36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Krisz018
    #25333
    Nem semmi :D nézzétek !!
  • klinsmann
    #25332
    fos
  • Yeltzin
    #25331
    mi gamepaddel toljuk, mert ÁT LEHET ÁLLÍTANI a gombokat, csak használni kell a google-t.... meg itt is minden héten megkérdezik, hogy kell, és mindig nyomunk rá két megoldást
  • Lacee86
    #25330
    Hát az enyém rendes Logitech, igaz abból a legeslegegyszerűbb (Precision).
  • Rudee
    #25329
    Hát a FIFA által nem támogatott gamepadok nem a legjobbak, de van már olcsón olyan, aminek tudod állítani a gombjait. Vagy ha nem akarsz újat, akkor manuálisan is át lehet állítani őket.
  • Lacee86
    #25328
    Hát PES-t toljuk nagy néha haverokkal egymás ellen gamepaddal. Fifa 09-et csak bill-vel, mivel nem lehetett átállítani a gamepad gombokat. Fifa 08-cal toltam egy keveset paddal, de sokkal jobban feküdt mint itt. Na jó, nem írom le teljesen a játékot, végül is nem is kell olyan sok áram, míg lejön.
  • gyepesjoint
    #25327
    akkor 1.-én már játszhatunk vele
  • icemankimi
    #25326
    nincsen valami progi amivel hosszabb meccset tudok játszani?
  • Rudee
    #25325
    FIFA 10 demo expander
  • Rudee
    #25324
    Mint írtam is, másabb lett az irányítás, hozzá kell szokni.
    De ha csak kipróbáltad gamepaddal, az gondolom azt jelenti, hogy eddig bill-el toltad. Na most egyik percről a másikra úgy meg pláne nem fogsz ráérezni.
  • Lacee86
    #25323
    Igen, de játék közben a képernyő 90%-án füvet látsz, és pont ezt így elb...altázni... Amúgy kipróbáltam gamepaddal is, elég fos az irányítás. Nekem eddigi fifákkal semmi bajom nem volt, sosem fikáztam csak úgy divatból, mint nagyon sokan. De a demó alapján erről azt mondom, h még kis túlzással az az áram is kár érte, amíg leszedem torrentről; nemhogy megvegyem...
  • Rudee
    #25322
    A grafika nem csak a fűből áll. Többi része teljesen jó.
  • Lacee86
    #25321
    Egyetértek, mikor megláttam a füvet... Azt hittem véletlen alacsony beállításra tettem...
  • A tumi
    #25320
    Játszottam a demoval:a grafika valami minősíthetetlen lett.
    Mindent fullra húzva is sokkal csúnyább mint a 09.Nem tudom mit csináltak vele de csatlakozom az előttem szóló kollégához aki azt írta,hogy egy nagy zöld paca az egész fű.
    Valamit nagyon elcseszhettek.....
  • Rudee
    #25319
    Essien gólja
  • NiGhTM4R3
    #25318
    Kösz Slick, akkor a hiba nem nálam van ;)

    Amúgy én azt vettem észre, hogy a FIFA kezd a manager felé hajlani. Tehát évről-évre magával a szöszmötöléssel foglalkoznak (taktika, szponzorok, különféle események - kórházlátogatás stb.) ami szerintem nem baj, érdekesebbé teszik vele, de magának a játék rovására megy. Őszintén, évek óta annyit írunk a játékmenettel kapcsolatban: egy kicsit ez lett jobb, egy kicsit az, igazi áttörés nincsen. Szó szerint pofozgatják a játékot.
    Szerintem
  • Rudee
    #25317
    Most nézem egyébként, hogy 8999ért elő lehet rendelni a teljes játékot.
  • Rudee
    #25316
    Beállításoknál a kapusok szintjét állítsd feljebb, aztán kész. Nem véletlen van benne ilyen funkció is.
  • Rudee
    #25315
    Cinematic patchet pont azért csinálták, hogy ne legyenek oly unalmasak az alap animációk.
  • Rudee
    #25314
    FH-n biztos csinálnak HSP-t is, nem kell újra elkezdened ám.
  • Rudee
    #25313
    Na kipróbáltam.
    Hát nem tudom, hogy aki annyi sok negatívumot talált ebben, azzal vajon mi történt eddig. Első eset, hogy nem azt töltöte le, amit én, de ez valószinűtlen. A másik, hogy a korábbi részekkel nem jáccott túl sokat, így nem is volt sok tapasztalata, amihez hasonlítani tudná. A sok apróságot meg igazából csak akkor lehet észrevenni, ha az ember ismerte -nem csak fikázta- az előző rész(eke)t.

