36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • blackfire001
    #22869
    Hogy csináljátok ezeket a mozgóképeket? Mert jó lenne tudnom, jókat cselezgettem a magyarokkal. Most éppen kikaptam a braziloktól 3:1-re, 90 percben kettőt kaptam... xD A horvátokkal meg most 2-2 -re állok, 2 védőn átcseleztem magam, majd Gól!
    Amúgy egérrel nekem bejövős, nagyon... Izgalmasabb számomra, meg érdekesebb. Amolyan "rejtésebbé teszi a játékot".

    Szóval akkor a kérdésem <visszatérve>: Hogyan lehet olyan mozgóképeket kiragadni a játékból?
  • mikiking
    #22868
    olyan grafika :D über
  • II Rocky II
    #22867
    német kupa döntő olimpia stadion: sunset vagy mi a tököm típus :D napnyugta?:D
    na mitől ennyire fényes??? vmi borzasztó szar volt :S
  • emokiller
    #22865
    hol is van a PES? nem tudom...az én szememben a fifa előtt. De ez csak nézőpont kérdése ; ízlések és pofonok
    jah és a PES 2008at a FIFA 2008al hasonlítsd össze...ne a mostani fifával
    a kapusok tényleg szarok voltak a 08ban...ezért nekem a 6 a kedvencem.
    de ne vitázzunk me' még offolás miatt...xD
  • RoR zsozso
    #22864
    Nem is neked írtam a #22847hszt :)
    Hanem úgy ha visszanézed a mai napi írást minden második hsz az volt h.: A pes jobb úgyis beee
    No mind1 felőlem téma lezárva,félreértés volt nem neked szántam,bocs :)
  • báttyó02
    #22863
    válasz gombot ismered?
    amugy nemtudom,pes demót még csak most fogom kiprobálni
    egyébként megint nem én hozom fel a pest,de nembaj :D
  • RoR zsozso
    #22862
    Na ez értelmes fogalmazás lett :D
    A lényeg: Nem báttyónak írtam.
  • báttyó02
    #22861
    ne okoskodj már nekem baszod
    meg ne küldözgessél sehova
    leírtam a véleményem,ezzel mi a baj? pontosan TE kezded itt felbaszni az agyamat,azzal hogy a 14alatti fejeddel ugy csinálsz mintha most járnék sg-n először
    részermről lezárva,én leírtam a véleményem a játékról,ha valakinek gondja van vele akkor megbeszélhetjük,de senki ne küldözgessen sehova..köszi
  • RoR zsozso
    #22860
    Nem konkrétan neki írtam.
    Hanem az egész napi FIFA vs. PES-re.
    ha megnézed a #22847hsz-em sehova sem írtam h. neki írtam.
  • Laci82
    #22859
    Igazán nem fikázás,de ha a fifa arcade akkor ez a pes 2009 ez mi?
    Úgy mozognak a játékosok mint egy strucc és a labda el sem pattan és a hangeffektek...
    Idén ez kevés lesz.
    Köszönjük Emese
  • ForzaInter
    #22858
    ebbe mi volt a flém ember? leírta véleményet, neki nem tetszik ennyi, ide csap pozitív véleményt lehet írni vagy mi?
  • ForzaInter
    #22857
    sztem a full Serie A a konamié, ott szokott teljes lenni, ea-nél 5-6 csapat általában soha nem licencelt.
  • RoR zsozso
    #22856
    Inkább TE ki vagy h. te neked itt szabad flémelni!
    És ez flém amit te csinálsz,ez olyan mint ha bemész mondjuk a FORMA1 topikba és közlöd h. a Forma1 egy nagy szar.
    HA NEM TETSZIK EL LEHET MENNI!!
    Azt hiszed attól meg fognak javulni a játék hibái h. itt siránkozol??!
    megsúgom: NEM!
  • ForzaInter
    #22855
    most volt szerencsém pár meccset vele játszani, kb ezt akartam írni, elsőre még jól nézett ki, de lejátszottam 5-6 meccset, ás rájöttem hogy ez ugyanolyan szar mint tavalyi, gép ott csal ahol csak tud, arról nem is beszélve hogy nagycsapatok játékosai kb 5* gyorsabbak mint az enyémek, szal felesleges próbálkozni is hogy befussam, mert max szabálytalankodni tudok és piros, tiziket luxus megadni, tieznhatoson kívül azonnal lefújja, de tizenhatoson belül persze soha... meg azok a gólok géptől, 50 méterről lehetetlen szögből, meg leszerelem játékost erre 6* visszapattan ellenfélhez, akármit csinálok, kapusok kb majdnem mindent fog, enyém meg kb olyan mintha amatöre lenne állítva, graf az ugy ahogy elmegy, de mezek megint gyengék lettek, vmennyivel szebb, de fakó árnyalat még mindig megvan, címert meg kb nagyítval se látni, arcok borzalmasan szarok, kb 80%a még véletlen sem hasonlít... őszintén szólva megint nagyot csalódtam, demoval csak 2-3 meccset játszottam ugy még elment, de ez a teljes kurva nagy csalódás, kapott egy félnextgen motort osztcsá, kb itt vége is az ujításnak, gémpléj ugy ahogy van szar, idén is maradok PESnél, bár az sem az igazi, de ezzel már többet tuti enm fogok játszani, ez 10 meccs kb elég volt, ez is haladás mondjul tavalyi okádékkal csak 3 meccset bírtam:D lényeg hogy még mindig sehol sincs PES-hez képest, egyedül szokásos dologban licencben vezet fifa, semmi másban... mielőtt vkit betámadnak, ez csak egy egyéni vélemény, nincs kedvem PES vs. Fifa vitát nyitni...
  • Firerock
    #22854
    szevasztok
    ha most letöltöm az angol verzsönt és elkezdek egy Carriert akkor ha megjelenik a magyar akkor tudom használni azt a save-et?
  • Axl Rose
    #22853
    Sziasztok,

