36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Dean Winchester
    #25253
    na megnéztem.
    egy pozitivum :D legnagyobb felbontáson sem akad a game :D
    negatívum
    a fű olyan mint egy darab linoleum :(
    játékosok nem tetszenek annyira :S
    nemtom de valahogy nem valami fasza lett :(
    a design jó meg az tök kafa de hát a játék ..
  • Legend Killer
    #25252
  • Barny
    #25251
    Xbox360 EMULATOR-t e nepnek(aztan nehogy tenyleg kiprobaljam)
  • Legend Killer
    #25250
    ps2re is szarnak tánik, csak a hülye xbox 360t és ps3t fejlesztik. epic fail.
  • Barny
    #25249
    FIFA10-nalam/marha ertelmes A.I. XD
  • Legend Killer
    #25248
    majd akkor én is. ps2m van :D.
  • BigDaddyJoe
    #25247
    Ezek a 2009-es Fifa megjelenése után elmentek egy év szabira. Egy hónapja visszajöttek aztán úgy voltak vele, hogy egy két játékosnak kicserélik a frizuráját, meg a mezét aztán had fütyüljön
  • BigDaddyJoe
    #25246
    Lerántották a leplet a Fifa 2009-ről :D:D:D
  • BigDaddyJoe
    #25245
    Ne nekem szóljál be hanem a fejlesztőknek
  • takysoft
    #25244
    XD
  • Yeltzin
    #25243
    ööööö, nem beszólni akarok, de ezt gondold át még egyszer, ha kell játszd is le egy szögmérővel

    (a VISSZA és a 360 fok az nem egy irányba esik, ennyit segítek)
  • báttyó02
    #25242
    kutyát sem érdekli a grafika,fifánál nem az a baj,hanem az hogy a gameplay maradt ugyanolyan szar mint eddig
  • Yeltzin
    #25241
    nem értem, miért veri mindenki a nyálát a közeli képekre, amikor a játék 99%-ban 20-80 méteres távolságról láttatja a játékosokat, ahonnan kurvára egyforma mindegyik, csak a cipő színe meg a frizura különbözik...

    személy szerint nem is erőltetném az arcokat, csak fölöslegesen izzasztják vele a vasat, ez nem box, vagy tenisz, ahol azért látni is őket
  • Tomy Lee
    #25240
    LOL:DD
  • BigDaddyJoe
    #25239
    Ebben tényleg van 360 fokos fordulás, a játék vett egy 360 fokot és visszakerült a 2009-es Fifa szintjére. Hulladék
  • icemankimi
    #25238
    PES 2010 ilyen lesz a grafikája...
  • icemankimi
    #25237
  • Yeltzin
    #25236
    ha arra gondolsz, hogy ellentámadás, zónázás stb, akkor nem lehet (legalábbis nekem nem sikerült), viszont ezeket a meccs előtt elég részletesen be tudod konfigolni
  • Gascan #25235
    Sziasztok.. letoltottem a magyar 2010-es demot.. de nem nagyon tudom kitalalni hogyan kell cselezni benne... tudna esetleg valaki segiteni?

    Egyebkent PESes vagyok.. ha ez nem hatrany :)
  • Peetside
    #25234
    sziasztok! egy kérdésem lenne h lehet a játék alatt taktikát váltani (támadó, védekező stb)?
    köszi
  • Tomy Lee
    #25233
    De vigyázz.Ha nem tetszik majd ne kommentáld és ne is foglalkozz vele
  • Barny
    #25232
    igazad van de haverjaim is olyanok,hogy...
    egyik pl sima 478 celeronnal 1.7ghz fx5200 256mb rammal tolja a FIFA 09-est olyan 5-10 fps-el 640x480ba 17colos monitoron.mar 2 eve mondja ,hoy vesz uj gepet XD
    masik meg P4 3GHZ Hyper treading v mi(azt a procit is en adtam neki)oke van neki 4gb ramja de keremszepenGMA950-essel FIFA 09-est?most tervezi megvenni ezt a szennyet is
    En mar nagyon orulnek egy olyan FIFA-nak amihez kell egy Dual core,sm3 7900gt,1-2 giga ram.ha ezt megcsinalnak en megis vennem nekik eredetiben hogy jatszanak a hibauzenetekkel
  • tmisi
    #25231
    Még nem szedtem le, de nem tudom megér-e 2 gigát. Mondjuk már 4Mbit-tel hamar lenn van. :D

