FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csocso14
#22539
erre a 350 új animációra kíváncsi leszek, demoból nem sokat lehetett ezekbõl látni, remélem a meccsek kezdetekor elõforduló animációkat lecserélték amikben egyesek a jövõbe láttak és épp gólörömöt jártak vagy szomorkodtak annak sose értettem a lényegét

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

Atti12
#22538
ja jó felfogtam azokon kívül ami ott felvan sorolva. sry ^^

Atti12
#22537
25 további bajnokság? 😮 Lehet van benne soproni liga is?

RoR zsozso
#22536
Kissé illuminált állapotba lehetett az író 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

lobig
#22535
nem az adidas live season miatt kell?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

DaemoonHunter
#22534
A nyelv folyamatosan változik...de azért ennyire?:

lobig
#22533
ha igen, akkor jó <#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#22532
"A játékhoz internetkapcsolat szükszéges!" Nem túl jó jel. Tudja valaki,ez a védelem volt a spore, vagy a warhead-nél is?

Atti12
#22531
bazzeg felröhögtem most.. nekem se tünt fel 😄_F_:AS?FD

lobig
#22530
így visszanézve érdekes táncot lejt a bal szélsõ játékos a sorfalban <#confused>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22529

ai, a kapussal direkt beálltam a sorfal mögé, kiváncsi voltam hova lövi






http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Atti12
#22528
tesco újság 😄

#22527
Fijúkák-jányocskák lessétek csak.
CD Galaxis

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

tarti19
#22526
Srácok nem lett gyenge PS3 a stuff, 😊😄😄: FIWC is ps3-on lesz , szóval nagy királyság lesz😛

Golyo69
#22525
nem lenne rossz 😄

GGMU

zeus89
#22524
akkor tényleg jön a release hamarosan
😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#22523
Nekem megvan már, sikerült beszerezni X360 ra

#22522
na mi a nagy helyzet?😊

#22521
Sziasztok!

A hír igaz Pesten mától, vidéken holnaptól kapható a FIFA09!

zeus89
#22520
úgy érzem, hogy holnap lehet, hogy már lesz valami scene release ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#22519
fifa 09 duna plázában már van egyedül ps2-re nincs többi platformra meglehet vásárolni!!!

ForzaInter
#22518
istenem ki van írva hogy mától kapható, nyilván kamuznak...

Yo, Bitch!

#22517
valaki hivja már fel õket h ez most igaz vagy elkurtak valamit

#22516
estére szentem

zeus89
#22515
Az eu-s kiadásokba általában igen 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#22514
576nál szerintem valamit elírtak mert ez lehetetlen... sehol sincs kint

#22513
a magyar nyelv benne van alapból is nem???pl ha én megvenném németországban akkor lehetne választani a magyar nyelvet is nem?

#22512
#22511
<#dumcsi>
nem értem... akkor majd iMMpcX-ék feltörik<#banplz>

#22510
és ezt honnan veszed ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#22509
azta kint van a game😊

Atti12
#22508
érdekes 😮

#22507
link bocsi igy....
#22506
http://www.576.hu/index.php?mod=news&news=240 <---link
#22505
Hali!
Az 576 boltokba Budapestre már megérkezett és megvehetõ!!!Vidéki boltokban pedig holnaptól lehet megvásárolni! 😊
Atti12
#22504
egyetlen egy dolog nem tetszik ebben, ami nem a te hibád hanem a fifáé 😄. Méghozzá azt hogy valamiért az ilyen pattogó labdákat olyan szerencsétlenül tudja elrugni, Mármint maga az animáció olyan fura :S. Amúgy szép gól 😊

zeus89
#22503
Itt egy összehasonlitó teszt FIFA 09 Vs PES 2009

Test

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

zeus89
#22502
Na nemsokára játszhatunk a fullal, már nagyon várom 😄 ... fõleg kiváncsi vagyok mennyit újult a szinkron ...

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

II Rocky II
#22501
ja szép volt,csak a gólpasszt az ellenfél adta 😄

24 - Exile -Nov.23

Breki33
#22500
Egy csukás fórumban írták

"You can import the boots like this

fshED : You need to import the BMP to the fsh File
BigGUI: You need to import the fsh file to the zdata (you can export the fsh file if you don't have it). Don't forget to compress the files after you have imported them.
FatBhbuilder08: You have to regenerate your files

and Voila, you have your boots in the game. You can use this method to import kits, flags, faces, addboards, balls, stadiums, fonts, etc etc i hope this help"

Elvileg füvet is ugyanígy kell tehát berakni illetve sztem
a Filemaster09 jelentõsen megkönyíti ezeket a dolgokat.

Ki kell próbálni !
#22499
A füvet hogy lehet berakni? Leszedtem a JunJoong féle füvet, annyit ír h: zdata25 folder's files into zdata25.big + zdata26 folder's files into zdata26.big....de milyen progival? <#nemtudom>
Breki33
#22497
Ehhez képest ezek újgyakorlatok









Breki33
#22496
ja igen abban az tetszik hogy nem magasan megy hanem laposan besurran a sarokba

de akkor már megmutatom szerintem eddigi legszebb gólom a fifa demoval
bentudom mennyire látszik az egész akciót egyben érdemes nézni, de a végén az a bõdületes kapáslövés csak néztem utánna hogy beakadt

Bocsi a méretért

SLICK
#22495
nekem nagyon ritka, hogy így találjam el a labdát :|
mindig mellé/felé megy

lobig
#22494
és tényleg van benne valami, hogy lehet csavarni a labdákat. mintha kezdenék ráérezni...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22493

szeretem az ilyen legurított labdákat. az meg hogy külsõvel lõtte el... <#worship>



(kár hogy nem távolabbról sikerült)

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22492
az sem rossz, de a távolira gondoltam

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#22491
Ezt nem tudja valaki hogy hogyan kell billel megcsinálni?

#22490
jaja én is