FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JUVEfun
#23819
Hali ! Ha vki tudna segíteni. Letöröltem a fifám /sajna nem uninstallal/
és most nem tudom újra felrakni,mert vhol ott maradt vmi.
Please Help<#wow1>

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#23818
Spanyol kommentár

Spanyol lesz a felirat is, ne lepõdjön meg senki.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23817
Filefronton volt, vagyis még van is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#23816
most akkor mégis jó pc-n?


ja hogy máshonnan töltötted le
Rudee
#23815
PCn.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#23814
konzolon próbáltad ki?
Breki33
#23813
jaja oda is van írva


EA SPORTS announced today that all 14 international commentary packs in FIFA Soccer 09 will be available to download free on both the PlayStation Network for PLAYSTATION 3 and on Xbox Live for Xbox 360. For the first time, fans worldwide can now download and experience all language commentary packs featuring different commentators from all over the world while playing FIFA Soccer 09.

FIFA Soccer 09 currently features specific languages by region but beginning today gamers can download and experience play-by-play commentary from other regions of the world. This will deliver a new international experience to FIFA Soccer 09 fans.

The following commentary packs will be available beginning today:

Language - Commentator's Names

English Andy Gray Martin Tyler
French Herve Mathoux Franck Sauzée
Italian Giuseppe Bergomi Fabio Caressa
German Tom Bayer Sebastian Hellman
Spanish Paco González Manolo Lama
Mexico Perro Bermúdez Ricardo Pelaez
Dutch Youri Mulder Evert Ten Napel
European Portuguese David Carvalho Hélder Conduto
Hungarian Richard Faragó István B. Hajú
Russian Yuri Rozanov Vasily Solojov
Swedish Glenn Hysén Henrik Strömblad
Czech Bosák Jaromír Petr Svìcený
Polish W³odzimierz Szaranowicz Dariusz Szpakowski
Brazilian Portugese Paulo Vinícius Coelho Nivaldo Prieto
Rudee
#23812
Ez jó, csak nem PC-s. Én brazil kommentárt töltöttem le, önmagában nagyon jó is, csak hogy a szöveges fileokat is kicseréli.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#23811
Global Commentary Packs For FIFA 09 Now Available For Free
2008-11-13
15 international commentary packs for EA SPORTS FIFA 09 ready to download today From today on all 14 international commentary packs will be available on both the PlayStation Network for PlayStation 3 and on Xbox Live for Xbox 360 for free. Fans worldwide can now experience for the first time ever all language commentary packs with the different commentators from all over the world.

FIFA 09 currently features specific languages by region but from today gamers can download and experience all other language packs like the German, English or the Russian commentary and commentators. This will deliver a great new international experience to all FIFA 09 fans.

http://www.fifa09.ea.com/uk/news/entryid/27276
Szega87
#23810
merre lehet fifa09 gaming videókat letölteni magas felbontásban?

Mayorpapa
#23809
ahhh, sorry, de inkább kétszer, mint egyszer sem <#vigyor4>

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Breki33
#23808
kicsit levagy maradva P

#23721
Rudee
#23807
Austria
Tivoli-Neu
Stadion Salzburg
Wortherseestadion

England
The Hawthorns
Vicarage Road
JJB
Reebok
Ewood Park
Elland Road
Fratton Park
Madejski Stadium
St Andrews
City of Manchester Stadium
Goodison Park
Pride Park
Boleyn Ground
Stadium of Light
Craven Cottage
Villa Park
Riverside Stadium
Britainnia Stadium
Old Wembley

Belgium
Koning Boudewijn Stadion
Jan Breydel
Cristal arena
Sclessin
Stade du Pays de Charleroi
Het Kuipje

Germany
Volkswagen Arena
Fritz-Walter Stadion
Stadion am Millerntor
Rheinenergie-Stadion
SchucoArena
Borussia Park
Bruchwegstadion
easyCredit-Stadion
Tivoli
Weserstadion
Ostseestadion
rewirpower-Stadion
Stadion der Freundschaft

Netherlands
Gelredome Stadion
De Kuip
Phillips
Arke
Willem
Parkstad Limburg
DSB Stadion

Spain
Riazor
Anoeta
San Mames
Olimpic Lluis Companys
Estadio Balaidos
Santiago Bernabeu
Sanches Pishuan
Ciudad de Valencia
Coliseum Alfonso Perez
Estadio Nueva Condomina
La Romareda
Estadi ONO
Reyno
Sardinero
Estadio Manuel Ruiz de Lopera
El Madrigal
Estadio Mediterraneo
Rosaleda
Nuevo Colombino
Zorrilla

Italy
Olimpico di Torino
San Paolo Napoli
Stadio Luigi Ferraris
Renzo Barbera
Friuli
Artemio Franchi
Ennio Tardini
San Nicola
Renato dall'Ara
Carlo Castellani
Granillo di Reggio Calabria
Mario Rigamonti
Sant'Elia di Cagliari
Via del Mare
Stadio Artemio Franchi
Armando Picchi
Alberto Braglia
Massimino
Menti

