36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • totti10
    #25899
    vkinek van kedve multizni a fifa 10 el vegyen fel! :D:D
  • DjCooll
    #25898
    köszi szépen a segítségedet:)
  • Dean Winchester
    #25897
    leszeded a magyart és kész :D

    na sokan leszedik az angolt aztán várják a csodát,hogy majd egyszer vki kieszi a magyarból a magyar cuccokat!
    mig megvárod ezt addig simán lelehetne zuzni a magyart :) na off vége
  • ronaldo86
    #25896
    pontosan igy van h nem a magyar verziót szedtem le :S
  • Lacee86
    #25895
    Talán kiválasztod az elején a magyar nyelvet? Alapból azon van, de lehet h nem figyeltél, és nem a magyar verziót szedted le.
  • bigapó
    #25891
    sziasztok!

    gondolom sokan nyomják menedzser-módban. azt szeretném megkérdezni, hogy a jegyek árainak beállítása most érezhetően változik vagy még mindig semleges a játék ebből a szempontból.
    Akinek nem tiszta, azt szeretném megtudni, hogy ha lentebb vesszük a jegyárakat akkor többen fognak-e idővel kijönni a meccsekre, ergo magasabb bevétel várható.
  • Rudee
    #25889
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    razor-os cracknél a dll-t is át kell másolni, nem csak az exe-t
  • ronaldo86
    #25887
    #25868-re vki?
  • Lacee86
    #25886
    Én így használom, sztem ez nagyjából olyan, mint a régi:
    [IMG][/IMG]
  • DjCooll
    #25885
    Ha meg kérek valakit akkor leírná nekem a billentyű beállítást mint ami régen volt..nagyon megköszönném. (am meg sztem ezt a vezérlést nagyon el kurták már..nem tudom minek kellett megváltoztatni..)
  • Lacee86
    #25881
    Azt, hogy nagyon kell vigyázni, mert iszonyat forró. Gondolj bele, ha forr a víz, az csak 100 fok, ez meg 360!!!
  • BaziJoe
    #25880
    Sziasztok mit jelent a 360 fokos cselezés????
  • Atti12
    #25879
    én most rászoktam a spanyol kommentátorra. Szerintem sokkal élvezhetőbb mitn a magyar vagy akár az angol :D
  • szucsy89
    #25878
    már 1éve ezt a szöveget nyomják...
  • DjCooll
    #25877
    hát de ez az hogy ugyan úgy csinálom még se megy..ezen lepődtem meg hogy gyakorlásnál igen meccsen pedig nem:S az meg sztem hülyeség hogy csak jobb képességű játékos tudja megcsinálni nem?
  • Curesz
    #25876
    "a madárcsontú Eto:)"
  • Lacee86
    #25875
    Fű tényleg baromi szar, de a kommentár sztem marha jó még mindig. Azt ne is várjuk, h tök más lesz évről évre, de én már most ezalatt a pár meccs alatt, míg játszottam, találkoztam néhány új mondattal vagy kifejezéssel.
  • Gab920926
    #25874
    sziasztok!
    elkezdtem a fifa 07 el játszani töltöttem le hozzá magyar szinkront!
    de azt nem tudom hogy be lehet-e állitani a kommentárt hogy mennyit beszéljenek!
    mert nagyon idegesitő hogy egész meccs alatt nem szólalnak meg!
  • piamania
    #25872
    hello.A kérdésem az xbox-os játékra vonatkozik,azon belül is egy régebbire,méghozzá az Euro 2008-ra.Tudom,hogy nem ez a topikja,de ide többen járnak.Játszott vele valaki Xboxon?Az lenne a kérdésem,hogy az achievementseket hogy tudom gyűjteni a játékban?köszi szépen.
  • Rudee
    #25871
    Te is komám, Te is.

    Meg a banner alatti mondatot is olvasd át közben.
  • Rudee
    #25870
    Még nincs teljesen kész. Idő kell, nem 3 stadionhoz kell elkészíteni, hanem kicsivel többhöz.
  • rvn
    #25869
    Ez az ujj fifa egy nagy darab sz*** vagyis nagy darab nulla. Nem kéne valami levelet vagy vmi peticiot irni a ea-nek vagy a magyar kirendeltségnek h ne ugyan az a bört huzzák már le egy játékról 4 éven keresztül. Ez igy lószart se ér. Azt is megbántam h a torrent arányomat rontottam vele, nem h még megvenni...
  • aricsi
    #25867
    De a multi az mehet azért a 10el,szal vegyetek fel xfir-en vagy msn-en: xfire:gunnerx87 msn:[email protected]
  • aricsi
    #25866
    Hellosztok! Van már vmilyen fű patch? Mer nem vok graf buzi de én nem bírom ezt nézni,nem tudtam megszokni,szal 09-el tolom addig is.
  • plus44
    #25864
    menedzser módban, a 2. szezontól ha a megfelelő helyen végzed a bajnokságban..
  • hitch
    #25863
    sziasztok.Hol lehet BL mecseket játszani a fifa 10 ben?

    a válaszokat előre is köszi.
  • Rudee
    #25862
    09nél azért jóval jobb, mégha 1-1 játékost beállása után le is cserélnek.
  • Atti12
    #25861
    hát én azért szoktam cselezgetni, főleg multiban imádják az ellenfelek :DD Anno kocka koromban még a 08 al nagyon megtanultam a cseleket.. :)
  • Rudee
    #25860
    Ellenfélnél is lehet gond a sávszélességgel vagy az internet kapcsolattal.
  • Holtsáv
    #25859
    Mégiscsak megvettem a játékot, online módban nem játszottam eddig, nyomtam egy pár meccset, de játék közben később látom viszont pár tizedmásodperccel a történést, mint ahogy a gombot lenyomom, ami hát több mint kellemetlen. elviekben semmi más adatforgalmam nincs játék közben.
  • hedonist
    #25858
    a vezérlő siínét tényleg nem lehet állítani ez vicc:) nálam kék, lehet, mert a chelsea-t választottam profil csapatnak, de a lényeg,h egyszinu mindig... oriasi bug,h becserélt játékost lecserélik 10 p után:D ilyet még eddig nem produkált a 09. nem h jobb lett, hanem romlott a 10el a fifa:) vicc.
  • hedonist
    #25857
    így van, én is visszaállítottam most is és 09-nél is az eredeti 08 as konfigokat, az a legjobb. nem is kell cselezni, mert azzal a shiftel meg nyilakkal mindenkin végig lehet menni, amolyan messimódra:)

  • Lacee86
    #25856
    Köszi szépen, működik. :) Végre tudok rendesen játszani.
  • Atti12
    #25855
    de volt, és most is van :)
  • Atti12
    #25854
    csel módosító gombot (vagy valami ilyesmi) rakd át shiftre és működni fog.
  • Rudee
    #25853
    A 09es kézikönyvebn néztem meg.
    Gamepadon a jobb analógot kell a futás irányába nyomni.
  • Legend Killer
    #25852
    ja, mosmá jobban megy. kösz a helpet.
  • Lacee86
    #25851
    Nem ez volt a neve, de sztem működött. Mert gamepadon van csak, vagy hogy van ez? És azon milyen komb. ?
  • Rudee
    #25850
    Billentyűzeten már a 09ben sem volt "labda megtolása" funkció.
  • DeerHunter01
    #25849
    havernak szar a netje szerintem ,mert Chello Light :DDD
    gondolom feltöltési sebessége a gagyi és azért nem jó.

    amúgy ha akar valaki multizni vele irjon rám