36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Dean Winchester
    #27543
    köszi!
  • Lacee86
    #27542
    Egyetértek, mobilinternet magánügy.
  • SLICK
    #27541
    lol, na nehogy már a mobilnethez igazodjunk :D
    Vicc
  • symbol
    #27540
    ha 3G-s nettel a mobilon netezel (ugye elég sokan...) akkor tényleg kellemetlen lehet. szal linkelni tessék, vagy kisebb képet betenni, és azzal linkelni.
  • Lacee86
    #27539
    Korlátozott net, na ne... Ilyen ma még létezik? És ha igen, azok megnézik 1 nap max a mailjeiket aztán annyi...
  • Alex2
    #27538
    nem akarok haragod de lehetett volna kisebb képeket is feltenni
    mivel a korlátozott netezőknek elég sokba kerül ha megnézik az oldalt akkor mindig letöltődnek a képek
  • báttyó02
    #27537
    tess











  • robi11
    #27536
    ha tudnék..:D
    csak nem tudom felrakni:@
  • Dean Winchester
    #27535
    1-2 képet beodhatnátok a game-ből
  • Alex2
    #27534
    Köszi,de már nekem is megvan!
  • robi11
    #27533
    nekem ez van meg ma töltöttem le
    ha kel link szólj.
  • Mayorpapa
    #27532
    emberek: EZ NEM EREDETI EA ÁLTAL GYÁRTOTT JÁTÉK! pár srác összeállt, és megcsinálta a játékot az EA helyett! nagyon jó lett a játék, nem modként csinálták meg, hanem mint egy külön játékot, felhasználva a FIFA 10 fájljait.
    Bambuu: le volt írva a Readme fájlban: másold be a játék mappájából a WCSA 10 mappát a c/document and settings/felhasználónév/dokumentumok -hoz, oda, ahol a Fifa 10 profilod is van, és akkor menni fog! jó játékot!
  • Bambbu
    #27531
    Sziasztok!
    segítsetek leszedtem egy verziót de mikor a profil névhez akarok írni kiírja hogy fifa.exe hiba mit csináljak azon kívül hogy meg kellene venni!!!!! SEGÍTSETEK kérlek
  • Alex2
    #27530
    találtam valamit az egyik warez oldalon
    ez netán az eredeti?

    he SoccerGaming 2010 FIFA World Cup South Africa Team
    proudly presents:

    2010 FIFA World Cup South Africa PC

    Installation:
    Extract the game on your desired path, but not on the same folder with FIFA 10.
    Enter on it's folder, and make sure you create a shortcut to "2010 FIFA WORLD CUP Launcher".
    After that, put it on the desktop, but don't run it.
    You'll find in the World Cup folder 2 registries called "WC.reg" & WC(2).reg.
    If you have a 32-bit Windows version click & apply the "WC.reg".
    If you have a 64-bit Windows version click & apply the "WC(2).reg".
    You'll also find a folder called "WCSA 10" there.Move it to "My Documents" folder, located in your Windows partition.
    Open the game using "2010 FIFA WORLD CUP LAUNCHER" Start button !
    DON'T START THE GAME WITH WCSA10, because the game won't work properly (you can't exit, unless you close the game from Processes).
    Also, don't forget to avoid alt-tabbing the game while playing, because:
    -if you alt - tab the game in the menus, some stadium turfs won't be displayed correctly
    -if you alt - tab the game while playing a match, an "Send Error Report" / "Don't Send" error will appear, you being forced to exit the game.

    Minimal system requirements:
    CPU: 2.4 GHz single-core
    RAM: 512 MB (XP) or 1 GB (Vista)
    Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c
    VRAM: 128 MB
    Sound: DirectX 9.0c compatible sound device
    Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad
    HDD: 4.4 GB or more, free disc space
    Internet: Broadband Internet connection required for online gaming

