FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
és ez nagy biztatást ad,hogyvegyek a gépemhez egy ilyet
VIDEÓT VÉGIG NÉZNI
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
párat tudok, de mind kellene.
The Matrix has you...
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
de ha megnyomod vmeiket látnod kéne kék szinnel az aktiv taktikát,alapbol meg a 4 lehetséges taktikát és nekem meg nem látszik sajnos :S
24 - Exile -Nov.23
24 - Exile -Nov.23
Vigyázz hogy ha lenyomod a "felfutás" gombot és 2-szer a paszt akkor elvileg kényszerítõzik.
A leirtak ismét konzolos okosságok, gondolom itt is kb igy van.
MEghát az elején is az a kép jön be, és csak onnan tudsz a menübe belépni. Vagyis nekem ez konzolun, de ha jol tudom akkor pc-n is ilyen már!
Volt olyan, hogy az ellenfél úgy nekem jött, hogy csak szántottam föl a pályát, de NEEM, a bíró nem fújja le. De persze amikor én már neki megyek az ellenfélnek, akkor már lefújja.
A kommentár meg... hát ahogy Hajdú B. István mondta az egyik beszólásában: NO COMMENT... Ugyan azt mondja állandóan, amit már tavaly, vagy tavaly elõtt is mondott.
Hihetetlen hogy nem tudnak mást kitalálni csak a régieket. Jó,vannak úgy beszólások, de azok rohadt kevesek ahogy én eddig észrevettem.
A telepítés ugyan az volt, a menû ugyan az. Semmi féle újítás, és még ezt kimerik adni 09 néven😄. Vicc...
Graturálok EA, a PC-seket megint JÓL leszartátok😄.
TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!
Amugy én kezdtem egy be a pro idényt magammal egy 4.osztályu csapattal😄Célom h majd a premier league-be jussunk 😄
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
Tegnap kipróbáltam és elsõre vegyes😊)
Irányítás szerencsére és sajnos nem változott. Szerencsére, mert így legalább tudom mi hogy van, sajnos pedig azért, mert továbbra is olyan gólokat kapok amit a védelmem hoz össze. Ide-oda pattog a labda két védõm között, sõt volt olyan, hogy összefutott a két barom és persze a csatár rögtön rácsapott, gól is lett belõle. Ha erre valaki tud gyógyírt, azt meghallgatom. Például szögletnél mivel kell kifejelni/felszabadítani?
Ami tetszik, hogy sokkal jobb a fizikája, értem ezalatt, hogy eséseknél máshogy reagálnak, változatos, mintha élõ lenne, ez már jó😊
Ami szintén új nekem, hogy lassabb lett az egész, de néha meg felpörög. erre biztos van magyarázat, Én csak most próbáltam ki elõször, még meg kell szoknom, de alapjában véve jó, mert sokkal taktikusabbank kell lenni.
Gólokat meg olyanokat lövök, hogy csak tátom a számat😊) Általában ficakba megy😊
ja, még valami. Manager módban javult már az, hogy ha gyengébb csapattal játszunk és sikerül elõrébb jutni, erõsödni, akkor jobb szponzorokat kapunk?
Nekem mindig bajom volt ezzel, mert marha kevés pénzbõl kellett gazdálkodni hiába nyertem meg egy csomó mindent.
The Matrix has you...
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
Szval az analogod = D paddal. Valmi konfigurációs hibád van.
emberek kedves majompardé userek ha az általám crealt local.ini nincsen meg semmire nem mentek!!!
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
Az hovyan h ezt a szart nem birom elüntetni.állandoan ha analoggal akarom irányitani a játékosokat ez jön ezlõ.Ngayon idegesít már.Jólenne ha valaki válaszolna
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
Le kellett törölni a temp fileokat a download manager által kreált ideiglenes könyvtárból és utána már mûködött.
De jópárszor belefulladt saját magába a progi...
ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic
Szerencsére egy hónapja kint voltam a stadionban,aki arra jár ki ne hagyja...<#worship>#worship>
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Mert FIFA09 inditása után kiírja h online játékhoz telepíteni kell a frissítést, de login után azt viszont b@szik letölteni...
ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic
Remélem hamar jön egy patch ami pótólja!
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
ASUS ROG B350-F Gaming, Ryzen R5 1600, 8GB DDR4 3000Mhz, ASUS ROG Strix RX470 4GB, Adata 920SP 128GB SSD
csak nekem ilyenkor azt szokta mondani a Ricsi :
-"Hát Pisti , onnan még én is elmerném vállalni!"
(látszik hogy nagyon foglalkoznak a kommentárral)
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain