FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22016
jövõ héttõl 45

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

examinee
#22015
Hát ez így van, de ezt már pár napja leirtam énis. Hozzátennék még valmit. Emlékszem mikor még énis "fiatal" voltam. Nem volt semmi bevételi források csak a szülûk. Sajnos nem állhattam elõ hogy vegyetek meg egy gémet 12 ezerért -fõleg hogy fejlesztettük is a gépeket kb 2 évente (a hülye játékaim miatt). Szval oylan megoldás kéne hogy ha már beleöli a pc-s a pénzt a gépbe akkor a játék ára legyen kb 5 ezer forint- És valmi fejlõdést lássanak. Fogjanak össze a gamegyártó cégek és beszéljék meg hogy rendesen optimalizálunk mostantól, és normál gémeket adunk ki amit nem kell hetente peccselgetni.
Szval ebbõl a szempontbol megértem a warezolókat, fõleg magyarországon. Én már nem warezolok, de sztem ehhez fel kelett nõni, megérteni ezeket a dolgokat, bár nekem is jópár év volt (kb 3) mikor felismerem hogy direkt csinálják és sose kapunk jó gémet.
Ui: azt bizton állithatom, ha valki odamegy a szüleihez és azt mondja: apu mostantól 5 évig nem kell fejeleszteni a gépet, de most szükségem van egy 55-60 ezer forintos konzolra, amire évente még x ezeret költünk a játékok miatt. -tuti megveszi neki. A játékcsere-berékre nem térnék ki. Szinte alig kell költeni rájuk, csak akkor mikor megveszed az elsõ párat. Onnantól cserélgetsz. No ennyi.

Barnabyka
#22014
szvsz=szerény véleményem szerint....máskor szerintem járj valahogy utána és ne így égesd be magadat köszi...

#22013
akinek pc-je van és szereti a pc-s játékokat akkor szerezzen be egy xbox360-at(akár egy arcadot)mert ugyanazok jönnek pc-re mint x360-ra és még jobbak is.(és egy jó tv-nél jobb a grafika is.)
#22012
mi az az szvsz?És mennyi idõ kb amíg a demo a pcdome-ról lejön?
#22011
Egyébként szvsz az a baj a pc-s játékokkal,hogy a sok warezoló (köztük én is néha-néha ) aki letölti a játékot,van belõlük sok millió, és nem veszi meg a gamet... eznagyveszteség a játék készitõknek. Konozlon meg a jó 70 % a veszi a játékokat,mert nem flashelteti a gépét... Ez jóvaltöbbb mint a pc-sek 10 - 15 % -a aki vesz gameket... ez van.Érthetõ hogy miért kapunk " szart" pc-re évrõl évre ,és ez egyre több játéknál lesz igy. De egy bizonyos részben a játék készitõk basszák el... Ha tudnának egy marha jó védelmet rakni játékokra,akkor nem lenne gond ilyennel.... ennyi

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Count Adyn
#22010
Visszajátszásokon változtathatnának a teljesben, való igaz. Én nem nézegetem se a konzol verziót, se a pes -t, és 08 hoz képest "aztakurva" a 09 nekem igy😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

XxTyl3rxX
#22009
de még nem is lenne gáz h tök más néven vannak még a világsztár csapatok is, de akk legyen sok liga sok csapattal és legyen vmi olyan mód amivel lehet játszani, mert én a PES-ben barátságoson kiül nem játszottam mással, mert a többi idétlenség volt! a FIFA career módja nagyon jól ki lett találva, mert hihetetlenül megnövelte a játékórák számát!

És ha már FIFA..most próbáltam a 09-et és hát nem vagyok lenyûgözve! Bár sok az újítás és talán az eddigieknél jobb, de mégse történt olyan változás amire azt lehetne mondani h "Azt a k*rva..."
A legszembetûnõbb a next-gen végre pc-n is szakít, bár messze nem úgy mint konzolon, és dobtak 1-2 új scriptet is, de a játék nem sokban változott! A bejátszások majdhogy nem ugyanazok....
Azért egy ideig koptatni fogom, mert hát még is csak FIFA<#vigyor3><#awink>

Welcome to a World without rules!!!!

SLICK
#22008
visszaolvasol és találsz nem is egyet 😛

II Rocky II
#22007
ok😄 én a teljest várom már.esetleg ha vki játszik a demoval akkor löhetne egy két képet,persze csak ha lehet ilyesmit kérni 😊

24 - Exile -Nov.23

rooney8
#22006
+ fifa vs pes 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

inter94
#22005
kijött a demo😊ennyi

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

II Rocky II
#22004
történt valami érdemleges ?😄

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#22003
600 üzenet 😄
volt mi jo ?