Rest of the World
BMO Field
La Bombonera
Yokogama
Saitama
Mineiro
Pacaembu
Monumental
Karaiskaki
Lerkendal
Aalborg Stadion

Portugal
Estadio Cidade de Coimbra
Restelo

National
Maksimir
Lokomotiv
Metallist
Centenario
Windsor
Lia Manoliu
Cilindro
Ullevaal
Ataturk
Hampden Park
Koning Boudewijn Stadion
Parken Copenhagen
Ernst-Happel-Stadion
Rasunda Stadion
Olympia Stadium Athen
Olympiastadion Helsinki
Stade de Geneve

Turkey
Sukru Saracoglu
Inonu
Ali Sami Yen
Huseyin Avni Aker Stadi

France
Stade Louis II
Stade de France (Saint-Denis)
Route de Lorient
Stade Chaban Delmas
Stade de l'Abbe Deschamps
Geoffroy Guichard
Stadium nord
Auguste Bonal
Stade Leon-Bollee
Municipal
Stade Michel d'Ornano
Moustoir
Nungesser

Czech Republic
Toyota Arena
Bazaly
Unisy

Switzerland
Letzigrund
St. Jakob Park
Stade de Suisse

Scotland
Ibrox Stadium
Celtic Park
Easter Road
Tynecastle Stadium
Pittodrie Stadium
Tannadice Park
Fir Park

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#23806
megjelent egy patch, ami 150(!!) új STADIONt rak be a FIFA 09-be
Katt ide, majd a "Download it gaming access"-re
kapunk egy torrent linket (nem tudom miért pont ide rakták fel...) és ott tudjuk letölteni a cuccot. MEGÉRI!!!

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#23805
Hello !
Vettem egy speedlink Thunderstrke usb gémepadot , de sajna nem minden gombot tudok bekonfigurálni , pedig ez egy támogatott kontroler a FIFA09 leírása szerint, és benne is van a devdata-ban . Ha valaki tudna segíteni mi lehet a probléma megköszönöm .
jugen
#23804
Menedzser módban hol tudom a játékosaimat piacra dobni? Mintha eltünt volna ez a menüpont 09-ben... bár lehet, hogy csak én vagyok vak...

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

#23803
Sziasztok!

Tudom volt már a téma, de az a file ahová mindenki küld hogy szedjem le már nincs fent, és nekem is az a gondom, hogy ha állítanék egy gombot üres-t ír ki rá és hát ennyi.

Tudna segíteni ebben valaki...az oldalon ami volt ilyen leírás az írja mi, hogy de nem értem.

Bármilyen megoldás jó csak menjen már..elõre is kössz!

#23802
Sziasztok!
Látogassatok el erre az oldalra http://www.fifaonline.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=217906&
nem bánjátok meg egy egyszerü kezelhetõségü öszetett oldalon találjátok magatokat ahol mint nevébõl is látszik fifa09-es bajnokságokba nevezhettek és játtszhattok, gyertek és próbáljátok ki!
limperatore
#23801
vki fifa hamachi?😊

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

zorrobomber
#23800
fifát?

rooney8
#23799
A "nem" után nincs "e" betû 😉

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#23798
Helló emberek! Olyan kérdésem lenne, hogy nem e tudnátok e nekem belinkelni bármiféle focis multiplayer demo játékot?
RoR zsozso
#23797
"mint egy pottyantós budin szarás közben lemakettezni szardarabokból a Titanicot miközben Zámbó Árpy énekelve döngeti rád az ajtót."

😄DDD
Jó szöveg 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

zorrobomber
#23796
Na, kiderült hogy "lehet" magasat lõni egérrel. Egész egyszerûen zseniális a megoldás! Nyomod a bal egérgombot mintha passzolnál, aztán lenyomod a jobb gombot, és a megfelelõ erõsségnél felengeded. Namármost ezt a kombót rendszeresen kivitelezni kb olyan könnyû, mint egy pottyantós budin szarás közben lemakettezni szardarabokból a Titanicot miközben Zámbó Árpy énekelve döngeti rád az ajtót.

Gyakorláson(!) csak egy kapus ellen 10bõl kb 2alkalommal sikerült góllal abszolválnom a manõvert, a maradék 8 esetbõl 4szer kirúgtam föld körüli pályára a bogyót, 4szer pedig sikerült odapasszolni a kapusnak. Nuff said.

#23795
ja
grat EA <#eljen>

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

zorrobomber
#23794
uninstall->lehet csak a keserûség beszél belõlem, de feladtam a reményt hogy itt jelentõs bugfixeket várhatunk

Mikiller
#23793
Valakinél jelentkezett már az a hiba, hogy egy idõ után nem számolja a gyõzelmek számát?Így nem tudok eljutni 100 gyõzelemig<#confused>
Esetleg vmi ötlet a helyreállításra?