    Grafhoz szólva sok nextgenes játék van, ami minimum grafikán eldöcög még régi P4-gyes gépeken is, maxra állítva meg gyönyörűek. Itt kéne ezt is tenni. A többi meg megint nem lesz jobb (pl. mozgások, fizika), mivel sok elvetemült még mindig Celeron D-vel játszik (ismerek ilyen embert). Ezt az SM2 támogatást is nyugodtan ki lehetne belőle venni, akinek nincs tíz rugója egy videókarira (amiből szinte már csak DX10-es van a piacon, de használtan ennyiért is faxa karik vannak, SM3-asok), annak a játékra sincs 12 ezre.

  • Carloska
    #25230
    pcnél még a ps2 is szebb volt mindig!

    (idén is ugy néz ki )

    én azon szoktam játszani a fifákat :D
  • Rudee
    #25229
    Hazaértem munkából, nemsokára kipróbálom. De mielőtt elfajulnak a "PES kontra FIFA" hozzászólások és a rájuk érkező válaszok, egy dolgot kérnék. Akinek nem tetszik, az ne foglalkozzon vele és ne is kommentálja fölöslegesen.

    25184-hez annyit hozzátennék, hogy évről évre ugyanazt az adatbázist frissítik EAnél, így az abban szereplő évszám jelenik meg. Aki kicsit is odafigyelt az eddigi demokra, az tisztában lehet vele, hogy pont ez a része az a játéknak, amit utoljára raknak rendbe, hiszen a megjelenésig sok adat változik még.

    Némi alvás és a próba után majd megosztom a véleményem.
  • symbol
    #25228
    háát a képek/videók alapján ez egy nagy nulla. ki se próbálom a demot... :/
  • Legend Killer
    #25227


    hihetetlen, konzolon csodálatos, varázslatos, itt meg? epic fail.

  • Legend Killer
    #25226
    ez a két Messi összehasonlítás ég és föld. epic fail.

    pc sucks, nekem is kell xbox 360 :D.
  • szucsy89
    #25225
    félpályáról a-val felívelem a labdát, száll a 16oson belülre, az ötösön(!) belül lepattan, fel a picsába, a kapus még most sem mozdul (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), majd Messi megvárja még leesik a labda és befejeli....hát kérem szépen ez szánalom nem tudom magam ismételni
  • szucsy89
    #25224
    hang miatt...
  • Dean Winchester
    #25223
    nézem miez a sok hsz :D
    aztán látom megjött a demo!
    de miért 1.7 giga??? :|miért ilyen sok?:|
  • jolesy
    #25222
    kemény vidi, meg jó a zene alatta
  • icemankimi
    #25221
    ez ütős
  • Gnome
    #25220
    sok hülye amerikai meg angol már rég konzolra veszi a fifa/nhl/nfl/nba sorozatot szal kizártnak tartom, h megvennék pcre is^^
  • Bulykin
    #25219
  • Flashly
    #25218
    hogy fájdítsam a PC-s fifások a szívét, és persze a sajátomét is :(
    Fifa 10 xbox gameplay
  • Bulykin
    #25217

    asszem be kéne újítani egy xboxot
  • Flashly
    #25216
    az a baj hogy a sok hülye amerikai meg angol megveszi ezt a szart is, + az xbox-os verziót sokan megveszik, és így lesz bevételük...
  • Tomy Lee
    #25215
    Első lépés kirúgni az összes ea sportos részleget.Ennyi,de amíg ez nem lesz meg addig ilyen fifa-val kell beérni mindenkinek...
  • Tomy Lee
    #25214
    Ez az EA mennyire szánalmas LOL:DD
    Odatesz megint a népnek egy ilyen játékot 2010-re OM*G
    De figyeljétek mennyien meg fogják venni és készítők,kiadók meg jól röhögnek megint a markukba!
    Most komolyan,megérdemlik ezt?Olyan peticíókat kéne itt írni,hogy leégjen a hajuk nemám vásárolgatni ezt a xar sorozatot.
    Nem lenne bevételük tuti máshogy állnának a dolgokhoz és kiadnának egy teljesen koncepciós sorozatot!!!!!!!!!