36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #24211
    A kovetkező (2010-es) fifárol van valami hir,vagy akarmi mar ?? Megkapjuk végre azt a fifát,amit a konzolosok is ?
  • Yeltzin
    #24210
    Sorry

    Gólparádé
  • Yeltzin
    #24209
    Gólparádé az elmúlt hetek meccseiről:

    http://www.dailymotion.com/user/Yeltzin/video/x8xf0e_fifa09-goals-in-slow-motion_videogames
  • Yeltzin
    #24208
    Na, úgy tűnik vmi programhiba lesz az oka. Az van, hogy a "Finesse Shot" kombinációja a "trigger run + shoot", ami alapból a billentyűzeten Q+D. Kipróbáltam, működik. Viszont a gamepaden nem. A "trigger run" az L1-re van bindelve, de meccs közben hiába nyomom, nem érzékeli.

    Nem a gombbal van gond, mert mindkét kontrollerrel ezt csinálja, ráadásul a menüben még faszán műxik is, ezzel cserélek formációt. Ha átbindelem másik gombra, akkor sem megy, vagyis a program egyszerűen magát az utasítást nem veszi be a gamepadről. Sajnos ugyanezzel a gombbal kéne állítani a védekezési stratégiát is, ami így szintén nem működik.

    Remélem, lesz erre valami javítás, rá is nézek az EA fórumra, hátha már jelezték mások is.
  • Laci82
    #24207
    Sziasztok.
    Valakinek volt már olyan (eredeti) játékkal hogy nem indult el?
    Azt írja a a termék licencében található limit betelt.
  • Rudee
    #24206
    Fifa4fans.de-n volt német nyelvű leírás, nézd meg hátha még fent van.
  • Yeltzin
    #24205
    Én is arra gyanakodtam, mert a "Pace control" tűnt ismerősnek, ami nálam R2-n van, de hiába hagyom abba a sprintelést lövés előtt és nyomok R2-t a lövésnél, nem fordul rá belsővel.

    Túrom a külföldi fórumokat, ha találok valamit, megosztom veletek.
  • Rudee
    #24204
    Pedig biztos van. Az rémlik, hogy sprint nélkül kell nyomni vmelyiket. Alapból talán az R2 volt nekem Rumblepad 2-n állítgatás nélkül. Iram vezérlés vagy mi a neve.
  • Yeltzin
    #24203
    Köszi, de több hete próbálkozok ezzel, gyakorlásban is lenyomtam már 1-2 órát, viszont egyszer sem sikerült a kívánt mozdulat. Biztos, hogy nem technikai oka van, a controller adatbázis problémát megoldottam a legelején, a játék minden gombot, tengelyt felismer.

    Gondoltam, inkább megkérdezem itt, hátha ebben változott valami 07 óta.
  • Rudee
    #24202
    Első problémád lehet sok minden miatt. Akár driver, akár vmi beállítás oka is.
    A lövések fajtáit gyakorlásba könnyen kipróbálhatod, ha az ellenfélnek csak a kapust rakod be. Van helyezett lövés, de hirtelen meg nem mondom melyiket kell nyomni hozzá. Talán a sétát, de nem 100%. Próbáld ki inkább, 2 perc alatt rájössz.
  • Yeltzin
    #24201
    Senki nem tud ebben segíteni? (vagy kevesen olvassák a topikot)
  • PaintKiller
    #24200
    #24195

    félidőben ne nyomjatok semmilyen billentyűt, főleg az ESC-t nem
  • Rudee
    #24199
    A gazdaságosban lesz.
  • JUVEfun
    #24198
    melyikben ?????????????????????????,/ez korrekt ár megéri,hogy megemlítsd a nevét más részről ennyiért megvenném én is !/
  • Yeltzin
    #24197
    Köszi a tippeket! Közben kipróbáltam mindenféle sync beállítással, de sehogysem lett tökéletes. Fut szépen, frissítésnek megfelelő frame rate-tel (75), viszont svenkelésnél, amikor mondjuk egy előreküldött labdát követ a kép, kicsit dadogva jönnek a képkockák. Nem vészes, meg lehet szokni, csak PS2 után zavaró.

    Viszont lenne egy másik fontos kérdésem. Gamepaddel irányítok (Speed Link SL-6535), már sikerült normálisan felismertetni a játékkal, úgyhogy minden gomb be is van bindelve, pont mint PS2-n FIFA07 alatt volt. A gond az, hogy a PC verzióban még sehogysem sikerült belsővel helyezett lövést produkálnom. A PS2 verzióban a kontroller bal-alsó "ravasz" gombjával lehetett helyezni, a PC-s FIFA09-ben viszont ezzel a gombbal az emelt/nyesett lövés aktiválódik, és egyszerűen akármit nyomok, nem tudom rábírni a játékost a helyezett lövésre, mindenképpen izomból küldi el. Ellenem az AI már lőtt gólt belsővel, úgyhogy tutira meg lehet csinálni, de nekem valahogy nem sikerült. Aki tudja, melyik a megfelelő kontrol, segítsen!

