36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #25425
    FIFAKorea.net-en nézz körül, ott biztos találsz. Én sajátot használok.
  • balintka
    #25424
    Légyszi küldenél egy konkrét linket ami elég friss, mondjuk augusztusi? Sajnos csak régi rostereket találtam. Köszi szépen!
  • Yeltzin
    #25423
    az a baj, hogy senki nem hasonlítja össze, csak a szardobálás megy... ha összehasonlítást akarsz, csinálj egy 10 perces videót, ami részletesen bemutatja mindkét játék erősségeit és gyengéit, azt már szívesen látnánk bármelyik topikban

    de arra a kutya sem kíváncsi, hogy ilyen mindenféle Pistikék szerint mi szar és mi nem

    ha végigmennék az összes játék topikján, ami nem tetszik, és mindenhova írnék egy fikázó kommentet, hetekig csinálhatnám, de mit is érnék el vele???
  • Rudee
    #25422
    Van, letöltesz egy új rostert.
  • balintka
    #25421
    Sziasztok! Van lehetőség fifa 09-ben adatbázist frissíteni? Ha igen hogyan? Előre is köszi.
  • Rudee
    #25420
    Az összehasonlításra van külön topik állítólag, úgyhogy nem ezt kell szétb...ni. Ennyire egyszerű.
  • Tomy Lee
    #25419
    Count Adyn már úgylátom nem figyeli a topic-ot.Ajánlom felkeresését és megkérdezni akar e még itt ilyen szerepet betölteni.Ha nem szavazzatok meg 1 új HG-t ennyi.
    Javaslom,hogy olyasvalaki keresse fel aki hg akar itt lenni..
  • Lacee86
    #25418
    Miért is kéne munkába állni? Azért, mert előjött a Fifa vs. PES? De hát miért ne lehetne összehasonlítani, főleg h így egymás után jött mind2 játékból az új demó.
  • Rudee
    #25417
    Házigazda munkába állhatna. Del, del, del.
  • Tyler1
    #25416
    pesben van vmi újdonság, ami több játékidőt szolgáltat?? mert nekem az egyetlen bajom annyi h semmi olyan dolog nincs benne amivel hosszabb időn keresztül lehetne játszani( mint fifában a karrier). Amúgy én is fifás vagyok, ami azt jelenti h játszom de utálom! pes már évekkel ezelött elverte. Egyetlen elönye a fifának a licensz!
  • Lacee86
    #25403
    Én eddig mindig megvédtem a Fifát, igazából azzal is játszom gyakrabban, régebb óta ismerem stb. De 1x csináljanak egy fasza menedzser módot a PES-hez, és vegyék meg a jogokat; és úgy átállok rá mint a fene. Most fennvan épp a gépemen a PES09 is, grafikailag FIFA10 demója után komolyan mondom... Ordított a különbség...
  • icemankimi
    #25402


    PES10
  • SLICK
    #25401
    gondolom megvan neki az "igzbogz-a".
    piamania: Egyébként meg kell keresni az irányítás menüpontot belépsz és ott lesz leírva, hogy mi mit csinál... Azután úgy állítgathatod ahogy neked kényelmesebb.
  • Bulykin
    #25400
    vegyél gamepadot vagy inkább egy xboxot ha már arra töltödxD
  • piamania
    #25399
    Hi!Vki játszik Boxon vele?Most töltöm le,még életemben nem játszottam boxon egyik fifa-val se,leírná vki,hogy melyik gombokkal mit kell csinálni?Köszi szépen.
  • icemankimi
    #25398
    ezt leszedtem és amikor elakarnám indítani a demót akkor hibaüzenet jelentkezik letöröltem a fifát és újratettem és akkor is hibát ír ki ilyen nincsen valami 0xxxxx343556 hiba vagy mi...
  • szucsy89
    #25397
    ilyenről még nem hallottam
  • Yeltzin
    #25396
    nem ismerős a probléma, de nem lehet, hogy szétsprinteled a játékosokat, ás a fáradtság miatt kezdenek bénázni?
  • ricsa008
    #25395
    mittom én van hogy már az 1. félidő végén van hogy 2. félidőbe egy ideig minden ok aztán van hogy teljesen meghülyül az irányítás
  • szucsy89
    #25394
    mi az hogy egy idő után?
  • ricsa008
    #25393
    egy amatőr kérdés
    mért van az hogy egy idő után elpattan tőlem a labda átvételnél?
  • Yeltzin
    #25392
    szerintem aki megvette a 09-et, az tiszta lelkiismerettel töltse majd le a 10 iso-t, mert nem kap mást, mint egy kicsit feljavított 09-et, amit illett volna megoldaniuk ingyenes patchekkel

