36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • contraste
    #36095
    Az is az artwork miatt:D
  • Breki33
    #36094
    oprendszer?

    Breki33 #36085-t megnézted?
  • puskas84
    #36093
    Nekem Intel Core 2 Duo 7300-asom van
    4gb Ram
    Nvidia GTX 550 TI
    20Gb szabad hely
    nem indul a demo mi miatt?
    Kidom, hogy hiva zárja be a programot vagy interneten megoldást kereshet rá, a nyelv választás után amikor elindul a video akkor dob ki.
    Gépigény talán... :D
  • SLICK
    #36092
    hát ez elég fos lett.... a Junior Jack - E Samba című számon kívül egyetlen egy sincs ami jó lenne Ez elég gáz így ,ezelőtt azért 4-5 számot mindig találtam amit beállítottam menübe...
  • Breki33
    #36091
    semmi ilyet nem írtál

    ezen kívül kb öt dolgot leírtam ami okozhatja, fogadjunk egyiket se nézted meg
    te még azt se írtad le milyen oprendszer milyen gép mennyi tárhely stb.
  • puskas84
    #36090
    De azzal sem működik!
    Te pedig olvasd amit én írok
  • Breki33
    #36089
  • Breki33
    #36088
    te olvasod is amit írunk?

    írtak korábban egy másik megoldást olvass vissza
  • Breki33
    #36087


  • puskas84
    #36086
    Szar így ez a fifa 15 demó a másikkal ilyen nem kellett... :D
    Senki jó megoldás?
  • Breki33
    #36085
    Mine seems to work fine now..played 10 amtches without any probelm..Installed the c++ in the Fifa 15 demo folder and updated my nvidea graphics drivers.
  • Breki33
    #36084
    tudtam, hogy az elvakult fejeddel ezt fogod írni
  • Neoncsoves
    #36083
    PES grafikája egy szar ehhez képest :) és az is szaggatott nálam a régi gépemmel (4Gb RAM)
  • Breki33
    #36082
    Írtak korábban egy másik megoldást is, lehet ékezetes filenév is még.

    Vagy kevés memória, tárhely
  • puskas84
    #36081
    Valaki fifa 15 demo nem indul media player ujrarakva mi lehet a hiba?
  • Breki33
    #36080
    fel akarok venni egy szép jelenetet erre a frapstól is kiakad lol
  • Breki33
    #36079
    Pes-ben évek óta next gen grafika van
    Simán megy 4 giga ram-al

    Nem kell ez a piár duma :)
  • Neoncsoves
    #36078
    NextGen grafikához kell 8gb RAM. Ebből 1-1,5et megeszik a Winfos... Nextgenhez való PC-t nem olyan drága ám összeállítani...
  • puskas84
    #36077
    Megtettem újraraktam de még is rossz nem indul a fifa 15 demo
  • rvn
    #36076
    Nagyon jó ez a reklám :)
  • puskas84
    #36075
    és hogy telepitsem újra? :D
  • Breki33
    #36074
    na ez az hogy be kell zárni dolgokat meg még négy giga ramot venni hogy rendesen menjen, és akkor azt írják jól optimalizálták
  • Nagyi2pac
    #36073
    Az ilyen Origines hülyeségeknek én se vagyok híve, de meglepett amiket írtál, nálam kb. 10 perc alatt letöltötte, telepítette a játékot és egyből tudtam is vele játszani mindenféle probléma nélkül (a billentyűzet kiosztást leszámítva, de aztán az is megoldódott). A játékmenet is folyamatos, laggot nem nagyon vettem még észre, főleg olyat nem ami idegesítő lenne, csak a közeli bejátszásoknál szokott előfordulni 1-1 beakadás, de az se mindig. 8 giga ram az ajánlott rendszerkövetelmény, szóval 4 lehet kevés neki...nálam 8 van de így is kb. be kell zárnom mindent amikor elindítom a játékot, mert különben kiírja hogy megtelt a memória.
  • Breki33
    #36072
    8 gb-al el is hiszem, de azért 4-al is illene
  • contraste
    #36071
    azzal ne is legyen egy szava se a fifanak:D

    Breki: koszi, tehat ott alapbol nnics kutyulva..
  • Csacsi
    #36070
    Igen....siman fut.

    8 gb ram i5 proci meg egy 2 gb-os videokartya.
  • Breki33
    #36069
    Őszintén szólva nem néztem mert alapból jó
  • contraste
    #36068
    Gamepaddal nyomod at lehet allitani a gombokat rendesen?
  • Breki33
    #36067
    Szerencsére ezen már túl vagyok 2004 OTB óta, érdemes átállni és gamepaddal nyomni.
  • Breki33
    #36066
    Nekem állandóan, meg mi az már, hogy egy demóhoz előírják, hogy csak akkor megy.

