36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Hegi90
    #24251
    Sziasztok!
    Van egy olyan problémám, hogy amikor a csapatválasztásnál elérem az egyik kategóriát (már nem tudom, hogy melyiket, mert az unokatesómé a játék), akkor kilép a játék (a program hibát észlelt, ezért leállt...). A játék eredeti, felraktam két patchet is (amit a pcdome oldalán találtam), de még így is kilép. Valaki találkozott már ezzel a hibával? :S
  • etsgirl03
    #24250
    és ugy nem lehet, mint a régi Fifa-nál: egyik játékos a billentyűzet bal oldalát használja, a másik játékos a jobb oldali numerikus billentyűzetet?
  • Rudee
    #24249
    Egy gépen? Lehet.
    Gamepad-bill, vagy gamepad-gamepad.
  • Yeltzin
    #24248
    Akár négyen is. Annyi kontroller kell, amennyien vagytok. A billentyűzet (+egér) lehet az egyik, ezen kívül gamepad használatát javaslom. Múlt hét végén hárman toltuk egyszerre egy csapatban, és kib.szott nagy móka volt :)
  • etsgirl03
    #24247
    sziasztok!
    FIFA 2009-ben egy PC-n lehet ketten játszani a játékkal? Ha igen, hogyan?
    Előre is köszi!
  • Yeltzin
    #24246
    Ez tényleg olyan érthetetlen hablatyolás?

    "Gamepados gondok megoldása:
    Ezen fórum olvasgatása segíthet http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/338064-solution-all-who-have-proplems-gamepad-control.html"
  • Breki33
    #24245
    #24213
  • ZZoltán87
    #24244
    Sziasztok! vettem egy gamepadot méghozzá trust pedatort-t
    mikor kalibrálnám a vezérlást fifába pár (4-5) gombra üreset ír amikor nyomnán.. olvastam a gyikot de kurvára nem vágom mit hablatyolnak:D valaki tudna nekem segíteni? előre is kösz!
  • Rudee
    #24243
    Meg új karriert kell kezdeni szerintem.
  • rooney8
    #24242
    Alacsony jegyárnál marad az eredeti ár
    Közepesnél 50x drágább, drágánál meg 100x drágább lesz
  • A tumi
    #24241
    Betettem a filet a Fifa főkönyvtárába de nem csinál semmit.
    Ugyan annyi pénzt kapok mint az eredeti jegyár,nem túrbózta fel a pénzt.
    :S
  • Rudee
    #24240
    Nem tudom melyik patchre gondolsz, de itt pl mindent megtalálsz, ami megjelent. Bár szerintem még FH-n is fent lehet (link a bannerban).
  • Rudee
    #24239
    A career.ini filet rakd be a fifa főkönyvtárába. (pl. D:/Games/Fifa 09)
    Ez a patch még több pénzt biztosít neked menedzser módban.
    Alacsony jegyárnál marad az eredeti ár
    Közepesnél 50x drágább, drágánál meg 100x drágább lesz
  • A tumi
    #24238
    Sajnos nem értek angolul.El tudnád mondani mit csináljak?
  • szucsy89
    #24237
    a reality patchet vagy mit amivel élethűbb lesz a játék honnan tudom leszedni? jah és ha felrakom tudok majd lanon mások ellen játszani (ha azoknak nincs meg)
  • Rudee
    #24236
    readme.txt

    Put file "career.ini" into main folder with Fifa 09 game ( for example: D:/Games/Fifa 09 )

    This patch will give you more money for tickets in menager mode in Fifa 09.
    Ticket Price: Low | Original price
    Ticket Price: Medium | 50X more expensive
    Ticket Price: High | 100X more expensive

