FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22913
ja értem akkor nem szoltam😄
jo játékot😊
lobig
#22912
lol

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#22911
valaki mondja már el a régi bill kiosztást ami a 06-7-8 ba volt
mert ezt nem tom megszokni

II Rocky II
#22910
na a magyar is megvan nekem,szerintem ehhez nem kell külön crack hisz a torna mod is egybõl ment igy gondolom a man.mód is menni fog 😄
augsburgal kezdem el,de cask azért mert két magyar jatekos is jelen van a csapatban 😄

24 - Exile -Nov.23

szucsy89
#22909
ha írní túdnál akkór se móndanánk megg
#22908
Bemész a boltba és megveszed a magyart.
Sok láma letölti az angolt. Azt a 3 napot nem lehetett volna kíbírni.

SLICK
#22907
Vki nem tudja véletlenül, hogy szoktak e kiadni a játékhoz egy olyan patchet, ami az összes átigazolást tartalmazza? Mármint minden játékos a jelenlegi klubjába van e már átrakva?

Breki33
#22906
barnitõkrémet kapott
#22905
sziasztok magyarósitás van már a fifa 2009 -hez ?
ha van akor köldjétek el a linket hogy honnan lehet le tölteni.
elöre is kösz
(fontos)
#22904
" egy darab újítást nem láttam."

akkor fiacskám te vak vagy.

és ez a vicc ^^

gabber_saviola
#22903
😄dddd

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Carlos HUN
#22902
lesz magyarositás nyugi van amint lejön ez rajta leszek a témán lehet hogy már csak holnapra teszem fel apacket és lehet más megis fog elõzni

#22901
Hello, magyar nyelvet tud valaki felrakni?
HoReSz1975
#22900
most értem haza <#miaz>

sorry <#awink>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#22899
már 5 éve tudjuk😊 de azér köszi😄
Count Adyn
#22896
Na ez jó volt, éppen telefonáltam és hagytam tovább menni a játékot, a játékosom a labdával meg a kapusom ott állt egymással szemben a 16oson belül, jön a gép, berombol közéjük, sípszó és 11 est rughat😄D Hát vicces😄D

Egyébként nekem tetszik eddig, kb olyan lett amit vártam😊 Csak néhány fej elég béna. Nedvedtõl pl megijedtem és meg se ismertem😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

II Rocky II
#22895
majd vmi infot dobj mar az online részrõl oké? mármint megéri-e milyen...stb 😄 pár dolgot,ok?? kösszi elõre is .

24 - Exile -Nov.23

R3TR0
#22894
Nah életem elsõ bolti, gyári FIFA-jahoz msot jutottam hozzá. Most települ és végre élvezhetem 100%-ban az egyik lgjobban sikerült részt

II Rocky II
#22892
most a magyar verzioban már a man. módot véglehet tolni?

24 - Exile -Nov.23

mama 2
#22891
Hát néztem képeket az X360-as változatból és: Olyan szép, mint ha tényleg élõ emberek lennének😄.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Nortai
#22890
Hiányolom , hogy nem gazdálkodhat annyi pénzel a Man City-nek mint amennyivel valoságban. 😞 Legalább 5milliárd euroval kellene gazdálkodniuk, hogyha a Chelsea tökéjéhez viszonyitjuk^^ <#banplz>

"Ember küzdj és bízva bízzál! De ha nem megy, legalább engem hagyjál!"

#22889
te ott vagy<#banplz>

TrIp
#22888
hogy mekkora egy trágyakupac ez a pc-s fifa hihetlen... van pofájuk ilyet kiadni ráadásul fifa09 néven. kipróbáltam még tavaly a 08at is de ha ennek nem lenne másabb a menüje, fel sem tûnne szerintem. egy darab újítást nem láttam. ja de az egérrel is lehet játszani.. vicc.

xboxon mintha nem is a fifa lenne akkora királyság az egész. ittmeg.. áhh.. hagyjuk. kiprónálád képpen olyan 10 percig volt feltelepítve.

