36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Mayorpapa
    #24171
    sajna nem, én is ott kerestem, de nincsen ott olyan .ini fájl Amik vannak, azokban semmi olyan beállítás nincs...(mint pl. a next-gen patch felrakása után)
  • A tumi
    #24170
    Bocsi 08-at akartam írni
    :D
  • Rudee
    #24169
    Szerintem ez is a FIFA főkönyvtárába csomagolja ki az ini-ket a config.dat-ból. User.ini és sku.ini az, amit Te keresel. Abba van 1-2 beállítás.
  • Mayorpapa
    #24168
    Van nékem is egy ici-pici problémám: felraktam egy Grafic Switcher nevű progit, aminek következtében néha beszaggat a játék. Nem tudjátok, hova pakolja ez a progi a beállításait? (egyébként nagyon hasznos program, ajánlom kipróbálásra) Grafic Switcher
  • Rudee
    #24167
    FIFA főkönyvtárába csinálsz egy sku.ini-t.
    Abba kell ez:
    // 0 = fastest (unsynched or triple-buffered)
    // 1 = unsynched
    // 2 = synched
    // 3 = triple-buffered
    VSYNC_MODE = 3
  • A tumi
    #24166
    Ha valakinek van kedve a 09-el direct IP-n játszani az vegyen fel msn-re:
    [email protected]
  • tmisi
    #24165
    Videókártya driverében kell beállítani (ATI-nál a Catalystban, NVIDIA esetén asszem Control Panel a neve).
  • Yeltzin
    #24164
    Hali!

    Nem annyira FIFA, mint inkább PC kérdés, de mégis ide kapcsolódik. Az a problémám, hogy a játék mintha VSYNC: OFF beállítással menne, gyors mozgásnál szétcsúszkál a kép, ami elég fárasztó a szemnek egy idő után. Hogyan tudnám beállítani, hogy legyen VSYNC a játék alatt?

    Másik kérdés: okozott másnál is gondot, hogy két pontosan ugyanolyan gamepad van egyszerre használatban?
  • JUVEfun
    #24163
    Szerintem sehonnan mivel ami magyarul jelenik meg annak nem készítenek külön magyarítást. Amúgy itt lenne :http://magyaritasok.hu/index.php?func=thelist&char=f
  • JUVEfun
    #24162
    HSP 09 PREMIER
  • BariHUN
    #24161
    Honnan tudom letölteni a FIFA 09 Magyar kommentátort ha angol fifám van?
  • Lacika93
    #24160
    [email protected] vegyen föl aki tud köszi
  • Lcapitant
    #24158
    ne nyomd olyan sokáig :D
  • montressor
    #24157
    sziszatok! valaki arulja mar el nekem, h a fifa09-ben a shoot gombnak mi az ertelme? MErt kizarolag a kapu fole lehet vele rugni... vagy mit rontok el?
  • cucma
    #24156
    fifa96! lehet játszani egymás ellen. (egyik egér, másik billentyűzet)

