FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#22489
melyik az ollózás?

mert az nem direkt ott inkább a beadás az én érdemem, mert meguntam, hogy a beadógombal mindig rossz helyre megy így máshogy adtam be direkt
Christian88
#22488
én nem szeretek nagy csaspatokkal kezdeni a menedzserben persze ízlések és pofonok.=)

Úgy mellékesen örülök hogy ronaldinho az életben kicsit visszakapta a kedvét a focihoz.

http://www.twitch.tv/hegii

Breki33
#22487
pedig tavaly és azelõtt is leírtam


jó móka így évek múlva visszanézni pl a 2004-eseket és jó összehasonlítási alap
#22486
Ronaldinho😊 hatalmas miatta kezdem majd a Milánal a manager módot<#worship>

lobig
#22485
ez különben tényleg hatalmas gól <#eljen>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22484
<#vigyor0> egybõl jönnek a "hogyan csinálsz GIF-et?" kommentek

köszi, lehet egyet kettõt felrakok majd oda is, de elég nekem ha itt megosztok majd néhány szebb momentumot.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Breki33
#22483
Breki33
#22482
megcsináltam a szokásos Best Goals in Gif idei részét a soccergaming-on

Ha jól emléxem korábbiakba szoktál felrakni gólokat azért szólok hátha idén is akarod
rooney8
#22481
Mind1, most nem szarakodok vele, van más játék is (meg kibírom már a teljesig is) 😊 De azért kösz

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Atti12
#22480
2. volt már 08 ban is, csak nem tudom hogy kell csinálni. De néha már ott is sikerült.

II Rocky II
#22479
ez alap!
én megveszem tuti csak a többiek kedvéért kérdeztem ^^

24 - Exile -Nov.23

lobig
#22478
szerintem is, kellenek ezek az új mozdulatok. egyébként szerintem a konzolokon több mozdulatot meg lehet csinálni, meg ott valahogy komolyabbak a cselek... legalábbis a videók alapján.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

SLICK
#22477
az alsót hogyan csináltad?

Firerock
#22476
a második nagyon fasza😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

lobig
#22475


itt az egyik új csel meccs közben:




ez pedig egy szerintem új mozdulat:



ez stílusosabb lenne, ha mondjuk ronaldinho gólpassza lenne <#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#22470
október 2 tudok

#22468
ÕÕ szerintetek a légy profi idénybe lehet majd klubbot váltani?Ugyértem leigazolhat valaki?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22467
576 szeptember 30-at ír.

Breki33
#22466
Egy másik project konzolos verzióhoz hasonlító gyep
Sztem egész jól sikerült a kép alapján

Breki33
#22465
Na most bejött te tényleg az mondod erre, hogy ez jobb?

Szerintem itt nincs is fullra bekapcsolva minden a színe még elmegy
Breki33
#22463
jól írtad én értettem félre
SLICK
#22462
igen, így gondoltam, bocs ha nem voltam egyértelmû

Breki33
#22461
tehát érthetõen hogy a kapus is ötösig állítható mint a difficultly

ez lehetséges és logikus is lenne
Breki33
#22460
de várj úgy érted a max szintig ami itt ha jól számolom 5-ös

és addig lehet állítani a kapust is, mert ha így érted akkor lehet
SLICK
#22459
én csak a 08-ból kifolyólag írtam ezt, mivel ott úgy van, lehet ebben a demó patchben nem enged többet...Más nem jut eszembe

Breki33
#22458
hát nálam mint látható egyel magasabban vagy

tehát vagy nem jól értem vagy nem így van
SLICK
#22457
a kapus szintén olyan nehézségig állítható ameddig maga az ellenfél nehézségi szintje

Breki33
#22456
Egyébként megnéztem a soccergaming fifa09-es fórumában mások fifa09-es képeit és a fû ugyanolyan mondjuk ott távoliban csak nappali van
Breki33
#22455
hát ez nehezen jön össze, de legalább lóttem közben pár szép gólt







KEEPER_DIFFICULTY=4 (ez meddig állítható vajon?)
CAMERA=8
DIFFICULTY_LEVEL=3

PERFECT_GOALIE=1
Breki33
#22454
Ez így nem jelenik meg rakd fel rendes helyre
Firerock
#22453
wrz😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#22452
Na 1900-as felbontásban png-ben ilyen lighting patch-al ami a fényeket javítja sokkal

http://s4.directupload.net/images/080929/8pfodpi6.png



RoR zsozso
#22451
Nálam ilyen:

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Christian88
#22450
elõrendelve akár 1.-jén is ha jóltudom de amúgy csask 3.-án

http://www.twitch.tv/hegii

Breki33
#22449
semmi hiba nincs nálam.....

ez távoli zoomos kép és a ligting patch bemutató képén is pont így néz ki

ugyebár senkise összenyomott méretben nézi és figyelembe veszi, hogy jpeg P
RoR zsozso
#22448
Nekem nem ilyen randa az alap gyep...
Sokkal szebb.
Mindjárt lekapom!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

SLICK
#22447
sztem nálad van a hiba... nekem az alap gyep nem így néz ki, sokkal szebb ezeknél.

Breki33
#22446
amikor a pes demo P

október 3 elvileg.....
Firerock
#22445
1.-je vagy 3.-a?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#22444
mikor is jön a teljes?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#22443
De ha õszinte akarok lenni az alap gyep színe lighting patch nélkül elég ronda

képekben ligting patch-el mejnem konzolos kinézet



patch nélkül, hát elég ramaty





Breki33
#22442
Breki33
#22441


Breki33
#22440
ez egy változat más mintára van többféle az a lényege, hogy ne egyfajta legyen





Atti12
#22439
ha õszinte akarok lenni nekem az alap sokkal jobban tetszik :|.

Breki33
#22438
Breki33
#22437
rajta van a képen P

A fû színét mintázatát
RNadal1203
#22436
Mit Változtat? xD

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

RoR zsozso
#22435
És ez most mire jó?? 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"