FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#25224
hang miatt...
#25223
nézem miez a sok hsz 😄
aztán látom megjött a demo!
de miért 1.7 giga??? :|miért ilyen sok?:|
#25222
kemény vidi, meg jó a zene alatta <#eljen>
#25221
ez ütõs

Gnome
#25220
sok hülye amerikai meg angol már rég konzolra veszi a fifa/nhl/nfl/nba sorozatot szal kizártnak tartom, h megvennék pcre is^^

\"...reggel szeretem a napalm illatát...\"

Bulykin
#25219
<#eljen><#wow1>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#25218
hogy fájdítsam a PC-s fifások a szívét, és persze a sajátomét is 😞
Fifa 10 xbox gameplay

Bulykin
#25217
<#wow2>
asszem be kéne újítani egy xboxot<#idiota>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#25216
az a baj hogy a sok hülye amerikai meg angol megveszi ezt a szart is, + az xbox-os verziót sokan megveszik, és így lesz bevételük...

#25215
Elsõ lépés kirúgni az összes ea sportos részleget.Ennyi,de amíg ez nem lesz meg addig ilyen fifa-val kell beérni mindenkinek...

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#25214
Ez az EA mennyire szánalmas LOL😄D
Odatesz megint a népnek egy ilyen játékot 2010-re OM*G<#levele>
De figyeljétek mennyien meg fogják venni és készítõk,kiadók meg jól röhögnek megint a markukba!
Most komolyan,megérdemlik ezt?Olyan peticíókat kéne itt írni,hogy leégjen a hajuk nemám vásárolgatni ezt a xar sorozatot.
Nem lenne bevételük tuti máshogy állnának a dolgokhoz és kiadnának egy teljesen koncepciós sorozatot!!!!!!!!!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#25213
Messi közelrõl játék közbeni ismétlésben Xbox

Messi közelrõl játék közbeni ismétlésben PC

Kapu elõtt Xbox

Kapu elõtt PC

A két Xbox-os kép telefonnal lett fényképezve tv-rõl,ezt is vegyük figyelembe.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

#25212

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

werkfilm
#25211
jólvan hittéríts mást

#25210
Hát én csak sajnálni tudom azokat akik PC-n FIFA-znak...<#shakehead>
Nem is értem hogy lehet egy ilyen játékkal játszani, a grafika szar gameplay mégszarabb...akkor meg mirõl beszélünk?? Mi értelme egy ilyen játékkal játszani?? Hát nemsok...
Aki normális, élethûbb focis játékkal akar játszani az próbálja ki a PES-t! A PES-ben nincs "200" bajnokság, vannak licensz hiányok de ami a legfontosabb az hogy "élvezd" a játékot, mert különben semmi értelme nincs játszani...
Sokan tévesen gondolkodnak és nem veszik észre hogy attól hogy van "200" bajnokság a játékban, sok stadion...attól még egy teljesen üres játék a FIFA!

Yeltzin
#25209
hát sajnos egyetértek a szarozókkal.... A Hunting Unlimited jutott eszembe, bár az mondjuk bitrõl bitre ugyanaz a 2008-2009-2010 verziókban 😄

nekem inkább az a bajom, hogy a PES sem alternatíva, mert az meg alapjáraton "konzolos" arcade, meg sem próbál komolynak tûnni...

ez van, ha focizni akarunk, ki kell menni a pályára, vagy venni egy konzolt <#szomoru1>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

tobias88
#25208
Nfs az most jó lesz, a gameplayek alapján mondom!
Bulykin
#25207
zomg<#vigyor1>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#25206
1 meccs a demoval 😄 köszönöm
sikerült gólt szereznem, egy beadás után Ibra fejelt a kapuba, éljen 😊
90. perc... támadok, ellenfél felrúg, nem fúj a bíró semmit persze,
jön a kontratámadás, egyedül viszi a kapura a labdát a támadó, kb 5m-rel lemaradva mindenki, erre belerúg egy minimálisat a labdába és megáll kb 40mre a kaputól, én meg szépen odamegyek és megszerzem a labdát (gondolom passzolni akart a nem létezõ csapattársnak 😄) szégyen 😊

Gigabyte GA-EP35-DS3L,Intel Pentium E5300@3Ghz, 2*2 GB DDR2 1066Mhz KingMax, Asus HD 4850 1GB, Fujitsu Siemens 17\', Win7

#25205
messivel viszem a lasztit és keita meg nekimegy<#idiota>
henryvel kapuralõttem és a kapus beleér és a lábai között bemegy<#falbav>
szánalmas addig elleszek a teljessel amíg ki nem jön a pes10
azt se bánnám ha jövõre nem lenne fifa mert annyiból áll a fejlesztés, hogy pár új arc új menü kicsi javítás amit xboxon látsz meg csak....

#25204
Amúgy egy botrány a demó alapján a játék.
Csúnya és gagyi úgy ahogy van,áttérek a pesre végleg.
Szerintem az új nfs is ugyanígy el lesz ....va pcre.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#25203
Hova megy Valdez?

[/url][/img]

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

szucsy89
#25202
miért ez a valóságban is pont így történt volna 😄ASDASASDASDADSADSASDASDASDSAD
rooney8
#25201
milyen nagyot vetõdött (szinte már repül)<#idiota>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

eZo
#25200
itt hagytam abba :



a játék és a kapus is profira állítva ?