    Olyan gondom van, hogy online játéknál ugye kiválasztom h gyorsa rangsorolt meccs, utána csapatválasztás, majd bejön az oldalválasztás, partner már kész is van én elhúzom oldalra az analog kart, és nyomnám hogy tovább, de semmi. Se a start gombra, se pedig ugye a kettes gombra nem reagál, hiába taposom a gamepadot.

    Egérkurzor meg nincs, hogy rákattintsak esetleg a tovább gombra...

    Bezzeg a visszalépés és kilépés az működik...
    Esetleg vmi 5let ?
  • báttyó02
    #22852
    próbáld ki
    én nem erőltetek senkire semmit
  • báttyó02
    #22851
    lol te meg ki a tököm vagy
    egyébként senki nem flémelt,de amugymeg ki vagy te hogy megmondd,hogy én mit csinálhatok..:|
  • RoR zsozso
    #22850
    Igen
  • zoliii
    #22849
    a Fifa 09 Pc-re már megjelent magyarul?
  • RoR zsozso
    #22848
  • RoR zsozso
    #22847
    Flém:http://www.sg.hu/galeria/1080215672/10802156721213620607.gif
    Ha nem tetszik el lehet menni!
    Vagy menjetek pesezni,nem kell itt a flémet szídni!

    Érdekes én olyat sose csinálok h. kipróbálok egy játékot és ha nem jön be keresek egy fórumot ahol le lehet hordani...
    Nem tetszik nem játszok,kész ennyi!
    Be lehet fejezni!
  • Breki33
    #22846
    ah megint kezdődik

