FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22859
Igazán nem fikázás,de ha a fifa arcade akkor ez a pes 2009 ez mi?<#wow1>
Úgy mozognak a játékosok mint egy strucc és a labda el sem pattan és a hangeffektek...
Idén ez kevés lesz.
Köszönjük Emese<#mf1>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

ForzaInter
#22858
ebbe mi volt a flém ember? leírta véleményet, neki nem tetszik ennyi, ide csap pozitív véleményt lehet írni vagy mi?

Yo, Bitch!

ForzaInter
#22857
sztem a full Serie A a konamié, ott szokott teljes lenni, ea-nél 5-6 csapat általában soha nem licencelt.

Yo, Bitch!

RoR zsozso
#22856
Inkább TE ki vagy h. te neked itt szabad flémelni!
És ez flém amit te csinálsz,ez olyan mint ha bemész mondjuk a FORMA1 topikba és közlöd h. a Forma1 egy nagy szar.
HA NEM TETSZIK EL LEHET MENNI!!
Azt hiszed attól meg fognak javulni a játék hibái h. itt siránkozol??!
megsúgom: NEM!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

ForzaInter
#22855
most volt szerencsém pár meccset vele játszani, kb ezt akartam írni, elsõre még jól nézett ki, de lejátszottam 5-6 meccset, ás rájöttem hogy ez ugyanolyan szar mint tavalyi, gép ott csal ahol csak tud, arról nem is beszélve hogy nagycsapatok játékosai kb 5* gyorsabbak mint az enyémek, szal felesleges próbálkozni is hogy befussam, mert max szabálytalankodni tudok és piros, tiziket luxus megadni, tieznhatoson kívül azonnal lefújja, de tizenhatoson belül persze soha... meg azok a gólok géptõl, 50 méterrõl lehetetlen szögbõl, meg leszerelem játékost erre 6* visszapattan ellenfélhez, akármit csinálok, kapusok kb majdnem mindent fog, enyém meg kb olyan mintha amatöre lenne állítva, graf az ugy ahogy elmegy, de mezek megint gyengék lettek, vmennyivel szebb, de fakó árnyalat még mindig megvan, címert meg kb nagyítval se látni, arcok borzalmasan szarok, kb 80%a még véletlen sem hasonlít... õszintén szólva megint nagyot csalódtam, demoval csak 2-3 meccset játszottam ugy még elment, de ez a teljes kurva nagy csalódás, kapott egy félnextgen motort osztcsá, kb itt vége is az ujításnak, gémpléj ugy ahogy van szar, idén is maradok PESnél, bár az sem az igazi, de ezzel már többet tuti enm fogok játszani, ez 10 meccs kb elég volt, ez is haladás mondjul tavalyi okádékkal csak 3 meccset bírtam😄 lényeg hogy még mindig sehol sincs PES-hez képest, egyedül szokásos dologban licencben vezet fifa, semmi másban... mielõtt vkit betámadnak, ez csak egy egyéni vélemény, nincs kedvem PES vs. Fifa vitát nyitni...

Yo, Bitch!

Firerock
#22854
szevasztok
ha most letöltöm az angol verzsönt és elkezdek egy Carriert akkor ha megjelenik a magyar akkor tudom használni azt a save-et?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#22853
Sziasztok,

Olyan gondom van, hogy online játéknál ugye kiválasztom h gyorsa rangsorolt meccs, utána csapatválasztás, majd bejön az oldalválasztás, partner már kész is van én elhúzom oldalra az analog kart, és nyomnám hogy tovább, de semmi. Se a start gombra, se pedig ugye a kettes gombra nem reagál, hiába taposom a gamepadot.

Egérkurzor meg nincs, hogy rákattintsak esetleg a tovább gombra... <#nemtudom>

Bezzeg a visszalépés és kilépés az mûködik...
Esetleg vmi 5let ?

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

báttyó02
#22852
próbáld ki
én nem erõltetek senkire semmit

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#22851
lol te meg ki a tököm vagy
egyébként senki nem flémelt,de amugymeg ki vagy te hogy megmondd,hogy én mit csinálhatok..:|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RoR zsozso
#22850
Igen

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

zoliii
#22849
a Fifa 09 Pc-re már megjelent magyarul?

