36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • BBazsi
    #25806
    Köszi!
  • nagyi87
    #25805
    http://fifacupa.mindenkilapja.hu/?m=1607015

    ez hasznos kis oldalacska! a 10hez is ezek vannak igy kb!!
  • piamania
    #25804
    nem kell.már megoldódott a probléma.
  • piamania
    #25803
    Hello!

    Valaki lenne oly kedves és elküldené az fifa10.exe fájlt?Sehol nem találom még a neten.([email protected] a címem.köszi)
  • BBazsi
    #25802
    Hi!
    Milyen gombkombinációk vannak a 10-ben? , d+s+s legurítja lövésre vkinek, gongolom ezen kívűl még van pár. Van olyan oldal ahol ezeket leírják a 10-hez is?
  • Dean Winchester
    #25801
    az sok és már uncsi :D
    4 perces a best!
    manadzser módban persze..
  • Legend Killer
    #25800
    akkoris faszom.
  • The Hedgehog
    #25799
    De ugye ez a PS3-as. PC-s ingyen sem kellene :)
  • The Hedgehog
    #25798
    Nem titok, 14k.
  • hedonist
    #25797
    lol 2 percessel?:D alap h 10 el sokkal élethűbb
  • Legend Killer
    #25796
    nem úgy értem. egyébként két percessel tolom.
    hanem, hogy DIREKT nem adódik esélyed rá és ő meg DIREKT akkor lő gólt BÁRMILYEN CSAPATTAL. vagy centikkel zúg el a labda.
    de az idegesítő előnyszabály hülyeség meg legalább megoldódott. tavalyiban amikor felrúgtam vkit, nem volt időm semmit csinálni, egymásba rohantak.
    és attól, h kettő perces egy félidő, még bőven adódhatna rá esély cserére, de nincs és idegesítő, mert bent marad a pályán a labda meccs végéig.
  • Dean Winchester
    #25795
    nagyon nagyon ritka :D
    várj kérdés az is ,hogy mennyi idővel tolta ?
    mert ha 2 perces félidőre van téve és a 77től nem ment ki a labda az nem vészes :D
    ha 8 perces félidőre téve nem ment ki akkor már gáz :S
  • Breki33
    #25794
    ha most kitaláljátok, hogy meg kell venni, hogy ne legyen szar
  • balee4
    #25793
    Ördögi kör ez: a warez miatt nem kapunk megreformált, a mai kor igényeinek megfelelő Fifa-t, de azért van warez, mert ezt a szart amit minden évben le akarnak nyomni a torkunkon senki nem veszi meg. :D
  • Breki33
    #25792
    mennyiért ha nem titok?
  • Breki33
    #25791
    és olyat, hogy a 77 perctől nem megy ki a labda? P
  • Dean Winchester
    #25790
    na
    ez nem hiba :D
    miér ha cserél az egyik fél akkor láttál élő meccsen olyat hogy az ellenfél kirugja???? :D
  • Legend Killer
    #25789
    akkor az mindenütt gáz.

    #25783: ja, jó lenne

    de azt rohadtul utálom, hogy mikor cserélek, a gép nem rúgja ki és direkt bent tartja a pályán a labdát, vagy akkor csinál1hihetetlen gólt bármilyen csapattal. ez már az előző részekben is bent volt.77dik percben cserélni akartam és csak uccsó pillanatban tudtam, mert én kirúgtam a labdát direkt, hát LOL, basszák már meg magukat, hogy az ilyet nem javítják. meg csomó mindent még.
  • The Hedgehog
    #25788
    Áh ez a flash beszúrás...

  • The Hedgehog
    #25787
    Én még ezt vizsgálom be. Utazáskor jó lesz :D A FIFA 99-es időket idézi az egész.

    FIFA 10 for iPhone
  • The Hedgehog
    #25786
    Reggel hívtak, hogy vihetem. Igaz PS3-ra így húzós a játokok ára, de azt hiszem a FIFA van annyira jó, hogy megérje. És lényegében egy évig kitart a vele való játék.
  • The Hedgehog
    #25785
    Persze. Alap.
  • Breki33
    #25784
    Ezek szerint megvetted a magyart?
  • The Hedgehog
    #25783
    Egyszerű a képlet. Egy az egyben port kellene konzolról PC-re. Hülye magyarázat, hogy a mostani gépek nem bírnák. PES, NB2K10, RE5 és még sorolhatnám azokat a játékokat ahol a PC-s verzió még szebb is mint a konzolos.

