FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RAZOR27
#20955
Haggyad, ez a szokásos konzolos mentalitás, önáltatás ezerrel.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#20954
És mégis ki sírt?Lol te menõzté itt h ilyen jo a konzol...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Atti12
#20953
oké, akkor most takarodj a konzol topicba ^^

Rocky: Tudsz, de akkor a patcheket (adatbázis frissítések stb.) nem rakhatod fel, vagy annak is felkell akivel játszol. Ha nem rakod fel azt hiszem nem tudsz neten játszani, de ha hülyeséget mondtam akkor javítsatok ki 😊

#20952
<#wilting>

examinee
#20951
És ki a rákot érdekel a magyar bajnokság??? Ha neked az kell akkor pc-z és ne sirjatok.

#20950
ez mennyibe fáj?

balljuggler
#20949
Tökéletes választás!!!
Amíg nem volt ps3-am addig pc-n ezzel toltam és tudni illik hogy az EA Logitech párti...tehát alapbol mûxik rajta a trük kar is😛

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

#20948
gondolom érttek az iesmihez..jo ez a gamepad ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20947
És konzolon mikor lesz magyar bajnokság?semmikor...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

II Rocky II
#20946
ha eredeti fifam van akkor tudok veltek nem eredetisekkel játszani ?

24 - Exile -Nov.23

examinee
#20945
Mit szenvedtek hogy nem kaptok pc-re jó fifát. Nem is fogtok szerintem még pár évig. egyszerûen nem éri meg neki, mert mindenki warezol Konzolra megcsinálják, azok megveszik, a kissebb része le warezolja, de az néha olyan is amilyen. Konzolon nem kell mezeket csinálni, füvet baszogatni, peccselhetni, táblákat csinálni, minden teljesen jó meg van csinálva és gyögyörû.
Gondolok most itt legfõképp az Euro 2008-ra ami szinte már majdnem tökéletes. Grafikailag nagyon ott van és gameplaybe is. A fifa 09 meg a fifa08 és az euro ötvözete lesz plusszokkal teletûzve így még profibb focis játék lesz.

Atti12
#20944
ha nem eredeti akkor nem tudsz, max a többjátékos módban.

II Rocky II
#20943
nem lehet mindenki olyan okos mint te...

24 - Exile -Nov.23

#20942
én crackeltem a játékot ugye lehet ugy is játszami vele online???
Breki33
#20941
Eztis célszerû elolvasni

pc_fifa_2008
Breki33
#20940
De nem mindegy melyiket töltöd le a játéknak megfelelõ verziót kell

olvasd el ezt
http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-08-current-gen/293352-na-patch-2-error-no-fear-solution-finally-here.html

Eredeti exe pedig a DVD-n lévõ nem crackelt exe amit a játék telepítéskor felrak.
Nem hittem volna, hogy ezt el kell magyarázni...
Atti12
#20939
eredeti a játékod/nem crackelted?

#20938
Innét töltöttem le de a 2.3.nem engedi meg felrakni.
És "És ugye eredeti exe-re akartad felrakni?"
ezt hogy érted??????
Breki33
#20937
A megfelelõ helyrõl töltötted le és a játékodnak megvelelõ verziót?

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Itt nézd meg.

És ugye eredeti exe-re akartad felrakni?
#20936
Helo ha én fifa 08-al akarok online játszani akkor kiirja hogy a játékom elavult és kellenek hozzá frissittések irja mejik oldalról lehet letölteni a frisittéseket.
letöltöttem mind a 3db-ot az elsõt még engedte feltelepíteni de a 2.at és a 3.at nem kiirta ezt a szöveget:

old Filenot found. However, a file of the same name was
found. no update done since file contents do not match.

OK

ha leokézom akkor kilép miért van ez???
Mayorpapa
#20935
Mikor megláttam a füvet, hogy milyen ronda, azt hittem PC-s kép. Mondom magamban: a konzolosban nem lehet ilyen ratyi a gyep...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Atti12
#20934
"Kihúzott mez..." Hirtelen megörültem de utána még se 😞 <#shakehead>

Mayorpapa
#20933
Nem, sajna mégsem, figyelmetlen voltam. Ezek NEM PC-s képek, pedig de jó lett volna.....Istenem, mikor lesz ilyen FIFÁnk PC-N....

