
    #22911
    valaki mondja már el a régi bill kiosztást ami a 06-7-8 ba volt
    mert ezt nem tom megszokni
  • II Rocky II
    #22910
    na a magyar is megvan nekem,szerintem ehhez nem kell külön crack hisz a torna mod is egyből ment igy gondolom a man.mód is menni fog :D
    augsburgal kezdem el,de cask azért mert két magyar jatekos is jelen van a csapatban :D
  • szucsy89
    #22909
    ha írní túdnál akkór se móndanánk megg
  • tmisi
    #22908
    Bemész a boltba és megveszed a magyart.
    Sok láma letölti az angolt. Azt a 3 napot nem lehetett volna kíbírni.
  • SLICK
    #22907
    Vki nem tudja véletlenül, hogy szoktak e kiadni a játékhoz egy olyan patchet, ami az összes átigazolást tartalmazza? Mármint minden játékos a jelenlegi klubjába van e már átrakva?
  • Breki33
    #22906
    barnitőkrémet kapott
  • MISIKE1992
    #22905
    sziasztok magyarósitás van már a fifa 2009 -hez ?
    ha van akor köldjétek el a linket hogy honnan lehet le tölteni.
    elöre is kösz
    (fontos)
  • at16
    #22904
    " egy darab újítást nem láttam."

    akkor fiacskám te vak vagy.

    és ez a vicc ^^
  • gabber_saviola
    #22903
    :Ddddd
  • Carlos HUN
    #22902
    lesz magyarositás nyugi van amint lejön ez rajta leszek a témán lehet hogy már csak holnapra teszem fel apacket és lehet más megis fog előzni
  • picco
    #22901
    Hello, magyar nyelvet tud valaki felrakni?
  • HoReSz1975
    #22900
    most értem haza

    sorry
  • mikee69
    #22899
    már 5 éve tudjuk:) de azér köszi:D
  • Count Adyn
    #22896
    Na ez jó volt, éppen telefonáltam és hagytam tovább menni a játékot, a játékosom a labdával meg a kapusom ott állt egymással szemben a 16oson belül, jön a gép, berombol közéjük, sípszó és 11 est rughat:DD Hát vicces:DD

    Egyébként nekem tetszik eddig, kb olyan lett amit vártam:) Csak néhány fej elég béna. Nedvedtől pl megijedtem és meg se ismertem:D
  • II Rocky II
    #22895
    majd vmi infot dobj mar az online részről oké? mármint megéri-e milyen...stb :D pár dolgot,ok?? kösszi előre is .
  • R3TR0
    #22894
    Nah életem első bolti, gyári FIFA-jahoz msot jutottam hozzá. Most települ és végre élvezhetem 100%-ban az egyik lgjobban sikerült részt

  • II Rocky II
    #22892
    most a magyar verzioban már a man. módot véglehet tolni?
  • mama 2
    #22891
    Hát néztem képeket az X360-as változatból és: Olyan szép, mint ha tényleg élő emberek lennének:D.
  • Nortai
    #22890
    Hiányolom , hogy nem gazdálkodhat annyi pénzel a Man City-nek mint amennyivel valoságban. :( Legalább 5milliárd euroval kellene gazdálkodniuk, hogyha a Chelsea tökéjéhez viszonyitjuk^^
  • Djemba
    #22889
    te ott vagy
  • TrIp
    #22888
    hogy mekkora egy trágyakupac ez a pc-s fifa hihetlen... van pofájuk ilyet kiadni ráadásul fifa09 néven. kipróbáltam még tavaly a 08at is de ha ennek nem lenne másabb a menüje, fel sem tűnne szerintem. egy darab újítást nem láttam. ja de az egérrel is lehet játszani.. vicc.

    xboxon mintha nem is a fifa lenne akkora királyság az egész. ittmeg.. áhh.. hagyjuk. kiprónálád képpen olyan 10 percig volt feltelepítve.

    de ezek után már csak az szomorít el jobban hogy még ígyis meg fogják venni sokan a játékot, aztán természetes jön a "folytatás" a fifa 10... megint új menü meg új zene meg 2 új háttér. megéri a pénzét nemmondom.

    egyszóval aki ezért a szemétért pénzt ad (pc-s verzióról van szó), az szégyelje össze magát de gyorsan
  • Neoncsoves
    #22887
    na már a magyar csúnya verzió is fent van torrent oldalakon, valaki aki leszedte pls rakja fel a magyar nyelvifájlokat... előre is thx:)
  • lobig
    #22886
    88900 volt a 80 GB-os, amihez a rezgős sixaxis jár. meg vettem hozzá egy fight night round 3-at, erre már régóta vágytam.

    nem tudom igazán miért ps3 lett belőle. játszottam én mind a kettővel már egy keveset, nagy különbség nincs köztük, szerintem... talán több kapacitást érzek ebben mint a 360-ban, komolyabbnak tűnik. a 360-at már lassan adják egy tál leveshez a menzán.
  • lobig
    #22885
    na most jön a nagy kuss a fórumon
  • Breki33
    #22884
    mennyiért vetted?

