36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #25013
    a két héten volt a hangsúly !

    a leírása alapján amúgy hét országot illetve bajnokságát frissíti
  • Rudee
    #25012
    Ha valaki olyan csapattal nyomja, ami nincs benne ezekbe az update-kbe (amiből van sok), akkor kell.
  • Yeltzin
    #25011
    hát a házigazda berakhatná fejlécbe mondjuk....
  • Breki33
    #25010
    Semmi beszólás nem volt

    Ezt a fórumot még én javasoltam anno, de azóta van jobb és egyszerűbb megoldás erre úgy látszik ide hetente kell beírni P
  • Yeltzin
    #25009
    jó, attól még nem kell beszólni, azt a megoldást választja, amelyiket akarja
  • Breki33
    #25008
    Vannak már nagyon jó kész rosterek teljesen felesleges sztem arra a két hétre átirogatni.

    Nekem pl ez a frissítet tökéletesen megfelel



    Mondjuk a Bayern kezdőcsapat lehetne jobb, de azt a keretből már könnyű beállítani

  • Breki33
    #25007
    Kb csak ötször mondtam el, hogy a devdata buherálásnál van egyszerűbb módszer

    pl augusztusban itt
    klikk

    Akkor kiis linkeltem de akkor újra

    http://rapidshare.com/files/152243289/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar
  • Rudee
    #25006
    Kiváncsi leszek rá bmeg
  • kuzco007
    #25005
    lehet hogy nem szokta, de én szokom bmeg:D
  • Rudee
    #25004
    Nem tudom még. 1 délután ha nem merülök bele nagyon, akkor 1 bajnokságot fullra megcsinálok a komolyabbakból. Majd most nekiesek, megnézem az angol tegnapi, utolsó igazolásait, majd jön a spanyol.
  • Yeltzin
    #25003
    http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/353325-fix-your-gamepad-controller-issues-easier-way.html
  • ch13
    #25002
    cs all/ Lenne kedves vki adni egy linket, ahol le tudom tölteni azt a fájlt, amitől müködni fog a 09-ben a kontroller! Köszi"""!!!
  • Dean Winchester
    #25001
    nem sűrgetés képpen de kb mikorra várható?:D am előre is köszi!
  • Rudee
    #25000
    Mint írtam, az angol élvonal van meg most, ami már az adatbázisban is módosítva van. A többi össze van szedve és hamarosan kész is lesz, mivel vége lett az átigazolási időszaknak.
    Az angolról annyit, hogy mindenben pontos a PL csapatok tekintetében. Távozók is megvannak, így CR is Madridban van, csak ott még nincs beállítva a rendes mezszáma. Ma majd lehet a spanyol bajnokságot megcsinálom, csak most éhes vagyok.

    Hogy felrakom-e, az jó kérdés. Igény esetén fel. De csak akkor, ha legalább a nagyobb ligákkal készen leszek (angol, német, francia, olasz, spanyol, holland).
  • cucma
    #24999
    ugyan az a droid mozgás... grafika meg semmi új
  • Rudee
    #24998
    Összeset senki nem szokta megcsinálni, kiváncsi leszek én arra. Brazil bajnoksághoz pl vagy 60 új játékost kell megcsinálni.
  • Rudee
    #24997
    Meg ám. Majd ha kész lesz legalább az öszes nagyobb bajnokság, akkor felrakom. Ma délután is csinálok 1-2-t.
  • kuzco007
    #24996
    nyugalom srácok, hamarosan minden igazolás fellesz rakva az smt-test.extra.hu-ra és a fifazone.gportal.hu-ra a HLP-vel együtt:)
  • Dean Winchester
    #24995
    egy kérdés neked most a fifa09ben akkor benne vannak a lényegesebb átigazolások ? azaz megcsináltad magadnak? pl.roni a realban ,vagy adebayor a cityben? vagy veermalen az arsenalban?
    még1kérdés ezt te felszoktad tenni valahova?vagy felrakod?:)
  • Rudee
    #24994
    Tegnap kis ráérés közben megcsináltam az angol élvonal új kereteit és kipróbáltam a csöppet megerősített City-t. Hát, már a kezdő összeállítása sem volt egyszerű.
    Aztán a Pompey, majd a Livepool ellen is sima győzelem.

    A nemrég linkelt gameplay pedig egyre inkább bejön.
  • SLICK
    #24993
    nagyon unalmasak ugyanazok a bejátszások, mozgások és a grafika is. Hiába a ráncfelvarrás. Teljesen új motor kell alá.
  • SLICK
    #24992
    EA bekaphatja a faszomat, hogy nem bír 2010(!)-re kiadni egy normális FIFA-t PC-re
  • DaemoonHunter
    #24991
    A játékmenetben rengeteg javítás történt, de majd a demóból kiderül!
  • mikiking
    #24990
    fifa 10 pc

    Az újitások közül kb semmit nem kapunk
  • zsolt015
    #24989
    császtok valaki tudna adni nekem egy FIFA 08 Unlock Patch hez linket ami nem halt link?
  • Lcapitant
    #24988
    köszi, de diszkrimináció akkor is :D
  • Rudee
    #24987
    EA rendszerének hibája.
  • Rudee
    #24986
    Online módba nem nagyon tud szimulálni.
  • Dean Winchester
    #24985
    ahogy írod, játékhiba :D
    nézd meg még1szer hogy jó lesz-e
    vagy szimuláld le :)
  • Lcapitant
    #24984
    ismét előjött egy fifa09 játékhiba az online módba. megtörtént eset:
    1. Tiszta lag a játék, én vagyok a vendég. vezetek 2 góllal és leáll a kép, majd kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt... kilépek, megnézem a statisztikát, és nem írta be győzelemnek
    2. Ismét tiszta lag a játék, vesztésre állok vendégként. hirtelen megáll a kép és kiírja megszakadt a kapcsolat.... kilépek és beírja vereségnek...

    mi lehet a baj?
  • Rudee
    #24983
    Várható volt. Nem mindeki tudja letölteni, hiába van rá pénze.