    Menjünk sorba:
    -menü hasonló a tavalyihoz, kicsit jobb (lehet azért, mert még új)
    -meccs előtt lesz jópár új taktikai beállítás, ami jó
    -a játékos modellek kidolgozottabbak (nincs olyan nyomi térd meg kar)
    -a mozgások finomítva lettek, így ez sem romlott, sőt
    -animációk nagyjából maradtak, de szintén javítva (ha pl Drogba lő gólt, nem vágja be hirtelen az örömittas Terry-t vagy Malouda-t)
    -labda fizikájával sincs gond, csak meg kell szokni, hogy a passzok és a lövések is finomítva lettek, ezáltal vmivel nehezebb így elsőre (ezeknek köszönhetően az online mód is oda fog baszni)
    -kifutó kapussal én se találkoztam még
    -#25304ben említett "ziccer, gól" szintén ismeretlen, első találtaot rögtön egy 18-20 méteres lövés hozta meg
    -grafika is szebb a 09énél, ami kevésbé látványos (fű), az meg úgyis javítható lesz
    -gameplay is javult
    -kapus idén is tud védeni :)
    -az egyéni pontrúgások lesznek még, amik igazán érdekelnek, de az úgyis csak jövő hónap elején derül ki, hogy mennyire lett jó funkció

    Biztos van, amit kihagytam.
    Összegezve, szerintem semmit sem romlott az előző részhez képest, sőt. Sok mindenben javult. Lehet, hogy még nem tökéletes (konzolos), de jobb, mint volt.
  • SLICK
    #25312
    kommentátor egyik demoban sincs... Csak mégnagyobb mérete lenne az amúgy is nagy méretű demonak. Ja igen a másik a fű, az szarabb lett mint 09-ben, ott nagyon tetszett viszont.
  • NiGhTM4R3
    #25311
    Ha jól emlékszem nekem az intrókat sem hozta be, felállás után rögtön középkezdés
  • NiGhTM4R3
    #25310
    A demóval kapcsolatban pár technikai gondom:
    Nincs hang a kommentátorok részéről
    A 'fű' iszonyat ronda csak egy zöld pacát látok amin futkosnak a játékosok. Gondoltam mentek egy képet, de csak fekete képernyő a print screen-nel :S

    Win7,Geforce9800GTX+OC,4GB RAM,E8400 3Ghz duplamagos proci. A Win7 tegnapi, szóval friss directx,audio driver, geforce driver, stb.

    Szóval wtf?

    Hm, most látom a lenti képeknél, hogy a fű néhol ott is olyan szar :/ ne mondjátok már, hogy ez nem programhiba, hanem tényleg ilyen?
  • kuzco007
    #25309
    am a demó ugyanaz a shit mint eddig csak a játékmenet javult, aztán csókolom...
  • kuzco007
    #25308
    "... és ha lesz hozzá HSP, no..." ugye HLP-t akartál mondani?:D
  • SLICK
    #25307
    na ki tudtam próbálni én is a demo-t.
    Őszintén szólva pozitívan csalódtam játékban. A bíró és a partjelző is normálisabban mozog, nem úgy mint vmi robot. Az irányítás 09-hez képest jobb lett, bár nem értem miért nem a hagyományos billentyűzet beállítás van megint. Végre nem fáradnak el hamar a játékosok, örülök, hogy ez finomhangolva lett. A grafika egy hangyányit jobb mint a 09-é, de hát a konzolos átiratnak jobban örülnék. Szépen fut minden esetre, legalább optimalizálva lett valamelyest.

    Ami viszont nem tetszett:
    A játékosaim mintha jobban be lennének lassulva mint az ellenfélé, megint hamarabb jutnak labdához mitn én, jobban meg is tartják azt. Néha alig tudtam szerelni őket (ez nem feltétlen hiba, régen nem is játszottam FIFA-val újra bele kell rázódnom). Na de hogy a védőim is csak tökölnek és mire végre elkezdenek normálisan elindulni a támadó játékos felé, addig már be is kaptam a gólt. A kapus kirohanással nem találkoztam eddig. A bejátszások unalmasak, mindig ugyan az évek óta...