de ezek után már csak az szomorít el jobban hogy még ígyis meg fogják venni sokan a játékot, aztán természetes jön a "folytatás" a fifa 10... megint új menü meg új zene meg 2 új háttér. megéri a pénzét nemmondom.

egyszóval aki ezért a szemétért pénzt ad (pc-s verzióról van szó), az szégyelje össze magát de gyorsan <#taps>

#22887
na már a magyar csúnya verzió is fent van torrent oldalakon, valaki aki leszedte pls rakja fel a magyar nyelvifájlokat... elõre is thx😊

lobig
#22886
88900 volt a 80 GB-os, amihez a rezgõs sixaxis jár. meg vettem hozzá egy fight night round 3-at, erre már régóta vágytam.

nem tudom igazán miért ps3 lett belõle. játszottam én mind a kettõvel már egy keveset, nagy különbség nincs köztük, szerintem... talán több kapacitást érzek ebben mint a 360-ban, komolyabbnak tûnik. a 360-at már lassan adják egy tál leveshez a menzán. <#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#22885
na most jön a nagy kuss a fórumon <#hehe>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Breki33
#22884
mennyiért vetted?

És miért dontöttél ps3 mellett?
II Rocky II
#22883
akinek eredetibe megvan pc-s. az mndjon már vmit hogy az online game az milyen? megéri e megvennni ?

24 - Exile -Nov.23

lobig
#22882
fúúúú, megvettem életem elsõ konzolját, egy ps3-at. letöltöttem a fifa09 demóját és ááááááááááá.... naggyon durva. mostantól csak konzol, ha fifáról van szó. a cselek sokkal szebbek, élethûbbek (ja és sztem több mozdulatot/cselt tudsz végrehajtani) az egész játék folyamatosabbnak tûnik... naggyon komoly! <#eljen>
<#worship> ea

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

II Rocky II
#22881
akkor bekéne irni megint és a gyikba- belehetne tennni a linket és pl azt is hogy hogyan lehet gif-et késziteni mertahogy elnézem naon sokan kérdezgetnek,és leszidni nem lehet hiszen honnan tudja hogy az elmult több száz hsz közül melyikben is van a válasz.
szal gyik-ot frissiteni kéne 😊

24 - Exile -Nov.23

Breki33
#22880
már kb négyszer beírtam erre a kérdésre egy fórumcínet ahol utánna lehet olvasni ezeknek

#22879
sziasztok!
olyan kérdésem van hogy a gamepad beállitásokat hogy lehet átállitani mert nekem nem engedi becsúszni meg ilyesmi nem is tudok és olyan hülye a kiosztása!
speedlink gamepadom van-!
Sziasztok!
#22878
Túl sok újdonságot ne várj.
1-2 új szófordulat, de mintha a 08-at hallgatnám kb...

Ellenben sztm jobb mint a 08 bár néha el lehet felejteni hogy ez már a 09 és nem a 08-al játszol <#smile>

Tegnap játszottam egy bulgár sráccal, kapott egy négyest 😊

Elõtte pedig egy német vert le engem 3-1re.
Nekem nagyon bejön ez a gyors rangsorolt meccs, 2-3 gombnyomát és máris lehet nyomni.

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

Breki33
#22877
Volt tegnap szó MonkeyDragon patch-rõl az utóbbi az õ felhívása

MonkeyDragon;2577422]============

Hi all ! FIFA 09 is very close, and I have plan to release some tools. However, I'd like to make sure everything will be OK when release (no corrupt, no stupid bugs, clear documents, instruction, etc) So, I made this thread to call all of you, please, together we test the beta, give your opinion, suggestion, everything... I want to serve the maximum for community !

Please, give me your email here and nickname ! Before sending the beta file link to you, I'll post the tool to test on page 1, and you have 1 or 2 days to test and report the result at this thread ! I'll post my progress, too ! I'll also have final word to confirm it's ready to release !

Yup, that's all !

Please, support me, support community, LET'SFIFA09 !
============

There are some problem with Yahoo mail, so I post direct link here, test and tell me the result ! Remember, these tools are BETA !