    A lényeg a cikkben amúgy ez:
    A FIFA Soccer 10 teljes mértékben funkcionális demója Európában elérhető lesz a PlayStation Store-on (PS3-ra), az Xbox Live Marketplace-en (Xbox 360-ra) és a www.fifa.easports.com-on (PC-re) szeptember 10-én.
  • Golyo69
    #24982
    nemtom:D érdekes .....mert én is úgy emlékszem hogy nem adják ki lemezen..de kitudja :D
  • SLICK
    #24981
    ezek szerint mégis kijön lemezen?
  • zsolt015
    #24980
    nah sikerült minden:D már csak egy uj cd-keygéne:D vagy egy generator valaki tudnak adni vagy linkelni?
  • rooney8
    #24979
    looooooooooooooooooool :D:Dd:d:d:d:
  • sanyiute
    #24978
    az igen!
  • Yeltzin
    #24977
    felsőléc és oldalháló bugos, ez sajnos tény
  • Breki33
    #24976
    Gif-ben

  • Breki33
    #24975
    Érdekes egy játék ez szerinte ez nem gól hiába pókhálózom ki a sarkot utánna kimegy a hálón keresztül és kirúgás

  • Golyo69
    #24974
    Az Electronic Arts felfedte az EA Sports FIFA Soccer 10 borítóján szereplő focisták nevét. Az országonként más-más kiszerelésben megjelenő játék fedőlapján két közös pont lesz: Frank Lampard és Wayne Rooney.
    A két világsztár a FIFA 10 minden platform – PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PC, PS2, Nintendo DS, PSP – globális kiadásán rajta lesz, és a külön kiadást kapó országokban is szerepelnek a hazai sztárok mellett. A magyar kiadványon például Dzsudzsák Balás mellett lesz látható a Manchester csatára.

    A FIFA Soccer 10 az ötödik játék a sorban, amelyen a 23 éves Rooney a borítón szerepel. A 31 éves Lampardnak ez az első alkalom. „Nagy megtiszteltetés, hogy az EA Sports FIFA játékán szerepelhetek. Ennek a hosszú történelemmel rendelkező, fantasztikus játéknak a borítóján lenni óriási elismerés a számomra” – mondta Lampard. A két nagyság mellé rengeteg sztár csatlakozik a regionális kiadványokon, többek között Karim Benzema, Xavi Hernandez, Giorgio Chiellini vagy Bastian Schweinsteiger.

    Globális: Wayne Rooney, Frank Lampard
    Egyesült Királyság: Wayne Rooney, Theo Walcott, Frank Lampard
    Franciaország: Karim Benzema, Steve Mandanda, Guillaume Hoarau
    Olaszország: Giorgio Chiellini, Ronaldinho
    Spanyolország: Xavi Hernandez, Karim Benzema
    Németország: Bastian Schweinsteiger, Wayne Rooney, Frank Lampard
    Észak-Amerika/Mexikó: Quauctemoc Blanco, Sacha Kljestan, Frank Lampard
    Svájc: Tranquillo Barnetta, Frank Lampard
    Ausztria: Andreas Ivanschitz, Wayne Rooney
    Magyarország: Dzsudzsák Balázs, Wayne Rooney
    Lengyelország: Robert Lewandowski, Frank Lampard, Wayne Rooney

    A FIFA Soccer 10 teljes mértékben funkcionális demója Európában elérhető lesz a PlayStation Store-on (PS3-ra), az Xbox Live Marketplace-en (Xbox 360-ra) és a www.fifa.easports.com-on (PC-re) szeptember 10-én.

    A Chelsea, a Barcelona, a Juventus, a Bayern München, a Marseilles és a Chicago Fire színeiben ismerkedhetünk meg a játék élményével, az új, még hitelesebb játékmenettel, az finomságokkal és apró fejlesztésekkel, amelyek az eddigi legteljesebb, legintelligensebb futball-szimulátort hozzák létre. A barátságos meccsen túl a FIFA demóban videókat készíthetünk és ezeket feltölthetjük az EA Football World közösségi honlapra.

    A FIFA Soccer 10 Európában október 2-től lesz kapható. A játékot az EA Sports márka alatt az EA Canada fejleszti. A FIFA 10 világszerte 18 nyelvre lesz lefordítva és 37 országban árusítják majd. Ezzel a legszélesebb körben értékesített EA Sports játékcsaládnak számít. Az európai PEGI bizottság döntése értelmében 3 éven felülieknek ajánlott.

    ha vol hasonló sorry
    forrás: ogi.hu