RoR zsozso
#22848

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22847
Flém:http://www.sg.hu/galeria/1080215672/10802156721213620607.gif
Ha nem tetszik el lehet menni!
Vagy menjetek pesezni,nem kell itt a flémet szídni!

Érdekes én olyat sose csinálok h. kipróbálok egy játékot és ha nem jön be keresek egy fórumot ahol le lehet hordani...
Nem tetszik nem játszok,kész ennyi!
Be lehet fejezni!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22846
ah megint kezdõdik

régen meg az ment hogy a fifa fizikája jobb ha a gameplay nem is

van pes vs fifa fórum ha valaki még túrbózni akarja please ne itt tegye
mama 2
#22845
Miért istenítik sokan a Pest? Miben jobb mint a fifa? Még csak me, is játszottam vele csak azért. Mindkettõ focis játék, az meg hogy a grafikában jobb, az nem lényeg, nem a grafika számít. Miben jobb a játékélményben? Mindkettõben kergeted a labdát😛.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

báttyó02
#22844
még mielõtt felsorolnád a pes hibáit,én nem pes vs fifa vitát akarok
csak azt mondom,hogy a fifa játszhatóságban megint csak egy arcade szar,ua. mint tavaly
de ha már annyira felhoztad a pes-t,hidd el én is azok között voltam akik csalódtak a tavalyi pes-ben,ideit meg majd meglátjuk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#22843
Szerintem meg jó az új fifa.
A 08-hoz képest százszor.
Sokkal nehezebb átvergõdni magad ,gólt rúgni se könnyû annyira és szép is, mégsem kell hozzá erõmû.
Amúgy meg hogy is van az a PES?
Pl tavaly ahogy a kapusok olyanokat bakiztak,persze csak a te kapusod mindig,és persze ott van,hogy nem is olyan szép,max a karakterek arca.
Ja és a Fifát rengetegen játsszák neten,ami plusz élményt jelent.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#22842
nekem a 2005 az utso
Sati84
#22841
Ezdek*rvajó!
Én most a Fifa 07-tel nyomom, még azt próbálom megszokni, mert elõtte a 2003 volt az uccsó Fifám. Majd pótolom a 09-et is valamikor. Addig csak ámulok itt ezeken a szép találatokon 😄

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

báttyó02
#22840
hát igy jópár meccs után elmondhatom azt,h ez megint nem fog 1-2hétnél tovább tartani(kb addig amig nem jön ki az új pes)legalábbis nálam
szal árad a játékról az,h pont csak annyit tett hozzá a tavalyihoz az ea,hogy akik kipróbálják,ne mondják megint azt h ez teljesen ugyanaz mint a tavalyi
és ez a javítás csakis a grafikán látszik meg,gameplay meg a többi ugyanolyan szar mint eddig volt
sõt megkockáztatom,hogy még a grafika is erõsen csalós,ugyanis én azt látom,hogy kb a reklámtábláktól a pálya közepéig(beleértve a játékosokat,bírót) van csak a nextgen,azon kívül a stadion,lelátók,nézõk is egy az egybe 08
aztán a szokásos bugok,szokásos csalás(annyira jó hogy már elõre tudom hogy mikor fog gólt lõni a gép,de mégse tudok ellene mit tenni,mert a szaros 70-es támadójával végigkínlódja a védõsorom,akármit csinálok,esetleg ha felrúgom,de akkor meg tuti piros,mivel a bíró is olyan kb mint a seggem)
úgyhogy kaptunk egy grafikailag túrbózott tavalyi részt,ami nálam még mindig nem ér egy vasat sem

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#22838
Hello!A mentett góljaimat hogyan kell átkonvertálni hogy netre feltudjam tenni?
#22837
és milyen a magyar szinkron?(mármint baromságokat beszél vagy normálisan?)És akinek meg van a teljes az írna nekem véleményt?
#22836
Az irányításon meg a reagálási idõn van mit finomitani meg a megindulásokon mikor elveszik a labdát, amúgy nem rossz game.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22835
pes-el is csak annyi a baj... a licenchiány 😄(mondjuk én teszek rá...)
amúgy iet még nem láttam , hogyhogy nem kapták meg a full seria A-t?

