FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#23869
aham, köszi megnézem õket
Rudee
#23868
A cinematics patch sok új animációt. Új nézetbõl mutatja a stadiont meccs elõtt, cserénél is vmivel másabb meg jobbak a játékosok reakciói mikor közelrõl mutatja õket valami esemény után.
A sky patch meg az ég textúráit cseréli jóval szebbre.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#23867
ezek amúgy mit javítanak/tesznek be a játékba?
Rudee
#23866
Próbáld meg ezt berakni ezzel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23865
Kipróbáltam 1-2 dolgot, ezeket ajánom is akár mert biztos jók:
Cinematics Patch 09
SkyPatch 09
A korábban belinkelt stadion pack szintén jó, de annyi hibája van, hogy az adatbázisban utólag kell beírni a stadionok neveit. Vagyis ajánlatos beírni, hogy a játékban is látható legyen. A nevek nélkül is mûködik, de talán jobb ha tisztában van az ember azzal, hogy melyik pálya melyik. Ja, és csak offline játékhoz való, mielõtt vki írna hogy felrakta de nem tud online játszani.
A végleges CM 09 is úgy tûnik, hogy jól mûködik.

Szponzoros patchet nem próbáltam, nem tudom mi lehet a megoldás.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23863
Hello!
Tudna valaki segíteni? az lenne a gondom hogy leszetem a szponzort kiegészitöt és beraktam vagy is felraktam de nincs benne semmi csak a szonzor képe helyett nincs semmi! eszt hogy lehet megoldani valahányszor kitörlöm a fájlt mindig vissza rakja tudna valaki segiteni????<#nemtudom><#help><#help><#help><#help>

Rudee
#23862
Elvileg nem kéne megváltoztatnia, a hiba az ön készülékében van.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#23861
bazz nem nagyon szoktam a fifába manager módot játszani de még most nézem hogy elbassza a rendes fifa adatbázist?(pl nekem most managerbe dinho a realba van, mondom kezdek egy sima meccset(kezdõrúgás) és a milanban nem volt ott dinnyó, mezszámok is összekeveredtek stbstb..) kérdés: hogy lehet hogy ne legyen hatással rá? meg pl mivan ha több manager módot kezdek? melyiket fogja használni?:S
gtasok
#23860
én voltam nagyon bénák voltak az ellenfelek

tarti19
#23859
Valaki volt közületek a tegnapi FIWC 2009 döntõjében?

sajtburger
#23858
Tudna valaki küldeni nekem egy mûködõ crack-et??? Elõre is köszönöm!

#23857
csáó!!!Azt akarom kérdezni hogy hogyan lehet a fifa 09-be dekázni mongyatok valamit.
ha tudjátok akkor mondjátok hogy mi a kombinációja.

ELÕRE IS KÖSZI!!

#23856
huh nagyon szépen köszönöm😄 most megy minden ok!arra esetleg van mód h az online részen belül csapatot állítani?mert ha a rendes játékban a csapat kezelésnél mindent jól beállítok: alakzat kikezdjen stb az az online részére nem vonatkozik!és idegesít h minden online meccsem elején ugyanazokat a be kell állítatom...erre vhol vmi megoldás?még1szer kössz
Rudee
#23855
Meccsket nyersz és lehetõleg mindenkinek lehetõséget adsz.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#23854
a manager módban hogy tudom a játékosok morálját növelni?
Breki33
#23853
sztem az update-t kellene felrakni elõtte (külön letölthetõ)

másik fórumról idézem amit ezzel kapcsolatban ott írtam:



