FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23919
uhh...aham
több is :/

ehh jobb klikknél nem dobja fel a mentés máskéntet...

Rudee
#23918
Nézd meg összesen hány fileod van az audio-ba. Elvileg 1053nak kell lennie. Egybe egyszerûbb lesz, ha több is hiányzik.

gen_06_000.asf
Jobb klikk, mentés másként.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23917
Nem jelent meg magyarul?

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23916
data/audio/gen_06_000.asf.

egyenlõre ez biztosan...emiatt nem enged továbbhaladni :S

Rudee
#23915
Mi hiányzik?

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23914
Sziasztok
2009-cel játszik már vki?
van egy kis problémám telepítéssel...állítólag hiányzik vmilyen fájlom hozzá...khm...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem tudná vki átküldeni a hiányzó részt? 😛

#23913
a ffa 07-hez
#23912
hi all! vki meg tudná mondani honnan lehet letölteni a magyarositást?? elöre is thx
Rudee
#23911
Ez a Gago gól egy elég jónak tûnõ gameplay használata közben esett egyébként, ahol a kapus elég szépeket véd. Ezt pont nem érte el, de 3 nagyobb helyzetnél csak néztem mit fogott.

Most a #23907-be linkeltet használom, jelenleg a legjobb. Persze ez saját vélemény.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23910
Minden résznek megvannak a sajátos góljai.
2003ba a szöglet->lefejelés->kapáslövés, vagy a 35-40 méteres "jól eltalált" bombák voltak, no meg a beadás->fejes->tuti gól.
Aztán az ott volt off the ball, ha jól emléxem a 2004ben.
2005ben a 3 helyre lõhetõ szöglet. Jó helyezkedéssel tuti gól, kapusnak 0% esély.
06tal nem jáccottam túl sokat.
07be szintúgy.
08ba beadás a rövidre->kapus beütötte. Na meg a hosszan elõrerúgott labda->védõ körülnéz, közbe a csatár 5 méter elõnnyel eléri a labdát és besétál a kapuba (90% hogy gól).
09be van vmi szögletbõl berúgom a labdát bug, szerencsére még nem találkoztam vele.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Sati84
#23909
Szerinted milyen egy tipikus FIFA-gól? Mert a 07-ben én meccsenként lövök három ilyet...

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

Rudee
#23908
Csináltam egy kis adatbázis-frissítést. Több féle módon szerkesztettem, kiváncsi lennék, hogy másnak megy-e ezzel a játék.

Ami más:
-válogatottak frissítve (kivéve a svájci, török, ukrán, amerikai és uruguay-i, ezekre még nem volt idõm)
-spanyol 1. osztály kezdõ csapatok az elmúlt 5 forduló alapján frissítve
-rejtett Bernabeu stadion feloldva
- újralinkelt gyepek minden stadionhoz

Korábbi mentésekkel nem kompatibilis, mint egyik módosított EA adatbázis sem.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23907
G Realistic Gameplay patch

Kipróbáltam nem rossz így elsõre.
Íme egy kis jelenet. Lényege szerintem a védés után a kipattanóra mozgó védõ és az hogy nem rúgja el ész nélkül, meg nem is próbálja kihozni. Simán oldalra fejeli, ahogy azt tanítják. Alap gameplay-jel nem sokszor csinál ilyet.

Ez meg egy másik. Itt a kapus viselkedése a lényeges, meglepi, hogy van Nistelrooy nem találja el jól a labdát, így a másik oldalra indulva már csak belekapni tud a bogyóba.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23906
FH fórumán van online topik, ott találsz pár hirdetést.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Krisz018
#23905
Hali

Ha valaki tud egy jó fifás oldal ahol még vannak szabad csapatok az írjon pls.

Köszi.

Rudee
#23904
Egy jól eltalált Gago löket 20-22 méterrõl, Pepe Reina csak nyújtózott

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23903
Itt legalább esett a hó <#buck>

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23902
Sziasztok!
Akit érdekel Online Fifa Liga nézzen szét itt! www.bundas-fifaliga.gportal.hu
A bajnokságok 1-3 helyezettje éremben részesül!
Gyertek és jelentkezzetek!
Rudee
#23901
Kis grafikai patch

Features:
-new turf
-new crowds (different colours)
-new floodlight
-updated lights (turflightning, etc)
-original skytextures
-updated graphicparameters
-updated face and kit sharpness
-33 new generic adboards (sometimes league specific)
-19 new generic goalkeeperkits
-11 new refereekits
-2 new trainingkits
-64 new generic boots
-3 updated generic balls
-14 new goalnets
-new player tunnel
-new linesmanflag
-5 new wintergloves
-new goalkeepergloves
-6 new armband tapes
-new captain armband
-new ARD Sportschau popup
-new ARD Sportschau scoreboard
-new menubackgrounds
-new loadingbackgrounds
-new loadingbar
-new stadium previewscreens

Link

Szar Bayern, szar Bayern :)

Sati84
#23900
Köszi, hogy megnézted és értékelted!

