FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
és most nem tudom újra felrakni,mert vhol ott maradt vmi.
Please Help<#wow1>#wow1>
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
Szar Bayern, szar Bayern :)
EA SPORTS announced today that all 14 international commentary packs in FIFA Soccer 09 will be available to download free on both the PlayStation Network for PLAYSTATION 3 and on Xbox Live for Xbox 360. For the first time, fans worldwide can now download and experience all language commentary packs featuring different commentators from all over the world while playing FIFA Soccer 09.
FIFA Soccer 09 currently features specific languages by region but beginning today gamers can download and experience play-by-play commentary from other regions of the world. This will deliver a new international experience to FIFA Soccer 09 fans.
The following commentary packs will be available beginning today:
Language - Commentator's Names
English Andy Gray Martin Tyler
French Herve Mathoux Franck Sauzée
Italian Giuseppe Bergomi Fabio Caressa
German Tom Bayer Sebastian Hellman
Spanish Paco González Manolo Lama
Mexico Perro Bermúdez Ricardo Pelaez
Dutch Youri Mulder Evert Ten Napel
European Portuguese David Carvalho Hélder Conduto
Hungarian Richard Faragó István B. Hajú
Russian Yuri Rozanov Vasily Solojov
Swedish Glenn Hysén Henrik Strömblad
Czech Bosák Jaromír Petr Svìcený
Polish W³odzimierz Szaranowicz Dariusz Szpakowski
Brazilian Portugese Paulo Vinícius Coelho Nivaldo Prieto
Szar Bayern, szar Bayern :)
2008-11-13
15 international commentary packs for EA SPORTS FIFA 09 ready to download today From today on all 14 international commentary packs will be available on both the PlayStation Network for PlayStation 3 and on Xbox Live for Xbox 360 for free. Fans worldwide can now experience for the first time ever all language commentary packs with the different commentators from all over the world.
FIFA 09 currently features specific languages by region but from today gamers can download and experience all other language packs like the German, English or the Russian commentary and commentators. This will deliver a great new international experience to all FIFA 09 fans.
http://www.fifa09.ea.com/uk/news/entryid/27276
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
Tivoli-Neu
Stadion Salzburg
Wortherseestadion
England
The Hawthorns
Vicarage Road
JJB
Reebok
Ewood Park
Elland Road
Fratton Park
Madejski Stadium
St Andrews
City of Manchester Stadium
Goodison Park
Pride Park
Boleyn Ground
Stadium of Light
Craven Cottage
Villa Park
Riverside Stadium
Britainnia Stadium
Old Wembley
Belgium
Koning Boudewijn Stadion
Jan Breydel
Cristal arena
Sclessin
Stade du Pays de Charleroi
Het Kuipje
Germany
Volkswagen Arena
Fritz-Walter Stadion
Stadion am Millerntor
Rheinenergie-Stadion
SchucoArena
Borussia Park
Bruchwegstadion
easyCredit-Stadion
Tivoli
Weserstadion
Ostseestadion
rewirpower-Stadion
Stadion der Freundschaft
Netherlands
Gelredome Stadion
De Kuip
Phillips
Arke
Willem
Parkstad Limburg
DSB Stadion
Spain
Riazor
Anoeta
San Mames
Olimpic Lluis Companys
Estadio Balaidos
Santiago Bernabeu
Sanches Pishuan
Ciudad de Valencia
Coliseum Alfonso Perez
Estadio Nueva Condomina
La Romareda
Estadi ONO
Reyno
Sardinero
Estadio Manuel Ruiz de Lopera
El Madrigal
Estadio Mediterraneo
Rosaleda
Nuevo Colombino
Zorrilla
Italy
Olimpico di Torino
San Paolo Napoli
Stadio Luigi Ferraris
Renzo Barbera
Friuli
Artemio Franchi
Ennio Tardini
San Nicola
Renato dall'Ara
Carlo Castellani
Granillo di Reggio Calabria
Mario Rigamonti
Sant'Elia di Cagliari
Via del Mare
Stadio Artemio Franchi
Armando Picchi
Alberto Braglia
Massimino
Menti
Rest of the World
BMO Field
La Bombonera
Yokogama
Saitama
Mineiro
Pacaembu
Monumental
Karaiskaki
Lerkendal
Aalborg Stadion
Portugal
Estadio Cidade de Coimbra
Restelo
National
Maksimir
Lokomotiv
Metallist
Centenario
Windsor
Lia Manoliu
Cilindro
Ullevaal
Ataturk
Hampden Park
Koning Boudewijn Stadion
Parken Copenhagen
Ernst-Happel-Stadion
Rasunda Stadion
Olympia Stadium Athen
Olympiastadion Helsinki
Stade de Geneve
Turkey
Sukru Saracoglu
Inonu
Ali Sami Yen
Huseyin Avni Aker Stadi
France
Stade Louis II
Stade de France (Saint-Denis)
Route de Lorient
Stade Chaban Delmas
Stade de l'Abbe Deschamps
Geoffroy Guichard
Stadium nord
Auguste Bonal
Stade Leon-Bollee
Municipal
Stade Michel d'Ornano
Moustoir
Nungesser
Czech Republic
Toyota Arena
Bazaly
Unisy
Switzerland
Letzigrund
St. Jakob Park
Stade de Suisse
Scotland
Ibrox Stadium
Celtic Park
Easter Road
Tynecastle Stadium
Pittodrie Stadium
Tannadice Park
Fir Park
Szar Bayern, szar Bayern :)
Katt ide, majd a "Download it gaming access"-re
kapunk egy torrent linket (nem tudom miért pont ide rakták fel...) és ott tudjuk letölteni a cuccot. MEGÉRI!!!
