36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kazuma89
    #25293
    Hát nemtom nekem ps2re van meg a 09 és az is tetszett.Full fifa 07es filingje van..Csak épp a csapatok újjak..De én 10et is nagyon várom rá tudom hogy szarul fog kinézni ps2-n de nem baj:D
    Tudom hogy ps2-n a fifák évröl-évre ugyanazok+a Pesek is..Sajna jobbat már nem lehet belölle kihozni..pozítívum hogy ps2-n még Dzsudzsák is hasonlítt:D
  • Rudee
    #25292
    Ha focimeccset nézel a TVben, távoli képkockákon ott se túl részletes.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #25291
    A közeli kameraállásokban valóban szép, távolról viszont már siralmas. (szerintem)
  • Lacee86
    #25290
    Hát remélem, mert nagyon ramatyul néz így ki.
  • gyepesjoint
    #25289
    na megvolt a próba,2(!!) óráig nyüstöltem a demot,próbálgattam,figyeltem a részleteket,grafikai állítgatások stb....nem írnék sokat:
    pozítívumok:
    -alacsony gépigény(max grafon szépnek mondható a gém)
    -mozgások valamelyest kezdenek hasonlítani a futballhoz
    sajnos ennyi...
    negatívumok:
    -a "háló" az egy vicc
    -labda fizikája vicc
    -játékosokat fából faragták...
    -játékélmény csont nulla,2 óra után annyira kiismerhetők a mozgások,futások stb...egyszóval árkád...
    összegzésem: idén is ugyanazt a szart kapjuk,más boritóval,más menüvel,idei adatbázissal...de viszont haverokkal,direct ip-n jó lesz hülyülni Az idei PES vs FIFA csata eldőlt,idő előtt sajnos...ezzel nem akarok "pesvsfifaflame"-t kelteni,sajnos ez az igazság...peace!
  • Rudee
    #25288
    Nem néz ki rosszul.

    Demo hibásan jött le, újra le kell töltsem. Fukk.
  • Rudee
    #25287
    A fű tavaly is ilyesmi volt, de 2 perc alatt ki lehet cserélni, amint elkészülnek az elsők hozzá.
  • symbol
    #25286
    az a vic, hogy pont az használnák a legtöbben, pont az a legfontosabb, hogy az szép legyen erre totál elcseszik. vicc....
  • Bmx01
    #25285
    a demo az magyar ???
  • Lacee86
    #25284
    Kipróbáltam a demót. Ugye ez csak vmi rossz vicc, ahogy kinéz a fű legmagasabb beállításon?!
  • Barny
    #25283
    Oooooooo most latom milyen xboxonhogy menyjen a retekbe mar az EA a sok szarjavalmegyek at haverhoz van 360-asa
  • moor09
    #25282
    vistam van.. a kompatibilitást hol kell/hogy kell átállítani...sorry vagyok az "ilyenekhez"...
  • Lcapitant
    #25281
    lenne 1 kérdésem: mit tartalmaz a demo? köszi
  • triplet
    #25280
    Hát, ha ez szerinted szép, akkor szerezz be egy X360-at, és nézd meg azon. Garantáltan összepisálod magad a gyönyörűségtől
  • jAsOn VoOrHeEs
    #25279
    Anti-Aliasing-et + Anisotropic Filtering-et sikerült már valakinek rávarázsolni? Catalystban csináltam neki profilt is, de semmi hatása nincs, ugyanolyan szar recés marad. PES-nél tudom, hogy 'Use application settings'-re kell beállítani mindkettőt, és gönyörű szépen műküdik is.
  • szucsy89
    #25278
    oprendszered? ha win7vagy vista állítsd át a kompatibilitást...vagy rakd fe a legújabb drivereket ...amúgy passz csak tippek
  • moor09
    #25277
    üdv mindenkinek
    nem szivesen terelem vissza a "társalgást" a múltba úgymond, most hogy kijött a '10 demója, de felraktam a world cup '06-ot ( kis nosztalgia plusz a közeledő vb miatt ) viszont van vele egy kis gebasz...mikor belép a meccsbe akkor konkrétan nem látszik semmi, csak a körvonalak ( a játékosok körvonalai ) tisztán csak a zászlók látszanak és a fejük fölött lévő kis "megkülönböztető jelzés" ez egész kép olyan mintha fehér köd fedné el...ilyet még nem nagyon láttam...pedig volt már a kezem alatt pár fifa játék...
  • Barny
    #25276
    Nalam ilyen a gamma:)
    Szerintem szep.
    Full max grafika,egyszersem akad







  • Legend Killer
    #25275
    mert ez már az, ez a fifa pécén ennyit tud :D.
  • Yeltzin
    #25274
    biztos ami biztos :D
  • Atti12
    #25273
    miért írod minden mondatod elé/mögé az epic failt?
  • Legend Killer
    #25272
    általában a demók jobban szoktak lenni ennél.

