36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #23591
    fáj a szivem,ha ezeket látom :S
  • tarti19
    #23590
    fifa 09 ps3
    fifa 09 ps3

    néhány móka bekövetkezett:P
  • dragon11
    #23589
    Okok, thx mate.
  • zorrobomber
    #23588
    hi all.
    bill+egeres irányításnál nem nagyon tudok rájönni hogy hogyan tudok NEM laposat kapura lőni? Akárhony kattintgatom a jobb gombot mindig laposan lövi.
  • Count Adyn
    #23587
    Erre jó a gyik:)
  • domez128
    #23586
    Passz: S KAP kirohanás: W
    Szöktetés: W Becsúszó szerelés: A
    Átlövés/Hosszú passz: A Egyszerû szerelés: D
    Lövés/Távolság: D Játékosváltás: Q
    Sprint : E
    Megindulás: J Shift
    Iram vezérlés: C
    Törlés/Megtévesztés: Szóköz
    Csapat mentalitás: 5
    Cselezési módosító: B Shift
  • dragon11
    #23585
    Sziasztok! Igaz h magyarul van meg Nekem, de akkor is segítsetek plz!


    A fifa 08-ba az alapértelmezett beállítások(vezérlés billentyűvel)-hez már hozzászoktam.

    Elmondanátok az összes dolgot úgy, hogy mire állítsak a nevével együtt?



    Aki segítene a hülye, de fontos kérdésemen, annak nagyon hálás lennék!


    Előre köszönöm.
  • domez128
    #23584
    Hello tudna valaki segíteni ? Billentyűzettel tolom a gémet főleg onlinban . Hogy tudom kiugratni , lyukra tenni vagy szöktetni a csatáraimat? Tudom a w gombbal , de ez nem tűnik hatásosnak . Illetve ennek a fordítottja , mikor ellenem ugratnak ki valakit a védőim mindig lemaradnak!
    Hogyan lehet ez ellen hatásosan védekezni ?
    Köszi !
  • bigapó
    #23583
    bár nem látom teljesen át a képet, de szerintem nekem ennél még durvább volt. Én teljesen levittem az alapvonalig a labdát, sőt már ki is ment, de persze nem fújta be, én meg vittem tovább a vonal mentén, kapus semmit nem reagált, kábé 2 méterről rárugtam, keresztülment a kapufa hátsó részén, átvitte az oldalhálót is egyben és gól lett.
    azóta nem játszom vele...
  • bigapó
    #23582
    nekem ez van és jó. nem kell állítgatni semmit, magától megtalálja és jó a kezelése is. asszem ps2-es padot másoltak. nekem tökéletesen megfelel.
  • rooney8
    #23581
    Egyébként focis játékokhoz (fifa + pes) milyen gamepad ez? Logitech Dual Action Gamepad ?
  • rooney8
    #23580
    garantál... kimaradt a gé betű :D
  • kaposi1
    #23579
    Helló!

    Örülök hogy másnak is müxik.
  • passatgt
    #23578
    aranytál?
  • rooney8
    #23577
    Hoppá :D Sikerült elrontanom. Nem arantá, hanem arantál
  • rooney8
    #23576
    Hehe... :D A hátoldalon az első bekezdésnél van egy hiba: "...és intelligensebb helyezkedést arantá egyedülállóan...
  • The Best
    #23575
    köszi a boritott
  • rooney8
    #23574
    Simán is be lehet ívelni a magas passz gombal (ívelés gomb) :) Csak annyi, hogy az analog-ot a 16-os irányába kell tolni.
  • Mike at home
    #23573
    szélről mivel ívelek be középre?
    07-ben volt még a váltógomb plusz a ivelt labda, de az mintha most nem működne
    (gamepad 5+1)
  • campy
    #23572
    nekem volt olyan h szabadrúgásból látni lehetett h teljesen kapufa és bepattan és gól:D:D:D nem semmi hibák
  • BIZ0906
    #23571
    Én is hallok ilyeneket xD
  • TothLaci
    #23570
    Nemtom, de Fifa 09-ben magyar meccsen a nézők nem azt mondják, hogy "ELK*RTAD! ELK*RTAD"
    Először azt hittem, hogy képzelődök
  • BIZ0906
    #23569
    jöhetne a patch xD
  • SzocsA
    #23568
    itt egy bug!
    nézzétek majdnem az alapvonalról rúgtam a játékossal aki nekirúgta az oldalhállónak!és átszakatt a hálló és góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!
  • SzocsA
    #23567
    ilyen a fifa 08ban is volt hogy a csatár csavart labdát lő a kapus hozzánk közelebb kezéhez csapódik a labda és lepattan róla mint a kapufáról és nekimegy a kapufának aztán bepattan róla! és gól a kapus meg csak fordól a labda után nem csinál mást midvégig ebben a testhelyzetben van!
    akkor meg mikor gólt lövök az 5ös sarkáról átlósan nekimegy az oldalhálónak átmegy rajta 30 cmre kimegy majd visszaesik!
    és a gép csatára 1vs 1 ben megy a kapumra én kijövök a kapussal és fölé rúgja de éphogy akkor olyan mintha a levegőben pattanna a háló fölött a labda kb fél méterre.
    mért nem ér hozzá?
    volt oylan is hogy laposan megy a lővés a kapus nyúl le érte de elmegy a kezei között de úgy csinál minta felvette volna!