    És akkor végre öröm lenne tuningolni :)
  • The Hedgehog
    #25782
    Igaz én konzolon játszom, de sok meccsel a hátam mögött a magyar kommentár szinte egy és ugyanaz, mint tavaly. Szinte új kifejezést sem hallottam a tavalyihoz képest. Gondolom PC ugyanez a helyzet, ha már a jobb konzolos verziónál ehhez nem nyúltak. Miért tették volna a PC-nél?! :D
  • Legend Killer
    #25781
    magyar kommentátor szavak se változtak. kábé ugyanaz mint09ben. amiért érdemes picit jáccani az az újabb mozdulatok, mer akad pár, meg finomabb lett a géjm tényleg, de ez nem jó párosítás akkor se. mi is kérjük azokat az újításokat, mint a konzolosok. újítást meglehet csinálni, nem gépigénytől függ, meg grafikát is kérünk a mai kornak megfelelőt, emellett nemtom... a többit mondjátok ti.
  • Legend Killer
    #25779
    ja
  • balee4
    #25777
    Csak a kommentár miatt érdemes lesz vele egy kicsit szórakozni.:D
  • nagyi87
    #25776
    kösz szépen;) bár nemhiszem h találok itthon olyan billentyüzetet:D
  • hedonist
    #25775
    Nem úgyvolt,h a manager mode végre változik? más igazolási szisztéma pl stb, mi a fasz??? ez ugyanaz mint a 09. wikipedia-n sok változást irtak akkor mi, az csak az xboxra vonatkozik és az tényleg olyan lesz? hihetetlen
  • BBazsi
    #25774
    Hi!
    Milyen gombkombinációk vannak?, d+s+s legurítja lövésre vkinek, gongolom ezen kívűl még van pár. Van olyan oldal ahol ezeket leírják a 10-hez is?
  • icemankimi
    #25772
    pc-re is kint van magyarul 4.81 gb
  • Spike31
    #25771
    Most :)
  • sajtburger
    #25767
    háát feltoltam mindent maxra, de a kamera nézet elég érdekes és a gyep olyan 2D-s talán.. durva. :S
  • Lcapitant
    #25766
    de karimot azért ismerhetné...
  • Spike31
    #25765
    mondjuk azt elnézve,h a 99ben lévő mondatok felcsengenek a 10ben így annyira nem meglepő, hogy 09hez képest nem változott sokat a 10 kommentátori nézetből :D
  • Lcapitant
    #25764
    jaja, van benne 2-3 új mondat, meg nemismerik benzema-t sem... :S
  • Spike31
    #25763
    csak a felírat magyar és az sem teljesen, azt 09ből szedték és egy két dolgot otthon lefordítottak :)
  • Rudee
    #25762
    Megjött az első gameplay is:

    On The Pitch & Momentum

    - adjusted game speed
    - adjusted momentum (no ai balance)
    - adjusted ball physics (resistance & rolling)(re adjusted)
    - adjusted trapping
    - adjusted collision & avoidance physics (re adjusted)
    - adjusted fouls (more evened out)

    Passing

    - adjusted ball velocity & speed of the pass to (slow the game down some)
    - adjusted time allowed to cross (to make scoring harder)
    - adjusted pretty passes (allowing more pretty passes)(re adjusted)

    Shooting

    - adjusted ball velocity & speed of the shot (to make scoring harder)
    - adjusted time allowed to shoot (to make scoring harder)
    - adjusted shot height & width (for less accurate shooting)(more realistic)
    - adjusted spin & curl (for shooting & free kicks)(re adjusted)

    Build Up

    - adjusted player movement with the ball speed down (to help in run support)
    - adjusted run support

    Defense

    - adjusted defensive marking (re adjusted)
    - adjusted defensive tackling (re adjusted)

    Goalkeeping

    - adjusted gks to be more decisive & aggressive to the save (re adjusted)
    - adjusted gks to play based on db attributes (no ai balance)

    regularcat's ai v1
  • daver88
    #25761
    csak nem a fifánál :D de most ebbe ne menjünk bele, kivesészték már ezt néhányszor...

    amúgy változott valami a kommentár kapcsán??