    Yanush
  • A tumi
    #24235
    Hello.
    Újra feltettem a fifa 09-et.
    Fifa 09 Ticket Patch v2.0 by Yanush ezt a ticket patch-et,hogyan lehet feltenni?Vagy hova kell beilleszteni?
    Úgy kell használni,hogy csak a hazai meccseken használjam?
  • jolesy
    #24234
    Ha elindítod a progit kiad egy ablakot, rámész hogy Patch (azt hiszem így van) aztán dolgozik picit és kiírja hogy megcsinálta, akkor ki is írja a szürke csíkba h STATUS. Ha ez sem oldja meg akkor nézz szét a videókari beállításoknál és állítgass ott.
  • szucsy89
    #24233
    kiléptem, megint beléptem és jó...:S a kamerát meg sikerült beállítanom. azért kösz:)

    nem tudtok vmi online bajnokságot ami most fog indulni?
  • Rudee
    #24232
    Raktál fel vmi kiegészítést?
  • szucsy89
    #24231
    annak mi lehet az oka h nem tudom skippelni a meccs elején a videót akármelyik gombot nyomoM?:S meg melyik az eredeti kameraállás? mert elállították nekem én nem olyan mint régen volt:S
  • owen20
    #24230
    Hello!
    Nekem még mindig sötét a fifa09 most ujra feltettem de nem tudom miért ilyen sötét valahol lehet fényerősséget állitani?
    az a programmal nekem nem változott semmi elmagyaráznád hogy kell használni?
    kérlek!
    Sziasztok!
  • Ronnie17
    #24229
    megoldódott, köszi:)
  • Rudee
    #24228
    Lehet újabb netframework kell.
  • Ronnie17
    #24227
    Hali. feltettem a Boot Tool-t a 09-hez és mikor indítanám akkro COMDLG32.OCX hibát ír ki... mit a probléma??? hogyan tudnám elindítani? Vistám van.
  • jolesy
    #24226
    tedd föl a MonkeyDragon féle Lighting Patch-et, akkor sokkal jobb lesz
  • Csuky
    #24225
    Oké kösszi
  • Japep
    #24224

    Köszi!
  • Rudee
    #24223
    Akkor meg Creation Master, az tud mindent csak vigyázni kell vele.
  • Yeltzin
    #24222
    "Team mentality" gomb. Hogy hova bindeled, az a te dolgod. Ez amúgy csak három lehetőséget jelent (semleges, offenzív, defenzív), amire te gondolsz, az a támadó és védekező stratégia lesz.

    Van egy menüpont (tippek-trükkök talán) ami alatt mindent megtalálsz.
  • Csuky
    #24221
    Hello! nekem egy olyan kérdésem lenne hogy, hogyan lehet állítani a csapat mentalitását hogy támadjon, védekezzen stb...addig tudom míg előjön az kis kőr és azon belül van 4 választási lehetőség...de hogy lehet ott választani hogy melyik legyen...milyen gombokkal, és hogy melyik-melyik?!
  • Japep
    #24220

    Köszi!
    De ezzel csak mezeket lehet?
    Mert most ami "fontosabb" lenne, az a menedzser arcképének kicserélése... :D
    Az igazi menedzser arcképével szeretném elkezdeni... :D
  • Rudee
    #24219
    09 Kit Tool és PhotoShop
  • Japep
    #24218

    Hello!
    Még anno a FIFA08-ban használtam egy programot, amivel mezeket lehetett betenni a játékba (és menedzser-arcokat) meg egy olyat is, amivel mezeket lehetett szerkeszteni.

    Ezek megvannak a FIFA09-hez is?
    Mi a nevük?

    Köszi előre is! :)
  • owen20
    #24217
    sziasztok!
    Nekem olyan sötét a fifa09 most ujra feltettem de nem tudom miért ilyen sötét valahol lehet fényerősséget állitani?please valaki!
    Sziasztok!
  • Lcapitant
    #24216
    nekem van
    vegyél fel msn-re:
    [email protected]
  • ZZoltán87
    #24215
    Szevasztok! neten kinek van kedve játsznai 09 el?
  • Rudee
    #24214
    Támogatott gamepadok listáját megtalálod a support mappában.

    Logitech® Dual Action™ Gamepad
    Saturnba láttam 7 vagy 8 ezer körül a minap.
  • Breki33
    #24213
    Még hányszor kell beírni?

    FIFA_09_USB_Controller_FIX
    http://rapidshare.com/files/151301250/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar
  • freeman49
    #24212
    Sziasztok! Fifa09ben nem engedi átállítani a gamepadom gombjait ez miért van? (Saitek P750em van) Új gamepad esetleg megoldaná a problémát? Vki tudna írni ide Fifa09el működő gamepadot max 10e-ért . thx