    nem vagyok warezpárti, de átbaszás párti se, és a kettő közül akkor már inkább az elsőt választanám (kivéve, ha 5 ezer alatt lesz az ára, ami kizárt)
  • Holtsáv
    #25391
    Számomra elég nagy csalódás a demo, bántóan lassú a játékmenet, és bántóan könnyű a világklasszis, az ellenfélnek gyakorlatilag kapuralövése sincs, míg az ellen védelmét nem nagy dolog mattolni, a kapusról nem is beszélve. Fél év kihagyás után azért ennél nagyobb küzdelemre számítottam. 10ezer feletti összeget nem hinném, hogy kiadnék csak az online miatt, pedig vártam ezt a kiadást nagyon. :/
  • Nagyi2pac
    #25390
    This referee should be banned for life - FIFA 10 Bug
    ---------------------------------------------------------------------

    Our friend Julio found this video uploaded by PPXRARE featuring FIFA 10 PC Gameplay. Hey! Who is the referee of this match? Did that goal count?!!!!!! Don´t miss this funny PC Video showing another incredible FIFA 10 Soccer PC Bug.



    http://www.moddingway.com/news/197.html

    FIFA Soccer 10 PC Bugs Collection
    -------------------------------------------------
    FIFA PC Bugs? We have a collection here. Gamers are posting screenshots with tons of bugs and glitches. Click on Read More to check out some of these incredible bugs.

    http://www.moddingway.com/news/183.html
  • Rudee
    #25389
    De nem adta meg gólnak, az a lényeg.
  • Rudee
    #25388
    Valdez olyan, mint irl is
  • Yeltzin
    #25387
    Sajnos rossz hírem van:

    A felsőléc mégsem gyógyult meg :(((((((
  • Lacee86
    #25386
    Hogy én is említsek pozitívumot, úgy vettem észre, h az ellenfél még amatőr szinten is elég rendesen küzd. Rendesen támadnak, cseleznek, csak épp könnyű elvenni tőlük a lasztit és persze a kapus sok lövést beenged.
  • Yeltzin
    #25385
    vannak új lehetőségek persze, a fizika javulásával jönnek a kiszámíthatatlan helyzetek

    a gép is csinál olyan cseleket, amiket eddig soha nem láttam, pl. Ben Arfa átugorja az előtte becsúszó kapust, az üres kapu ellenére nem rúgja rá, mert még 1-2 védő is van előtte, hanem hirtelen kihúzza a szélére, és az így nyitott folyosón gurítja be

    de leginkább az irányítás javulása tetszik, végre lehet kapásból passzolni, nem hullik le rögtön a földre a laszti, a lövés javult, labdakezelés javult

