36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Legend Killer
    #27583
    fifa10ben haverral lanon tolnánk, de nem látjuk1mást direkt ipnél.

    mi a teendő?
  • Lacee86
    #27582
    Miért jobban örülnél ha vmi atomerőmű kéne neki?? Attól még lehetnek jelentős változások, mert nem adtak meg vmi őrületes gépigényt. Majd meglátjuk mi lesz.
  • SLICK
    #27581
    na a gépigény elég ratyi, ez is csak a szokásos "ráncfelvarrás" lesz.
  • mikiking
    #27580
    A FIFA sorozat legújabb verziója, mint mindig idén is megjelenik PC, PlayStation3, Xbox 360, Wii, PlayStation2, PSP és Nintendo DS platformokon. Valamint természetesen a mobil verzió is napvilágot fog látni.

    Az észak-amerikai játékosok örülhetnek meg elsőként a vadonatúj játéknak, ugyanis náluk szeptember 28-án kerülnek a dobozok a boltok polcaira. Nekünk, vagyis az európai játékosoknak, az ázsiaiakkal együtt október 1-ig kell várnunk, hogy kézbe vehessük az idei epizódot. Azonban érdemes figyelni a különböző akciókat, ugyanis volt arra már többször példa, hogy egyik-másik árusítóhely már a szállítás napján (körülbelül egy időben az amerikai megjelenéssel) az előrendeléseket postára, vagy jobb esetben futárnak adta és már másnap, vagy akár még aznap kibonthatták a rajongók az eredeti játékot és írhatták az első benyomásaikat a fórumunkra.

    Ami a rendszerkövetelményt illeti, megkaptuk az ajánlott konfigurációt, ami a következő:

    * Windows XP/Vista/7 operációs rendszer
    * Intel Core2Duo 2,4Ghz processzor, vagy ezzel egyenértékű AMD processzor
    * 1 GB RAM (Windws Vista és 7 esetében 2 GB)
    * DirectX 9.0c kompatibilis 256 MB-os videokártya, ami támogatja a Shader Model 3.0-át (Az ATI esetében ez egy RADEON HD 3870-esnek, az NVIDIA esetében pedig egy GEFORCE 8800 GT-nek felel meg)


    Hivatalos információ még, hogy David Rutter tegnap az EA UK központjában bemutatott néhány titkos anyagot a játékról, amiről a leplet július 22-én rántják le. Érdemes lesz figyelni minket, hiszen igyekszünk az elsők között beszámolni az újításokról.

    forrás : fifahungary
  • bebe78
    #27579
    Üdv!!! Segitség kellene direct ip ügyben.Van két gép az egyiken xp a másikon win7 de nem tudnak csatlakozni.Help fontos lenne.
  • hedonist
    #27578
    mármint a fifa feltelepítése előtt nem ajánlott drivert rakni, inkább később?
  • kuzco007
    #27577
    mert valószínűleg előtte telepítettél drivert a videókártáydhoz amit az nem kedvel:D
  • DjCooll
    #27576
    Sziasztok.Egy olyan problémám van hogy feltelepítettem a win7et egy db-ig minden oké volt a fifa10-el de aztán fogta magát és becsíkosodott a kép..ez miért van és mit lehet ellene tenni? köszönöm előre is:)
  • ToM1113
    #27575
    Üdv!

    Miért van az hogy konzolon a fifa 10 és world cup 2010 a csapatok himnuszánál és néha visszajátszásoknál, akadozik?

    Egyszerűen hihetetlen hogy egy iylen játék aminek messze nem lehet akkora igénye mint akármelyik konzolos ultrajó gamenek, mégis pont ez akad ezeknél a helyzeteknél.

    E tekintetben lesz e változás a fifa 11 ben?

    Mind a 2 konzolon megfigyelhető ez az akadás? (xdoboz, ps3)
  • penge96
    #27574
    Az én gépemmel is, de akkoris, játékhoz egy konzol sokkal jobban megéri...
  • Neoncsoves
    #27573
    nem lesz brutális a gépigény... és konzolon talán szebb lesz de az nem érdekel.

    alapból egy high-end PC-vel kb 10x jobb grafikát lehetne előhozni mint egy konzollal
  • barcames
    #27572
    az lesz:) gépigény brutális lesz:)
    de még konzolon így is szebb lesz 3x:)
  • penge96
    #27571
    Hát én a fifa miatt vettem egy Boxot, és megérte. Mivel a PC-s játékgeneráció leáldozóban van, sajnos.
  • Neoncsoves
    #27570
    nekik nem volt nehezebb külön csinálni... legalább van vagy 6-7 éves ez a motor amit használtak, csak új keretet raktak bele meg új modelleket meg pár textúrát és kész. az meg nekik jobban megérte mint átportolni 1-in-1... azért elég nagy vásárlóközönsége van konzolon az EA Sportsos dolgoknak. én is már gondolkodtam rajta h az EA Sports gamek miatt veszek egy XBOX360at és azon játszok. De szerencsére mostmár nem kell majd XBOX ahhoz hogy normális FIFA-val játszhassak.

