36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • P3tikee
    #23634
    Mindegy. Sikerült:D
    Egyébként egérrel nektek működik?
  • dragon11
    #23633
    Aha, megmaradt ugyan az mint a Fifa 08-ba..:)
  • BaziJoe
    #23631
    Köszi akkor ami bevan linkelve a GY.I.K-ba az mihez jó???
  • Breki33
    #23630
    Már volt, de akkor újra

    http://www.youtube.com/watch?v=OTgPjN-Rub0&feature=related
  • RoR zsozso
    #23629
    A lövőcselre rájöttem véletlen :D
    passz+lövés gomb
  • RoR zsozso
    #23628
    Erre én is kíváncsi lennék,aki billen megy az nem is cselezhet??
  • BaziJoe
    #23627
    Én is a cselek felől érdeklődnék mert ami a videokban van az nálam nem müködik,vagy csak én vagyok béna???pedig logitech Chillstream padom van.
  • dragon11
    #23626
    Hja, a GYIK-ba valóban benne van, de ott linkelt videó gamepados én pedig billel nyomom!

    köszi a helpet. lövőcsel stb kéne.
  • dragon11
    #23625
    Melyik a trükkar és hogy tudok cselezni?:D
  • RoR zsozso
    #23624
    Helyezett:emberváltó gomb+lövés gomb
    Erős lövés:hosszan nyomod a lövés gmbot
    Átívelés:hosszú passz gombal
  • BaziJoe
    #23623
    És ezeknek a végrehajtását pontosan holtudnám megnézni???
  • RoR zsozso
    #23622
    Balra lövés,jobbra lövés,középre lövés :P
  • Breki33
    #23621
    helyezett lövés, erős lövés , balra lövés P átívelés stb.

  • BaziJoe
    #23620
    Sziasztok a cseleket azt megtaláltam de például a kapura lövésből csak eggy létezik vagy van több féle is????
  • Laci82
    #23619
    A bíró aki a lelátóról szalad dirigálni című bug:D
    Ki a nézők közül...
    ...majd át a reklámtáblán egyenesen a pályára

    Amúgy tettszik a játék nekem nagyon.
  • Breki33
    #23618
    De így reklámozták és biztos ígyis van itt nem a mozdulat végrehajtásával van gond az korrekt csak ilyen lábtartásra a labda az említett videóban látot módon fog pattanni.
  • szucsy89
    #23617
    kapcsold be a beállításoknál...szvsz 2perc után unalmas
  • Blekk Síp
    #23616
    De a cseleket nem ilyan mozgásérzékelős bizbaszokkal csinálták meg?
  • RoR zsozso
    #23615
    A Mókás Hangeffektek mit csinál??
    Én megvettem de nem hallok semmit.
  • Breki33
    #23614
    Amúgy hogy témánál maradjunk a Ronaldinho Skills FIFA 2008 videóban is látható, hogy mikor a reklámfilben ezzel a lábtartással emeli fel merre pattan

    De biztos őse tud focizni

  • Breki33
    #23613
    Hát szerintem te még bölcsiba jártál mikor én már nagypályán fociztam.
    Talán Máté Csabi neve mond valamit

    Ez fizikailag lehetetlen akár hogy is magyarázod ezzel a lábtartással
    jobb oldalt emeled át max aztán megkerülős csel ami szintén szép de ehhez semmi köze.

    labdás edzéseken annó nagyon sokat gyakoroltuk.
  • examinee
    #23612
    Amugy ezen nemtudom hol láttok talpalást, mert marhára nem a talpával találja el hanem a cipő szélével, mint már leirtam.... aztán lehet én látok rosszul...
  • examinee
    #23611
    Látom ti nem nagyon fociztok. Ez egy tök egyszerű mozdulat, amikoris a külsö része a lábadnak illetve a cipő kialakítása miatt a labdát magad elé tudod tenni mert pont a kát kiálló résznél éri a labda a cipőt. A cipő azon része kemény és a széle van ott, igy egy hirtelenebb felfelé ható mozdulattal feltudod igy emelni. Ha folyamatban nézed a videot, ugy lehet látni, kép alapján tényleg elgondolkodtató.
    Mivel teljesen nem tudom kiforditani a lábam igy simán fejem felé tudom igy venne a labdát ha ugy jön. Csak probáljátok meg a mozdulatot, elvileg tovább nem nagyon fordul a láb:D -(hacsaknam jogáztok vagy baletteztek):)
  • SzocsA
    #23610
    tiszta bugos ez a szar game!

