FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Úgy mozognak a játékosok mint egy strucc és a labda el sem pattan és a hangeffektek...
Idén ez kevés lesz.
Köszönjük Emese<#mf1>#mf1>
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Yo, Bitch!
Yo, Bitch!
És ez flém amit te csinálsz,ez olyan mint ha bemész mondjuk a FORMA1 topikba és közlöd h. a Forma1 egy nagy szar.
HA NEM TETSZIK EL LEHET MENNI!!
Azt hiszed attól meg fognak javulni a játék hibái h. itt siránkozol??!
megsúgom: NEM!
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Yo, Bitch!
ha most letöltöm az angol verzsönt és elkezdek egy Carriert akkor ha megjelenik a magyar akkor tudom használni azt a save-et?
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Olyan gondom van, hogy online játéknál ugye kiválasztom h gyorsa rangsorolt meccs, utána csapatválasztás, majd bejön az oldalválasztás, partner már kész is van én elhúzom oldalra az analog kart, és nyomnám hogy tovább, de semmi. Se a start gombra, se pedig ugye a kettes gombra nem reagál, hiába taposom a gamepadot.
Egérkurzor meg nincs, hogy rákattintsak esetleg a tovább gombra... <#nemtudom>#nemtudom>
Bezzeg a visszalépés és kilépés az mûködik...
Esetleg vmi 5let ?
ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic
én nem erõltetek senkire semmit
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
egyébként senki nem flémelt,de amugymeg ki vagy te hogy megmondd,hogy én mit csinálhatok..:|
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Ha nem tetszik el lehet menni!
Vagy menjetek pesezni,nem kell itt a flémet szídni!
Érdekes én olyat sose csinálok h. kipróbálok egy játékot és ha nem jön be keresek egy fórumot ahol le lehet hordani...
Nem tetszik nem játszok,kész ennyi!
Be lehet fejezni!
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
régen meg az ment hogy a fifa fizikája jobb ha a gameplay nem is
van pes vs fifa fórum ha valaki még túrbózni akarja please ne itt tegye
TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!
csak azt mondom,hogy a fifa játszhatóságban megint csak egy arcade szar,ua. mint tavaly
de ha már annyira felhoztad a pes-t,hidd el én is azok között voltam akik csalódtak a tavalyi pes-ben,ideit meg majd meglátjuk
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
A 08-hoz képest százszor.
Sokkal nehezebb átvergõdni magad ,gólt rúgni se könnyû annyira és szép is, mégsem kell hozzá erõmû.
Amúgy meg hogy is van az a PES?
Pl tavaly ahogy a kapusok olyanokat bakiztak,persze csak a te kapusod mindig,és persze ott van,hogy nem is olyan szép,max a karakterek arca.
Ja és a Fifát rengetegen játsszák neten,ami plusz élményt jelent.
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Én most a Fifa 07-tel nyomom, még azt próbálom megszokni, mert elõtte a 2003 volt az uccsó Fifám. Majd pótolom a 09-et is valamikor. Addig csak ámulok itt ezeken a szép találatokon 😄
\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)
szal árad a játékról az,h pont csak annyit tett hozzá a tavalyihoz az ea,hogy akik kipróbálják,ne mondják megint azt h ez teljesen ugyanaz mint a tavalyi
és ez a javítás csakis a grafikán látszik meg,gameplay meg a többi ugyanolyan szar mint eddig volt
sõt megkockáztatom,hogy még a grafika is erõsen csalós,ugyanis én azt látom,hogy kb a reklámtábláktól a pálya közepéig(beleértve a játékosokat,bírót) van csak a nextgen,azon kívül a stadion,lelátók,nézõk is egy az egybe 08
aztán a szokásos bugok,szokásos csalás(annyira jó hogy már elõre tudom hogy mikor fog gólt lõni a gép,de mégse tudok ellene mit tenni,mert a szaros 70-es támadójával végigkínlódja a védõsorom,akármit csinálok,esetleg ha felrúgom,de akkor meg tuti piros,mivel a bíró is olyan kb mint a seggem)
úgyhogy kaptunk egy grafikailag túrbózott tavalyi részt,ami nálam még mindig nem ér egy vasat sem
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
amúgy iet még nem láttam , hogyhogy nem kapták meg a full seria A-t?
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
Yo, Bitch!
jó , szép skinek meg minden de a játékélmény megint nem vmi egetrengetõ =/
nah meglesem a pes demót inkább remélem a konamis srácok legalább 1 PES6 szintût csináltak...
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
fifa 10/7.5
pes09 10/9
én fel sem rakom, a PES 2009 ütösebb, de azért megnézem, majd a magyar szinkronost <#miaz>#miaz>
MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO
este majd felrakom én is otthon.
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!
Egy game-t tolok rendszeresen, az pedig benne van a nick nevemben.<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Találomra készítettem egy képet a "felkraftolt" 08-bol.
Szóval szinte mindent kicserélhetsz,a füvet, a reklámpalánkokat,a fû csikozását,a középkezdésbe szimbólumokat tehetsz stb....
A progit elérheted itt.
Persze ha valakit még érdekel a 08.
<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én mindig úgy állítom be.
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
