FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atti12
#23716
de

#23715
jóestét😄 egy dolog nem teljesen értek,amióta megvettem a fifa 09et és ugyebár az adidas liveos dolga miatta folyamatosan frissíti a keretemet,viszont most próbáltam haverommal directipn csatlakozni és nm megy a csatizás mivel azt írja ki h más a keret fájlunk mivel én frissítek neki meg tölött fifája van!ezt vhogy nem lehetne kikapcsolni mivel most jelen állás szerint csak eredeti játékkal tudok kapcsolatot létesíteni,nem?!
rooney8
#23714
A grafikai beállításoknál kell kikapcsolni az egyik opciót.. Csak már nem tudom fejbõl, hogy melyiket...

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

zorrobomber
#23713
a legalkalmatosabb helyen(ea fifa09 fórum) való keresgélés eredménye az hogy találtom egy fórumtopikot a magas lövés issue-ról, na ott aztat irják hogy manual szerint a gombnyomás erõssége határozza meg a magasságot,(ami alapból baromság mert akkor a lapos lövés mindig gyenge lesz, a magas meg erõs??) ami persze nem mûködik, ha leghosszabban nyomva tartod kilövi a pékbe a stadionba persze, de ha kaput találsz az lapos lesz. Megoldást nem írtak, szóval úgy néz ki hogy BUG(?)!

zorrobomber
#23712
fa** kivan, emberváltás+jobb gomb is laposan lõ

zorrobomber
#23711
minimum specnek megfelel E... (sry)

zorrobomber
#23710
milyen videókártyád van? legfrissebb driver fent van é, minimum specnek megfelel ez a kari(nem vagyok nagy szaki, de annyit tudok hogy a szakik ezt is megkérdeznék 😊 )

#23709
nem már amikor felttetem már akkor nem láttam öket csak az árnyékot !
zorrobomber
#23708
pontosabb specifikációt: pl eddig jó volt vagy 1st try

#23707
helló nem látom a játékosokat mi a baj???! :S
zorrobomber
#23706
vmi szerencsétlen szar oldalon azt olvastam emberváltó gomb+lövés a magas lövés, ma kipróbálom, de rohadt unalmas ilyennel geccsolni

zorrobomber
#23705
igen

Mike at home
#23704
a meccs kezdetekor is?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

balljuggler
#23703

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

Count Adyn
#23702
kick-off

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Mike at home
#23701
és ez igazán örömteli dolog <#smile>

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#23700
ezt spec öcsém követte el, amikor együtt játszottunk, egy gépen

ja és végre ellentétben a 07-tel újra lehet bajnokit játszani úgy, hogy a ki nem választott csapatokat is ember irányíthatja, nem csak a gép

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#23699
mi a középkezdés angolul? middle start?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Atti12
#23698
ilyet én 08 ban rúgtam multi közbe és azt hittük beszarunk a röhögéstõl mert közbe mikrofonon beszélgettünk XD

Mike at home
#23697
igen 😄

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23696
De ez am öngól 😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

zorrobomber
#23695
röhej de a tutorialban nem csak hogy nem mondja hogy kell magasat lõni, de nem is lõnek ott is csak laposat :/

zorrobomber
#23694
van rumble-padom, viszont bejött az egeres irányítás 😊

Mike at home
#23693
ja ok, akkor te irogattad ezt, csak nem volt rá válasz
én nemtom
nekem Rumblepadom van
5-6k-ért már kapsz egyet, szerintem inkább azzal játssz, ne bill+egér

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

zorrobomber
#23692
kb 5ödjére kérdezem, eddig is csak leugattak, search-el nem találtam, szóval légyszi, legalább komment számot írj

Mike at home
#23691
olvass vissza

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#23690
félprofi

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

zorrobomber
#23689
hogyan tudok egérkontrollnál nem laposat lõni??

kas123
#23688
ez milyen szinten?😮

Mike at home
#23687
hogyan rúgjunk gólt középkezdésbõl


[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#23686
rájöttem már erre is, htx

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23685
a labda ment tovább egyenesen mintha nem lenne ott semmi!
Mike at home
#23684
pc-s visszajátszást hol tudom megnézni, vagy esetleg videoként exportálni?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23683
Nem valami valósághû, de legalább változatosabb mint a PC-s sablon...

#23682

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

rooney8
#23681
Nekem demoba volt ilyen. A grafikai beállításoknál valamit ki kell kapcsolni... De már nem emléxel pontosan, hogy melyiket.

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

ToCsEk
#23680

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Christian88
#23679
Nekem csask annyi rémlik hogy csinált valaki ilyet de mostmár azt is tudom hogy ki akkor =) ez amúgy Walcottal volt ha érdekel valakit.Most ollózással vagy sarkalással próbálkozom de az nem akar összejönni sarkazás már néha néha, de ollózás egyáltalán nem

ui: ha érdekel van még fenn két gólom megnézhetitek egy mákos gól ami megpattan és bepattant a kapus felett meg egy sima rabona és fejes a hosszúba.(rabona fake-l is próbálkozom, ez már sikerül csak a befejezéssel vannak gondok)

http://www.twitch.tv/hegii

bigapó
#23678
nagyon szép, Macmanaman csinált ilyet Premiere League-ben kilencvenes évek elején.

The Matrix has you...

RedDevilsza
#23677
Sziasztok! Olyan problémám lenne FIFA09 el hogy a meccsek alatt szétesik a kép, rezeg a teteje, nem látszanak a játékosok, csak az árnékuk, de ha screenshotot csinálok, azon minden rendben van... Találkozott már valaki ilyennel?

szucsy89
#23676
gyári tulajdonságai
Mike at home
#23674
1 kérdésem lenne:

ha manager vagy légy profi módban játszom egy meglévõ csapattal, illetve egy meglévõ játékossal, akkor az egész játékra vonatkozóan változik, fejlõdik a csapat, a játékos, vagy csak mondjuk a légy profi szezonban, aminek amúgy is nevet kell adjak

egész pontosan az érdekel, hogyha xy-nal játszom és az fejlõdik, akkor máskor, amikor a haverommal játszom ip-n, vagy egy gépen, akkor xy-nak a gyári tulajdonságai leszenek, vagy az a superhero akivé én formáltam?

remléem hogy nem

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23673
görgõvel még nem próbáltam😊

Atti12
#23672

#23671
és ha a görgõt tolod felfelé vagy lefelé?de gyakorolj gyakorlásban azt majd rájössz egyszer
#23670
Felemeltem az egeret, de semmi változás. Sõt amikor lõttem felfelé toltam, úgyselett magasabb:S

#23669
naon nagy
Christian88
#23668
http://www.eafootballworld.com/en_GB/video/1843859

remélem sikerül linkelni

http://www.twitch.tv/hegii

#23667
<#eplus2>

szucsy89
#23666
felemeled az egeret