36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #26383
    A config.dat-ban az egyik ini jegyzi, hogy melyik nyelvek vannak telepítve. Abba bele kell írni plusz a németet és úgy csak megy.
  • GibsonH
    #26382
    Sziasztok...az lenne a gondom h mikor haverokkal játszok állandóan megszakad a kapcsolat...09 nél semmi gond nem volt...és ők ketten 10ben is vígan játszanak hiba nélkül...már rengeteg dolgot próbáltam...lehet a sávszélességemmel van baj...2megás a netem???
  • A tumi
    #26381
    Hello!

    Egy ilyen gamepad( MANTA gamepad Warrior (MM816) szerintetek jó focis játékokhoz?
    Be lehet rajta állítani a gombokat a játékhoz?
  • Dean Winchester
    #26380
    hun db-t átnyomod spanyolnak a jelére vagy amelyiket akarod :D én most épp a németet tolom és akkor hun.db -> ger.db és kész
  • nassa
    #26379
    Hali!

    Hogy lehet megvalósítani a magyar felirat-angol/spanyol(melyik a jobb?) kommentár kombót? Szorgalmasan visszaolvasgattam, de nem tiszta...
  • Dean Winchester
    #26378
    situation. ini kell a fifa főkönyvtárból gondolom én,hogyha esetleg megint a magyart akarnám látni, :S erről elfelejtettem mentést készíteni szal ha valaki felrakná ezt a pár bájtos cucot megköszönném!
  • Dean Winchester
    #26377
    megvan fasza is lett,csak egy a bibi :S a magyar válaszlehetőség meg eltűnt :(
  • Dean Winchester
    #26376
    és akkor elvileg kitudom választani a német nyelvet? na megnézem


    megnéztem :S semmi!!!!
    a hun.db-t másoltam oda ahol ez van és ger.db-t nyomtam
    erre semmi :S
    a file-okat bemásoltam oda ahova kell és semmi!
    egyszerüen kiválasztani sem lehet :(
    szóval jó levan töltve elvileg a német kommentár erre semmi :S


    hoppá
    FIFA 10 GERMAN COMMENTARY

    Firstly install the German translation patch. Then extract the data directory into your FIFA 10 main directory.
    Overwrite the old files.
    Run the game and choose German as language.


    a translation pach elmaradt :D
  • Rudee
    #26375
    Nekem nem magyarul van. De ha az lenne, akkor is vagy 2 hétig tölthetném felfelé azt a ~400 megát.
  • popzu
    #26374
    vki lenne már olyan kedves lassan 3-4ik kérésemre hogy kiszedné a magyar mappát a fifájábol és becsomagolná nekem és felrakná vmi data.hura vagy rapidsharera? olyan nagy kérés lenne?
  • Rudee
    #26373
    Felülírhatod az oroszt, de fifa10.exe hibával az asztalon találod majd magadat. Csinálj egy ger.db-t a data/cmn/fe-be.
  • Dean Winchester
    #26372
    dat_ger.big
    és audio.big
    bemáslom a audio mappába és semmi semtörténik :(
    inditanám a fifát és nem lehet kiválasztania német nyelvet!

    hogyl ehet ezt megoldani???
    esetleg ugy hogy teszem fel az orosz koommentár file nevére átirom és azt irom felül?
  • Lacee86
    #26371
    Nem, új oprendszer telepítéskor minden progit újra kell tenni.
  • Dean Winchester
    #26370
    olyat kérdeznék már,hogy ha felrakom a d meghajtóra a fifát! és ujratelepítem a gépet (c-re rakom az xp-t és azon is volt) akkor elvileg mennie kéne a fifanak az ujboli telepítés után is ugye?
  • The Hedgehog
    #26369
    A PC verzió kemény 10 percig volt fent a gépen. Még a patchekkel is borzasztó. Az AI patch 3-as verziója például játszhatatlanná teszi a játékot. Marad a nextgen...

    Egyébként a GURU-s videótesztben Darths megemlítette, hogy végnapjait éli a sorozat PC-n. Utánakérdeztem egy bennfentes régi barátnál aki bár nem érintett a FIFA sorozatnál (angol EA sajtós), de megsúgta, hogy a PC platformot ki akarja vonni az EA SPORTS a támogatott platformok közül. A FIFA-t egyedül a PC-s eladások tartották életben.

    Szomorú ezt látni és hallani...
  • JUVEfun
    #26368
    http://humachi.hu/faq
  • ch13
    #26367
    Valaki leírná szépen sorban h tudok hamachin haverral játszani? KÖSZI!!!!
  • Rudee
    #26366
    Szerintem más drivert raktál fel, mint előtte.
  • Rudee
    #26365
    Nem tudom. Elvileg kéne mennie.
  • France men
    #26364
    Sziasztok.