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

ForzaInter
#22834
az marha idedegesítõ hogy ha tizenhatoson kívül lerántják játékosomat akkor egybõl kapom szabadot, de ha tizenhatoson belül rántanak le, akkor megy tovább játék, mondjuk a fifa már nem fifa csalás nélkül, azt meg remélem hogy Serie A licenchiányára majd lesz vmi peccs, idegesítõ hogy Napoli,Genoa,Cagliari,Bologna,Palermo,Catania is licenchiányos, teljesen más logók, meze meg csak színre olyan mint igazából, semmi logo nincs rajta:S meg még van pár csapat más bajnokságból ami szintén licenchiányos...

Yo, Bitch!

#22833
nah nekem a fifa megint...csalódás
jó , szép skinek meg minden de a játékélmény megint nem vmi egetrengetõ =/
nah meglesem a pes demót inkább remélem a konamis srácok legalább 1 PES6 szintût csináltak...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Breki33
#22832
a bl miért nem jó?

ne írjunk már hülyeségeket még kise jött
#22831
pes jobb az biztos csak ott liszensz problémák vannak meg a játékmód nem jó
fifa 10/7.5
pes09 10/9

HoReSz1975
#22830
Lool <#merges2><#banplz>

én fel sem rakom, a PES 2009 ütösebb, de azért megnézem, majd a magyar szinkronost <#miaz>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#22829
készülj fel a legrosszabbra<#hehe>

gabber_saviola
#22828
birka türelmû vagyok 😊
este majd felrakom én is otthon.

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#22827
gabber ha idegeskedõs tipus vagy fel ne rakd ezt a rakás ... kakit😊

gabber_saviola
#22826
köszi szépen

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Pigo
#22825
<#szomoru1><#buck><#ejnye1>

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

#22824
Najó ez egy rakás szar... basszameg minden szarért fúj a bíró (de csak az ellenfélnek) tehát kicsit is neki megyek a picilábikájának, vagy ütközünk egybõl fúj, és szabadrugás nekik... persze amikor jönnek és 2en beszoritják az emberemet és felrugják akkor nem fúj lófaszt se. imádja befujni a legkisebb szarságért a 11est meg a 16osnál levõ szabadrugást is... A KURVA ANYJÁT AZT

kaposi1
#22823
Nem játszok online vele.
Egy game-t tolok rendszeresen, az pedig benne van a nick nevemben.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Golyo69
#22822
nfo...a ...fix-ben

3. Play the game.
4. Wait for Pro Evolution Soccer 2009

GGMU

blackcalibra
#22821
Köszönöm szépen!
Már azt hittem nem jön válasz. Én még tolom. Szoktál neten játszani vele?
kaposi1
#22820
Helló!

Találomra készítettem egy képet a "felkraftolt" 08-bol.


Szóval szinte mindent kicserélhetsz,a füvet, a reklámpalánkokat,a fû csikozását,a középkezdésbe szimbólumokat tehetsz stb....
A progit elérheted itt.
Persze ha valakit még érdekel a 08.
<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

passatgt
#22819


Amúgy nálam valamiért nem akar sprintelni senki, csak ha nagyon muszáj:/

Atti12
#22818
pixeles... hülye vagyok -.-' szóval recés.

Atti12
#22817
mi csúnya? paintel mentem ki, sajna ilyen pixeles lesz.

II Rocky II
#22816
megy a privát igen elvileg megoldja! van link is 😄

24 - Exile -Nov.23

ForzaInter
#22815
rákeresek, kösz, és ez megfogja oldani dolgot?

Yo, Bitch!

#22814
de csúnya

RoR zsozso
#22810
Ezért van a beállítás...
Én mindig úgy állítom be.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22809
bazze nézzél körül van 08 irányitássá változtató progi vagy hogy mondjam 😄

Atti12
#22808
állítsd át..

Atti12
#22807

mama 2
#22806
Õõõ.. a teljesben is megmaradt az a szar billentyû kiosztás? Mert a 09 demóba teljesen más volt, mint a 08-ba, nem a szokványos: s=pasz, a=átemelés vagy mi, w=hosszúpassz, d=rárugás, e=futás, stb. kombinációk voltak a demóba.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!