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
Vettem egy speedlink Thunderstrke usb gémepadot , de sajna nem minden gombot tudok bekonfigurálni , pedig ez egy támogatott kontroler a FIFA09 leírása szerint, és benne is van a devdata-ban . Ha valaki tudna segíteni mi lehet a probléma megköszönöm .
Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!
Tudom volt már a téma, de az a file ahová mindenki küld hogy szedjem le már nincs fent, és nekem is az a gondom, hogy ha állítanék egy gombot üres-t ír ki rá és hát ennyi.
Tudna segíteni ebben valaki...az oldalon ami volt ilyen leírás az írja mi, hogy de nem értem.
Bármilyen megoldás jó csak menjen már..elõre is kössz!
Látogassatok el erre az oldalra http://www.fifaonline.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=217906&
nem bánjátok meg egy egyszerü kezelhetõségü öszetett oldalon találjátok magatokat ahol mint nevébõl is látszik fifa09-es bajnokságokba nevezhettek és játtszhattok, gyertek és próbáljátok ki!
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
😄DDD
Jó szöveg 😄
\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"
Gyakorláson(!) csak egy kapus ellen 10bõl kb 2alkalommal sikerült góllal abszolválnom a manõvert, a maradék 8 esetbõl 4szer kirúgtam föld körüli pályára a bogyót, 4szer pedig sikerült odapasszolni a kapusnak. Nuff said.
grat EA <#eljen>#eljen>
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
Esetleg vmi ötlet a helyreállításra?
ASUS Prime Z270A;i7 7700K;ASUS Dual GTX 1070;2x8Gb Corsair DDR4 3200Mhz;FSP Hyper 600W;Kingmax Zeus 256Gb SSD:WD Red 3Tb:Seagate 3Tb SATAIII;Optiarc DVD-RW AD7241S;LG 24MP59G;Xbox360 controller
a játékba belépéskor kér egy kódot
gondolom valamilyen protection system van rajta
lehet aztán hogy szarul van leírva aztán csak a vonalkódot kell beírni
vagy lemaradtam valamirõl ? =D
lehet csak nekem homály mer nem voltam hajlandó fizetni ezért a ******-ért a demo elég volt belõle...
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!
nem tudjátok hol van / honnan lehet szerezni regisztrációs kódot?
eredeti a játék
nekem nincs meg a játék a barátomnak kellene csak lusta beírni ide
nekem meg nincs kedvem olvasgatni utána
De nem akarlak lebeszélni róla van akinek ez tetszik és énis játszanák vele ha lenne konzolom, de azért be kell látni, hogy konzolon sem tökéletes meg super realisztikus.
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
mondjuk én csak XBOX-on láttam a másikról csak összehasonlító videókat teszteket
De mielõtt veszel ezért egy konzolt
Ajánlom nézd meg itt a
#291-es hozzászólásban látható gólokat.
Ha ez tetszik akkor hajrá.........
http://prohardver.hu/tema/pes_09/hsz_251-300.html
persze nem a géppel kell játszani, hanem tesóval/haverral
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Valaki tudna segíteni személyiséghez mit kel beirni?
Mert reggelni akarok hogy tudjak online játszani.
Köszi
Halla Madrid!
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
a könnyem kicsordult vaze, ez k jó
ez a halloween mód baszki 😄DDD
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
bazze mintha 22 Jézus lenne ááá
Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain
Valaki tudja e hogy a fifa09-ben hogy kell kigratásokat csinálni de ugy hogy az biztos legyen tehát beinduljon a játékos meg minden azt hogy kell?valaki ötlet?
sziasztok!