    Ugyanakkor a PES2011 is igen sok új fícsörrel fog mutatkozni, bár én mindig is inkább FIFA párti voltam csak elég szutyok a PC-s verzió, úgyhogy PESeznem kell amíg nincs FIFA 11 PC-re
  • penge96
    #27569
    És akkor eddig miért nem azt adták ki PC-n? Egy különálló játékot sokkal nehezebb csinálni mit valamit átportolni. Azok a PC-sek akik most bevannak zsongva pofára fognak esni!
  • Neoncsoves
    #27568
    vagy csak rájöttek hogy csak így lehet normális eladásokat elérni világszerte PC-n a Fifa-val
  • penge96
    #27567
    Hát ez nem full next gen... a motor lesz next-gen. de most komolyam, szerinted 4 év után hirtelen olyan fifát kapsz PC-re mint konzolra, eddig meg csak szart adtak ki? ha mondjuk igen, én akkoris maradok a boxos FIFA-nal, mivel tuti hogy valamit el fognak baszni PC-n, mint eddig minden évben ígértek valami HÚDETUTIT és semmi nem lett belőle, ez is csak azért van hogy jó sokan előrendeljék abban a reményben hogy warezes PC-re kapnak full konzolos fifát... parasztvakítás...
  • Sitku95
    #27566
    next-gen az milyen??:D
  • Martins15
    #27565
    Hmm...
    Elvileg full next-gen lesz a Fifa 11 PC-re!
    link
  • Sitku95
    #27564
    mér mit kell akkor csinálni??
  • barcames
    #27563
    nem jól csináltál valamit amúgy ne akard h elinduljon ultra gagyi!
  • Sitku95
    #27562
    na elindult de nem tudok kezdeni semmit...vki tud segiteni h ha beléptem onnan hogyan merre?? vb-t szeretnék kezdeni
  • Sitku95
    #27561
    nekem megvan a fifa 10 world cup, elis indul de mmikor csinálni kéne profilt akk kilép belöle egy ALkalmaztás hibát ir ki?? nektek nem volt ilyen?? léci segitsetek h mit csináljaak...KÖSZI
  • simon7108
    #27560
    nem tudom játszik e itt valaki a FIFA online-al de ha igen valaki elmondaná,hogy online VB meccset miért csak egyet enged játszani?aztán nem tudok senkihez sem csatlakozni és arenát sem enged csinálni:(
    valami olyat ír,hogy tokenek kellenek de ezek mégis mik és hogy lehet szerezni?
    elore is thx.
  • Balázs 17
    #27559
    hi
    FIFA online is vannak csalók? ha igen milyenek?kösz
  • setuh
    #27558
    Hali!
    Nincs vmi fifa bajnoksag mint volt regebben itt sg-en?
  • penge96
    #27557
    De az a vicc hogy még az én megoldásom is szar, mert az poén hogy mivel nem hosszabítottam szerződést azokkal a játékosokkal akikkel az Arsenalban volta, így szabadúszók lettek, szal ilyen nevek tök ingyen: Dani Alves, Robin van Persie, Neuer, Balotelli...-.-' Ez hihetetlen... fel is baszott nem is fogok ezentúl Manager Mode-ot játszani...

    SZERK.: Eszembe jutott valami, talán ha szezon vége előtt hosszabítanék velük szerződést, akkor nem lennék minuszba a kövi csapattal és nem lennének világklasszis játékosok szabadúszok... (Bocs hogy itt irogatom ezeket, de Breki emlékszem, egyszer rászóltál valakire hogy megtalálta egy problémájára a megoldást, és nem írta le a fórumba.:))

    SZERK. 2.: NEM JÖTT BE!!!
  • Breki33
    #27556
    hát jópár ilyen volt már

    pl melléfejelt labda amit gólnak vett
    grafikai dolgokról nemis beszélve

    pár éve pl elfelejtették kiszínezni a szögletzászlót így az fekete-fehér maradt
  • penge96
    #27555
    Júúj rájöttem valamennyire...
    Szal egy elég hülye bug, de a szezon végén nem szabad SEMELYIK játékossal sem szerződést hosszabítanod (már amelyikkel kéne) ha el akarsz igazolni egy másik csapathoz, mert annak az lesz az eredménye hogy az ottani bankszámlád minuszba -.-'

    Egyébként olvasgattam ezt a fórumot, és ugye itt is erről a bugról van szó, kész vicc hogy az EA beleszarik ebbe az orbitális hibába...
  • penge96
    #27554
    Ehh, ha ez kizárólag PC-s fórum akk bocs hogy ide irtam...
  • penge96
    #27553
    Hello!
    Valaki nem tudja hogy a FIFA 10 Xbox360-as verziójában, a menedzser módban, ha eligazolok egy másik csapathoz miért lesz 2 milliárdos adósságom? És hogy lehet ezt kiküszöbölni? A játék EREDETI!
  • barcames
    #27552
    szerintem nem gáz ha úgy rakod
  • Breki33
    #27551
    aztán meg bilibe ér a kezed :P
  • Dean Winchester
    #27550
    van. spoilerbe rakom a linket akkor az gáz vagy ugy szabad? vmi fentebb levő emberke mondja már meg :D
  • barcames
    #27549
    jaja jó lenne kipróbálnám szívesen jónak néz ki:)
  • Dean Winchester
    #27548
    külön game... de egy link jöhetne :D
  • barcames
    #27547
    brutális lesz mert új grafikát kap meg minden hasonló lesz mint konzolokon!
  • barcames
    #27546
    pc-re nem jött ki a world cup!!!!!!!!
    ez egy patch lehet!
  • IXEMGabeo
    #27545
    hülye kérdés volt gondolom ez egy patch ugye?
  • IXEMGabeo
    #27544
    van PC-re World Cup?:O