FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23189
lehet,de van igaza

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#23188
kultúra elõbujt ugylátom 😄

HoReSz1975
#23187
ja persze, akkor sötét szemüveg volt rajtad <#ejnye1><#nevetes2>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Krisz018
#23186
#23185
olyan nincs

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Lethys
#23184
olyan megoldás érdekelne h, ne keljen video karit vennem😛

Lethys
#23183
ati 9200

#23182
Na ocsem neked is had gratulaljak😄 En befejeztem, ha neked ez tetszik jatszal sokat vele....
#23181
Halihóóó.
Valaki tudna billentyûkombinációkat mondani cselezéskehez?
Azt tudom hogy a ctrl-al lehet ilyen alap cseleket.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

SLICK
#23180
Ezt folytathatod a FIFA vs. PES topikban is...

zeus89
#23179
A PES egy szar, max grafikán játszok IGEN :-p és most a FIFA-nak szerintem sokkal szebb a grafikája, játékosokra értem. A PES manager módja egy nagy nulla. Szólva nincs mi lekössön rajta. Mivel a FIFA-nak vannak 5letes manager módjai igy persze, hogy sokkal nagyobb élményt ad mint a PES. Mindenki avval jön, hogy a PES gameplay-e húúú de jó. Hát szerintem idén a FIFA-jé nem olyan szar. Lassan végignyomtam az elsõ évet manager módba, és egy bug-ot sem tapasztaltam eddig a játékban. World Classen elég jó meccseket le lehet nyomni. Szóval játékélményre szerintem sokkal jobb a FIFA.

Ez a Pes olyan idegen játék, barátságtalan az egész, lehet a licensztelenség meg a manager mód nélküliség adja át nekem ezt, de szerintem sokkal nagyobb élményt nyújt a FIFA. És ha a konzolos FIFA-t vesszük a konzolos PES-hez akkor gondolom nem kell megmondjam melyik a jobb :-p

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#23178
Ja meg ollózás, ugyye nem tévedek?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23177
Ez amilyan emelés ugye? 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23176
Na szia!

Na ne rohogtess, hogy szebb a grafikaja a fifanak?<#eplus2> Ezt valahol, nagyon elnezted kispajtas😊 Hat ha neked tetszik, ez a rakas szar PC-re akkor gratulalok, jatszal vele sokat!!! Ennek a jateknak, egyedul a manager modja ami jo, de a graf, meg a jatekmenet, mar vagy 6 eve ugyanaz...Meg fel nextgennek sem neveznem...Amugy jatszottam vele vagy 1 orat, es iden is eleg kiabrandito volt...
Viszont kerdezem en toled, te jatszottal a PES2009 DEMO-javal max beallitasokon? Lehet elakadna a szavad...
Na mindegy, nem is irok tobbet, mert csak felbaszod az agyam<#boxer><#violent><#violent><#violent><#violent>
Legend Killer
#23175
és a szerzõdési figyelmeztetések listája is üres volt már, csak a visszatérõk érkezését jelezte, de õk szezon végén vissza is jöttek és új szezon elején átigazoláskor kölcsönbe adtam ismét, szerzõdésük még közel se járt le.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#23174
Bug! Mindig ezt írta ki és már mindenkivel meghosszabbítottam, aztán továbbra is dobta az üzentet. És mindig 1 volt... nem pedig a játékos neve 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

ChuckyHUN
#23173
milyen vidikarid van?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

SLICK
#23172
nem támogatja a videókártyád, nézdmeg a Read Me fileban, hogy mi az amit támogat.

Lethys
#23171
Ezt írja ki!!!
"FIFA 09 does not support your graphics card. Please consult the readMe file for a list of supported graphics cards."

Mondjatok vmi bíztatót😛

#23170
nem😊
#23169
sezrinted?

mama 2
#23168
Onlineba csak eredetivel lehet játszani? Vagy ez most hogy? Esetleg Hamachin vagy valami?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#23167
Hát igy ahogy gondolkodtam..ha viszajön a videó kártyám..asszem fifa 09 el 1 szezont lenyomok rendesen,esetleg Be A pro módba ,és uninstall.... pes 2009 et be sem rakom... de gondolkodok hogy ezt sem... majd jövõre ,ha meglesz a next gen.ha nem,akkor jövõre sem

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#23166
Csá, lenne egy kérdésem. Haveromnál nem fut a FIFA09. Elindítja écs csak fekete képernyõt kap.

Ki próbáltuk, nálam a jóval gyengébb gépemen fut.

Elvileg , a legújabb VGA driver van fönt neki.
Más játékok, futnak, csak a FIFA nem.

Van valami ötlet hogy mi lehet az oka?

#23165
ha megvettem a gólöröm csomagot akkor hogy tom használni?
PESFAN
#23164
Uraim!

1. kérdésem:
Ha ma vettem meg a gamet, de sajnos a laptopom nem bírja és lefagy egy idõ után akkor él a 3 nap visszavásárlási garancia?