    és hogy tudok ollózni?

    david villatól olyan gólt kaptam hogy kb a 16os sara előtt volt 1vs 1ben jött volna rám kijövök a kapussal és ahogy megnyomtam a gombot a kapus talán lépett 2-3 lépést elrúgta és szépen beejtette kapus fölött a kis pro!

    a chelsea meg meg se tudott mozdúlni ellenem 1kapuztam végig! olyan volt mintha fél csillagos csapat lenne!
    mindhárom profi beállításnál!


  • domez128
    #23566
    Köszönöm a fáradozásotokat , de lehet nem voltam világos . Az online játék megy, tudok a szerverhez is kapcsolódni . A gond az mikor bent vagyok a szobában és kiválasztom , kivel akarok játszani , megjelenik a
    neve az ország, sőt tudunk egymással kommunikálni is ,de nem tudjuk elindítani a játékot , nem lehet rákattintani a „ kész „ gombra. Illetve kb csak minden 20-30-adik játékosnál van erre lehetőség.

  • Count Adyn
    #23565
    GYik ban és a játék readme-jében is benne vannak a szükséges portok^^
  • dragon11
    #23564
    Itt válaszd ki a routered, aztán a Fifa 09, csak még nincs fenn :D.

    Aztán megnyitod a portot(majd szétnézek melyik porton megy.).. a saját ipd-re.

    Ha tűzfalad van, akkor is csak a portot hozzáadod..
  • Hay #23563
    melyik portokat kell tűzfalnál kinyitni???
  • balljuggler
    #23562
    portok nyitva????
  • domez128
    #23561
    Sziasztok !
    Hátha tud valaki segíteni . Eredeti játékot használok az online játék miatt is. Felmegyek a szerverre és akár rangsorolt akár nem rangsorolt játékot akarok játszani ,csak nagyon ritkán lehet a „ játék kész” gombra
    kattintani . Nem csak nekem , hanem sok online játékosnak ugyan ez a gondja, de senki nem tudja megmondani,mikor mitől függ , hogy enged játszani vagy , egyszerűen ez a gomb nem világosodik ki. Próbáltam már az ea,hivatalos fórumon is kérdezni de nincs válasz , sőt ma próbáltam telefonon elérni az ea segítség vonalát, de csak az automata veszi fel. Ha valaki tudja a magyarázatot , kérem tegye közzé , nem csak nekem hanem sok más embernek is segít ezzel.
    Előre is köszönöm.
  • ch13
    #23560
    Két életet mentettél meg.:D
  • jolesy
    #23559
    Itt egy borító (nem saját up)

    Fifa 09 borító magyar
  • rotyeszx
    #23558
    VALAKI HELP!

    Nem látom az egeret game közben (09)! Mi a probléma?
  • The Best
    #23557
    Sziasztok tudnátok mondani honnan lehetne egy boritot szerezni?
  • kukalako
    #23556
    Köszi szépen a segítséget! :D egy életet mentettél meg! :D Üdv!
  • MISIKE1992
    #23555
    ez hogy lehet hogy robben 100 ?
    nem csak 99 es lehet
  • kaposi1
    #23554
    Helló!
    Felraktam neked.
    devdata
    További teendők!!! 23422

    Sok sikert hozzá.
  • kukalako
    #23553
    Üdv mindenkinek!
    Valaki tudna segíteni? Gamepad gondom lenne. Tudom már volt róla szó, de nem tudom letölteni erről az oldalról a devdatat (http://www.zshare.net/download/19116669a49d5d09/), esetleg tudna valaki valami mást ajánlani? Az (http://www.fifahungary.com/cikkek.php?cikkid=5676)itt lévő megoldást is próbáltam, hogy tudjak becsúszni meg ilyenek, de nem használt. Előre is köszi! Üdv!
    E-mail:[email protected]
  • 5zuri
    #23552
    Ezek engem is érdekelnének.
    Senki nem játszik itt az új egér irányítással ?
    Ha igen és tud vmi tanácsot adni, akkor azt megköszönném.