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

Rudee
#23899


Talán így jó

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23898

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23897
Elsõt megnéztem, valóban nyomorult gólok 😊
Nem véletlen használtam (és használok is) vmi népszerûbb gameplay-t. 09hez is most találtam egy viszonylag jót, kis finomítással durva lehet, bár jelenlegi állapotában is jobb mint az alap.

A második jó, nincsenek benne tipikus EA-gólok, ami jó. Nekem a 2. helyezett jön be leginkább.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Sati84
#23896
FIFA 07 LOL videó és FIFA 07 skill videó, mindkettõ az én alkotásom.

Mindkettõ egy top5 a legviccesebb és a legfantasztikusabb gólokról. A LOLvideóban az elsõ helyezettnél, amikor megtörtént, tényleg majdnem belehaltam a röhögésbe. Aki megézi, készüljön fel! :-)

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

Rudee
#23895
J-League (telepíés CM-mel)

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23894
hi, 1360x768-at rá lehet valahogy erõltetni a játékra?

thx

fenegyerek1
#23893
Köszönöm srácok a segitséget!!!

Breki33
#23892
Szerintem az a joystick gamepad lesz

megnézném azt aki joystickal játszana P

a megoldás pedig szerintem ez rá bár a kérdés nehezen érthetõ

http://www.2shared.com/file/4431221/fd9fc2ed/FIFA_09_USB_Controller_FIX.html
Rudee
#23891
Így hirtelen csak ennyit találtam, remélem segít azért.

Szar Bayern, szar Bayern :)

fenegyerek1
#23890
Elnézést,de nekem a devdata modszer kellene.

Rudee
#23889

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23888
Beállításoknál nézz körül.

Szar Bayern, szar Bayern :)

fenegyerek1
#23887
Hello! Tud valaki a Fifa09-hez,Fifa08-as joystick beállitás?

#23886
Nekem magyarul volt meg, a haveromnak angol és azért kellene magyarítás.

Rudee
#23885
Máshol pedig nem nagyon lesz, mivel megjelent magyarul is a game.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23884
Ott már néztem de nem találtam.

Rudee
#23883
fifahungary.com

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23882
Fifa 08(nem 09) magyarítást valaki tudna linkelni?

Rudee
#23881
A serial az nem hiszem hogy gond lenne, viszont más sokkal inkább lehet.
Nem is tudom hogy nem jutott eszembe elsõre.
Ha betöltésnél van a gond, akkor vmiben eltér a 2 verzió. Akár a verzióban (1.0, 1.1 vagy 1.2), akár egy kis patch miatt.
Ha egyikõtöknek fent van valami kieészítõ, akkor rakja fel a másik is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23880
nekem is a tûzfal volt az elsõ gondolatom de az ki van kapcsolva, az az igazság több játékot kipróbáltunk, ott mûködött a hálózat. A játék ugyanazzal a seriallal fut nem tudom ez okozhat e gondot
Rudee
#23879
Valami hálózati beállítás a gondod, de látatlanba nehéz megmondani hogy mi.
Ha csak simán direktbe van összekötve a 2 gép, akkor valószinû tûzfal blokkolhatja a csatlakozást.
Ha pl egy routeren keresztül vagytok hálózatba, akkor meg az.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23878
Hellósztok! Segítséget szeretnék kérni nálam ügyesebb játékosoktól. Problámám a következõ: FIFA 08-al szeretnék összehozni egy kis lan játékot, de az utolsó pillanatban kapcsolat bontása hiusítja meg terveimet. Többszemélyes lanba belépek, ott rámegyek az indításra, beírok egy nevet, majd bejön a következõ ablak, ide rácsatlakozik egy másik számítógép, aztán katt a startra, kiválasztjuk a csapatot meg egyebeket és mikor betöltené a játékot kiírja hogy kapcsodás sikertelen. Ha vki tudja a problémát megköszönném segítségét😊
Rudee
#23877

Szar Bayern, szar Bayern :)

Cabell
#23876
nem tudjátok h lehet a saját zenéimet fifa 07ben beépiteni a játékba?

Arsenal, Chelsea, Milan, Inter, Real, Barca Man Utd szurkoló

JUVEfun
#23875
Na ettõl féltem ! Pedig a sponsor patch-et naon szerettem volna kipróbálni

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#23874
Akkor lehet hogy 64bites op. rendszerrrel nem is megy.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#23873
Köszi azon már túl vagyok ! ..de sajna így sem indul !

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#23872
Itt egy egész jó logopack.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23871
Talán ezt: Microsoft .NET Framework v3.5
De nem 100%, csak 99.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#23870
Hali ! Tudja vki mit kell letöltenem vistához/64/hogy müködjön a CM 09 ?

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...