36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Lacee86
    #25848
    Hali! Nekem olyan kérdésem van, h mit/miket kell nyomni ahhoz, h futás közben a játékos megtolja maga előtt a labdát, mármint jobban. Ami régen a bal Shift volt alapból, de most akárhogyan állítom nem akar összejönni.
  • Rudee
    #25847
    Vagy a kifutást (kiugratás védelezésnél) használd, vagy válts a kapusra. Együtt a kettőt nem érdemes.
  • Rudee
    #25846
    Akkor más hiba van.
    Én egyik nap próbáltam és szépen ment, 2-3x akadt meg de akkor sem vészesen. Ráadásul Európa másik végével jáccottam.
  • Legend Killer
    #25845
    kösz, mert emiatt szopom folyton. ott vakarja a faszát és ez meg ráviszi és gól. de én már fél éve nyomom, csak nem csinál semmit és mire kifut, belövi.

  • DeerHunter01
    #25844
    egyikünknek sincs router de hamacsi nélkül most próbáltuk meg és úgyis ugyanúgy szar :S
  • Rudee
    #25843
    Szerintem vmi hiba miatt (még) nincs ilyen lehetőség. A demoban volt, biztos kiadnak rá egy javítást.
  • Rudee
    #25842
    Ha gyakorlásnál megy, akkor meccsen is mennie kell. Ugyanazok a beállítások vonatkoznak mindkét módra.
  • Rudee
    #25841
    Hamachi nélkül nem megy? Hostoljon az, akinek nincs routere aztán kész.
  • Rudee
    #25840
    Megjelent magyarul, tehát nem.
  • Rudee
    #25839
    Gamepadon megnyomod a jobb analógot és rávált a kapusra. Billentyűzeten is van rá gomb, beállításoknál meg tudod nézni. Asszem a shift, de nem biztos.
    Ha ráváltasz, akkor ugyanúgy a nyilakkal(vagy bal analóggal) megy, mint a mezőnyjátékosok.
  • Legend Killer
    #25837
    ehh. van az a kapus kirohanás gomb. megnyomom és kifut, mikor rárohannak, de mivel tudom irányítani, hogy kivédje? dét megnyomom és a nyilat amerre vetődjön és arra fog, vagy mi?
  • DeerHunter01
    #25836
    hello.

    haverral tolnám hamacsin direkt ip-s módszerrel de szaggat :S
    egyikünk se tölt .
    a labdát is később lövi el mint amikor megnyomom a gombot meg ha szabadrúgás van vagy játékos csere akkor meg a kapcsolat megszakad .
    vki tud erre megoldást?
  • DjCooll
    #25835
    Sziasztok Srácok! Nekem egy olyan kérdésem lenne ezzel a szutyok 10el kapcsolatban hogy gyakorló módban megy a nyesett lövés (átemeli a kapus fölött) de éles meccsen nem,ott olyan mintha célzottan lőne de az y+d nél olyan.. nem tud nekem vki segíteni??köszi előre is..
  • Breki33
    #25834
    Igen ez már sok helyen olvastam
    ezért is kérdeztem pl az árát korábban.
  • csrolli
    #25833
    üdv
    labdavezetés közben melyik gombbal tudok cselezni/figurázni???
  • galmat
    #25832
    Nekem Xbox360-on volt szerencsém kipróbálni a játékot, és nagyon nagy csalódás sajnos. Maga a játék nem rossz,csak azt kell mondjam, az EA csúnyán átveri a játékosokat,mert egy alig változtatott játékot dob piacra teljes árú játékként.
    Ami tisztességes lenne jelen esetben, egy DLC kiadása, és elég lenne 2-3 évente új FIFA-t kiadni. Évente elég lenne egy DLC, mivel ez a 10-es rész még konzolon se tekinthető nagy változásokat hozó játéknak, nemhogy PC-n..
    Mert javítani lenne mit, ecseteltük bőven az elmúlt időben, de hogy tényleg ilyen halovány újításokat hozó játékot teljes áron adjanak ki... Hát az dühítő.
    Én azt javaslom azoknak,akik erre a játékra gyűjtöttek,hogy megveszik, ne tegyék! Nem éri meg az árát a játék. Persze akinek nem gond a pénz, az megveheti, de rosterfrissítésért kiadni ennyi pénzt.. hát...

