36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Laci82
    #25942
    Perotti
  • Laci82
    #25941
    Angol?
    Azok meg csak ívelgetnek állandóan,jó nekem a spanyol a tegnapi Sevilla-Real is csodaszép volt,amit a Sevilla meg ez a Jésus Navas, Perroti kettős művelt...
  • Dean Winchester
    #25940
    akkor miért van a tiedben több minden? :|
  • DeerHunter01
    #25939
    semmit nem raktam fel mellé
  • Lacee86
    #25938
    Sztem a bíró következetlensége a régi részekben is megvolt, és sajnos nem javult meg ebben sem. Amit észrevettem, h végre a partjelző mutatja a dolgokat, és nem csak tök hülyén futkos ide-oda. (Halkan megjegyzem, h ez a PES-ben már évek óta megvan...)
  • Dean Winchester
    #25937
    te már raktál fel vmi mást is az alap fifán kivül?:D
    csak mert nekem egyállltalán nem igy néz ki :)

    na énnekem az alap fifa van fent és a fű patch
    így néz ki a könyvtár.

  • Mayorpapa
    #25936
    a fú patch felrakása után némileg javul a helyzet, kicsit szebb lesz a graf., de lesz még ezzel mit dolgozni...egyébként nekem túlságosan sötét a játék, nem lehet valahogy világosítani rajta?
    ami számomra még érdekes, hogy a vendég szurkolók saját csapatszínükben ülnek a vendégszektorban, ez nekem új :)
  • Dean Winchester
    #25935
    ha mükszik igy akkor ird már meg :D mert akkor én is kíírom és nem kell telepítgetni meg egy lemezre ráférne elvileg :S
  • norbi2fraktal
    #25934
    köszi szépen PM ment
  • DeerHunter01
    #25933
  • norbi2fraktal
    #25932
    nem nem, az iso már nincs meg,a feltelepített játékot írtam ki, csak pár dll vagy valami hiányzik, mer jól emléxem hogy több volt, és tudom hogy működne mer sok játékot írtam így ki, tehát még 1x a fifa 10 telepített mappájáról kellne egy kép, ahol vannak a dll-ek exe,és a mappák, ( ahova ment a crack)
  • Dean Winchester
    #25931
    mármint miről beszélsz?:D
    ahova telepítetve van a fifa?? (mert ha azt irod ki és akarod viszatenni akkor az ugy nem fog menni szerintem soha az életbe!
    ha a mountoltat irtad ki akkor meg nem értem mert elvileg egy majdnem 7 gigás file-t kaptál (akkor meg azt feldarabolod és ugy irod ki (ha sima dvd-re akarod)
  • norbi2fraktal
    #25930
    üdv mindenkinek, tegnap ki kellet írjak minden cuccomat, és 2 dvd-re írtam ki a Fifa 10-et, de sajnos lehetséges hogy nem mindent írtam ki, kérném szépen a aki segít az dobjon egy kéet a Fifa 10 mappa teljes tartalmáról, ahol vannak a dll-ek és az exe, előre is köszi(( és ha lehet leírom mi hiányzik és valaki tegye nekem fel))
  • Count Adyn
    #25929
    Ott Szicíliában bárki megéghet, nade ne offoljunk tényleg:D
  • triplet
    #25928
    ti szerintetek is köcsög a bíró az uj részbe? mindenért piros lapot ad. olyat is lefúj ami labdára ment ha az ellenfél buktat el csak lefúja nekem meg mindig lapot ad:S
    másnak is így van?
  • Dean Winchester
    #25927
    angol bajnokságot akartál írni
    off vége :)
  • Lacee86
    #25926
    Palermo-Juve-t látom... :( Megesik. Amúgy lehet h nem a legszebb bajnokság, de sztem azért jó. Spanyol bajnokságot én is csípem egyébként, ott a Barca a szimpi nekem, a Real meg az egyik legellenszenvesebb csapat úgy összességében minden bajnokságot egybevéve.
  • Laci82
    #25925
    Amúgy én spanyol foci rajongó vagyok a legszebb ,legjobb focit ők művelik,a Seri A egy durva és nem is szép bajnokság.
  • Laci82
    #25924
    Hehehe a Palermo pont most nyomja le a Juvet
  • Lacee86
    #25923
    Milan... pffff lol. Komolytalan. Juve vagy Inter lesz a bajnok, más szinte szóba sem jöhet. Én Juve-nak szurkolok, Inter nemes ellenfél, Roma-val sincs semmi bajom, Milan meg szimplán nem szimpatikus.
  • Laci82
    #25922
    Javaslom Adriano Galliani úrnak az alábbi keretet:D