24 - Exile -Nov.23

#22002
jah árcsökkenés , GS_en van is 1 hír 45k lesz az alap box stb.

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

examinee
#22001
Oktober közepén menjetek be egy mádiamarktba vagy Corába. Menjetek a számítógép részlegre, ott keressetek kihelyzett xboxokat,ps3-akat amin ki lehet majd próbálni a fifát. Na utána kell majd szídni😊 és vásárolni. Addigra árcsökkenés is lesz!😄

SLICK
#22000
Az a baj, hogy a FIFA-nak sokáig semmilyen komoly vetélytársa nem volt. Így felvásárolta a licenszeket. Midnen évben tojtak a játékra, monván focis game hiányában úgyis veszik mint a cukrot. A PES meg csak tavaly óta számít igazán versenytársnak. Talán mostantól lehet számítani némi fejlõdésre.
Az EA az utóbbi néhány évben kezdett el ilyen mocsadék módon kihasználni embereket.

#21999
Ha jóltudom a licenszek nem azér hiányoznak mer ninc spénz hanem mer a Fifa felvásárolta pl az PL-t nem is tudom meddig de 2010 utánig az tuti.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21998
vagy esetleg pont akkor lenne jo mindenkinek..pes nagy fejlõdés.fifa még nagyobb,mert hajtani kéne

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21997
de ez pc-re vonatkozik

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

XxTyl3rxX
#21996
hát hogy esetleg a PES-nek rosszabb a grafja az igaz, de h a FIFA-nal már 3 évvel ezelött jobb kidolgozást csinált játékélmény téren....az arcokról meg ne beszéljünk mert a PES-ben minden játékost külön megcsinálnak és nincsenek ugyanolyan arcok mint a FIFA-ban (vagy legalább is jóval kevesebb)
Valamint a PES annyira nem script-ekre épül, mint a FIFA, ahol egy adott helyen mindig ugyanaz történik! És ez a 09-el sincs másképp!
Egy gond van a PES-el, h a licenszre már nincs pénz, vagy jogi keret, nem tudom...és kevés az újítás!
Viszont a FIFA-val sincs semmi bajom, mert mindig is imádtam! Végülis ezzel csak annyit akartam, h a PES-t nem kell leszólni, mert ha a Konamit esetleg felvásárolná egy nagyobb fejlesztõ és kiadó, akk valszinû a FIFA korszak lejárna!

Welcome to a World without rules!!!!

#21995
Igen ezen értettem énis az üzletpolitikát 😊 De azért az mégis más lenne ha azér adnák ki 4 évig ugyanazzal a graffal mert az adott idõben nincs jobb mint igy

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

EnZsolt
#21994
Annak nem volna értelme. El tudnák érni azt a szintet, de nem akarják, mert így több idõ múlva tudják legombolni a sok emberrõl a pénzt, amiért ilyen grafikát adnak ki. Egy olyan játéknál, ami minden évben megjelenik és egyszer csak über graffal, ott mát a játékmenetre kell koncentrálni, hogy fejlõdjön. Az pedig még EA-nak nem nagyon sikerült a FIFA-ban. Mindig valami jót elvesznek, valami szart hozzáadnak. A demo-t meg kipróbálom még ma. Látni akarom, most mit szartak el 😊

I wanna go some place,where people die when they are sick,and don\'t sit in the yard eating cowboy toast,when they have been shot through the head. TF2: nyulbela MW2: d[-.-]b SiKtune

#21993
Mérkell xbox féle grafika ha annál többet is ki lehet hozni csak optimizálni megkéne az ea-nek tanulni.(?)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21992
nem..... hanem xbox féle grafika

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21991
Hát erre a folyamatos sírásra csak egy dolog lenne megoldás(bár az ugysem fog bekövetkezni már üzletpolitika miatt sem):Lenne 3 grafikai szint:
I:Nagyon alacsony h a régi gépeken is menjen
II:Közepes kb mint most a max körüli
III:Crysis féle grafika

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21990
szerintem meg éppen nagyon jól
most a fifában is szép , felismerhetõ de a pesben is lazán megmondom név nélkül hogy kiaz

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

gabber_saviola
#21989
igen, szerintem is.

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#21988
PESben az arcok szarul vannak kidolgozva

tobias88
#21987
azt nem tudjátok, hogy a demóban hogy lehet egymás ellen játszani? mert a gamepadot egyszerûen nem lehet beállítani! nem engedi, hogy pl az átívelés és a becsúszás is 1 gombon legyen(a többinél se)!
tobias88
#21986
szerintem így is csúnyább mint a pes! túl recés, és aa sem segít rajta, a pesen igen!
#21985
szentem is <#eljen>
ha meg olyan lenne a grafika mint tavaly akkor meg mindenki sírna mert semmi nem jó az embereknek.

