FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mert mikor rámegyek az online játékra kir valami olyat hoyg bekel álitani a panelon valamit.
segitsetek légyszi
elöre is kösz
The Matrix has you...
amúgy nem értem tökéletesen a szöveget...
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
The Matrix has you...
GO CHELSEA! NOKIA 5800 ♥♥♥♥♥♥
Vagy ne is szenvedjek vele, jobb a hagyomanyos billentyuzetes iranyitas?
Ha nem problema, ehhez is kernek nehany trukkot.
Elore is koszonom!
hoy ehh
összes játékosom pirosban van és nem nagyon akarnak regenerálódni akkor sem, ha nem játszatom õket
DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2,2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
másolja be a C😛rogram FilesEA SportsFIFA 09datainput devdata fájlban a
\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.
Köszi a tippet azért, bár az windows újratelepítést egyelõre kihagyom, nagyon nincs hozzá lelkierõm most ezen a hétvégén.
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Protector: IMMxPC-t!
TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!
Lehet, hogy ez a baj?
De az a zavaró, hogy a fifa08 tökéletesen mûködött egy ideig, aztán késõbb kezdte el ezt a 5mp-enkénti rendszeres szaggatást, amit most a 09 is produkál...
2. Általában 45-50 fok szokott lenni, ha megy valami komolyabb cucc a gépen hosszabb ideig.
3. P4 2.8Ghz, 1GB ram, Radeon X800 256mb videók.
Na sikerult megneznem, ezt az idei csodat PC-re!<#vigyor1>#vigyor1>Hat, ez valami borzalmasan szar..., es akkor meg igen korrekt voltam.<#vigyor2>#vigyor2>En nem tudom, hogy kepes az EA mar vagy 5 eve ugyanazt a szert kiadni, ez mar komolyan szanalmas...Semmi nem valtozott benne, max a fu lett 3Ds aztan kifujt, Ugy ahogy van egy nagy kalap szar! Láttam a konzolos verziokrol videokat, es tobb forumon dicsertek, de sajat szemmel latva is az egy leirhatatlanul cool game lett! De ugylatszik iden is leszart bennunket a kedves EA, mert ezt a jatekot nem lehet szavakba onteni annyira szar, minden tekintetben. Regen rengeteget fifaztam, de amiota jatszottam elosszor a PES azota minden even megnezem az aktualis fifat, de elszomorit amit latok! A Konami mar fenyevekkel az EA elott jar! Eleg csak megnezni a PES2009 demojat PC-re! A tavalyi resz sem volt annyira, veszes, bar a PES6 sztem eddig a legjobb amit kiadott a Konami, de ez az uj mindent ut. Gyonyoru Nextgen grafika, allat jatekmenet, es talan meg az online is jo lesz iden! Egyeduli gyengeje a liszenszhiany, bar ha az EA nem vasarolta volna fel jo par evre elore fel, akkor ettol is meg teljesen allatabb lenne! Bar breki, es par lelkiismeretes embert ismerve, hamar megoldodik ezzel is a problema. <#wink>#wink> Na roviden ennyi arrol amit gondolok, a 2 jatekrol!
Amúgy nem tudja vki, hogy "légy profi" módban hogyan tuom megnézni, hogy a csapatom hányadik a bajnokságban? Mert egy BL-t lejátszanék a 3 csillagos kis csapatommal... 😄
2. Nézd meg hány fokos a procid terhelés alatt.
3. Milyen géped van pontosan?
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
Segítséget szeretnék kérni!
Az a problémám, hogy beszaggat a játék (fifa09) kb 5 másodpercenként, és így teljesen tönkrevágja a játékélményt.
De tuti, hogy nem a gépem gyengesége okozza, mert ugyanez a problémám már jelentkezett a 08-nál is, viszont ott csak egy újratelepítés után. (Azaz elsõ alkalommal hibátlanul mûködött, majd töröltem pár hónapra, és miután újra feltettem már szaggatott.)
Próbáltam már egy csomó dolgot, levettem nullára a grafikát, frissítettem a videokártya driverét, stb, de semmi nem használ.
Valakinek van valami ötlete?
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Én pont h. távolról lövök iszonyatos gólokat a helyezett lövéssel...
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
nem értem megint minek hagyták ki a játékból?
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
igy simán a pályán nézve a játékosokat ugyanolyan mint a 08,csak mikor ráközelít a kamera valakire,vagy átvált animációra,akkor hozza be az effekteket
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Nekem közel nem ilyen.
A tied egy nagy paca.
Nem tudom miért
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"