    És miért dontöttél ps3 mellett?
  • II Rocky II
    #22883
    akinek eredetibe megvan pc-s. az mndjon már vmit hogy az online game az milyen? megéri e megvennni ?
  • lobig
    #22882
    fúúúú, megvettem életem első konzolját, egy ps3-at. letöltöttem a fifa09 demóját és ááááááááááá.... naggyon durva. mostantól csak konzol, ha fifáról van szó. a cselek sokkal szebbek, élethűbbek (ja és sztem több mozdulatot/cselt tudsz végrehajtani) az egész játék folyamatosabbnak tűnik... naggyon komoly!
    ea
  • II Rocky II
    #22881
    akkor bekéne irni megint és a gyikba- belehetne tennni a linket és pl azt is hogy hogyan lehet gif-et késziteni mertahogy elnézem naon sokan kérdezgetnek,és leszidni nem lehet hiszen honnan tudja hogy az elmult több száz hsz közül melyikben is van a válasz.
    szal gyik-ot frissiteni kéne :)
  • Breki33
    #22880
    már kb négyszer beírtam erre a kérdésre egy fórumcínet ahol utánna lehet olvasni ezeknek

  • owen20
    #22879
    sziasztok!
    olyan kérdésem van hogy a gamepad beállitásokat hogy lehet átállitani mert nekem nem engedi becsúszni meg ilyesmi nem is tudok és olyan hülye a kiosztása!
    speedlink gamepadom van-!
    Sziasztok!
  • Axl Rose
    #22878
    Túl sok újdonságot ne várj.
    1-2 új szófordulat, de mintha a 08-at hallgatnám kb...

    Ellenben sztm jobb mint a 08 bár néha el lehet felejteni hogy ez már a 09 és nem a 08-al játszol

    Tegnap játszottam egy bulgár sráccal, kapott egy négyest :)

    Előtte pedig egy német vert le engem 3-1re.
    Nekem nagyon bejön ez a gyors rangsorolt meccs, 2-3 gombnyomát és máris lehet nyomni.
  • Breki33
    #22877
    Volt tegnap szó MonkeyDragon patch-ről az utóbbi az ő felhívása

    MonkeyDragon;2577422]============

    Hi all ! FIFA 09 is very close, and I have plan to release some tools. However, I'd like to make sure everything will be OK when release (no corrupt, no stupid bugs, clear documents, instruction, etc) So, I made this thread to call all of you, please, together we test the beta, give your opinion, suggestion, everything... I want to serve the maximum for community !

    Please, give me your email here and nickname ! Before sending the beta file link to you, I'll post the tool to test on page 1, and you have 1 or 2 days to test and report the result at this thread ! I'll post my progress, too ! I'll also have final word to confirm it's ready to release !

    Yup, that's all !

    Please, support me, support community, [COLOR="Red"]LET'S[/COLOR]FIFA[COLOR="red"]09[/COLOR] !
    ============

    There are some problem with Yahoo mail, so I post direct link here, test and tell me the result ! Remember, these tools are BETA !

    [COLOR="red"]***** ON TESTING[/COLOR]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_Boot_Tool_beta.exe"]09 Boot Tool[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_Cinematics_Patch_beta.exe"]09 Cinematics Patch[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_ADBoard_Tool_beta.exe"]09 ADBoard Tool[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_Graphic_Enhancer_beta.exe"]09 Graphic Enhancer[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_FATBH_BUILDER_beta.exe"]09 FATBH BUILDER[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_Lighting_Patch_beta.exe"]09 Lighting Patch[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_Multi_FIFA_beta.exe"]09 Multi FIFA[/URL]
    [URL="http://md.fifa-evolution.com/09_SoundTrax_Tool_beta.exe"]09 SoundTrax Tool[/URL]

    Thanks
  • II Rocky II
    #22876
    ugyanaz mint volt ,vagyis én nem várok újítást sajnos :(
    de meglepődnék ha lenne vmi ujdonság .D
    de az hogy lehet miszerint a magyar verzio kisebb méretű mint az angol ?
  • bigbigle
    #22875
    én is arra.
  • savaria
    #22874
    Na "megjött" a magyar Fifa09 is!Kiváncsi vagyok a szinkronra!
  • rvn
    #22873
    Véleményem szerint már nem annyira sablonos a mozgás mint a 08ba volt,
  • owen20
    #22872
    sziasztok!
    olyan kérdésem van hogy a gamepad beállitásokat hogy lehet átállitani mert nekem nem engedi becsúszni meg ilyesmi nem is tudok és olyan hülye a kiosztása!
    speedlink gamepadom van-!
    Valaki valami ötlet?és másnak van e ilyen baja?
    Sziasztok!
  • Breki33
    #22871
    fraps-al felveszed jasc animation shop-al átkonvertálod

    de már sokszor le volt itt írva részletesen
    keres rá a fraps-ra
  • DaemoonHunter
    #22870
    Ennek csak napkitörés lehet az oka...realisztikus időjárás rulz;)