    istenem mennyit játszottam vele :D
  • newc22
    #24155
    Sziasztok! tudtok olyan FIFA játékot pcre amivel ketten is lehet játszani joypad nékül? (Billentyűzeten?) Előre is köszi a helpet!!!!
  • Lcapitant
    #24154
    akk onnan Saját Fiufa 09/ átigazolások :D
  • Csuky
    #24153
    és kösszi
  • Csuky
    #24152
    De az orosz válogatott benne van ;)
  • Lcapitant
    #24151
    asszem beállítások! csapatok rendezése
    vagy ilyesmi, de a zenit nincs is benne :S
  • Lcapitant
    #24150
    nállam tud
  • jugen
    #24149
    Gyerekek! Huszti tényleg nem tud futni a Hannoverben ebben a játékban???
  • Csuky
    #24148
    Császtok, lenne egy kérdésem a fifa 09-be Arshavin hogy lehet bele tenni az Arsenalba vagy leigazolni hol található :O ?
  • Lcapitant
    #24147
    akinek van kedve direktIP-n játszani az vegyen fel msn-re
    cím: [email protected]
  • Rudee
    #24146
    Lehet, hogy a tűzfal akkor akar jelezni, hogy a fifa.exe-t blokkolja. Ez legalábbis elképzelhető, ha újra lett telepítve.
  • Riazor
    #24145
    Hali!Tudna nekem valaki segíteni,hogy miért lép ki a játékból(eredeti 07)ha az online módra kattintok?Eddig működött rendesen,csak az utóbbi időben csinálja ezt.Újra lett minden telepítve és mégis(vagy mégse).Előre is köszi!!
  • Rudee
    #24144
    #24127
    Írj neki.
  • Lcapitant
    #24143
    valaki nem akar játszani a neten ip alapján?
  • Mayorpapa
    #24142
    Á, kösz, kipróbálom!
  • Count Adyn
    #24141
    A-val szoktam ugrasztani én:)
  • Mayorpapa
    #24140
    Két egyszerű kérdés: ha egy kihívást elkezdtem, de nem sikerült, hogyan lehet törölni, mert amikor csak egy sima barátságost nyomnék, ugyanazt a kihívást tölti be. A másik, bill-en melyikkel ugrik fel a sorfal? Előre is köszönöm!
  • Rudee
    #24139
    Ha nincs router, akkor tűzfallal se kell sokat bajlódni. Fifa.exe-t kiengeditek, aztán menni kell.
    Ha nincs kiegészítő, akkor meg mennie kell, hacsak nem gyenge a net vmelyikőtöknél.
    Esetleg a hivatalos javításokat tegyétek fel, hátha úgy jobb lesz.
  • A tumi
    #24138
    Mindkettőnknek ugyanaz van feltéve(08 magyar szinkronos változat),mindenféle patch vagy mod nélkül.
    Nem routerrel játszunk mindkettőnknek otthon van a gépe más-más helyen.
    Tűzfalnál mit állítsak be?Mindketten NIS(Norton Internet Security) 08-at használunk.
  • Rudee
    #24137
    Tegyétek fel újra a FIFA-t minden kiegészítő nélkül, vagy pedig mindenből ugyanazt használjátok.
    Ha sima direct ip alatt megszakad, akkor baj lehet a tűzfal/router beállításával.
  • Rudee
    #24136
    FIFA Next-gen topik
    Játékosok fórumán belül PCs dolgok vannak, minden másra ott a "konzolosok fóruma".
  • bexinho
    #24135
    Hello!
    1 kérdésem lenne. Remélem nem gond ha xboxosként írok ide, mondjuk ahogy látom ez fifa topik, ami nincs megkülönböztetve konzol illetve pcvel.
    A kérdésem csak annyi lenne, hogy x360-on havazással hogy lehet találkozni? Esővel néha volt dolgom, de havazást október(valós időben) elején találtam havernál. Akkor egy portugál meccset játszottunk egymás ellen. Jól nézett ki, de azóta nem jön össze. Mivel nem lehet választani időjárást(ha lehet akkor szóljatok), akkor milyen csapattal legyek, vagy stadionban, ahol eshet a hó?
  • A tumi
    #24134
    Köszönöm.
    Én is rátaláltam erre az oldalra.
    meg is csináltuk haverral amit kell,el is indult a játék.
    Közben néha kis időre beállt a kép a meccs vége felé(80perc) szétkapcsolt a játék.
    Direkt azért nyomattuk hamacsival,mert direkt IP-vel(hamacsi nélkül) mindig szétkapcsolt a játék.
    Hamacsival is ezt fogja csinálni?Vagy valamit mi rontottunk el?
  • Breki33
    #24133
    http://humachi.hu/faq
  • A tumi
    #24132
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy hogyan kell a Hamachit használni?
    Haverral játszanánk hálóba de nem ismerem a hamachit.
    Valaki elmagyarázná a telepítéstől kezdve mit és hogyan kell beállítani h menjen a lanos játék?
    Köszönettel:
    A tumi
  • Rudee
    #24131
    Konzolos topikba szerintem hamarabb kapsz választ.