    a kapufa környéke!
    oldalhállót lövök és úgye benyúlik a labda és beadja a gólt utánna meg átmegy a hállon és leesik bent a kapuban !
    akkor kapufa! felsőlész felpattan fél méterre egy bivaly erős lövésnél!
    utánna visszaesik a kapufára és átmegy rajta!

    most ez az eto talpalás szar a hitboxa!
  • Atti12
    #23609
    ez nekem is feltünt, de ha jobban belegondolsz lehetséges végülis, mert a talpával találja el amin ugye stoplik vannak. Bár tényleg fura :D
  • Breki33
    #23608
    Elég érdekesen erőszakolja meg a valódi fizikát
    a program szerint ha így rúgja meg felfelé pattan méghozzá a lábtartással teljesen ellentétes irányban.

  • Istencsászár
    #23607
    Etóóóó
  • Mike at home
    #23606
    ja értem :)
  • zorrobomber
    #23605
    hi all.
    bill+egeres irányításnál nem nagyon tudok rájönni hogy hogyan tudok NEM laposat kapura lőni? Akárhony kattintgatom a jobb gombot mindig laposan lövi.
  • arsenal6
    #23604
    ... Jó lenne, ha én rúgnám... De kapom!!!!! :-)
    Ezért idegesít...
  • Mike at home
    #23603
    jó neked :)
  • arsenal6
    #23602
    Ja, PC-s verzióval. A 08-ban azért ilyen nem volt. Borzalmas, hogy 6 lövésből 5 bombagól.
  • arsenal6
    #23601
    Sziasztok. Arra nincs valami ellenszer, hogy ne lehessen 25-30 méterekről simán a pipába lőni a labdát, world class kapus-beállításnál???? Köszi
  • rooney8
    #23598
    Akkor sztem ez lesz :)

    Mike at home: Á, az már túl drága :D
  • Mike at home
    #23597
    vnni kell a pc mellé konzolt
    egy box már 35-40k, plusz DVI csatis is, HDMI-s TV sem kell pluszba
  • Mike at home
    #23596
    nekem ps3 klón padom van, Logitech rumblepad 2
  • Breki33
    #23595
    ezt a mondatot sztem tese érted P
  • tarti19
    #23594
    Szóval srácok, sokat javult a PC-s fifa de a konzolos Fifa élménye a PES-t eltolja már magától... Hatalmas élményről maradtatok le sajnos:(
  • And 1 #23593
    na most megyek és fifázok 1-t mert még sincs konzolom
  • And 1 #23592
    háát mit mondjak... ezt mindegyik easports játékhoz hozzá tudnám fűzni... "az easports bekaphatja". nem látnak maguk elé , ezeknek csak a konzol létezik és nekünk meg marad a maradék... sajnálom ez van be lehet érni ezzel most neki állhatnék fikázni az egészet... semmi ujítást nem tudnak belerakni a játékba... realisztikusabban mozognak a playerek ... hurrá na most ezen dolgoztak 1 évig kb. meg hogy csinálhassak magamnak 1 embert és azzal futkározzak a pályán. mekkora tehetség találhatta ki ezeket... 1 fos az egész... pedig én már a fifa 2000 óta az összes kiadással játszottam és talán még a fifa 2002 volt a maga korában a legjobb meg a 2002 wc... még ha arra ráfűzik a mai graffot akkor talán többet ér el ez a fos cég