    epic fail, a fifa évről évre tré pécén. ismerjük el.
  • Krisz018
    #25271
    szerintem próbálj ki másik cracket. szerintem
  • Gaborkik #25270
    Helló
    Tudnátok segíteni ???
    Most telepítettem fel a Fifa 2007-et...
    Telepítés közben nem volt semmi gond, crackeltem és ahogy indul a játék elsötétedik a képernyő, villan 1-et majd visszajutok a windowsba ...
    Tud valaki megoldást erre a gondra ???
    Előre is Köszi
  • Yeltzin
    #25269
    kétségbeesésemben újra felraktam a PESt, hátha csak rosszul emlékeztem, de bazmeg ez a szürreális robot mozgás és földöntúli fizika sajnos valóságos.... játékosok úgy futnak, mintha a fejük drótpályán csúszna, és a 89. percben is úgy rugóznak nagyterpeszben állva, mintha 100m-es sprint rajtjára várnának.... :( labda úgy viselkedik, mintha újságpapírból lenne gyúrva, és minden rúgásnak olyan hangja van, mint amikor Baghdadot bombázták

    NINCS jó foci játék PC-re, ez van
  • triplet
    #25268
    Xbox demonál van kommentár. Igaz angol, de van.
  • Rudee
    #25267
    Nem én alkotok véleményt (ismét) 1-2 meccs után valamiről.
    De majd jön Breki és biztos megemlíti, bár inkább csak fordított esetben szokta.

    Aki azt hiszi, hogy egy demo és egy teljes verzió közt nem lehet semmi eltérés, az kissé buta. De nem baj, int írtam, ha nem tetszik, akkor nem kell erőltetni. Ennyire egyszerű az egész. átod, Te sem vagy képes elmenni a demo mellett. Kipróbáltad (talán), nem jött be, és máris osztod az észt. De minek.
  • Krisz018
    #25266
    Nekem ful grafon megy laggolás nélkül:D
  • Rudee
    #25265
    Demokban eddig sosem volt kommentár, de sebaj.
  • Dean Winchester
    #25264
    áá nekem a pes8 demója felse ment a gépre :D
    fifa09 full grafon nem fut :D
    kicsit laggol.viszont a 10 full grafon nem laggol egyálltalán szóval érdekes..
  • Krisz018
    #25263
    Nálam sem beszél.
  • Barny
    #25262
    ezert a gepert en dolgoztam:)(apuci vett nekem bele 1 HDD-t meg 1 eve XD)
    Es igazad van kulonben,a grafika igy is tetszetos,szep viszont ugyanaz mint a 09 vagy a 08
  • Atti12
    #25261
    Tehát jól értem hogy akinek nincs pénze high-end gépre az már ne is próbáljon meg játszani? :) Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy hogy játszik, és min.. Dehát gondolom te is éjt nappallá téve dolgoztál az aláírásodban szereplő gépért ^^

    Alapjáraton kit érdekelne a grafika, ha kapnánk egy pörgős, lendületes játékmenetet, amit nem lehet kiismerni 2-3 meccs alatt? Mert engem biztosan nem.. :) Grafikával nekem most sincs bajom, így legalább rendesen fut szaggatás nélkül. Viszont ezzekel az őrült nagy hibákkal, amik évek óta ugyan olyanok annál több..
  • Yeltzin
    #25260
    érdekes, de nálam a PES gépigénye tűnik sokkal alacsonyabbnak
  • Yeltzin
    #25259
    nálam sem beszél, de azért jó ha van 1G audio :D


    amúgy a "quick throw in" is egy nagy fos kamu.... ugyanúgy átrendeződik a mezőny, csak kihagyja a cinematic jeleneteket...
  • eZo
    #25258
    madridista barátom az elfogultságodnál már csak az optimizmusod nagyobb...

    ha neked ettől jobb a lelki világod, akkor csak a pozitívumokat vedd észre, de ne védj egy olyan projektet, ami évről évre téged (!) a játékost néz hülyének és szúrja ki a szemed egy újabb rókabőrrel

    egyben igazad van PES vs FIFA vitának nincs értelme, mert a vitához érvek kellenek amit ugye a fifa oldaláról nem nagyon lehet találni max. a magyar nyelvű kommentárt és az alacsony gépigényt, de a sz@rt bármibe is csomagoljuk, csak sz@r marad ( természetesen PC a platform amiről véleményt formálok )
  • Barny
    #25257
    Kulonben nalatok beszel a kommentar?..mert nalam megse szolalt semien nyelven se XDmenuben bevan allitva hangero maxra...egyebkent kicsomagolasnal olyan 3-4 file corrupt de attol meg megy.lehet azert nem beszel?
  • Yeltzin
    #25256
    nézd meg, melyik gombra van állítva...
  • Atti12
    #25255
    Gyerekek, kaptunk egy patchet a 09-hez :) Az a legszomorúbb az egészben hogy ezzel megint hülyére keresik magukat..
  • Gascan #25254
    Meg tudna valaki mondani hogy kell cselezni.. akar a Fifa 2009-be vagy 2010.. mert szerintem a bill. kiosztason nem nagyon valtoztattak