2. kérdésem:
Ha nem tudom visszavásárolni akkor most mondom, hogy ma 14:30-kor vásárol eredeti Fifa 09 magyar nyelvû játékom eladó!!!
Akit érdekel privátban várom az ajánlatát.

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

#23163

És jött a 4. gól xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23162
kéne frissiteni a gyikot
a vezérlés , gamepad beállítás , visszajátszásokkal stb.
minden 4. ember vmeiket megkérdezi

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Sati84
#23161
Megmondanátok nekem gyorsan, hogy a FIFA 07 hová menti el a visszajátszásokat? Köszi!

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

zoliii
#23160
oké köszi

SLICK
#23159
a beállítást megtalálod a Gy.I.K-ban

zoliii
#23158
a fifa 09-nek a sima vezérlését hogy lehet beállítani?Mert a 08-nál a: a s d és f billentyûvel lehetett játszani.

#23157
Hát igen két bug van benne.
A gamepad konfigurálása és az élsimítás hiánya.
De amúgy nagyyoonn jó,fõleg neten játtszani<#vigyor3>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Lacee86
#23156
Nálam is szintén. Remélem, hamarosan lesz erre vmi javítás, mert ez így elég gáz...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Breki33
#23155
ezt devdata szerkesztésével lehet amihez tartozó fórumot kb ötször beírtam aztán meguntam
forzajuve5
#23154
én is hasonló problémával küzdöm, egyes funkciókat pl. becsúszás nem tudok a gamepadra beállítani

adeex7
#23149
valaki légyszi segítsen,mert fontos lenne,köszi!!! <#worship>

mama 2
#23148
Az miért van, hogy ha elindítok egy bajnokságot, és megnyerem a meccset, majd vissza megyek a bajnokság központba, megjelenik egy szürke fifa09 kiírás felül, és nyomok entert, el is tûnik, de aztán nem tudok semmit csinálni. Nem tudok új meccset indítani meg semmi. Pedig nem fagyott le, mert a bejelentkezés képernyõt el tudom tüntetni meg minden. Csak nem reagál se az esc-re, se semmire. Még a kilépésre sem.
Csak al+f4-el lép ki is:S.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

adeex7
#23146
ha ki akarom írni egy cd-re a magyar fájlokat,akk meik fájlokat keressem(kommentár,felirat)?

#23145
vajon lesz bernabeu patch???nagyon remélem
Atti12
#23144
Már most jobb, 2 szintel fejlesztettem az orvost 😊

Rocky: természetesen WC-WC

Pretorius07: Persze, ezt én is tudom, csak az volt a baj hogy a cserék is amint becseréltem õket és futottak 50 métert már végük volt 😄. De mostmár javul a helyzet mint ahogy fent említettem. A "csalást" meg ismerem, 08 ban én is így játszottam, de most egy ideig nem használom, kiélvezem a kiscsapat adta szépségeket 😊.

II Rocky II
#23143
tölsd le még1szer azt a file-t aminél a crc hibát irja ki

24 - Exile -Nov.23

#23141
sziasztok segítsetek nekem beálítani a multit. azt irja hogy állítsam be a panelon leírná valaki ezt nekem hogy hova lépjek és mit csináljak elõre is köszönöm
#23140
hello!

Fifa 09 Hungarian IMMXPC verzió van meg.
A kérdésem az lenne, hogy miért nem tudom rendesen beconfigolni a gamepadomat? Némelyiknél hiába állítok be egy gombot, üres felirat marad.
A demonál is ugyanezzel találkoztam.

#23139
sziasztok!

nem tudom a két nyelvi fájlt egyesiteni a 2.nál crc hibát irt ki. Másnál is volt ilyen?
#23137
azt majd csak idõvel lehet,mert drága a fizetés is,és nem telik rá...de öt csillaga akkor lesz egy csapatnak,ha tele van drága játékossal,mert azoknak az értéke közel♣t a száz ponthoz már...türelemjáték ez a menedzser mód,az biztos
#23136
ez igy reális,nem gondolod? 😊 bár tudom,hogy zavaró,majd megszokod,lényeg,hogy gyakran cseréld a játékosokat,a kezdõket is...és igen,az orvosit fejleszd,na meg a stadionigazgatót,bár az drága,de megtéül...jah,és egy kis "csalás"...igazolj szabadúszókat,aztán add el õket,így lesz egy kis plussz pénzed 😄
rooney8
#23135
eredeti?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

bigapó
#23134
a pénzel mi volt a helyzet? tudtál venni drága játékosokat is?

The Matrix has you...

#23133
én a 08-ban megcsináltam,hogy fél csilagból öt lett,bár kelltt hozzá vagy 15 szezont játszani,és minden meccset le kellett játszani az elején,mert a szimulációban kikaptak.angol negyedosztályból lett premier ligás csapatom.remélem ez a 09-ben is igy lesz,mert ez valósághû legalább.