36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • elite
    #36015
    Sajnos a régi gen ennyit bír, illetve nem éri meg nekik sokat foglalkozni vele.
  • zorrobomber
    #36014
    Régóta kontroller kell már hozzá. Billentyűzettel Fifázni kb. olyan mint villával levest enni :)
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.09.11. 14:05:13
  • contraste
    #36013
    Bill kiosztas fixerrol nem tudsz vmit Breki? Vicc, hogy nem lehet allitani meg ha demo is...
  • Piko888
    #36012
    Ok, de akkor is szánalmas ez.
    Szinte nulla újítás van a PS3-as verzióban.
    A pc-s verzió kenterbe veri.
  • DaniX14
    #36011
    Nem szarja le, csak a next-gen konzolokon( PS4 és XBOX ONE) és PC-n van benne az új IGNITE játék motor. Ennyire egyszerű a válasz.
  • zorrobomber
    #36010
    Sose értettem az EA hobbiját, hogy minden egyes rohadt évben új, teljesen más, de ugyanolyan szar menüt csinálnak.
  • Piko888
    #36009
    Sziasztok!

    Kipróbáltam a pc-s és a Ps3-as demót.
    A ps3-as előrendelésemet azonnal le is mondtam. A menü kivételével alig van újítás.
    A pc-s verzió nagyon állat lett. Nem értem az EA-t miért szarja le a PS-t.
  • contraste
    #36008
    Hiaba allitom be a bill-kiosztast, amint elkezdodik a meccs, rogton visszaall az alapra...
  • zorrobomber
    #36007
    Demo tapasztalatok:
    Hm, hát, jó a motor, szép és viszonylag jól fut(az átvezetőknék kicsit döcög, persze ott mutatja meg a valós tudását), viszont az Ignite ellenére én nem érzek a játékmenetben hatalmas különbséget, csak aprókat csiszoltak rajta. A fizikai erő védekezésben kicsit mintha kevésbé lenne hatékony, ez nem is feltétlenül baj, jó lesz ez (,de nem 0day vétel).
  • Breki33
    #36006


    http://www.moddingway.com/file/45277.html
  • Breki33
    #36005
  • kjhun
    #36004
    FIFA 15 Demo Time expander

    put the downloaded file into you FIFA 15 Demo folder and play...soon the patch for keyboard
  • elite
    #36003
    A 14-ben már nem lesz több keretfrissítés.
  • szilva91
    #36002
    Sziasztok! Fifa14-ben nem frissíti az aktuális keretet az utóbbi pár napban és csak az alap kerettel tudok játszani. Próbáltam manuálisan is letölteni a legfrissebb igazolásokat, de semmi változás. Valami megoldás esetleg. Előre is köszönöm.
  • elite
    #36001
    Pontosan így!
  • BaziJoe
    #36000
    Nem optimalizáltak semmit mert ehez nem kellett. Egy átlagos mostani PC ezt símán el kell hogy vigye! Csak hát ugye tavaly nem lehetett kiadni mert akkor nem adnak el elég ujj generációs konzolt! És ezért azt kellett mondani, hogy sajnos a Pc ehez kevés!
  • contraste
    #35999
    PC-n.. igen valoban elegge szar volt a 14. Es azzal, hogy ez most PC-n is nextgen teljesen lehetetlenne valok billentyuzettel nyomulni?:) en meg az oskorban elek tudom..
  • balazsb1987
    #35998
    Sziasztok! 14-el játszom Ultimate-ben. 1,5 napja olyan problémám van, h a meccsekért nem ad coint. Ez valami bug? A győzelmekért a pontokat hozzáírja a coint nem ad, se a meccsekért se a feljutásért. Valamit rosszul csinálok? Lassan nem marad ember a csapatban, mert nem tudok szerződéseket venni.
  • elite
    #35997
    Az attól függ milyen verzióval játszottál eddig. Ha PC-n, az még nem volt nextgen (véleményem szerint a legszarabb verzió volt), ahhoz képest sokkal jobb ez. PS4en már közel ilyen volt a 14 is, de ahhoz képest is van sok apró változás, csiszolás.
  • contraste
    #35996
    Zsir!

    Tudtok par infot mondani jatszhatosagrol? Marmint a 14 hez kepest mas pl:

    Vedekezes/szereles
    Iranyvaltas
    labda atvetel/reakcioido

    Ilyesmi javult valamit?

    Koszi!

  • bakkerman
    #35995
    megkapta tényleg a nextgent a PC-s verzió is,de ezek szerint szépen tudták optimalizálni
  • contraste
    #35994
    Nah az johir. Amugy eddig minden fifa demo kicsit "lowproflie" volt a full gamehez kepest, szoval elegge bugos, meg grafikailag sem olyan mindig, szoval lehet, h lesz ez meg jobb is. remeljuk.
  • ToM1113
    #35993
    Srácok az miért van hogy fullhd felbontást állítok be a játéknak mindent maxra húzok, mégis mikor elindul a monitorom csak 1280*800 as felbontást ír, és játék közben a közeli képeken a játékosok nem letisztultak hanem recések kockásak...