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Gnome
#25199
sztem változatosságnak jo...az egyetlen pozitivum számomra, h ez már mûködik a 3000 Ftos gamepadommal míg a 09ben nem lehetett védekezni szal nekem sztem mindkettõ fennlesz majd, már ugysem szoktam más játékokkal játszani..a Pes az idén nagyot fog ütni sztem mind konzolra mind PCre.

\"...reggel szeretem a napalm illatát...\"

szucsy89
#25198
átportolják idén....jövõre se, azután se, sõt még azután se fogják...erre mérget vehetünk...amelyik fejlesztõ csapat ennyire leszarja a pcseket attól ne várjon senki csodát...komolyan ebben a fifa10ben demo alapján pár hónap munka van....asszem eljött az idõ hogy váltsak pesre véglegesen! <#smile>
tobias88
#25197
Pedig úgy vártam rá! Leírtam a fifát vagy 4 éve, mikor elõször játszottam a pessel! Aztán a héten játszottam boxon fifát, és elkápráztatott! Reméltem, hogy átportolják idén, és hagyják a pc-s szutykot, de tévedtem...
szucsy89
#25196
na egyetlenegy újítást véltem felfedezni a játékmenetben...11esnél amikor mi védünk a kapussal akkor hátulnézetbõl mutatja a kapus és mögötte a háló..az jól néz ki...de kb. ENNYI! hogy a teljest nem veszem meg az 100%...
Sly06
#25195
nekem az elég volt mikor a bedobásnál átszaladt egymáson 2 játékos, a másik meg mikor félpályáról olyan erõvel rúgta rá a labdát hogy a kapus majdnem ráégett a kapufára:S.. a pes év tizedekkel ezelõtt nem volt ilyen gyenge 😊) és még az ideit nem is láttuk 😉

#25194
játszottam pár meccset nagyon picivel jobb mint a 09, de 95% ugyan az mint a 09.
-11-es nél nagyon teszik amikor a kapussal kell védeni.
-de ez is olyan lesz mint a 09 unalmas ezért lesz jó a pes10.

Yeltzin
#25193
ez persze mindent megmagyaráz

azért adok 10%-ot annak is, hogy a kész játék más lesz, de egyre kevesebb a remény

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#25192
Végülis , gyakorlatilag ugyanazt adták ki...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Yeltzin
#25191
úgy rémlik, hogy dinamikus lett a dolog, mintha az energia kijelzõn is látni lehetne az aktuális és a max értékeket

mindjárt indítok egyet és ellenõrzöm

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Sly06
#25190
úr isten 😄 ez nagyon gáz!!!! egyszerûen felesleges volt kiadni, évek óta ugyan az a szar ..hihetetlen...

szucsy89
#25189
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

elég szégyen...
#25188
Hát ez ugyanolyan scriptelt szar mint az összes eddigi fifa. Szánalom 2009ben ilyet kiadni , fõleg ha megnézzük a konzolos testvéreit. Idén is marad a PES...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

SLICK
#25187
a játékosok ugyanúgy fáradnak itt is mint 09-ben? Vagy azért most jobban bírják?

#25186
marad a pes
lese szedem
HoReSz1975
#25185
eZo
#25184

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

szucsy89
#25183
ordaslófasz biztos😄
Yeltzin
#25182
profilneved titkos? 😄

mi lehet az, "zambojimmy"? 😄

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

szucsy89
#25181
na megvolt az eslõ meccs, barca - marseille 3-0 profin, igaz valdest kiállították a 90.percben és ibra állt be <#idiota>
na szal...nagyjából tényleg 09, a mozgás más lett...graf mintha változott volna de lehet csak a más kamera zavart be...gépigénye nekem nagyobbnak tûnik, mert eléggé szaggat, igaz csak a 3d füvet kapcsoltam ki...360as mozgást én sem véltem felfedezni,nem tudom lehet csak velem volt a baj...a menü az tényleg új sajna ez most ami legjobban szembetûnt<#idiota><#szomoru1>
eZo
#25180








1680x1050 max gfx

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

HoReSz1975
#25179
Kiprobáltam, nincs magyar kommentár benne, grafika javult, gameplay javult, de amit reklámoztak semmi sincs benne, a PES 10 agyon fogja verni PC -n, hisz õk ugyanazt az átíratot adják a PC -eknek, amit konzolra, és ott lesz 360 fok -os dribbling, stb, itt semmi extra, de a 09 -nél jobb szerintem.

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

SLICK
#25178
a beállításoknál a kapusra vonatkozóan nincsenek egyéb funkciók? 09-ben mintha lett volna, lehet ez túl érzékeny lett ebben a részben. Ez azért elég nagy hiba. Ilyet azért túlzás megejteni egy ilyen játékban, idegesítõ hiba.

Krisz018
#25177
Valaki képeket pls!!!! Print Scren!!! PLS

SLICK
#25176
felrakhatod, azért úgy van értelme véleményt alkotni, ha te is kipróbálod. Ki tudja, neked a végén még jobban megtetszhet...

HoReSz1975
#25175
FIFA 10 DEMO, ez egyáltalán nem fake, fel kellett telepiteni csomagolás után,, és a magyart töltöttem le, már fel is telepitettem, játék után én is mondok véleményt <#nezze><#fejvakaras>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO