FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
több is :/
ehh jobb klikknél nem dobja fel a mentés máskéntet...
gen_06_000.asf
Jobb klikk, mentés másként.
Szar Bayern, szar Bayern :)
egyenlõre ez biztosan...emiatt nem enged továbbhaladni :S
2009-cel játszik már vki?
van egy kis problémám telepítéssel...állítólag hiányzik vmilyen fájlom hozzá...khm...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Most a #23907-be linkeltet használom, jelenleg a legjobb. Persze ez saját vélemény.
Szar Bayern, szar Bayern :)
2003ba a szöglet->lefejelés->kapáslövés, vagy a 35-40 méteres "jól eltalált" bombák voltak, no meg a beadás->fejes->tuti gól.
Aztán az ott volt off the ball, ha jól emléxem a 2004ben.
2005ben a 3 helyre lõhetõ szöglet. Jó helyezkedéssel tuti gól, kapusnak 0% esély.
06tal nem jáccottam túl sokat.
07be szintúgy.
08ba beadás a rövidre->kapus beütötte. Na meg a hosszan elõrerúgott labda->védõ körülnéz, közbe a csatár 5 méter elõnnyel eléri a labdát és besétál a kapuba (90% hogy gól).
09be van vmi szögletbõl berúgom a labdát bug, szerencsére még nem találkoztam vele.
Szar Bayern, szar Bayern :)
\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)
Ami más:
-válogatottak frissítve (kivéve a svájci, török, ukrán, amerikai és uruguay-i, ezekre még nem volt idõm)
-spanyol 1. osztály kezdõ csapatok az elmúlt 5 forduló alapján frissítve
-rejtett Bernabeu stadion feloldva
- újralinkelt gyepek minden stadionhoz
Korábbi mentésekkel nem kompatibilis, mint egyik módosított EA adatbázis sem.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Kipróbáltam nem rossz így elsõre.
Íme egy kis jelenet. Lényege szerintem a védés után a kipattanóra mozgó védõ és az hogy nem rúgja el ész nélkül, meg nem is próbálja kihozni. Simán oldalra fejeli, ahogy azt tanítják. Alap gameplay-jel nem sokszor csinál ilyet.
Ez meg egy másik. Itt a kapus viselkedése a lényeges, meglepi, hogy van Nistelrooy nem találja el jól a labdát, így a másik oldalra indulva már csak belekapni tud a bogyóba.
Szar Bayern, szar Bayern :)

Szar Bayern, szar Bayern :)
Akit érdekel Online Fifa Liga nézzen szét itt! www.bundas-fifaliga.gportal.hu
A bajnokságok 1-3 helyezettje éremben részesül!
Gyertek és jelentkezzetek!
Features:
-new turf
-new crowds (different colours)
-new floodlight
-updated lights (turflightning, etc)
-original skytextures
-updated graphicparameters
-updated face and kit sharpness
-33 new generic adboards (sometimes league specific)
-19 new generic goalkeeperkits
-11 new refereekits
-2 new trainingkits
-64 new generic boots
-3 updated generic balls
-14 new goalnets
-new player tunnel
-new linesmanflag
-5 new wintergloves
-new goalkeepergloves
-6 new armband tapes
-new captain armband
-new ARD Sportschau popup
-new ARD Sportschau scoreboard
-new menubackgrounds
-new loadingbackgrounds
-new loadingbar
-new stadium previewscreens
Link
Szar Bayern, szar Bayern :)
\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Nem véletlen használtam (és használok is) vmi népszerûbb gameplay-t. 09hez is most találtam egy viszonylag jót, kis finomítással durva lehet, bár jelenlegi állapotában is jobb mint az alap.
A második jó, nincsenek benne tipikus EA-gólok, ami jó. Nekem a 2. helyezett jön be leginkább.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Mindkettõ egy top5 a legviccesebb és a legfantasztikusabb gólokról. A LOLvideóban az elsõ helyezettnél, amikor megtörtént, tényleg majdnem belehaltam a röhögésbe. Aki megézi, készüljön fel! :-)
\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)
thx
megnézném azt aki joystickal játszana P
a megoldás pedig szerintem ez rá bár a kérdés nehezen érthetõ
http://www.2shared.com/file/4431221/fd9fc2ed/FIFA_09_USB_Controller_FIX.html
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Nem is tudom hogy nem jutott eszembe elsõre.
Ha betöltésnél van a gond, akkor vmiben eltér a 2 verzió. Akár a verzióban (1.0, 1.1 vagy 1.2), akár egy kis patch miatt.
Ha egyikõtöknek fent van valami kieészítõ, akkor rakja fel a másik is.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Ha csak simán direktbe van összekötve a 2 gép, akkor valószinû tûzfal blokkolhatja a csatlakozást.
Ha pl egy routeren keresztül vagytok hálózatba, akkor meg az.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Arsenal, Chelsea, Milan, Inter, Real, Barca Man Utd szurkoló
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
Szar Bayern, szar Bayern :)
