FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lobig
#22378

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22377

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Christian88
#22376
szerencsések vagytok megkaptátok a 2009-2010-es mezeket 😄<#nyes><#hehe>

http://www.twitch.tv/hegii

ForzaInter
#22375
ja nekem is😄

Yo, Bitch!

gyemant04
#22374
mindenkinek ilyen fasza mezek vannak a patchbe?<#hawaii>

... Mixed Martial Arts

hunbasser
#22369
ahh,breakes elemeket vélek benne felfedezni egy kis korcsolyázós feelinggel.

ReaL MaDRid x siempre

Krisz018
#22367

Breki33
#22366
Ez nem éppen realisztikus csel

Breki33
#22365
mit vártál pár nap alatt?

egyrészt gyorsan ki kellett hozni másrészt arra tökéletesen megfelel amire való hogy egy két hétig játszon vele az ember

Nem végezhetnek jobb munkát pár nap alatt mint az ea egy év alatt
Könnyû leszólni más munkáját........
Breki33
#22364
Ez lett belõle

ForzaInter
#22363
Inter mez nem jó, de amugy egész peccs nem vmi jó, játékosok és csapatok értékelése nagyo nem reálisok.

Yo, Bitch!

Breki33
#22362
Juve és Inter mez jó nálad?

Arsenal az jó
Breki33
#22361
Ezeket össze kéne szedni

#22360


Hát ezaz de nagyon nem hasonlítanak de azért jó látni 😄

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

hunbasser
#22359
😄dddddd

ReaL MaDRid x siempre

Breki33
#22358
hát igen ha így szebb a demo mint az utánna kijövõ teljes az tényleg illuzióromboló P
Atti12
#22357
én is 😄 nem rontom el az élményt 😛

Breki33
#22356
11 megában? P

mi munka lenne azt megcsinálni ennyi idõ alatt

amúgy a letöltés elvileg a képre kattintva indul
Christian88
#22355
én kibírom azt a pár napot 3.-áig =D

http://www.twitch.tv/hegii

Krisz018
#22354
==> Fifa 09 Demo 29 Teams Patch <==


INTRODUCTION
- An independently exclusive patch with 29 add-on teams to FIFA 09 database, you can play
your game or this patch, it's your choice, no conflict at all.
==========

TEAMS LIST
Arsenal
Liverpool
Manchester United
Bayern München
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Inter
Juventus
Roma
Girondins Bordeaux
Olympique Lyonnais
Celtic
SL Benfica
FC Porto
Sporting Portugal
FC Barcelona
Ajax
PSV
Fenerbahçe SK
Valencia CF
Sevilla FC
Boca Juniors
América

-------- EA SPORTS DEMO TEAMS --------
Chelsea
FC Schalke 04
Milan
Olympique de Marseille
Real Madrid
Toronto FC


FEATURES+
- 29 kits pack: Home, Away, GK.
- 29 mini kits pack: Home, Away.
- 29 new logos in game.
- 29 flags.
- Roster for 23 teams WITHOUT SPECIFIC FACES.
- Referer New kits

LETÖLTÉS !!!!!!!!!

zeus89
#22353
Arcok kivannak dolgozva?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

RNadal1203
#22352
LINK?

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

Breki33
#22351
FIFA 09 Demo 29 Teams Patch

Arsenal
Liverpool
Manchester United
Bayern Munchen
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Inter
Juventus
Roma
Girondins Bordeaux
Olympique Lyonnais
Celtic
SL Benfica
FC Porto
Sporting Portugal
FC Barcelona
Ajax
PSV
Fenerbahce SK
Valencia CF
Sevilla FC
Boca Juniors
America
Chelsea
FC Schalke 04
Milan
Olympique de Marseille
Real Madrid
Toronto FC

Atti12
#22350
nebassz én is 😄😄DD

hunbasser
#22349
baaazzz,ahogy olvastam,azt hittem,hogy sittrõl szabadulsz és az elsõ dolgod lesz,hogy kipróbálod a fifát 😄DDddddddddd

ReaL MaDRid x siempre

#22348
Hojojj péntek délután ha kiszabadulok melóból rávetem magam valamelyik multiban az én szép fifa példányomra<#idiota>
Tessék visszaszámolni fiúk-lányok mindjárt itt van október 3<#taps>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Golyo69
#22347
az egy kamu....jah és az a szám 1800 ft/sms...szal így küldj akármit is 😄😄 😄

GGMU

#22346
Engem egyszer nem dobot még ki ilyenkor csak mikor a kilépés gombra mentem akkor de ott is csak kétszer.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

kabel15
#22345
Remélem hogy a teljes nem fog így kilépkedni! Igencsak meglepõdtem hogy 2gb ram nál kiírta <#falbav>

BattleTag: kabel15#2672

rage
#22344
Nekem kétszer is csinálta már menet közben.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

kabel15
#22343
Nektek a DEMO nem írt ki EXE hibát?
Mert gól lövés elöt fekete kép és kidobta a hibát :S

BattleTag: kabel15#2672

RoR zsozso
#22342
Eszméletlen gólt lõttem az elöbb Robben-el,megérdemel egy youtube-ra töltést 😊
Holnap megtekinthetitek 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22341
amikor írtam róla direkt nem írtam be a címet......
#22340
nem találtam a spoilert :S

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Atti12
#22339
de most mért rakod ide be? 😞

Count Adyn
#22338
Lehet bejelenteni mint hamisított webhely😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

hunbasser
#22336
ne dõlj be neki

ReaL MaDRid x siempre

Peetboy
#22335
Állítólag ma megjelent a virágbolti teljes verzió. Ma kaptam e-mailben reklámot, hogy esemesért meg lehet szerezni. Ugyan olyan betükkel és menüvel csinálták meg mint a hivatalos EA oldalt. Igaz ez?
Sajnos linket már nem tudok mutatni, mert kitöröltem már az e-mailt.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

ForzaInter
#22334
nekem nem😛

Yo, Bitch!

#22333
Tényleg nincs benne,pedig esküdni mertem volna rá.Amúgy a 08-ba ugyvolt megcsinálva h a csapat teljesitménye alapján voltak nézõk vagy a grafikai beállítások alapján?Mert ha nem ideje lenne aztis kijavitani.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Count Adyn
#22332
Nézem de fáj:S 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

ForzaInter
#22331
te nézd a Juve meccset😄

Yo, Bitch!

Count Adyn
#22330
Pedig volt😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Christian88
#22329
azt hittem értelmes emberek vannak itt <#lookaround>

http://www.twitch.tv/hegii

manuszka
#22328
Madrid ellen játszottam a Milannal, közel volt a meccs vége kb a 88. perc körül, szögletet rúgtak és még a kapus is elõre jött a szöglethez...😊
Ez is idei újdonság? Mintha ilyen nem lett volna pl a 08-ban.

#22327
Visszaszámláló!!30,29,28,27,26,25,24,23,22,21,20 ........0

Christian88
#22326
Azt hiszem lassan indulhatna valamilyen visszaszámláló =P

http://www.twitch.tv/hegii

#22325
én asszem,hogy nem

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

hunbasser
#22324
😄DDdddd

ReaL MaDRid x siempre

ForzaInter
#22323
szevasz fankaaaa

Yo, Bitch!