    I5 4570
    280X 3GB
    8GB RAM
  • elite
    #35992
    Nekem jól fut fullHD max grafika mellett 2xAA.
    Q6600@3GHz
    4Giga ram
    Geforce GTX660OC (2 GB)
    Egyedül kapuskirúgásnál látok kicsi rángatást miközben jobbra balra pásztázok a kamerával...
  • contraste
    #35991
    14 siman ment. A "nextgen" motor miatt gondoltam, h lesz kulonbseg vagy ez csak kamu volt, h megkapja a konzolok motorjat?
  • bakkerman
    #35990
    mert az intro valami olyan fájl,amit a wmp nyit meg,és ha nincs fennt akkor kidob a játék az intro előtt,ezt olvastam :D szerintem simán menni fog a prociddal,ha a 14 ment zökkenőmentesen. Én a 14hez képest FPS számban nem vettem észre különbséget
  • contraste
    #35989
    Szep... h mi a pina koze van a media playernek a gamehez.. de mind1 is:D

    En meg nem szedtem le, van, aki probalta quad core Q6600 szintu procival? Sztetek fog futni? Elvileg az a minimum. A VGA eleg lesz az tuti.

    Ha nem, company laptopra kell ratennem:D
  • bakkerman
    #35988
    közben megoldódott a probléma,újra kellett telepíteni a windows media playert,vagy akinek nem volt annak felraknia,és akkor megszűnt a kilépés :) x4 965,hd7770,8 gb rammal gyönyörűen fut. Maga a játékról annyit,hogy 3 meccset letoltam,és nagyon jó,érezni hogy másabb kezelésre mint a 14,és jó irányba mozdultak el :)
  • botyika
    #35987
    hát, fifa 12-vel nagyon könnyű gólt rúgni. kisgyerek ismerősöm csak azzal hajlandó játszani, hiába az újak. beállitok neki egy erős csapatot, ellenfélnek meg egy gyengét, és 90%-ban izgalmas mérkőzésekben leveri őket.
  • Mozes
    #35986
    Sziasztok!

    Tanácsot kérnék!!!! 6 éves keresztfiammal játszanék egy kis focit, van a FIFA-ban olyan opció ami kicsit leegyszerűríti a játékot, "arcade"-bb lesz?! Ha nincs akkor tudtok olyan foci játékot amivel kisebb gyerek is tud játszani?!

    Nagyon köszi a tanácsokat előre is!!!
  • Gabor77
    #35985
    Gyengébb gépen (Athlon x4, 650Ti, 5gb ddr3) maxon fut 60 fpssel...
    Valószínűleg javítani fogják ezeket a hibákat. Próbáltad "letölteni" a demot origin használata nélkül?
  • bakkerman
    #35984
    nekem se megy,továbbra is exe hibát észlelt,pedig próbálgattam már mindent amit írtak különböző fórumokon. Hát én így nem vágok bele a kalandba,látatlanba nem veszem meg,muszáj kipróbálni legalább a demót...bár azt írják jól van optimalizálva,ez megnyugtató
  • rooney8
    #35983
    Na ugy nez ki a gepem keves hozza. Letoltottem valami directx-es okossagot, amivel vegul sikerult elonditani (mert elvileg nem directx 11-es a kartyam), de mar a menuben meghal, el se tudom inditani a jatekot. Mondhuj sejtettem, hogy nem fog menni, de egy probat megert.
  • Totti5
    #35982
    Nagyon jók a részletek, pl leanimálva a mezhuzogatás is!

  • rvn
    #35981
    A fifa 14 megy normálisan, egyszerüen olyan, mintha a szöveg és a jelentése nem egyezne, hiába cserélgetem a gombokat. Mint egy sorsolás, hogy éppen mihez van kedve:)
  • Gabor77
    #35980
    Pedig a FIFA PS2-es kontrollert is felismeri átalakítóval...win8.1-ed van? Más játékokkal működik?
  • rvn
    #35979
    Hiába állítom a lövést a 3 asra,egyessel lő, valahogy keveredik a beálítás... remélem az eredeti jobb lesz, egyébként nekem is elég recés a játék full hd be is minden maxon.
  • rooney8
    #35978
    nálam, meg ahogy látom még jó pár embernél nem okés valami. net framework problémázik valamit.
  • Gabor77
    #35977
    Pontosítsd, hogy mi a gond vele. Viszont csak ideiglenes beállítást lehet használni, a következő indításnál újra be kell állítani, mert nem ment.

    Valaki tud erre megoldást? GTX 650Ti, render quality high, msaao 4*, 60 fps...de ilyen bűn ronda a játék. Driverbe qualityn van az AA.
  • rvn
    #35976
    Nálam az irányítás beállításával mindig gond van, valaki elmagyarázná ?:D