36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • geo91
    #27623
    gépigényem megvan, nem az a gond, az szinte biztos.
  • geo91
    #27622
    feltettem, de nem működik...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    többféle crack-et is próbáltam pedig, mindegyiknél ezt kaptam:


  • SLICK
    #27621
    rengeteg mindent lehet újítani még ebben a játékban is. Azért 2003 óta ugyan az volt a grafika, csak kisebb ráncfelvarrások színesítették a gamet. A játékmenetben sem sok újdonság lett. Itt-ott javítgattak, pl a menedzser módot, bár abban sem ártana egy teljes átalakítás, mert ha átérsz a következő szezonra, akkor össze vissza vannak a meccsek. Van hogy 3 egymást követő nap van bajnoki, kupa és BL/EL meccs. Ez elég zavaró..
  • Breki33
    #27620
    ilyen kifacsart gondolkodást :P
  • Dean Winchester
    #27619
    aha és akkor ugyanott lennénk mint most :D 4-5 éve nincs semmi változás -.-
    jóhogy most rakták be!
    de bazz teremfocit mikor akarnak megint csinálni????? :S annyira jó lenne
    és még megcsinálni is könyebb mint egy stadiont :S
    tényleg
    a fanok enm tudják megcsinálni?
  • SLICK
    #27618
    hát ezt kb 4-5 évvel ezelőtt kellett volna
  • Dean Winchester
    #27617
    hát várjuk,csak a gépemen fusson el,mert ha nem akkor :(
  • mikiking
    #27616
    Szoval megkapjuk a teljes next-gent ezek szerint

    Street Date: Sept. 28 NA; Oct. 1 EU/Asia
    Recommended Specs: CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better). Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7. 1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7). DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above). ATI RADEON HD 3870. NVIDIA GEFORCE 8800 GT
    Rating: E for Everyone, PEGI 3+
    Website: WWW.FIFA.EASPORTS.COM


    Továbbá a funkciók gyors fordítással:

    Fő elemek:

    * Next gen foci motor: A fizikai alapú foci motor technológia ezúttal optimalizálva lett a PC-re is.
    * Next Gen játékmenet: A magas színvonalú játékmenet, az innovatív játék módok és az elképesztő grafika, amely az egyik legmagasabban osztályozott játékká tette a FIFA-t a Sony Ps3 és Xbox 360 platformokon, most megérkezett PC-re is.
    * Virtual Pro: éld át annak a lehetőségét, hogy játékos legyél, kihasználva a Game Face alkalmazás képességeit. Javítsd játékosod képességeit a 230 küldetés teljesítésével és tedd a virtuális profidat egy igazi szupersztárrá.
    * Variálható rögzített helyzetek: - tervezd meg és mentsd le a saját szabad rúgás vagy szöglet variációdat, amelyet majd bevetsz a meccs napján. Mentsd le, teszteld a Practice Arenában, majd használd a meccsen.
    * Practice Arena—Dolgozz az egyéni és a csapat képességeken egy teljesen új támogatott módban, mielőtt igazából pályára lépsz. Válaszd ki, hogy hány támadó és védőjátékost akarsz. (11v11, 5v5, 5v3)
    * 360° cselezés—A piacvezető igazi 360° cselező rendszer, a 8 irányú cselezésből fejlődött 360 fokossá. A támadók most már olyan helyeken is át tudnak menni a védők között, ahol ez régebben nem volt lehetséges.
    * Jobb cselezés—Next gen animáció lehetővé teszi, hogy a képzettebb játékosok oldal cselekkel csapják be a védőket.
    * Fizikális játék — Az új next gen fizikai ütközés technológia egy sokkal kiszámíthatatlanabb és hosszabb csatákat eredményez a labdáért a támadó és a védő között.
    * Játékos reakció — Fejlődött az AI logika, több mint 50 next gen mozgással, amely sokkal intelligensebb labdatartást fog eredményezni.
    * Fejlesztett támadás — A játékosok sokkal jobban mérik fel a teret a támadásokhoz, így sokkal jobbak lesznek a passzaik és a támadásaik.
    * Fejlesztett védekezés — A védőjátékosok sokkal jobban mérik majd fel a területet, így sokkal nehezebb lesz gólokat szerezni.
    * Kapus intelligencia — A kapusok sokkal ügyesebben védenek és jobban észreveszik az elvesztett labdákat.
    * LAN Play — Online játék EA szerverek nélkül
    * PC Tools — Alkalmazás fejlesztések, mint VOIP támogatás és a match making geográfiai támogatása.
    * Foci világ integrációja — Menj fel az easportsfootball.com, ahhoz, hogy létrehozd a saját játékos arcod . Keresd meg a riválisaidat és barátkozz.
    * Elképesztő Next Gen Graphics—High quality renders, amelyek minden játékosnak elképesztő élményt nyújtanak a 62 különböző stadionban.
    * Teljes hitelesség — 30 hivatalosan liszencelt liga, 500 liszencelt csapat és több mint 15.000 játékos.


