36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • The Hedgehog
    #25720
    Minden játéknál? Te miről beszélsz? :D Ez a végleges. Én még nem láttam olyan játékot itt (vagy csak ritkán) amit felraktak szar grafikával, aztán kijött jobbal. Komolyan... Honnan szeditek ezt a sok hülyeséget?!

    VÉGLEGES!
  • Rudee
    #25719
    Végleges.
  • tobee
    #25718
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ami fent van fifa 2010 az már a végleges verzió? Csak mert hát ugye majdnem minden játéknál úgy van h előbb kiadják elég pocsék minőségben vagy grafikailag nullán. És ahogy látom a hozzászólásokat ez se valami jó grafikájú.
    Szval szerintetek esetleg egy reload-s változatra várjak vagy tök mindegy.
    Mondjuk Pc esetében elég nagy kérdés hiszen majd 3 nap mulva derül ki h valójában tényleg ilyen e a fifa 2010.
  • nagyi87
    #25717
    és nálad/nálatok megy beveszi a több gombot egyszerre?
    nekem ugy nem veszi be a harmadikat ha jobbrafel vagy lejobbra gombokat nyomom!
  • Dean Winchester
    #25716
    a tescoba megvolt hírdetve h kapható.elvileg most csütörtökön már lesz is..(az pedig okt. 1 :O)
    7990 Ft.
  • Rudee
    #25715
    Lapozz vissza pár oldalt, volt már kép.
  • cash888
    #25714
    jah, igen, október 2. reméljük, akkor már magyar lesz a szinkron! ;)
  • cash888
    #25713
    mikorra is van kiírva a hivatalos megjelenés?
  • szucsy89
    #25712
    ja
  • cash888
    #25711
    ez a FIFA 10 is meg fog jelenni magyar szinkronnal, mint a FIFA 09?
  • icemankimi
    #25710
    mindenhol ezzel reklámozták!
    12-16 éves gyerekek azok meg megvetetik maguknak és nekik nem számít a grafika csak, hogy játszhassanak a kedvenceikkel.
  • Rudee
    #25709
    Ha már a gyik szóba került:

    "Az akciókról .gif animáció készítése:
    Elõször is a FRAPS nevű programmal felveszed a kívánt jelenetet,
    majd a JASC Animation Shop-al, amit például innen is beszerezhetsz ,
    át tudod alakítani azt .gif formátumúra. Ezek mérete lehetõleg ne haladja meg az 1 MB os méretet, a 2 MB ot pedig semmiképpen se,
    mert jelentõsen lassíthatja az oldal betöltését ellenkezõ esetben.

    "

    Nagyobb méretű gifeket lehetne linkelni.
  • Dean Winchester
    #25708
    én áttolom a régi fajtára mint ami a gyikban szerepel :D
  • Atti12
    #25707
    ugyan azt használom amit már a 98 ban is, WASD :) Persze ezek kiegészültek más gombokkal is az évek során ^^
  • Nagyi2pac
    #25706
    Bár azért pc-snél jobb, viszont a konzolosnál rosszabb olyan mintha ez egy 3. verziójú FIFA lenne!
    Különben sok helyen ezzel a képpel reklámozták a PC-s verziót.
  • Nagyi2pac
    #25705
    Hát akkor ez elég rendesen le van butítva kb. pc szintre..
  • The Hedgehog
    #25704
    Rosszul tudod. Ez egy nagyon korai kép. Látható, hogy még a 3D fű sincs "bekapcsolva". A hajakon és a fényviszonyokon látszik, hogy ez a konzolos FIFA. A játékosmodellek is teljesen más felépítésűek ott.
  • Nagyi2pac
    #25703
    Ez a kép tudtommal a PC-s FIFA-ból van nem a konzolosból...nem csoda hogy lebegnek a játékosok!
  • The Hedgehog
    #25702
    Egyébként egy ilyen föld felett futósba anno is belekötöttél :))) Inkább szakérts a másik topikban és deritsd ki hová tűnt a 3D fű! Ne kekeckedj!
  • Breki33
    #25701
    #25697
  • The Hedgehog
    #25700
    Én már nem is tudom mi számít alapnak :D
  • nagyi87
    #25699
    amugyy, van még valaki aki átalakitja az alap billentyü kiosztást?vagy minenki alapon játszik?
  • The Hedgehog
    #25698
    Te kötsz bele hülyeségekbe nem én. Én nem egy kép alapján és 10 perc játék után ítélkezem.
  • Breki33
    #25697
    na te érthetőbben megfoglalmaztad mint én