"Szerintem ezt kéne megpróbálnod:
A második update is kijött a FIFA sorozat legújabb részéhez. Mit is tartalmaz?
Az online ''Ranked'' mérkõzések nehézségi fokozatát Semi-Pro szintrõl World Class-ra emelték a fejlesztõk, miután a hivatalos fórumokon sokan kérték ezt. A nem rangsorolt meccseken még mindig a játékosok választhatják meg a szintet.
Eddig ha az ellenfél kilépett, az aktuális mérkõzésben a játékban maradt játékost is vesztesnek ítélte a szerver, javítva.
Aki az EA Store-on keresztül vette meg a játékot, lehetséges, hogy eddig ezt nem érzékelte a játék, és így nem tölthette le az ''adidas Live Season'' fájljait, javítva.
A DRM-szigor is enyhült. Eddig maximálisan 5 számítógépre lehetett telepíteni a játékot, most lehetõség van arra is, hogy egy-egy telepítési lehetõséget visszakapjunk, mégpedig úgy, ha lefuttatjuk a játék mappájában a ''deauthorize.bat'' fájlt."


link
Rudee
#23852
A download manageredet nem blokkolja tûzfal? Ha nem, akkor nem tudom.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23851
sziasztok!egy olyan problémám lenne h van egy eredeti fifa 09em régen sokat játszottam vele de az utóbbi idõben félre raktam,de most megint kedvet kaptam hozzá!na most amikor rákattintok a fifa exére akkor azt írja ki h új online adatbázis jelent meg és h leakarja most tölteni IGEN v NEM!rámegyek h igen erre bejön ugye az ea downl.manager és egy pillanatra felvillan h Command portal is in use by FIFA 09 de aztán nem történik smmi!nem tölt le smmit és nem is frissít!viszont ha arra megyek h nem akkor meg a játékban ott a friss keret meg minden csak az online részét nem tudom használni mivel azt írja h nem friss!szóval baromira nem értem!próbálkoztam már újrarakással is..vki?😊
totti10
#23850
hi

aki akar velem multizni az vegyen föl msnre

[email protected]

hajrá,lilák!

#23849
ez most hogy van?
61 bajnokságot játszhatsz végig, köztük 42 hivatalosat, de megteremtheted sajátodat is
meg rávan írva a hátoldalra hogy +25 további bajnokság?
de ez online van?vagy hogy müxik?

\"Amikor a szeretet hatalalma legyőzi a hatalom szeretetét, a világ megismeri a békét\"

JUVEfun
#23848
Tudom,elgépeltem a fan-t , azután így maradt ! Azért, talán még nem vagyok hülye !/..de már nagyon hiányzott ,hogy egy okostojás beszóljon.Évek óta te vagy az ELSÕ . Grat..../

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Cabell
#23847
Juvefun ---> nem csodálom a nevedbõl itélve, hogy nem találtad😄

Arsenal, Chelsea, Milan, Inter, Real, Barca Man Utd szurkoló

Rudee
#23846
Átigazolások -> Átigazolások listája

Szar Bayern, szar Bayern :)

jugen
#23845
Valaki tudna segíteni?
Menedzser módban hol tudom a saját játékosaimat piacra dobni?
A 08-ban volt egy ilyen "gomb", amit most nem találok...
Elõre is köszi!

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

Rudee
#23844

Szar Bayern, szar Bayern :)

Barnabyka
#23843
köcce:M

Atti12
#23842
józan ész öreg <#vigyor> Nagyon szívesen 😊

JUVEfun
#23841
Köszi ! Isten vagy ! Ez annyira kézenfekvõ megoldás , hogy eszembe se jutott !!!!!!!!!<#taps>

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

#23840
Nem tudom,de játszani elég jol. Csak éppen x360on tolom.Nem nagy különbség hidd el,de a passz és lövögomb aszem fel van cserélve. Amit nem nehéz megszokni ha már 9éve tolod a fifát...ha gondolod gyere fel live-ra aztán kiprobál6od hogy tolom a gémet...A "helyet meg te veszed el azokoskodo hozzászolásoddal a monitoromon...>>már neis haragudj<<
Atti12
#23839
fenyítesz -.-' xD amúgy jó a lokód

