36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #25373
    Nekem még mindig nem jött ki a kapus. Ziccernél kiindul, aztán kész. Pedig eddig már vagy 20 meccsen túl vagyok.

    Szabadrúgásnál meg helyezkedhet szarul, emlékezz csak Seaman egykori KEK döntős helyezkedésére, vagy mikor Ronaldinho lőtt neki gólt egyik VBn vagy hol a rövid fölsőbe.
  • Yeltzin
    #25372
    én újra nekifutottam tiszta fejjel, és annyiban módosítanám a korábban leírtakat, hogy amennyiben a kapus AI-val kezdenek valami a fullban, nem lesz ezzel semmi gond

    akkor faszságokat csinál a kapus, hogy hihetetlen, kijön a labdára a 16-os szélére, amikor 3-4 védő van előtte, de olyat is láttam, hogy szabadrúgásra várva kihátrált a kapu elől.... fölé ment a lövés, de ha lejjebb megy, a kapu üresen várja :S

    a mozgás szebb lett, a cselek hitelesebbek, a becsúszó játékosokat átugorják, és labdaátvételkor sokkal gyorsabban tovább lehet passzolni mint eddig, nem kell megvárni, mire földre viszi a lasztit

    megfontolt játékkal JUVE - BAYERN 4-1 (világklasszison), Del Piero 3, Trezeguet 1 góljával
  • Yeltzin
    #25371
    gratulálok
  • piamania
    #25370
    KÖszi,már nem is töltöm.:(Egyik csapatot se szeretem.Inkább megvárom a teljest.
  • Rudee
    #25369
    Időben elküldte :D
  • Rudee
    #25368
    Bayern, Chicago, Juventus, Chelsea, Marseille meg még egy, vmi katalán :D
  • piamania
    #25367
    köszi szépen.
  • SLICK
    #25366
    Chelsea, Barcelona, Bayern München, Marseille, Juventus, meg egy amcsi csapat
  • piamania
    #25365
    MElyik csapatok vannak benne a demoban?Most töltöm még csak le.
  • Lacee86
    #25364
    Nálam fura mód procilimitbe futott bele a játék. 1680x1050 minden maxon, ilyen beállítással játszottam. VGA-m is csak alapon ment, mert Riva Tunert más ok miatt letöröltem. Játék alatt 30 FPS körül mutatott a Fraps, de ennek ellenére nagyon darabos volt, szaggatott. Ekkor jutott eszembe, h nincs húzva a VGA. Feltettem újra Riva T-t, megemeltem az órajelet a szokásosra. Vissza a játékba, ugyanúgy szaggattott 30 FPS mellett. Ekkor mondom felhúzom procit is, hátha segít vmit. Feltettem 3,6-ra, és láss csodát: ugyanúgy 30 FPS-t mutat, de már szép folyamatos. Csak kirúgáskor meg visszajátszáskor szaggat be kicsit, de az nem zavar. Szóval azt akarom kihozni, h fura h azért ennyire kell neki a proci, főleg úgy, h 2,4-es egymagosat ír min. igénynek.
  • SLICK
    #25363
    na majd a fullban gyakorlok még úgy is. Szerencsére szépen fut a játék a laptopomon, pedig minden max. Néha nagyon picit beszaggat, de alig pár másodpercre.
  • Rudee
    #25362
    Ollózás attól függ, hogy hogyan jön a labda. Van, hogy csak kapásból lövi el, ha magasan jön be, akkor próbál ilyet.
    A védők hasonlóak a tavalyihoz. Ha mész a támadó felé, sose sprintelj, hogy előbb odaérj, mert tuti beszopat vmi csellel. Ha szembe jön a csatár, nyugodtan be is csúszhatsz. Ha nem, akkor meg én általában a lövéssel szerelek. Esetleg lerántom, de csak akkor, ha nem túl veszélyes helyről jönne a szabadrúgás. Ja meg időben válts a védőre.

    Beadásokat több féle képpen lehet nyomatni, helyzetfügő szintén. Ha közel a védő, akkor nem variálok (L1+beadás), ha messzebb van, akkor meg néha L2+beadást használom. Teljes verzióban majd a gyakorlás módban rá lehet jönni, de a 09hez képest ez jelentősen nem változott.
    Kedvencem még nem siekrült, de rajta vagyok, hátha összejön előbb-utóbb: sima mezei beadás, majd védő mellől kibújva egy csukafejes. Azt szeretem :)
  • SLICK
    #25361
    na lemaradt a kérdés: nektek is elfutnak a védők rossz irányba?
  • SLICK
    #25360
    Az ollózó gólt hogy tudtad lőni? Nekem sosem akar ilyen fasza megmozdulásokkal gólt lőni egyik játékosom sem.
    Bár a beadásaim is mindig megakadnak vagy célt tévesztenek.
    Pár intrukciót adhatnál, hogy mit hogyan, mely gombokkal sikerül így beadni, meg lőni.

    Meg másik kérdés: a védőim legtöbbször mindig elfutnak a labdát birtokló ellenfél elől, így ha marad is egy közelebbi védőm, már azzal se tudom utólérni, hogy szereljem ezért gólt is kapok. Meg eleve egész nehézkesen megy a szerelés is. Ők hamar elveszik tőlem a labdát, de én hiába erőlködöm, alig néhányszor sikerül úgy szerelnem, hogy azután nálam is maradjon a labda.
  • Rudee
    #25359
    Egy meccsen 2 olyan gól is esett az imént, ami alapján úgy tűnik, hogy a 09ben még "ingatag" keresztléc is javítva lett.