    DE mindegy bánom már hogy szólni mertem, vegyük úgy hogy nem szóltam emiatt.
  • icemankimi
    #25696
    2 éve még azt mondták amikor kijött a 08, hogy a fifa10-ben nagyon szép lesz a grafika mindent kicserélnek, de ez csak egy beteljesült álom maradt xboxon játszottam vele hétvégén nagyon sokat ott nagyon élvezetes játszani vele.
  • nagyi87
    #25695
    nemtom de igy nagyon nem lehet fifázni:S
  • szucsy89
    #25694
    most jut eszembe, régebben nekem is asztalin volt olyan hogy nem vette be a 3.gombot amikor még gyagyi billem volt...lehet hogy billentyűzete válogatja?:s
  • szucsy89
    #25693
    a képen 6 játékos van, és mind a 6 a levegőben van, kicsit irreális ez tény..persze ez csak egy kép, futás közben nem tűnik fel annyira
  • Breki33
    #25692
    A rúgó úgy tűnik, mozgás közben úgy látszik ez megy, de sztem hagyjuk elfogult vagy konzol felé ez pedig pc-s fórum. :P
  • nagyi87
    #25691
    sima aztali gépem van! veezetéknélüli billentyüzettel!
  • Breki33
    #25690
    tudtam, hogy ezt fogod írni csak megvártam, hogy befuss a csőbe.

    Igazából nincs ilyen hogy futás közben egy képen mind az öt játékos összes lába futás közben a levegőben van.

    Amúgy láttam nextgen fifa-t sőt játszottam is vele egy fórumtársunknak köszönhetően, de ezt írtam is már korábban.

    De igazad van pc-n tényleg nem játszottam next gen fifa-val P
  • Breki33
    #25689
    Valahol benne van, de tényleg nem a legszebb stadion

    A Juve mostanában újra az elit klubbok között szerepel a bajnokság egyik esélyesének tartják.
  • szucsy89
    #25688
    csak nem acer laptopod van? ott szokott ilyen lenni hogy a 3.gombot már nem veszi be..persze lehet más típussal is, nekem (asus) tökéletesen megy
  • nagyi87
    #25687
    kb 6 éve nem fifáztam, meglepödtem mennyire megváltozott:)
    eltüntek a jó kis régi wasd gombok, én átálitottam ezekre de van egy érzésem h rosszul tettem!
    csak én nem tok ugy paszolni ugy h közben átlósan futok? tehát ha két bill-t nyomok a harmadikat nem veszi be:S
    cselezni sem tok:D h kell? nehéz? vagy csak rá kéne érezni?
  • The Hedgehog
    #25686
    Na ne... Most láttam ezt a képet. Mondom ennyire nem lehet szép a játék. Korong be a gépbe, Barca, napszak dusk, replay... És de... Micsoda mezeket lehetne ilyen grafikára gyártani. Te atyaég! EA légyszi!

  • The Hedgehog
    #25685
    Tessék... Itt repülnek? :)

  • The Hedgehog
    #25684
    És még Te nem vagy elfogult... :) Futnak baszod... Látszik, hogy sosem láttál nextgen FIFA-t.
  • The Hedgehog
    #25683
    A Delle Alpit használja. De azt hiszem egy 2011-ben elkészülő stadiont nem várhatunk, hogy benne legyen a játékban. A torinói olimpiai stadion pedig valljuk be, nem a legszebb aréna Olaszországban. Minden stadion pedig nem kerülhet be. Főleg úgy, hogy a Juve mostanság nem az elit klubok között szerepel.

    A Delle Alpi számomra amúgy is egy nagyon látványos stadion. Kár lett volna kihagyni a játékból. Ha már az előző részekben mindig benne volt.
  • Breki33
    #25682
    Amúgy ha akarnék ezen a képen abba is beleköthetnék, hogy repülnek a játékosok, mind a fű felett van pár centivel még a stopli is látszik P

    Amúgy más részről egyetértek veled.
  • Breki33
    #25681
    Ez a kép már szerepelt itt korábban és akkor is ugyanezt mondtam, de most kiváncsivá tettél nézd már meg, hogy mi a Juve stadionja a játékban.