    Recommended system requirements
    CPU: 3.2 GHz single-core or 2.4 GHz dual-core
    RAM: 1 GB (XP) or 2 GB (Vista)
    Graphics card: Geforce 7800 or better, Ati Radeon X1800 or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c
    VRAM: 256 MB
    Sound: DirectX 9.0c compatible sound device
    Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad
    HDD: 4.4 GB or more, free disc space
    Internet: Broadband Internet connection required for online gaming
  • landor00
    #27529
    én azt szeretném kérdezni hogy VEZÉRLŐVEL hogy kell cselezni? le van írva a tippek és trükkökbe hogy valami trükk kart kell lenyomni és forgatni de nem megy egyik karral se hiába próbálom. valaki pls help
  • Lacee86
    #27528
    Sztem te kevered a World Cuppal. A sima Fifa lesz PC-re tudtommal.
  • duka10
    #27527
    Hello!
    Nem lesz FIFA 11 PC-re csak konzolokra!
  • Alex2
    #27526
    Helló!
    Esetleg a FIFA 11 gépigényéről lehetett -e hallani valamit?
    Előre is köszi a választ!
  • SLICK
    #27525
    Az E3-on nem volt semmi különösebb infó a FIFA 11-ről és a PC-s verzióról?
  • zoltan93
    #27524
    akk cselezést hagynom kell v billentyűzetet kell használnom?
  • Lacee86
    #27523
    Hát sajna ilyen problémák vannak, nálam pl. az egyik nyílra nem reagál, pedig más játékban működik.
  • zoltan93
    #27522
    Hello! A kontollerem rendesen működik, de mégse tudok cselezni. A jobb oldali analógra nem reagál semmit. Mit tegyek vele?
  • kuzco007
    #27521
    és természetesen a HSMT munkája is benne van:P
  • kuzco007
    #27520
    már tölthető úgy látom
  • Mayorpapa
    #27519
    Készül, nemsokára tölthető
  • Lacee86
    #27518
    Azt nem tudjátok, h nincs-e vmi értelmes World Cup kiegészítő a Fifa 10-hez? Egy vmit találtam, de az vmi jan-ban kiadott 1 megás vacak...
  • mikiking
    #27517
    Azért jó dolgokat tesznek az új Fifá-ba... Na pár nap és eldől,h kapunk mi is valami értelmeset,vagy marad a megszokott szar...

    Personality +
  • Lacee86
    #27516
    Azért kár. Nem mint ha annyira odalennék manapság már a Fifáért, csak vhogy annyira megszoktam, h ha EB vagy VB van, akkor az aktuális új résszel tolom egy keveset.
  • WuFraZselic
    #27515
    nem fog =/
  • Lacee86
    #27514
    Hali! Csak annyit kérdeznék, h a World Cup 2010 nem fog megjelenni PC-re?
  • mt91
    #27513
    Sziasztok!
    Ne röhögjetek ki és bocs, ha volt már a kérdés, habár szerintem csak én vagyok ilyen béna, de egyszerűen képtelen vagyok joystick-el becsúszni és cselezni. Hiába nyomom a beállított gombot ne csinálja. Ha billentyűzettel vagy egérrel játszok akkor becsúszni tudok, de cselezni ott sem tudom, hogy kell. Jah ez am. a FIFA 10 ben van, habár a többivel én soha nem játszottam, szóval biztos csak én vagyok a béna hozzá... Leírnátok légyszíves, hogyan kell ezeket megcsinálni?
  • FSpofon
    #27512
    amíg a németek veszik lesz
  • hedonist
    #27511
    lesz fifa 11 pc szerintetek?
  • lydog
    #27510
    Miért van az hogy ez a szar FIFA ONLÁNY nem működik rendesen?!
    Ha Leage modba nyomom nyilván semmi szaggatás meg lagg, de mikor egy kibasztott player ellen akarok nyomulni a retkes gecis lagg sosem marad el. 20megás net nehogy nelegyen már elég neki...
  • k O T T A
    #27509
    annyira nem gáz nyomom korea nélkül:D
  • Rudee
    #27508
    Nekem minden jó. Ajánlatos tök alap FIFA-ra felrakni. Amúgy van már újabb része is.
  • k O T T A
    #27507
    előfordult mással is h a korea patch után a játékosok mind feketék arc nélkül, és a pályán nincsen felfestés?
    miközben a patch nélkül fasza volt minden
  • Alex2
    #27506
    A HLP 1.0-ban már át volt írva a BK BL-re az EFA pedig EL-re és akkor nem fagyott még ki,az 1.5-ben sajnos kifagy de biztos hogy javítani fogják.
  • Dean Winchester
    #27505
    igen de kiirhatja az első évben is a BL szót.
    de érdekes :D azt írja bl helyezés! ez helyett írhatná h nyerd meg a bajnokságot...
  • kuzco007
    #27504
    de attól még szöveg:D