ASUS Prime Z270A;i7 7700K;ASUS Dual GTX 1070;2x8Gb Corsair DDR4 3200Mhz;FSP Hyper 600W;Kingmax Zeus 256Gb SSD:WD Red 3Tb:Seagate 3Tb SATAIII;Optiarc DVD-RW AD7241S;LG 24MP59G;Xbox360 controller

zorrobomber
#23792
gép ellen toltam kicsit tegnap, úgy meg bevédett egy szögletet a kapusom...<#gunyos1>

#23791
nem tudom én se, csak annyit mondott hogy
a játékba belépéskor kér egy kódot
gondolom valamilyen protection system van rajta
lehet aztán hogy szarul van leírva aztán csak a vonalkódot kell beírni

#23790
ezt nem értem , ha eredeti akkor minek a kód vagy mi van?
vagy lemaradtam valamirõl ? =D
lehet csak nekem homály mer nem voltam hajlandó fizetni ezért a ******-ért a demo elég volt belõle...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23789
köszi szépen jugen ezzel rohadtul sokat segítettél

jugen
#23788
hát perszeee... 😄

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

#23787
hello!
nem tudjátok hol van / honnan lehet szerezni regisztrációs kódot?
eredeti a játék
nekem nincs meg a játék a barátomnak kellene csak lusta beírni ide
nekem meg nincs kedvem olvasgatni utána

Breki33
#23786
oda van írva, hogy no warez felülre
nonicks
#23785
NO WAREZ!!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Breki33
#23782
Ha több miatt akarsz az kell megnézni melyikre jelenik meg illetve jelent meg olyan játék ami érdekel.

De nem akarlak lebeszélni róla van akinek ez tetszik és énis játszanák vele ha lenne konzolom, de azért be kell látni, hogy konzolon sem tökéletes meg super realisztikus.
#23781
nyílván nem egy játék miatt akarok konzolt venni az botorság lenne, de gondoltam kiindulási alapnak megfelelõ ha tudom hogy melyiken jobbak általában a grafikák és egyebek....bár ez lehet hogy lökött gondolat volt......a videókról hmm.. érdekesek 😊

#23780
A reagálási idõ akkor is szar meg a kapus olyankor akkorákat véd, hogy csak nézünk.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Breki33
#23779
Fifa szempontjából grafikát nézve sztem tökmindegy elvileg xbox olcsóbb
mondjuk én csak XBOX-on láttam a másikról csak összehasonlító videókat teszteket

De mielõtt veszel ezért egy konzolt

Ajánlom nézd meg itt a
#291-es hozzászólásban látható gólokat.
Ha ez tetszik akkor hajrá.........


http://prohardver.hu/tema/pes_09/hsz_251-300.html
#23778
ment itt a diskurzus a megjelenés után hogy mennyivel jobb konzolon a játék, ezzel kapcsolatban kérdezném hisz akkor vannak itt olyanok akik értenek hozzá ( remélem annyira nem off ) xboxot vagy ps3-at érdemesebb e venni melyiken jobb a grafika játékélmény stb ( és a konzolos játékoknál /ps, xbox / is vannak licenc problémák, hiányzó mezek címerek stb ) ??

Mike at home
#23777
hangyafasznyit? szerintem sokkal jobb
persze nem a géppel kell játszani, hanem tesóval/haverral

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Kolpi
#23776
Csáó!
Valaki tudna segíteni személyiséghez mit kel beirni?
Mert reggelni akarok hogy tudjak online játszani.
Köszi

Halla Madrid!

#23775
Hát egy hangyafasznyit jobb a hulladék 08-tol, de azért játszható.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Breki33
#23774
nem, csak van jobb
#23773
xD xD az apostolok😄😄

JUVEfun
#23772
Van másik FIFA Topic ????????????? Csak azért kérdezem , mert ez teljesen halott ! Tavaly ilyenkor már tízmillió patch , kiegészítõ volt fennt és égett az oldal a kérdésektõl. , vagy ennyivel rosszabb a fifa 2009 ???????????????????????????????????????????????????,,,

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Mike at home
#23771
"Erre nekem muszáj kilépnek ugye"

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Duby
#23770
<#nyes><#eljen><#eljen>
a könnyem kicsordult vaze, ez k jó

ez a halloween mód baszki 😄DDD

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#23769
hát ez poént áááááááá *megszakad a röhögéstõl*
bazze mintha 22 Jézus lenne ááá

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23768
hellosztok!
Valaki tudja e hogy a fifa09-ben hogy kell kigratásokat csinálni de ugy hogy az biztos legyen tehát beinduljon a játékos meg minden azt hogy kell?valaki ötlet?
sziasztok!