    Forrás : Fifahungary
  • hedonist
    #27615
    Az a durva,h lehet, vagyis pár hónapja még lehetett, de gyorsan meguntam.

    regisztrálsz belépsz egy bármilyen kóddal és kész.
  • Nasim
    #27614
    Szerintetek online játékot lehet játszani nem eredeti játékkal? Bocs ha tilos kérdést tettem fel.
  • SLICK
    #27613
    nekem nem jönnek be a képek sehol
  • Lacee86
    #27612
    Jaja, az még úgy ok.
  • hedonist
    #27611
    De azért a VGA-m még pont jó, ATI HD 3650. tudja a shader model 3.0 szóval az ok.
  • barcames
    #27610
    szép nagyon de nem lesz ilyen azért pc-n:)
  • mikiking
    #27609
    szoval megjottek az első állitolagos pc-s képek
  • Lacee86
    #27608
    El fog indulni, de csak nagyon szerény grafon lesz élvezhető sztem, főleg, h gondolom a videokari sem túl acélos, ami a gépben van.
  • Livius
    #27607
    Az nem core 2 szóval karcsú lesz.
  • hedonist
    #27606
    ok, amugy nem az enyémmel van gond, csak érdeklődtem, ezt előttem vki másnak írtad.

    Remélem futni fog a fifa 11 a gépemen, mert az ajánlott core2duo, nekem sima intel procim van mondjuk p4 3.2 es. szerinted?
  • kuzco007
    #27605
    előfordulhat hogy a Te videókártyádhoz se előtte se utánna nem érdemes telepíteni, mert az újabb verziók nem kompatiblisek vele, mégha arra is adták ki őket.
  • Legend Killer
    #27604
    nemtom, magyar bajnokság annyira nem izgat.

    meg szarul van megcsinálva a fifa xfirenél, írok és kattog, ugrál bent a menüknél, LOL.

    szal lehet törlöm.
  • Dean Winchester
    #27603
    tedd rá az nb1et azt mehet:D
  • Legend Killer
    #27602
    jó is volt, toltunk pár meccset.

    vki multi?

    alap fifa, semmi nincs rátéve.
  • Legend Killer
    #27601
    na, ez már jó, kösz.

    a hamachit mi is tudtuk, de bent nem tudtuk hogyan boldoguljunk.

    királyvagy.
  • daver88
    #27600
    használjatok hamachit, vegyétek fel egymást rajta, kapni fogtok ott is egy IP-címet, és azt írja be a kapcsolódó a fifába...

    HAMACHI

    telepítsétek fel mindketten

    ha nem menne, kicsit részletesebb leírásért KATT IDE!!!
  • Legend Killer
    #27599
    !!!!!!!!!!
  • Lacee86
    #27598
    Jaja, legalább elindulna végre vmi fejlődés. Ne legyünk telhetetlenek. :)
  • Livius
    #27597
    Szerintem egy korábbi konzolos lesz az, arra meg a gépigény pont ráillik. De én nagyon leszarnám ha olyan fifa lenne végre, amire fejleszteni is kéne, legalább lenne minőség már a játék kinézetében.
  • Lacee86
    #27596
    Pont az ellenkezőjén megy a vita, h a kolega szerint túl enyhe gépigény ez egy "normális" Fifához.
  • Livius
    #27595
    A konzolról át írt játékok legjobb tulajdonsága hogy kurvára nincs oprimalizálva a pc-n, mert azzal már nincs idő foglalkozni. De nem tudom mér kell befeszülni azon, hogy már nem fog menni egy fifa celeronos gépen.
  • Lacee86
    #27594
    Én adok egy esélyt az új Fifának, nem írom le látatlanban.
  • Legend Killer
    #27593
    vki ebben help, kösz.
  • Legend Killer
    #27592
    a konzolos átiratú pécé cuccok se bődületes gépigényűek, szal a fifa pécén egy nagy rakás epic fail szar évek óta.

    magyar kommentár se újul szókincsileg.
  • Lacee86
    #27591
    Jó látom, h a graf sokkal szebb, a mozgások sokkal változatosabbak és realisztikusabbak. De egy jó optimalizálással miért olyan hihetetlen, h ezzel a gépigénnyel ki lehet hozni mindezt, vagy legalább is közelítően ezt. Láttunk már sok remekül optimalizált játékot.
  • Breki33
    #27590
    Jó kérdés

  • Lacee86
    #27589
    Csak kérdezem, nem láttam még konzolos fifát, de mit tud az annyit, ami miatt bődületes gépigényre kéne számítani PC-n??
  • Livius
    #27588
    Talán egy pár évvel ezelötti konzolos fifát már kaphatunk erre a gépigényre.
  • Legend Killer
    #27587
    olyan lesz, mint a10.
  • SLICK
    #27586
    nem ezt mondtam, hanem hogy ha csak ilyen vas kell alá, akkor ne számítsunk a konzolos FIFÁ-hoz hasonló gamera PC-n
  • Legend Killer
    #27585
    ....mint mindig...

    már unalmas :D.
  • Legend Killer
    #27584
    ráadásul nyomi ez a fifa10xfirenél. amikor írok, ugrál a menüben mint atom, amikor kicsibe teszem és rákatt haver ablakára, akkor meg beugrik fifába és fekete képernyő és második kicsibe tevésre sikerül neki, epic fail.