Barnabyka
#23838
már ne is haragudj de minek mész ha még eztsem tudod...(szvsz ha ezt nemtod akkor játszani sem tudsz vele) ...így a regisztrálásoddal elveszed a helyet azoktól akik komolyan gondolják a versenyt és tudnak is játszani vele :|

#23837
hali. mennék fifa09 versenyre de ps3on lesz. vki nem tudja h mik a gombkiosztások a fifán a ps3nál?(lövés,passz stb)thx
Barnabyka
#23836
ez már évek óta baj..sajnos szerintem ezt cseszheted bár ha valaki megtudja oldani le a kalappal:S

#23835
scátok lenne egy problémám. Manager módban játszok ugyanannál a csapatnál már 4. éve és most kezdõdött az új idény de a második meccs végén miután kiírja az eredményeket a játék hirtelen kilép az egészbõl. Eddig nem csinálta és más manager mentéseknél nincs ilyen probléma. Van megoldás?

#23834
a 08 gf3 on elfut de mx4et nem támogatja , szóval nem
a 09 meg egyáltalán nem megy azon

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Atti12
#23833
programok telepítése és törlésében ha uninstalálod akkor szvsz jó lesz.

JUVEfun
#23832
Köszi ! Megpróbálom.

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Barnabyka
#23831
áá ezt azért én nemajánlom..(kivéve ha profi felhasználó vagy vagy ha akad kéznél winfos CD és nemsajnálod újratenni a rendszert) 😄

Rudee
#23830
Futtatásba beírod hogy regedit.
Onnantól már saját felelõsségre törölj bármit is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#23829
És azt pontosan hol találom ?????????????? /...mert szerintem is az a baj /
?????????????<#rinya>

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

JUVEfun
#23828
A mentéseket is letöröltem így sajna nem az a baj , de azért köszi ! Esetleg más ???????????

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#23827
Orosz kommentár <#wilting>

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23826
Szerintem vár pár napot, hátha helyreáll a szolgáltatás.

Szar Bayern, szar Bayern :)

aricsi
#23825
Mármint a szolgáltató duplázza a sebességet és ezért bolond elõtte a net.Lehet nem volt egyértelmû. De egy haverom szerint semmi köze ehhez.

AMDPhenom II X4 945|4GBDDR2 1066Mhz|XFXHD5870 1gb|Chieftec550W|PioneerDVR-216D|Samsung250GB|RazerDiamondback3G|Windows7 Prof.64bit|Xbox 360| steam:gunnerx87 BF3: GdP-GuNn3r

aricsi
#23824
Hellosztok! Van valami ötletetek miért lehet az hogy megszakad a multis játék,de nem a középkezdés után,hanem úgy 1 perccel utána kb. Pár héttel ezelõtt még jó volt egyébként. És biztos nálam van a hiba,mer többekkel is próbáltam már. Hamachi-s direkt ip-s game-t tolunk.Nem nagyon van ötletem,talán egy,az hogy a héten duplázzák a sebességet és ilyenkor pár hétig furán viselkedik,game-kba ált nagyobb a ping kicsit,most is ez volt. Elõre is kösz az ötleteket.

AMDPhenom II X4 945|4GBDDR2 1066Mhz|XFXHD5870 1gb|Chieftec550W|PioneerDVR-216D|Samsung250GB|RazerDiamondback3G|Windows7 Prof.64bit|Xbox 360| steam:gunnerx87 BF3: GdP-GuNn3r

Rudee
#23823
Az nem, a regisztrációs bejegyzések maradnak meg neki, ha csak natúr letörölte és nem uninstallal szedte le.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Barnabyka
#23822
dokumentumokban a mentésmappa maradt ott szerintem😉 (bár nemtom ,h ez lehet-e ahiba)

Count Adyn
#23821
Gyik ban ott van a minimum konfig, ez a gép eléggé kevésnek tûnik sajna...

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#23820
A fifa08 elmegy ezen a gépen?:Nvidia Geforce4 MX440 1.7GHZ, pentium 4,64 mb videókari,768MB RAM
Létszi segítsetek!!!!