Atti12
#21982
mármint a PES 09 nek.

Atti12
#21981
szvsz fifának jobb grafikája van most minta 09 nek. (képek alapján) 😊

#21980
akinek nem tetszik ez a grafika vagyen ps3 vagy xbox360 ennyi nem kell sírni (vagy mehettek majd pes2009 játszani)<#lama>

#21979
félig,jo ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

SLICK
#21978
Hát ez nem igaz! Hányszor írjuk le, hogy a grafika next-gen lett?

XxTyl3rxX
#21977
akk pc-re még mindig nincs next-gen.....akk most már abban reménykedem h a PES csapata elõ áll egy career móddal és megnöveli a játékórák számát!
én mindig is FIFA párti voltam, de a PES egy jól megvásárolt licensz-el, meg valami új móddal lesöpörné a FIFA-t! (ez csak a pc-re vonatkozik)

Welcome to a World without rules!!!!

hunbasser
#21976
jahh,közben már itt kirugdostak engem a rózsaszín felhõbõl 😞

ReaL MaDRid x siempre

#21975
hát jah pont hgoy szinte csak az változott

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

SLICK
#21974
a grafika az, ami változott leginkább <#idiota>

Forza Italia
#21973
Ez a kép biztos h konzol. Néztem egy angol oldalon és ott volt több képpel is az XBox360 között. Lehet h rossz helyre másolták ne ezért hitted azt h Pc-s.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

#21972
Én is kipróbáltam a demót, és reménykedtem h így ennyi év után más grafika lesz, de nem. És tényleg a bejátszások is ugyan azok. Pár új esés meg gólöröm, meg ugye a menü változott. Még biztos van pár dolog, de ennyi erõvel csinálhatnának a régebbiekhez javításokat és ugyan itt lesznek ahol most. De azért fogok vele játszani!!!
Shep
#21971
Kipróbáltam a demot és elnézést kérek elõre is azoktól akik számára ez bántó lehet, de ez a játék évek óta nem változik szinte semmit, a grafika az még hagyján, de hogy minden egyes mozgás, játék közben történõ bejátszás ugyanaz mint már 3 éve is, hát az azért vicc. Van pár újítás ez igaz, de ez kb. annyi mintha valami mod lenne. Nem vagyok nagy fifas, nem is voltam a focis játékok csúcsa nálam a VC96 volt. Persze nyilván idén is lesz jópár száz-ezer ember aki megveszi ezt is.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#21970
xD

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

examinee
#21969
Konzolon láttad a Top spin 3-at? Mert én igen és csomót gémeltem vele. Sokka élethûbb és szebb mint PC-n. Attól hogy nem kellett annyi minden grafikai megoldással dolgozniuk a TP3-ba mint a fifába azért szebb.
Amugy meg több év mire olyan lesz a grafikája.

1 dolgot kell megérteni: gyártassz egy terméket. Van két lehetõséged. Vagy kiadod egy piacra ahol lemásolja több 100ezer ember és tolja vagy kiadod egy piacra ahol a több százezer ember fele vagy még csak az 1/4-e másolja le és inkább megveszi. mibõl lesz nagyobb bevételed?
A válasz egyértelmû: ezért fejlesztenek arra.

#21968
Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy a játékot tegnap rar fájlban töltöttem le!
És kiírt egy olyat hogy Hibajelentés küldése!
Esetleg lehetséges, hogy ez a gond mert most töltöm a hivatalos oldalrol a Gamet!
a Videokari Nvidia Geforce 7300 256 MB, 1 GB ramom van Proci 1.81GHZ 3000+
ProGabe
#21967
ha jó a TV, és az átvitel módja, akkor mindegy! tök ugyanolyan mindkettõ! hogy melyiket vedd meg? nézd meg, hogy melyik konzolon jön több olyan játék, ami azon a gépen exkluzív, és téged érdekel! persze PS3 mellett még a Blu-Ray is szól!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerintem boxot vegyél! 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

SLICK
#21966
Úgy tudom mindegyiken magyar lesz. Konzolhoz meg nem értek, de szvsz mindkettõn ugyanúgy néz ki... :|

#21965
Sziasztok!

Erdeklodnek, hogy sztetek Xbox360-on vagy PS3-on szebb a Fifa09 grafika? Mert arban nem mindegy, mert lattam a PS3 meg mindig 100 felett van....
Tenyleg es azt lehet tudni, hogy lesz e bennuk magyar kommentar? Ha igen akkor melyikbe?

Koszi!