    régen meg az ment hogy a fifa fizikája jobb ha a gameplay nem is

    van pes vs fifa fórum ha valaki még túrbózni akarja please ne itt tegye
  • mama 2
    #22845
    Miért istenítik sokan a Pest? Miben jobb mint a fifa? Még csak me, is játszottam vele csak azért. Mindkettő focis játék, az meg hogy a grafikában jobb, az nem lényeg, nem a grafika számít. Miben jobb a játékélményben? Mindkettőben kergeted a labdát:P.
  • báttyó02
    #22844
    még mielőtt felsorolnád a pes hibáit,én nem pes vs fifa vitát akarok
    csak azt mondom,hogy a fifa játszhatóságban megint csak egy arcade szar,ua. mint tavaly
    de ha már annyira felhoztad a pes-t,hidd el én is azok között voltam akik csalódtak a tavalyi pes-ben,ideit meg majd meglátjuk
  • Laci82
    #22843
    Szerintem meg jó az új fifa.
    A 08-hoz képest százszor.
    Sokkal nehezebb átvergődni magad ,gólt rúgni se könnyű annyira és szép is, mégsem kell hozzá erőmű.
    Amúgy meg hogy is van az a PES?
    Pl tavaly ahogy a kapusok olyanokat bakiztak,persze csak a te kapusod mindig,és persze ott van,hogy nem is olyan szép,max a karakterek arca.
    Ja és a Fifát rengetegen játsszák neten,ami plusz élményt jelent.
  • bigbigle
    #22842
    nekem a 2005 az utso
  • Sati84
    #22841
    Ezdek*rvajó!
    Én most a Fifa 07-tel nyomom, még azt próbálom megszokni, mert előtte a 2003 volt az uccsó Fifám. Majd pótolom a 09-et is valamikor. Addig csak ámulok itt ezeken a szép találatokon :D
  • báttyó02
    #22840
    hát igy jópár meccs után elmondhatom azt,h ez megint nem fog 1-2hétnél tovább tartani(kb addig amig nem jön ki az új pes)legalábbis nálam
    szal árad a játékról az,h pont csak annyit tett hozzá a tavalyihoz az ea,hogy akik kipróbálják,ne mondják megint azt h ez teljesen ugyanaz mint a tavalyi
    és ez a javítás csakis a grafikán látszik meg,gameplay meg a többi ugyanolyan szar mint eddig volt
    sőt megkockáztatom,hogy még a grafika is erősen csalós,ugyanis én azt látom,hogy kb a reklámtábláktól a pálya közepéig(beleértve a játékosokat,bírót) van csak a nextgen,azon kívül a stadion,lelátók,nézők is egy az egybe 08
    aztán a szokásos bugok,szokásos csalás(annyira jó hogy már előre tudom hogy mikor fog gólt lőni a gép,de mégse tudok ellene mit tenni,mert a szaros 70-es támadójával végigkínlódja a védősorom,akármit csinálok,esetleg ha felrúgom,de akkor meg tuti piros,mivel a bíró is olyan kb mint a seggem)
    úgyhogy kaptunk egy grafikailag túrbózott tavalyi részt,ami nálam még mindig nem ér egy vasat sem
  • Benzema
    #22838
    Hello!A mentett góljaimat hogyan kell átkonvertálni hogy netre feltudjam tenni?
  • bigbigle
    #22837
    és milyen a magyar szinkron?(mármint baromságokat beszél vagy normálisan?)És akinek meg van a teljes az írna nekem véleményt?
  • BIZ0906
    #22836
    Az irányításon meg a reagálási időn van mit finomitani meg a megindulásokon mikor elveszik a labdát, amúgy nem rossz game.
  • emokiller
    #22835
    pes-el is csak annyi a baj... a licenchiány :D(mondjuk én teszek rá...)
    amúgy iet még nem láttam , hogyhogy nem kapták meg a full seria A-t?
  • ForzaInter
    #22834
    az marha idedegesítő hogy ha tizenhatoson kívül lerántják játékosomat akkor egyből kapom szabadot, de ha tizenhatoson belül rántanak le, akkor megy tovább játék, mondjuk a fifa már nem fifa csalás nélkül, azt meg remélem hogy Serie A licenchiányára majd lesz vmi peccs, idegesítő hogy Napoli,Genoa,Cagliari,Bologna,Palermo,Catania is licenchiányos, teljesen más logók, meze meg csak színre olyan mint igazából, semmi logo nincs rajta:S meg még van pár csapat más bajnokságból ami szintén licenchiányos...
  • emokiller
    #22833
    nah nekem a fifa megint...csalódás
    jó , szép skinek meg minden de a játékélmény megint nem vmi egetrengető =/
    nah meglesem a pes demót inkább remélem a konamis srácok legalább 1 PES6 szintűt csináltak...
  • Breki33
    #22832
    a bl miért nem jó?

    ne írjunk már hülyeségeket még kise jött
  • Djemba
    #22831
    pes jobb az biztos csak ott liszensz problémák vannak meg a játékmód nem jó
    fifa 10/7.5
    pes09 10/9
  • HoReSz1975
    #22830
    Lool

    én fel sem rakom, a PES 2009 ütösebb, de azért megnézem, majd a magyar szinkronost
  • Neoncsoves
    #22829
    készülj fel a legrosszabbra
  • gabber_saviola
    #22828
    birka türelmű vagyok :)
    este majd felrakom én is otthon.