    Összeségében, ha azt vesszük tényleg geciség és pofátlanság az EA részéről, hogy PC-re alig fejlesztettek vmit ismét. De ha azt veszem alapul, hogy ez ugyan az mint az előzőek, akkor azokhoz képest egész szép előrelépés.
    És hát remélem, mint azt már sokan mások, hogy jövőre egy igazán normális FIFA-t kapunk, nem egy ráncfelvarrt rókaprémet.

    Egyébként az EA helyében 2-3 évente adnék ki új FIFA-t. A köztük eltelt idő alatt kiadnék egy frissítést/javítást. Aztán a 2-3 éves periódus végén egy új FIFA jönne megint. Sztem jobban megérné a 12k pénz érte így, minthogy évente, természetesen a frissítés ingyé lenne. de hát ez megmarad álomnak :(
  • Rudee
    #25306
    Billentyűzeten nem tudom hogy kéne 360 fokos mozgásnak lenni, ha az iránygombok csak 4 felé mutatnak. Csodát azért ne várj.
  • HoReSz1975
    #25305
    X DEMO Match Explorer for FIFA 10 PC DEMO

  • blackfire001
    #25304
    Nah gyerekek kipróbáltam ezt a játékot. :) Mivel gyenge a mostani vga-m, ezért a játék alapból a legroszabb grafón indult. És... khm. Azért az eléggé durva. A gépigényre nincsen panasz, hiszen végül majdnem magas szinten játszottam, de szerintem ez nem lehetett a full grafón, hiszen a fifa09 is jobban nézett ki (bár az maxon)...

    Az irányítást viszont sikerült kipróbálnom. Gamepad nélkül a 360 fok nem jött át. A kapusok vmi nagyon gyengék a játékban. 8 gól esett a játékban, mind a nyolc (6-2 ide) tök ugyan olyan. Ziccer, gól. Ez biztos az én hibám, de nagyon köönnyű volt belőni mind. (Az elején kérdezte, és a tapasztaltra mentem).
    No, meg az animációk nem tetszenek. Amikor gólt lövök, nyerek egy meccset akk nem jön vissza az a játékosokról, hogy ők most örülnek. A gólöröm pedig szintén nem sok.
    Annyi viszont igaz, hogy játszható, és ha lesz hozzá HSP, no meg jó VGA karim, akkor meg is fog érni egy misét. (Persze addigra olcsóbbért...)
    Addig marad a box.

    1 biztos, én nem csalódtam a játékban, sőt, még talán kellemeset is csalódtam, ugyanis az irányítás rengeteget javult sztem.

    Jó8!
  • blackfire001
    #25303
    Valóban, de ez addig nem fog megtörténni, míg vmelyikük fel nem vásárolja a másikat. Sztem... :S
  • rooney8
    #25302
    tyűű gyerekek... megvan 360-ra, hát nem semmi :D mindenkinek ajánlani tudom
  • Lacee86
    #25301
    Hát azért van jó pár dolog, amiben meg a Fifa jobb. Ha a 2 játékot össze lehetne gyúrni, na abból lehetne igazán ütős cuccot csinálni!
  • SLICK
    #25300
    csak a PC-s verzió. Konzolos FIFA beszt, ezt mindenki tudja.
  • icemankimi
    #25299
    nem csak grafikában! szinte mindenben
  • Lacee86
    #25298
    Rendszerében, hangulatában a Fifa az igazi focis játék, de grafikában még igen sokat tanulhat a PES-től...
  • blackfire001
    #25297
    Na gyerekek. Kipróbáltam boxon, ami hiányzott a 09-ből azt most bepótolták, néhol jobb, de néhol roszabb grafikával.
    Mivel tönkrement a sahder 3-as, 7900GS VGA-m, ezért most a shader2-es ati x300-assal kipróbálom ezt is. Akárki akármit mond, nekem eddig minden fifa tetszett pc-n, és xbox-on is. A PES számomra pedig olyan, mintha nem is a focié lenne a főszerep. Vhogy nemtom. :D Kövezzen meg az aki akar, de nekem foci terén a fifa minden platformon, kivéve PSP-n. :) Ott tetszik a pes...
  • Lacee86
    #25296
    Október 3. a hivatalos dátum.
  • Dean Winchester
    #25295
    egy buta kérdés.: kb mikor jön ki a teljes verzió? október 10 körül?
  • BIZ0906
    #25294
    Ez a FIFA 10 egy okádék szar lesz! MINDEN szempontból. Még lewarezolni sem érdemes már most tudom.