    [IMG][/IMG]
  • daver88
    #25921
    kösz, én is így gondoltam, csak mondom azért rákérdezek...:)
  • Rudee
    #25920
    Elvileg működnie kell, mivel az adatbázishoz nem nyúl és csak a meglévő grafikákat módosítja.
  • daver88
    #25919
    ha felrakom az új füvet, akkor direct IP-be fent kell lennie az ellenfélnek is, vagy a grafikai patchek nem számítanak ilyen esetben???

    kösz
  • SLICK
    #25918
    lol
  • kas123
    #25917
    3ZN3M-W4R3Z-70P1C-73H4T-P4P4S
  • Lacee86
    #25914
    Amúgy sztem ez a fű szinte olyan, mint ami a 09-ben volt alapból. Röhej, h ezért patch kell most...
  • Lacee86
    #25913
    Hát ...../EA Sports/Fifa10, ez a vége, az eleje meg ahova raktad. Biztosan ki lehet törölni utána, de nekem bennmaradt, elfér az a 20 mega. :)
  • Rudee
    #25912
    Hangoltam a délutáni angol rangadóra:



    Benayoun (4.), Agger (32.) és Anelka (90.) lőtt gólt. Helyzetecskék voltak a Chelsea-nél, de komolyabb veszélyt nem jelenetett egyik sem. A végén Lampard labdájával ugrott ki Anelka, majd Reina mellett a bal alsóba lőtte a szépítő gólt.

    Tolok egy Sevilla-Madrid meccset is :)
  • Dean Winchester
    #25911
    egy kérdés.
    telepítés után amit bemásoltam file(exe-t) azt kilehet törölni ugye?
  • Dean Winchester
    #25910
    tehát ezt az exe-t az (nálam a d-n van)
    tehát
    D:\1fifa\ és ide ? (mert ide van rakva a fifa10) és innen kell elindítanom a telepítőt ugye?
    gondolom igen de nem akarok egy végzetes hibába belefutni!

    egyébként meg köszi a linket ;)
  • Rudee
    #25909
    Pedig eddig elég volt egy sort hozzáadni az adatbázishoz.
    Nem tudni mikorra lesz kész, gondolom először vmi program kell, amivel be lehet rakni a stadiont. A modellt a korábbi részekből könnyen át lehet konvertálni.
  • SLICK
    #25908
    mondjuk eddig is letöltés által jutottam a stadionhoz.
    kb mikorra várható, azt nem tudod?
  • Rudee
    #25907
    Sehogy, mert idén egy letöltés formájában lesz majd elérhető. Már dolgoznak az ügyön.
  • SLICK
    #25906
    A Santiago Bérnabeu stadiont, hogyan tudom előhívni, ha már rejtve van?
    Kezdeném a Menedzser módot és nem egy fika stadionban akarok játszani
  • Laci82
    #25905
    Ilyen az új fű,fűűűű de sokkal szebb,sokat dob a játékon:

    [IMG][/IMG]
  • Rudee
    #25903
    Itt lehet látni róla képeket is.
  • Lacee86
    #25902
    Fű patch
    A letöltött fájlt először be kell másolni a játék telepítési mappájába, és úgy kell telepíteni, különben nem működik. (Nekem legalább is úgy nem működött.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tört játékhoz is jó, legalább is a FIFA.10.Hungarian-iMMXpC verzióhoz biztosan.
  • Dean Winchester
    #25901
    lenne :D
  • totti10
    #25900
    [email protected]