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Mayorpapa
#20932
Ja, és ez PC-s kép!!!!!!!!

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Mayorpapa
#20931
Ezt láttátok már? Kihúzott mez, új nézõk!!!!!!!!!!!!!!EZT

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#20930
pls valaki segítsen. amikor elakarom indítani a fifa08-at ez a hiba üzenet kerül elém: FIFA 08 Requires Hardware garphics acceleration. pedig a legujjab directx van fent, a videókártyám: nvidia gforce 8600 gt és a legujjabb driver van fent de igy se indul.

#20929
Sziasztok.

Olyan helpre lenne szükségem, hogy a FIFA 08-ban menedzser modban nyertem x szezont, aktiváltam egy csomó cuccost, Klassic XI, stb...

Kimásoltam a document and sett.-bõl a FIFA 08 könyvtárat és most format c: után visszamásolva nem akarja látni se a régi profilomat, sem pedig a deaktivált extrákat...

Valami 5éet ? <#nemtudom>

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

#20928
Jah, nekem szerencsére van ps3. Pc-n megint nem változik semmit.

#20927
érdekes,én mindkét videót láttam már ..... Remélem rájöttél,hogy x box / ps3

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20926
Nekem kell ez a játék, kb 2x élethûbb lesz mint számítottam:

2db fifa 09 sosem látott videó

Atti12
#20925
ez biztos? eddig se csak egy játékos volt a boritón, meg minden országban más borító lenne? :S

#20924
Jaja, alapból😊
#20923
Hát nem tom 1 olyan dolgot látok a képen amit konzolokon is,de pc-n nem...
Arsenal stadionban nézd meg hogy a kijelzõ milyen...
Jóllehet ez még nemjelent semmit de akkoris

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#20922
fifa 09 és Fifa Manager 09 ugyanaz a grafika....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20921
Ezt nézzétek meg sztem stadion szebb mint fifa 09-ben...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#20920
Dzsudszák csak a magyar borítón lesz rajta... Angolon Rooney, németen Kurányi stb.

Kérem kapcsolja ki!

#20919
Nem cukik,ahogy egymásra találtak ? <#szeret><#taps> Love

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#20918
ha Dzsuzdzsák van a borítón akkor illene belerakni 😊

#20917
Úgyértette alapból 😄(Sztem)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#20916

Kérem kapcsolja ki!

#20915
Soproni Liga mikor lesz már Fifába?<#idiota>
Golyo69
#20914
nekem a tv (Panasonic LCD 94 cm Full HD)(ezen már jól nézne ki 😄) már megvan hozzá 😄: egyre jobbán gondolkozom egy boxon 😄

GGMU

galmat
#20913
Amúgy nem értem az EA-t. A Fifáról dobjátk ki a legkevesebb infót. Alig lehet tudni vmit. Most jelent meg 1 db x360-as gameplay video, de amúgy csak képek.. Bezzeg a madden,nhl sorozatokról már videók is vannak.

galmat
#20912
1. A PC-hez alaptartozék a monitor??NEM, csak ha veszel hozzá
2. Az sdtv -n 640x480-ban hasít a játék. Szóval akkor mondjuk pc-n rakd minimumra a felbontást, aztán hasonlítgasd.<#vigyor5>

#20911
Ha nem változik már semmit, csak a bugokat javítják, akkor már meg vagyok elégedve 😊

Kérem kapcsolja ki!

kas123
#20910
Volt olyan szerencsém h a Bioshockot kipróbálhattam PC-n is és X360on is.
Egy középkategóriás gépen ugyanúgy nézett ki mint x360on o.O. (x360on nem hd tv-n játszottam, de az nem is alaptartozéka 1 xboxnak.)

#20909
legutobbbi képek utan leirták,hogy
-2Please notice that these screenshots have been done of an Alpha version of FIFA 09 - that's why there are used the kits of last season. The included graphics are not final! The game is developped for about 70%, and there will be lots of chances during the next time!"

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

rooney8
#20908
ott a pont<#vigyor>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#20907
most nem kezdem el részletezni a konzol hátrányait, ez nem az a topic...

RAZOR27
#20906
Én mindig is aztmondtam, akinek megéri pc-n játszani, az pc-n fog játszani, akinek megéri konzolon játszani, az pedíg konzolon fog játszani.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"