    A másik dolog, de NAGYON idegesít a magyar kommentátorpáros!! Nekem Faragó az egyik kedvencem a valóságban, de itt csak az idegeimre mennek. Ami a 07-ben még poén volt, az a 4. évbe érve már dühítő. Érdemes átváltani a spanyol kommentárra a nyelvet a menüben, és képet lehet kapni róla,milyennek kéne lennie egy autentikus FIFA kommentátorkodásnak. Alapvetően elbaltázott koncepció alapján készült sajnos a szinkron, ami elveszi a komolyságát a játéknak.
  • Rash87
    #25831
    Vezérlő színét hol tudom beállítani?
  • The Hedgehog
    #25830
    Talán a kapuskifutás és a szerelés gomb egy?!
  • ricsa008
    #25829
    az mért van hogy ha az ellefélhez kerül a labda a kapusom kijön és próbálja elvenni ha megszerzem visszamegy
  • The Hedgehog
    #25828
    Kijött iPhone-ra a játék. Mindjárt kipróbálom. Remélem van benne karrier mód :D
  • The Hedgehog
    #25827
    Sok embernek ugyanez sajnos. Kíváncsiságból összehasonlítottam a két játék fájlrendszerét. Ugyanaz... Aztán mondom pont kéznél a FIFA 2005. Nézzük azt.

    Nem teljesen ugyanaz, de találtam olyan textúrákat amik egy az egyben ugyanazok a 2005 óta. És nem egy van... Rengeteg. Max a struktúra változott, de ugyanazok :) Azért ez kemény. Öt kemény éve nem nyúltak egyes dolgokhoz. Bár ezt ránézésre tudjuk, mivel a FIFA 2004-es motorral fut még most is a játék.
  • Laca1985
    #25826
    Sziasztok!

    Letöltöttem eme gyöngyszemet, és most tolmácsolnám a véleményem....
    Aki teheti, ne töltse le!!!!Ez egy kurva nagy vicc az EA részéről....Fél percet játszottam vele, és töröltem is a francba. Grafika valamint játékmenet egy nagy határ fos, a többiről nem is beszélve! Azért ez már szánalom, hogy 2009 ben ezzel bökik ki az emberek szemét... 2004 től ugyanez a garafika. Ha valaki idén focis játékkal szereten játszani, az vegye meg a PES-t. Nagyságrendekkel ráver erre a szarra..... Elnézést akit esetleg megbántottam, de ez a véleményem sajnos....
  • Bulykin
    #25825
    remélem minél hamarabb megjelenik vmi patch ami javítja a gyep minőségét...
    amúgy semmi gond nem lenne a játékkal, de ez annyira zavaró, hogy elkúrja az egészet
  • Laci82
    #25824
    Nah arról nem sok képet fogsz kapni,mármint az újításokról...max annyi,hogy a Wéjnrúni jön be az intro után képnek
  • Dean Winchester
    #25823
    manadzser módról valaki pár képet nem dobdna be hogy hogy is néz ki? az ujitásokról pár képet? persze ha ideje engedi.
  • Laci82
    #25822
    Ááá de ne már de komolyan,minden éven ugyanaz,megyek felfutok beadom fejelek gól...cselek azok szarok,grafika szar...dögunalom az egész.
  • DeerHunter01
    #25821
    annyira nem lett szar szerintem, én eljátszogatok vele attól hogy évről évre ugyanazt adják ki :D
  • Prince of Máté
    #25820
    Nem tudom, hogy itt lehet-e régi fifákról kérdezni.. Konkrétan a 2002-ről.
    Valakinek sikerült működésre bírnia? Miután indítanék 1 meccset kilép. Több kompatibilitási módban is próbáltam. Oprendszer: Win7
  • Laci82
    #25819
    Hoohho és még mennyi baki van benne,egy trutymó az egész ,olyan trutymó mint a "szimulátor" Shi(f)t
  • tobee
    #25818
    Vélemény a játékról: egy rakás f*s!
    Az tetszett a legjobban benne, hogy mikor bajnokok ligáját jászok vele akkor volt olyan, h az ellenfelem 7 mecset játszott egy 4 csapatos csoportban!!!!
    És még csak ma töltöttem le a játékot, akkor mi lesz még?
  • Rudee
    #25817
    Alapból be van tűrve. De már készül egy patch, mint ami tavaly is volt.
  • Alex2
    #25815
    értem
    valaki tudna nekem linket adni a magyarról ha lehet?
  • Atti12
    #25814
    Srácok ezen a képen kivannak húzva a játékosok mezei.. Csak nálam nem ilyen? :/
  • Legend Killer
    #25813
    nemtom, valszeg fake.
  • Alex2
    #25812
    pedig én ilyet találtam a neten
    FIFA 10 HUN (A kommentátor is Gundel Takács Gábor)
  • Legend Killer
    #25811
    nincs benne te.
    Hajdú B és Faragó Richárd löki a szövegeket.
  • Legend Killer
    #25810
    :DD... és kiszel tünde is bepofázik néha hülyeséget, h milyen izmosak és szexik a focisták.
  • Alex2
    #25809
    és jobb mint Hajdú B. István?
  • daver88
    #25808
    persze, Horti Gáborral vannak párban...
  • Alex2
    #25807
    igaz az hogy Gundel Takács Gábor kommentálja a magyar verzióban a meccseket?