36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kjhun
    #35975
    Ha, valaki nem tudja letölteni az Originről, akkor szedje le:
  • botyika
    #35974
    nekem is hasonló a konfigom, reccenésmentesen fut maxon 60fps limittel.
  • gszp
    #35973
    Gyors benyomások:

    Toltam a játéknak egy kis stressztesztet. Háttérben kismillió program meg a fifa 13 is fut.

    1920x1080, High grafika, AA és FPS limit nélkül HD méretű ablakban kicsit szaggat, de nem számottevő, majd még próbálgatok ezt-azt.

    Magáról a játékról: egy meccs után bitang jó, a gameplay inkább finomítás, de rengeteg apró változás van, ami már most feltűnt. A grafika szép, végre nem papírmasé nézőket látunk, bár őszintén, meccs közben ki foglalkozik a nézőkkel? Igazából nem tudom, hogy idén miket ígért az EA, de úgy érzem, ezúttal kitettek magukért. Aki teheti, annak szerintem kötelező vétel teljes áron, mert ezt a játékot simán lehet játszani egy egész évig.

    Konfiguráció:

    ASROCK H55M PRO USB3
    i5 760 2,8 GHz (4 magos)
    2x4 GB Kingston HyperX (megnemmondommelyik) DDR3 1800
    Radeon HD 6670 DDR5 1 GB

    Utóirat: tudom, hogy késői igazolás, de akkor is fekete pont, hogy Balotelli nincs a Liverpoolban.
  • bakkerman
    #35972
    már nekemis lejött,a nyelv választó kép után kilép,exe hibát észlelt. lehet elkapkodtam azt az előrendelést
  • botyika
    #35971
    nekem nem, már a felénél jár...
  • bakkerman
    #35970
    ja...
    "hálózati problémák léptek fel"
  • botyika
    #35969
    3 giga...
  • botyika
    #35968
    kintvan pc-re
  • davids014
    #35967
    demó pc-n sehol.....
  • csicskakapitany
    #35966
    Xbox One demó videó
  • Galy
    #35965
    az meg pár sorral lejjebb van leírva
  • Csacsi
    #35964
    A Demo-rol van szó :D
  • Galy
    #35963
    A boltok 26-át mondanak. Remegünk? :)
  • botyika
    #35962
    még nem látni az originen...
  • Since
    #35961
    Mikor jön pontosan azt tudja valaki?
  • Breki33
    #35960
    FIFA 15 PC Demo coming tomorrow! Confirmed!

    It was just confirmed by Origin at their news website.

    LINK
    http://www.origin.com/es-mx/news/fifa-15-demo-ignite-engine

    Thanks Steve from www.operationsports.com.
  • zorrobomber
    #35959
  • Taibi
    #35958
    FIFA 15 nyereményjáték!
  • zorrobomber
    #35957
    Az Ultimate Team totális hulladék, de a Seasons módban(kvázi ez a sima online play) lehet azért találni ellenfelet, bár érdemes 5 csillagos teamet választani, mert a legtöbb ellenfél a Real-al, PSG-vel, vagy hasonló burzsuj csapattal van.

    Én nagyon hiányolok már egy normális replay rendszert. Meccsek után tök jó highlightokat mutat, rendes kamerabeállításokkal, amikor meg próbálok feltölteni valamit, mire felér elbassza a kameraállást és semmit nem látni az egészből. Egyszerűbb, és tök jó lenne ha egy kattintással fel lehetne tölteni valami normális helyre az egész meccs highlight-jait...
  • contraste
    #35956
    Igaz lehet, en mondjuk 99% ban Manager modeozom:) Nem annyira izgatott fel ez a ultimate team meg egyebek...
  • Balázs 17
    #35955
    Fifá-t PCre már nem éri megvenni, ha online akarsz játszani (szerintem)
    Konzolon kb 2x annyian játszanak + ott nem tudnak kilépni a meccsekből, vagy igen de az a teljes konzol kikapcsolásával jár :)
  • Csacsi
    #35954
    Azthiszem van pár dolog aminek utána kell olvasnom.