    Szerencsére a korábbihoz volt no origin-es exe

    És neked nem is akad teljesen jól megy?
  • Csacsi
    #36065
    Nekem sosem volt gondom az originnel kopp kopp. A Demo is es a 14 is elsore indult sosem fagyott sosem volt gond. Lehet szerencses vagyom.
  • contraste
    #36064
    Es raadasul ezzel a billentyu kiosztassal minden evben szivas van. Mibol allna kijavitani konyorgom?:D
  • Breki33
    #36063
    Engem inkább technikai dolgok idegesítenek. Kezdve ezzel az erőltetett Origin-es marhasággal. Kb két három óra volt, hogy működésre tudtam bírni egyszer origin nem indult egyszer offline-ba rakott azután a máshonnan letöltött játék nem indult el, aztán nem engedte letölteni sem mígnem jött egy frissítés pár napja és akkor nagy kegyesen megengedte, hogy újra letöltsem a már gépemen lévő játékot.

    Ami aztán szintén nagy nehézségek árán indult el 4 giga szabad helyem lett vmiért indítás után a c-n azóta egyszer elindul egyszer nem, különböző hibaüzeneteket kiírva. Mikor elindult akkor meg annyira akadozott, hogy szinte játszhatatlan volt, be kellett állítani fps-t szűrőket visszavenni, ablakban futtatni, hogy valamennyire játszható legyen. De nagyon zavaró a menet közbeni kis laggolás amiről sokan írnak.

    Úgy látszik a 4 giga ram már nem elég neki, több helyen olvastam, hogy 8 kellene hát...............
    Azért fura hogy ennyire nem megy eddig nem nagyon volt gondom más játékokkal, de még küzdök, de jó lenne egy játékot úgy játszani, hogy nem két nap kipróbálni rendesen a demóját mert ez nem megy az nem megy.
  • Csacsi
    #36062
    Nem abban van ellentmondas amit irtal, hanem abban hogy a jatekosok tobbsege es a szaksajto is dicseri az uj ignite enginet es a fizikat ami produkal a jatek. Szerintem is brutal jo lett. Szinte mindennek sulya van.

    Csak egy gyors pelda. Folyamatosan szamit a labda porgese. Igy egy egy erintes mas lehet attol fuggoen hogy hogy porog elotte a labda.

    Es ezer mas dolog. Szerintem is sok a rokabor a sorozatban, de most a 14 es a 15 kozott nagy javulasok vannak.
  • Mozes
    #36061
    :) írd már le, hogy mi logikáltan és ellentmondásos benne baszod :)

    vagy csak írnod kellett valamit mindegy az hogy értelmes-e vagy sem?! mert akkor az megvolt, köszönöm :)
  • Ozzyehh
    #36060
    teljesen ellentmondásos és logikátlan amit írsz.... a fizika teljesen rendben van, mozgás animációk is nagyon jók.... nem tudom miről beszélsz :)
  • Mozes
    #36059
    Sziasztok

    Ne kipróbáltam én is a demót. Mit mondjak. Elég nagy FIFA-s és focis játékos voltam korábban évekkel ezelőtt, még a FIFA2003-al nyomtam utoljára, azóta szinte semmivel és azt kell mondjam csalódott vagyok. Ha előveszek egy bármilyen más kategóriájú 10 évvel ezelőtti játékot, akkor azokhoz képest a mostani játékok minden szinten szinté teljesen más generáció (Fizika, grafika, AI, stb..) én a FIFA-nal nem érzem azt. Persze, most már vannak normális nézők, meg szebb a grafika, de attól még élethőnek egyáltalán nem nevezhető és még annak illuziójáta sem tudja fenntartani egy kicsit sem. Teljesen életszerűtlen mozgásók, gesztusok vannak benne, az AI is olyan hibákat csinál mint 10 éve csinált, grafikailag meg semmi extra az egész.

    Nem mondom, hogy rossz, sőt, nagyon jót játszottam vele és gondolkódóba este, hogy 10 év után veszek újra egy FIFA-t, de összességében nem érzem azt a nagy előrelépést akár a 10 évvel korábbi verzióhóz képést sem, akkor mekkora lehet mondjak 2 évvel ezelőttihez képést??!?! Csak nyúzzák azt bőrt folyamatosan érdemi előrelépés nélkül....legalább is szerintem :)
  • Breki33
    #36058
    Még működik, annak idején a nyomógombokat szereltem meg mert kiszakadt, de a vezetéknek semmi baja :-)

    Esetleg ha megvan a tiéd elkérném alkatrésznek
  • Adam Jonas
    #36057
    Embertől függ, kinek mi a kényelmes. Én annak idején havernál amikor először kipróbáltam, rögtön megtetszett, mert elég hamar kézre állt nekem.
  • Gabor77
    #36056
    Rumblepad2 még működik neked? Nekem milliószor kellett foltozni a vezetéket, de kb 6 évig bírta...