    Kösz!
  • Rudee
    #24196
    Szombattól az egyik áruházban 6990 huf lesz a FIFA 09, hátha van, aki 11 vagy 12 ezer helyett annyiért már megvenné.
  • jolesy
    #24195
    Sziasztok!
    Mi lehet az oka annak, hogy haverommal ha játszok, mindig a félidőbe megszakad? Már vagy 20x próbáltuk, egyszer valahogy végigment,de a többi 19 esetben a félidőben szakad...bármilyen ötletet várok mert mi már kifogytunk az ötletekből.
  • Bmx01
    #24194
    Puskást + lehet venni a 09-be ?
  • Count Adyn
    #24193
    Például innen:)
  • Curesz
    #24192
    köszi szépen:)
  • Rudee
    #24191
    Ja és ha átállítod, akkor a régi mentésnek lőttek.
  • Rudee
    #24190
    Soccergaming.tv fórumán találsz mezeket, azt meg be lehet tenni 100 féle képpen.
  • Rudee
    #24189
    Át, Creation Master 09cel.
  • Curesz
    #24188
    Vhogy esetleg át lehet állítani egy adott csapatnak a hazai stadionját?:S
  • gabikamionos
    #24187
    és a fifa 09-cet honan segitsetek
  • Curesz
    #24186
    üdv...van olyan patch ami javítja a logókat és a mezeket pl. a serie b csapataiban az új superpatchen kívül? mer az működne csak épp, akivel elindulnék bajnokságba csapat, annak a stadionjába sosincs közönség:/
  • Rudee
    #24185
    Sehonnan, magyarul is megjelent.
  • gabikamionos
    #24184
    csá honan tudom letölteni a fifa 09 magyarosítását
  • Pethy23
    #24183
    Fifa 09-be igazolásokat hogy lehet frissíteni?
  • A tumi
    #24182
    Aki akar direct-IP-n a 08-al(sima alap játék) játszani az vegyen fel msn-re.Este 6 után mindíg gamelek este 11-ig de ha kell utána is.:)
    msn:[email protected]
  • at16
    #24181
    sikerült köszi.
  • Lcapitant
    #24180
    ennél van egyszerűbb mmódszer is ketten játszotok!
    belépsz a fia09-be - ott játékmódok-többszemélyes-direkt ip
    az egyikúőtök lesz a gazda, annak csak hostolnia kell, a másik aki kapcsolódik annak meg be kell írni a gazda ip címét.
    a gazda rámegy a "gazda" szóra, akkor a másik megy a kapcsolódásra.

    szólj ha nem értesz vmit
  • A tumi
    #24179
    Érdekesség!
    Chelsea-val játszom a bajnokságot bent vagyok a BL-ben is.
    Az egyik premier meccsen a kapussal kirohantam a 16-on kívűlre és becsúsott az ellenfélnek.Kiállították a kapusom a 85.percben.A mérkőzés alatt tudtam rakni egy játékost a kapus helyére ezzel még semmi gond nem volt.
    A következő meccs egy BL forduló lenne ahol is a kapusom eltiltás miatt nem játszhat viszont nincs csere kapusom mert eladtam.Mezőny játékost nem tudok betenni a kapus helyett.Mindig azt írja hogy nincs meg a 11 játékosom,ha továbbra kattintok akkor szimulál és elvesztem a meccset és ki is estem a BL-ből.Utána már játszhatna a kapus.
    Nincs valami lehetőség,hogy le tudjam játszani a BL meccset úgy hogy egy mezőnyjátékost kapusnak állítok?
  • Rudee
    #24178
    Vagy cfg_pc_h.ini valahol a data könyvtáron belül. Asszem data/fe.
  • Rudee
    #24177
    Config.dat-ot csinál? Abba is vannak ini-k.
  • Mayorpapa
    #24176
    megtettem, de egyszerűen nincs benne ini fájl, nem értem, hova menti a beállításait, mert a data/cmn könyvtárba nem ...
  • at16
    #24175
    Fifa 09.
  • at16
    #24174
    Hamachin játszanánk haverral csak egyszerüen nem látjuk a szervert akármelyikönk csinálja.

    tűzfal nem blokkol minden rendben van elvileg.
    egy hamachi verziónk van. Pingelés nem megy. nem érkezik tőle válasz (hamachin belül ha megpingelem)

    ez lehet a gond, de mit csináljak?


    most letöltöttem egy régebbi verziót az 1.0.1 est. megpróbáljuk ezzel majd mert olvastam hogy a legujabb hamachit még konfigurálni is kell, na mi azt nem tettük meg lehet azért se volt jó.
  • Rudee
    #24173
    Ha lehet, akkor rakd fel egy tök üres knyvtárba. Ott meg tudod keresni, hogy hol az ini.
  • A tumi
    #24172
    Tudna valaki olyan oldalt mondani ahol 08 bajnokságot szerveznek.
    Eddig vagy 10 oldalt találtam de mind halott.
    Tudna valaki olyat mondani amit folyamatosan frissítenek és tényleg él a dolog?