FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23131
sszijasztk hogylehetben neten jáccani,(multizni
mert mikor rámegyek az online játékra kir valami olyat hoyg bekel álitani a panelon valamit.
segitsetek légyszi
elöre is kösz
#23130
Nemtudjátok hogy van e lehetõség több mint 4 szezont végigjátszani be a pro módban? Mert sajnos nem nagyon reális a dolog, ugyanis egy focista karrierje nem 4 évbõl áll :-) Köszi a válaszokat! 😊

II Rocky II
#23129
milyen nehézségen tolod?

24 - Exile -Nov.23

bigapó
#23128
2-3 szezon után írd már meg légyszi a tapasztalataidat. fõleg az érdekelne, hogy mennyire fejlõdnek a játékosok, mennyivel kapsz több pénzt ahogy egyre jobb vagy a bajnokságban, meg hasonlók. lényegében lehet-e egy 1 csillagos csapatból idõvel 5 csillagos?

The Matrix has you...

#23127
és amenedzser módnál meg valami olyat ad ki hogy psp-re kapcsolódjak de ezt csinálja a barátomnak
#23126
amit látok képen/videón hogy csak a kapus ellen szembõl lehet gyakorolni.
Atti12
#23125
fél csillagos csapattal kezdtem el a menedzser módot, de ez elég zavaró hogy a játékosaim már sárgába is alig bírnak sprintelni. Remélem ha növelem az orvosi személyzet szintjét javulnak a dolgok, mert így most 17. vagyok a coca cola 2 ben :|. Kontrázni nem tudok mivel mindenki lefut, egyedül szabadrúgásból meg szögletbõl tudok gólt szerezni 😄

#23123
ha az kell hogy tudod kimenteni játékból a gólokat akkor load menü / export
amúgy nem értem tökéletesen a szöveget...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23122
valaki tudna segíteni.? #23001-ebben
bigapó
#23121
ezt nem vágom. eddig is az volt nem, hogy ha felfelé nyomtad a passzt, akkor se pont arra ment, hanem ahol az ember áll. mondjuk én nem sokat használtam ezt😊 megfelelt a normál passz is, de ha van jelentõsége, akkor elmondod mi az?

The Matrix has you...

Dave00
#23120
Hali mindenki! azt szeretném kérdezni hogy haverral hogy tudnánk neten keresztül játszani?elõre is köszi a segítséget!

5c0rp330n
#23119
kérdés: gamepod-on az analóg valóban minden irányba tud passzolni vagy csak 8-ba továbbra is?

John Cena
#23118
THX!

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Bedibeni
#23117
Valaki nem tud egy linket adni ahonnan le lehet szedni magyarul pc-re?:S:S

GO CHELSEA! NOKIA 5800 ♥♥♥♥♥♥

Bedibeni
#23116
Igen kijöt.

GO CHELSEA! NOKIA 5800 ♥♥♥♥♥♥

#23115
Az egerrel valo iranyitashoz irnatok nehany tippet? Esetleg valaki leirja hozza a trukkoket, pontosabban hogy hogyan kell mozgatni az egeret az adott trukkhoz?
Vagy ne is szenvedjek vele, jobb a hagyomanyos billentyuzetes iranyitas?
Ha nem problema, ehhez is kernek nehany trukkot.
Elore is koszonom!

hoy ehh

passatgt
#23114
hogyan lehet a játékosokat "kipihentetni"?

összes játékosom pirosban van és nem nagyon akarnak regenerálódni akkor sem, ha nem játszatom õket

John Cena
#23113
PS2-re is ki jött a 09?:S:S nem tudjátok??

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

titty
#23112
A kinek Genius MaxFire G-12U Vibration gamepad-ja van az ezt
DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2,2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2,0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11|8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
másolja be a C😛rogram FilesEA SportsFIFA 09datainput devdata fájlban a helyére.

Csacsi
#23110

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#23109
😊 Jól van.
Köszi a tippet azért, bár az windows újratelepítést egyelõre kihagyom, nagyon nincs hozzá lelkierõm most ezen a hétvégén.

RoR zsozso
#23108
A PESbe most olyan mintha gyurmából csinálták volna az embereket 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

SLICK
#23107
talán, de nem esküszöm meg rá, nem szeretném, h csak ezért újratelepítesz mindent aztán mégsem lesz jó.

mama 2
#23106
Teljesen egyetértek<#eljen>!
Protector: IMMxPC-t!

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#23105
Pontosan nem emlékszem, de nagyjából egy-másfél éve lehetett utoljára.
Lehet, hogy ez a baj?

SLICK
#23103
a rendszered mikor volt frissítve utóljára? Úgy értem mikor volt Win reinstall?

#23102
Tényleg nem mai gép sajnos.
De az a zavaró, hogy a fifa08 tökéletesen mûködött egy ideig, aztán késõbb kezdte el ezt a 5mp-enkénti rendszeres szaggatást, amit most a 09 is produkál...

Breki33
#23100
ez már kóros
olyat letagadni ami tök egyértelmû...
#23099
Köszi! 😊

SLICK
#23098
hát nem mai géped van, szóval lehet az a baj már :|

Atti12
#23097
Te se játszhattál vele 5 percnél többet... PES nek most gyönyörû a grafikája? haggyad már az egész olyan mintha gumiból lennének az emberek 😄. Köze nincs a valósághoz. Játékmenet az valószinüleg jobb, abban igazad van. De a grafikában.. háááát.