    Xavi szabadrúgás
    Pranjic gólja
  • Rudee
    #25358
    Nézegettem a demo adatbázisát és az orosz bajnokság tényleg benne lesz a teljes játékban
  • Rudee
    #25357
    Végre valaki, aki még esélyt ad neki
  • szucsy89
    #25356
    egyetértek. annyit fűzök még hozzá, hogy nem lassan lesz 2 különböző játék a PC-s és a konzolos FIFA, hanem már az...
  • BIZ0906
    #25355
    Hát több játék után egészen kezd formálódni bennem egy jobb fajta vélemény. Lehet mégsem olyan tré ez a játék? Hát majd kiderül.
  • symbol
    #25354
    sajnos a konzol témába nem akarok belemenni, de tény, hogy a gyerekeknek ezt találták ki (meg annak aki csak játszani akar...)
    de nekem életem az internet is meg az internetes játék is.

    konzol azért jó mert nem kell telepitésekkel pl. xp beszarik meg virus meg blabla ilyenektől tartanod, csak beülsz azt nyomod.

    de ez kurva undoritó. de nem is értem. a microsoft fizet az EA-nek? meglepődnék.

    Lassan beszélhetünk arról, hogy két különböző játékról van szó... A jó FIFA lassan kizárólagos cucc lesz.

    PCben is annyi pénz lenne az internet meg a tömérdek lehetőség miatt, mint az állat.

    Meg az sem kifogás, hogy azért néz ki így hogy más régi gépén is elfusson... van egy csúszka lőjjék be úgy hogy ha azt lehúzza jó legyen ott is, más vagy kisfelbontású textúrát töltsön be. De ez egy nagy kib*szás.

    ui: nyilván két megoldás van, vagy mész konzolt venni, vagy várod a PES-t, és bizol benne, hogy az jobb lesz sokkal. Támogasd azt amelyik jó, mert a másik majd ettől felébred talán. Tudom naiv gondolatok, de szvsz tömegek lázadnak most a "new" fifa láttán a fórumokon...
  • Laci82
    #25353
    Én nemtom de ezt a konzol dolgot egy nagy marhaságnak tartom.
    Semmire nem használható a játékon kívül,ha chipelt akkor már nem garis és ha elromlik,xboxnál ahogy hallom ez elég gyakori,hát jól néz ki az ember fia,ha meg nem az csak a gyári játékot viszi aminek az ára háááátt....
    Na de a pc-s ea játékok ára sem kutya,ezért a fifáért nem 11000 hanem 1100 ft-ot ha adnék,kíváncsi vagyok milyen lesz a shi(f)t.
  • BIZ0906
    #25352
    Azok a kis szánalmas genyok csak azt akarják, hogy mindenki vegye a konzolokat mert pang a piac.
  • symbol
    #25351
    az a gond gyerekek, hogy én nem vagyok nagy focirajongó, de láttam tavaly is mindenki abban bízott, hogy majd konzol átirat lesz idén. aztán mégse...

    jövőre ugyanez lesz... úgyhogy ha jót(jobbat) akartok, akkor asszem nem kell megvenni eredetiben a PC-set, akkor sem ha kicsit tetszik...

    Ez van. (Nem warezra biztatok mindenkit, mert ezzel még az is csak elcseszett idő, hanem hát csak annyi, hogy szarért ne is várjanak sokat...)

    mellesleg egy mai átlagpécé már előrébb jár mint egy konzol, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy semmi akadája nem lenne azt megcsinálni ide, amit x360-ra meg tudtak...

    nem tőlük sajnálom. hanem magunkat...
  • gyepesjoint
    #25350
    hehe,konzol powaa...ezeket elég nehéz lenne pc-n megcsinálni...
  • Anteris
    #25349
    most elromlott a grafikai kártyám vagy ez mindenidők legpocsékabb fifagéjmje??
  • Rudee
    #25348
    Tudtam, hogy itt kihagyok vmit, ami pedig jó.

    Védekező szögleteknél és 11esnél az új kamera szerintem igen jó lett.
  • emokiller
    #25347
    Fifában nem lesz , de PESben bent lesz mivel náluk vannak a BL jogok és így mind a 32 bl induló szerepelni fog.
  • Rudee
    #25346
    Nem lesz benne.
  • kazuma89
    #25345
    Fifa 10ben benne lessz a Debrecen?
    Mer a Pesbe tuti hogy lessz, mer tavaly is ők vették meg a BL jogokat a játékba..Vagy nem?
  • blackfire001
    #25344
    LoooL... Nem mondod. Én meg vártam az új átigazolásokat, meg ezeket. Jó nagy hülye voltam. :D
    ZTE is bennevan? Mert mindenhol csak fradi, meg ilyenek. :S Úgy értem, h benne van-e, hogy stadion, hiteles játékosok... mezek
  • Lacee86
    #25343
    thx
  • Yeltzin
    #25342
    EGY

    KETTŐ
  • Lacee86
    #25341
    Pedig ezzel nincs gond, át tudtam állítani bármit bármire. A 09-nél voltak problémák.
  • Rudee
    #25340
    Logitechből a Dual Action-től "felfelé" vannak, amiket támogat.
  • Lacee86
    #25339
    Jó, akkor ha belinkeled, thx.
  • rooney8
    #25338
    van 40ér is :)
    am télleg nagyon jó, én most azon tolom a demót... :D
  • SLICK
    #25337
    plusz a game
  • báttyó02
    #25336
    hát ha most lenne fölös 70ezrem gondolkodás nélkül vennék egy xboxot az tuti :s
  • Yeltzin
    #25335
    igen, pontosan erről beszélek

    több megoldás is van rá, csak keresni kell (google vagy fórum, de ha akarod, most is linkelhetem)
  • Lacee86
    #25334
    Képzeld, ebben én is át tudtam, a 09-ben meg pár gombot egyszerűen nem vett be. Jó, hogy nem az én hibám...