    Az ellenfeleim folyamatosan elveszik tőlem a labdát. :) Háttal állok neki...de ő 80%-ban vagy megelőz, vagy nem tudom átvenni, mert arréblök..és nem képesek a játékosaim átvenni a labdát. Minden fejest elveszítek. Minden passzom ellenfélhez megy...ők meg 100 méterről pontosan indítanak.

    Valamit rosszul csinálok :D
  • Csacsi
    #35953
    Van is mit gyakorlni, mert félprofin alig verem a gépe.t...Online meg esélyem sincs :)
  • Csacsi
    #35952
    Köszi. Mind1...gyakorlok a 15-öt meg majd PS-re veszem :D
  • mooo
    #35951
    Nekem pár hete azonnal talált ellenfelet.
    Ahogy pörög a piac,illetve mivel már sok helyen kezdik féláron akciózni biztos vagyok benne hogy sokan tolják még (pc-hez képest).
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2014.09.03. 15:26:51
  • TomStorm
    #35950
    Ja és PC,Konzol külön van nem játszhatnak együtt
  • TomStorm
    #35949
    PC-n nem tudom de PS3 nálam azonnal talál mindig a nap bármelyik időszakában.
    Mondjuk én biztos fogok váltani Fifa 15-re(PES kizárva mivel csak novemberben jön addig meg biztos nem várok).

    Origins acc.-od van amúgy?Lehet az kell és Ultimate team-el nem hiszem,hogy összerak normál csapatokkal
  • Csacsi
    #35948
    Illetve azt nem tudom, hogy számít-e, de PC-n tolom. Ott kevesebb? Vagy összerak konzolosokkal is?
  • Csacsi
    #35947
    Sziasztok. Én még csak mostanában szereztem be a játékot. Csináltam egy ultimate teamet, és akartam volna tolni egy online szezont, de sosem talált ellenfelet? Ennyire haldoklik már a 14? Talán majd a 15. Vagy mi lehet a gond?
  • TomStorm
    #35946
    Sikerült.
    Nem tudom mi volt ma.4D-4V-1GY most be is fejezem mára nagyon sz@r voltam:DD
  • TomStorm
    #35945
    Üdv.
    Online szezonban hogy v.hol kell beállítani ne legyen 2 ugyanolyan csapat egymás ellen?Az előbb sikerült összekerülnöm ugyanazzal
  • mooo
    #35944
    Nekem folyamatosan crashel a HSP 14,ahogy olvastam másnak is,úgyhogy én nem erőltettem.Inkább töltöttem egyet a Creation Centreből és kicseréltem a lengyel bajnokság csapatait.
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2014.09.01. 16:26:29
  • zorrobomber
    #35943
    Szóval van :)
  • argo001
    #35942
    Van egy érdekes problémám. Szeretnék játszani a HSP 14-gyel, fel is telepítem, el is indul a játék, minden módon tudnék vele játszani, csak a karrier kezdésekor kidob a Windowsba.
    Hogy lehet orvosolni ezt a hibát?
  • zorrobomber
    #35941
    Vagyunk még ezzel így páran :) Napestig tudnám sorolni a hibáit, ennek ellenére azért belemegy 200 óra.

    Más: normálisan működő magyar bajnokság patch van 14-hez?
  • contraste
    #35940
    Teljesen hulyevagyok, de elorendeltem a FIFA15 ot PC-re. A sok hulyesegevel is szeretem, ez van:D persze remelem ez mar tenyleg nextGen release jobb lesz... Es remelem mas lesz a jatekelmeny, mert oszinten szolva 14-ben gondjaim vannak a vedekezessel meg mindig.
  • Laaccoo
    #35939
    Sziasztok! PS3 Fifa 13 online módban szaggat néha megáll a játék egy pillanatra. Más játék tökéletes. EA küldött e-mailt de egyik megoldás se ért semmit. Mit lehet csinálni?
  • zorrobomber
    #35938
    LB-vel megáll a játékos(kontrolleren)
  • davids014
    #35937
    a tört verzióval ja
  • Adam Jonas
    #35936
    A gyorsabb Alaba-val nem érem utol a lassabb Gündogan-t. Szép munka, EA Sport!