#23096
Az 1. pontot már próbáltam, sikertelen
2. Általában 45-50 fok szokott lenni, ha megy valami komolyabb cucc a gépen hosszabb ideig.
3. P4 2.8Ghz, 1GB ram, Radeon X800 256mb videók.

#23095
Sziasztok!

Na sikerult megneznem, ezt az idei csodat PC-re!<#vigyor1>Hat, ez valami borzalmasan szar..., es akkor meg igen korrekt voltam.<#vigyor2>En nem tudom, hogy kepes az EA mar vagy 5 eve ugyanazt a szert kiadni, ez mar komolyan szanalmas...Semmi nem valtozott benne, max a fu lett 3Ds aztan kifujt, Ugy ahogy van egy nagy kalap szar! Láttam a konzolos verziokrol videokat, es tobb forumon dicsertek, de sajat szemmel latva is az egy leirhatatlanul cool game lett! De ugylatszik iden is leszart bennunket a kedves EA, mert ezt a jatekot nem lehet szavakba onteni annyira szar, minden tekintetben. Regen rengeteget fifaztam, de amiota jatszottam elosszor a PES azota minden even megnezem az aktualis fifat, de elszomorit amit latok! A Konami mar fenyevekkel az EA elott jar! Eleg csak megnezni a PES2009 demojat PC-re! A tavalyi resz sem volt annyira, veszes, bar a PES6 sztem eddig a legjobb amit kiadott a Konami, de ez az uj mindent ut. Gyonyoru Nextgen grafika, allat jatekmenet, es talan meg az online is jo lesz iden! Egyeduli gyengeje a liszenszhiany, bar ha az EA nem vasarolta volna fel jo par evre elore fel, akkor ettol is meg teljesen allatabb lenne! Bar breki, es par lelkiismeretes embert ismerve, hamar megoldodik ezzel is a problema. <#wink> Na roviden ennyi arrol amit gondolok, a 2 jatekrol!
blackfire001
#23094
Azért, mert amikor már majdnem elkezded a meccset, akkor kijön a térfélválasztási ablak. És ott még billentyûzet van. Azt váltsd át bill, és egérre. És jó lesz! 😉

Amúgy nem tudja vki, hogy "légy profi" módban hogyan tuom megnézni, hogy a csapatom hányadik a bajnokságban? Mert egy BL-t lejátszanék a 3 csillagos kis csapatommal... 😄
Count Adyn
#23092
1. Lõj le minden más alkalmazást eszközkezelõben.
2. Nézd meg hány fokos a procid terhelés alatt.
3. Milyen géped van pontosan?

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#23091
boxra fifát vegyél

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23090
Hi. Átállítottam egér+billentyûzet kombóra a vezérlést, de nem akar mûködni csak a billentyûzetes kiosztás. Ez miért lehet? Már a demóban is ez volt.

#23089
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Az a problémám, hogy beszaggat a játék (fifa09) kb 5 másodpercenként, és így teljesen tönkrevágja a játékélményt.
De tuti, hogy nem a gépem gyengesége okozza, mert ugyanez a problémám már jelentkezett a 08-nál is, viszont ott csak egy újratelepítés után. (Azaz elsõ alkalommal hibátlanul mûködött, majd töröltem pár hónapra, és miután újra feltettem már szaggatott.)

Próbáltam már egy csomó dolgot, levettem nullára a grafikát, frissítettem a videokártya driverét, stb, de semmi nem használ.

Valakinek van valami ötlete?

#23088
a helyezett lövés az most az a Pace Control + Lövés? Tehát alapból CTRL+Space, de 08as irányitással C+D nem?

#23087
Valóban? De biztos nem erõs lövés, hanem nagyon sarokra megy és azért. Erõs csavart lövést hogyan lehet, mikor izomból meglövöd és csavarodik.
Lacee86
#23086
Hát akkor elég nagy monitorod lehet ha gagyinak látod, nekem a 17"-oson nem tûnik annak.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

RoR zsozso
#23085
Közelrõl?? 😮
Én pont h. távolról lövök iszonyatos gólokat a helyezett lövéssel...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

SLICK
#23083
remélem vki, hamar csinál egy Bernabeu stadiont a gameba, így még a menedzser módot sem fogom elkezdeni -.-

nem értem megint minek hagyták ki a játékból?

#23082
íííí ez fájt <#vigyor5>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23081
Sztem xboxra akkor már fifát.Bár pes sem lehet rossz(Tudom ezzel most sokat segítettem😄)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23080
Igen, de a helyezett lövés elég gyenge meg közelrõl jó, de távoli csavart bombákat nem tudok rendesen lõni, pedig az lenne jó.
báttyó02
#23079
szvsz az van,hogy a gólöröm stb animációkat szépen megcsinálták,elmosódás stb effektekkel,aztán annyi
igy simán a pályán nézve a játékosokat ugyanolyan mint a 08,csak mikor ráközelít a kamera valakire,vagy átvált animációra,akkor hozza be az effekteket

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RoR zsozso
#23078
Hát ez télleg gagyi...
Nekem közel nem ilyen.
A tied egy nagy paca.
Nem tudom miért

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

II Rocky II
#23077
ha nem tesz be senki estig képet a csaptról akkor 19. fele én majd teszek 😊

24 - Exile -Nov.23