    ami néha furcsa, hogy az AI tök egyedül viszi a labdát, és elkezd cikázni... :D
  • szucsy89
    #25384
    ez a hiba valós, és nekem is 10ből 10szer előjön, csak "tudni kell használni". ennek a bugnak a kihasználásával simán nyerek minden world class meccset (kapus is és nehézség is wc-on) ....amikor tizenhatoson belül van a támadó, és az egyik sarka felé cselezel vagy mozogsz, a kapus rendre kiszalad mint egy hülyegyerek....már csak simán be kell adni a labdát, és ha van bent valaki akkor üres kapura befejeli....de aki egy kicsit többet játszott a 09el az ezt már sztem régen kitapasztalhatta...sajnos nincs ez így az új játék esetében sem:S viszont az előbb lőttem egy nem megszokott gólt, hogy már valami pozitívumot is említsek...szabadrúgásnál rátűztem, de "megakadt" az egyik támadómon útközben(mellel levette jobban mondva) így becsapva a kapust is és a mellette álló védőt is, és egy szép mozdulattal az üres kapuba gurította a labdát...csak néztem hogy végre valami újat is tud a 10, nem csak a megszokott 09es gólokat...persze ez csak 1 gól volt a sokadik meccsemen, szóval ez nem sok minden:D
  • Yeltzin
    #25383
    Giovinco veri a Barcát

    Ez mondjuk nem AI hiba, bár lehetne vitatkozni. Nagyon rossz a kapus időzítése, ahhoz túl korán indult el, hogy fedezni tudja a kaput, ahhoz meg túl későn, hogy odaérjen a tizenhatoson belül. Viszont végre rendesen megcsinálták a chip shotot, mostmár nem csak megérinteni kell a lövés gombot, mint a 09-ben, hanem rendesen erőt kell neki adni. A videón látható lövés max közeli erővel ment.
  • Yeltzin
    #25382
    minden world class
  • Rudee
    #25381
    Állítsd át a kapus szintjét, nekem se profin, se most world classon nem csinált ilyesmit.
  • Yeltzin
    #25380
    [URL=http://members.upclive.hu/orosz.miklos/fifa10_01.gif]MANDANDA "bravúr"[/URL]

    Hát ezt éppen nem nevezném okos kapusnak. Teljesen elhagyja a kaput, a beadást végigmozizza, pedig kiüthetné, a fejesre meg elvetődik, mintha bármi esélye lenne... Ez még nem is durva példa (inkább a gól szép ), de nyomok még pár meccset, és mutatom, ha látok baromságot.

    Ettől függetlenül jó a cucc, csak ezt nem árt kijavítani.
  • Yeltzin
    #25379
    mindjárt mutatok vmit
  • SLICK
    #25378
    nem tudom mi lehet a baj. Nálam nem fut üresre szerencsére. Az előbb Cech hárított egy Ibrahimovic ziccert. Szóval mondhatom azt, hogy egész jól védenek a kapusok is.
  • Yeltzin
    #25377
    akkor rosszul fogalmazok... nem "kifut", hanem elhagyja a kaput a labda irányába, mintha védő lenne

    az egyik ilyen gólnak elmentettem a visszajátszását, de sajna a demóban nem aktív a betöltés funkció, és a fraps akkor épp nem futott :D

    a lényeg, hogy a tizenhatos oldalánál cseleztem egy védővel szemben, a kapus elindult felénk, így amikor beadtam, Del Piero üres kapura fejelhetett (a kapus 5-6 méterre hagyta el a kaput)

    a másik eset ugyanezen a meccsen, a Bayern rúgott szabadot, Buffon pedig addig oldalazott a hosszú felé, hogy a végére 2 méterrel a kapun kívül volt
  • Lacee86
    #25376
    "JUVE - BAYERN 4-1": úgy legyen!
  • SLICK
    #25375
    nekem egyetlen egyszer rohant ki a kapus és az is azért mert az kifutás gombot rosszul választottam, és az egyik legsűrűbben használt gombra tettem. Most már nem fut ki, csak ha tudatosan nyomom a kifutást.
  • Yeltzin
    #25374
    ez ok, de amit leírtam, szó szerint kell venni

    kirohant a mezőnyjátékosok közé, illetve konkrétan elhagyta a kaput a lövés előtt