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Már egy ideje játszottam a fifa 10-el, amikor egyéb okok miatt újra kellett tennem a windows-t. Utána szintén feltettem a fifa-t, de valami nem stimmel .
    Amikor passzolok, olyan embernek aki nem látszik, akkor 1-2 sec-re igy berezonál. Nem tudom, hogy ez előtte is volt-e, és ilyen alapból a játék, de szerintem valamit nem tettem fel, vagy valamit nem állítottam be a monitoron nem tudom. A vicc az, hogy megpróbáltam Print Scree-nt csinálni, de azon meg nem látszik. Így Photoshoppal szerkesztettem egy képet, hogy mit is látok valójában:
    Kép
    Ez szinte csak 1 másodpercig ilyen, és nem is akad, de jó lenne tudni mitől van. Ati Catalys-tban kell valamit állítani vagy mi? :S Monitoron nem oké valami nem tudom sajnos nem értek hozzá :( . De a legfrissebb video kártya driver van fent.
  • Atti12
    #26363
    Köszi! Kérdés: ha ezt felrakom működni fog a multi?
  • Rudee
    #26362
    Rakj fel vmi normális patchet, ami biztos működik.
  • hadogabi
    #26361
    sziasztok az lenne a gondom hogy leszedtem a fifa immx-es változatát a magyart ment minden faszán aztán rátaláltam a birkuc patch-re na felraktam ezután nem indul el a játék abszolút kifagy az egész indításnál újraraktam hiba ugyanaz leszedtem egy másik változatot a dvd5-öst felrakom és ennél is ugyanez a hiba:s már nemtom mit csináljak vele újrarakni a gépet nem akarom. a 20 mb-os crack van most berakva az 1911.dll-ellel köszi a segítséget előre is.
  • báttyó02
    #26360
    huh hát nálam a filemaster kifagyott,úgyhogy én biggui-val csináltam
    abban megnyitottam a megadott .big-et,megkerestem sorban és kicseréltem a __.o kat
    ezután creation masterrel rebuildoltam
  • Axl Rose
    #26359
    báttyó02: Ha esetleg leírnád nekem, hogyan kell felrakni ezt lépésról lépésre, azt megköszönném. Mehet privátba is, ne fárasszuk a többieket
  • Axl Rose
    #26358
    Hát igen, ha ilyen egyszerű lenne :)
    Beimportálom én mind a négyet, de eredetileg - nálam legalábbis - nincs is benne ilyen filek, sz'al nincs mit felülírni ergo nem is kérdez rá.
    Lehet elbénáztam vmit...
    No mind1... Próbálkoztam eleget, de semmi ...
  • Rudee
    #26357
    FileMasterrel megnyitod a zdata_02.big-et. Beimportálod a 4 filet (amit a .bat futtatása után kaptál), aztán rákérdez majd hogy ki akarod-e cserélni a fileokat. Ránymosz arra hogy yes to all.
  • Axl Rose
    #26356
    Az első 2 sor kész :-)
  • Axl Rose
    #26355
    Then you must run 'THE BATCH COMMAND (with .bat extension)" to create the necessary files namely
    m200__.o, m243__.o, m242__.o and m232__.o. You should now have 4 files with .o extension name.

    Later, run File Master 10 (either for demo or full version). Make sure you're in the right
    folder or fifa10 game. If you want to test this patch on FIFA10 demo, then go to
    the FIFA10 DEMO folder. You should know how to use FileMaster10 already.

    [I can't teach you on how to use it, so you better learn how to use it.]

    Okay, on FIFA10 demo, you should open zdata_02.big where m200__.o and the rest of
    the files exist.

    Now, click on Import ICON (with red arrow pointing downward) and find this pat folder.

    Select all and ENTER (or click OPEN button), and then click "Yes to ALL" button.

    FM10 will do the rest for you.

    That is all to it.
  • Rudee
    #26354
    Nem használom, passzolok. Readme-be nincs leírva? Másold be ha van.
  • Axl Rose
    #26353
    Rudee: Ezt a kihúzott mez patchot hogyan kell felvarázsolni ?
    Odáig eljutottam, hogy letölt, bat file elindít és csinál 4 fileot. És letöltöttem a File Master 10-et.
    De aztán ?
  • The Hedgehog
    #26352
    Rendben. Hát a nextgen FIFA-t tuti nem üti ki nálam, de mindenképpen kíváncsi vagyok ezekre a patchekre.
  • Rudee
    #26351
    Az túlzás, hogy sokat, de lényegében hatásos. Én most csak azért nem ahsználom, mert elég sokat toljuk online. Soccergamingen van topikja a FIFA 10 Mods fórumba, ott kommentálták páran.
  • The Hedgehog
    #26350
    És regularcat AI patche sokat javít? Érdemes bepróbálni?
  • Rudee
    #26349
    Én azt használom.
    Igen jó lett, szerintem regularcat patchét is veri bőven, pedig az se volt rossz.
  • The Hedgehog
    #26348
    Duong patchét próbálta már valaki. Nézegetem a képeket és lehet, hogy teszek egy próbát a PC verzióval. Egész pofás így... Bár nem váltja ki nálam a konzolost, de kíváncsi vagyok, hogy mit hoztak ki a szar grafikából a nagyok.

    Duong's Match Graphic Replacement 1.0
  • limperatore
    #26347
    hát kéne, csináld meg
  • Lcapitant
    #26346
    Valaki nem csinál sg bajnokságot fifa10re??
  • Rudee
    #26345
    GY.I.K.-et is lehetne frissíteni, 1-2 dolog elférne benne.
  • BBeno2
    #26344
    én közben megoldottam közép-európai FIFÁN a magyar feliratos spanyol kommentárt . akinek kell help írjon pub-ba.