***** ON TESTING
09 Boot Tool
09 Cinematics Patch
09 ADBoard Tool
09 Graphic Enhancer
09 FATBH BUILDER
09 Lighting Patch
09 Multi FIFA
09 SoundTrax Tool

Thanks
II Rocky II
#22876
ugyanaz mint volt ,vagyis én nem várok újítást sajnos 😞
de meglepõdnék ha lenne vmi ujdonság .D
de az hogy lehet miszerint a magyar verzio kisebb méretû mint az angol ?

24 - Exile -Nov.23

#22875
én is arra.
#22874
Na "megjött" a magyar Fifa09 is!Kiváncsi vagyok a szinkronra!

rvn
#22873
Véleményem szerint már nem annyira sablonos a mozgás mint a 08ba volt,

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#22872
sziasztok!
olyan kérdésem van hogy a gamepad beállitásokat hogy lehet átállitani mert nekem nem engedi becsúszni meg ilyesmi nem is tudok és olyan hülye a kiosztása!
speedlink gamepadom van-!
Valaki valami ötlet?és másnak van e ilyen baja?
Sziasztok!
Breki33
#22871
fraps-al felveszed jasc animation shop-al átkonvertálod

de már sokszor le volt itt írva részletesen
keres rá a fraps-ra
DaemoonHunter
#22870
Ennek csak napkitörés lehet az oka...realisztikus idõjárás rulz😉

blackfire001
#22869
Hogy csináljátok ezeket a mozgóképeket? Mert jó lenne tudnom, jókat cselezgettem a magyarokkal. Most éppen kikaptam a braziloktól 3:1-re, 90 percben kettõt kaptam... xD A horvátokkal meg most 2-2 -re állok, 2 védõn átcseleztem magam, majd Gól!
Amúgy egérrel nekem bejövõs, nagyon... Izgalmasabb számomra, meg érdekesebb. Amolyan "rejtésebbé teszi a játékot".

Szóval akkor a kérdésem <visszatérve>: Hogyan lehet olyan mozgóképeket kiragadni a játékból?
#22868
olyan grafika 😄 über

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

II Rocky II
#22867
német kupa döntõ olimpia stadion: sunset vagy mi a tököm típus 😄 napnyugta?😄
na mitõl ennyire fényes??? vmi borzasztó szar volt :S

24 - Exile -Nov.23

#22865
hol is van a PES? nem tudom...az én szememben a fifa elõtt. De ez csak nézõpont kérdése ; ízlések és pofonok
jah és a PES 2008at a FIFA 2008al hasonlítsd össze...ne a mostani fifával
a kapusok tényleg szarok voltak a 08ban...ezért nekem a 6 a kedvencem.
de ne vitázzunk me' még offolás miatt...xD

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

RoR zsozso
#22864
Nem is neked írtam a #22847hszt 😊
Hanem úgy ha visszanézed a mai napi írást minden második hsz az volt h.: A pes jobb úgyis beee <#duhos2>
No mind1 felõlem téma lezárva,félreértés volt nem neked szántam,bocs 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

báttyó02
#22863
válasz gombot ismered?
amugy nemtudom,pes demót még csak most fogom kiprobálni
egyébként megint nem én hozom fel a pest,de nembaj 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RoR zsozso
#22862
Na ez értelmes fogalmazás lett 😄
A lényeg: Nem báttyónak írtam.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

báttyó02
#22861
ne okoskodj már nekem baszod
meg ne küldözgessél sehova
leírtam a véleményem,ezzel mi a baj? pontosan TE kezded itt felbaszni az agyamat,azzal hogy a 14alatti fejeddel ugy csinálsz mintha most járnék sg-n elõször
részermrõl lezárva,én leírtam a véleményem a játékról,ha valakinek gondja van vele akkor megbeszélhetjük,de senki ne küldözgessen sehova..köszi

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RoR zsozso
#22860
Nem konkrétan neki írtam.
Hanem az egész napi FIFA vs. PES-re.
ha megnézed a #22847hsz-em sehova sem írtam h. neki írtam.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"