294
www.glory-of-rome.fr
  • meril
    #174
    Köszi a segítséget!!! SIKERÜLT!!! Nekem naon tetszik ez a játék!!! Mondjon mindenki azt amit akar!!!
  • haxoror
    #173
    Ja és ami külön tetszett hogy (elég bénán) úgy építettem hogy a szabónak szállító izé ahol termelik a szövethez az alapanyagot szal túl messzire épült és csak két család tudott ezért ott dolgozni viszont azoknak már volt munkájuk, a termnőföld meg üresen állt :/

    Már éppen le akartam bontani hogy közelebb újraépítsem amikor észrevettem hogy a lakók spontán "átszervezték" magukat és így már elérték a földeket
  • haxoror
    #172
    A kenyér és kolbászüzem a Tavern körzetében kell hogy legyen és a Tavernnek meg le kell fednie a lakóházakat hogy elláthasson mindenkit, a szabóság nem a Tavernbe szállít szal annak külön is az összes házat le kell fednie.
    Nálam 12 casa elég volt hogy minden faszán működjön.

    Én elsőre azt szoptam be hogy két ház kilógott a szabó hatóköréből
  • Gerbill
    #171
    A lakosok igényeit elég egyszerű kielégíteni, csak amire szükségük van(kenyér, kolbász, ruha)az azokat előállító épületeket fel kell építeni, lehetőleg minél közelebb a tavernához, hogy a rabszolgák gyorsan áthordjanak mindent, onnanstól nincs más dolgod mint megvárni, hogy előűllítsák és átvigyék az árut.
  • Gyocsika
    #170
    Valammi jóóó megoldás még mindig nincen runtime errora?
  • meril
    #169
    én még csak a 4. pályán tartok!!! Ott ahol elöször kell Kocsmát építeni! És az volna a kérdésem hogy hogy kell kielégíteni a lakosok igényeit??? Lécci segítsetek!!! Elöre is köszi!
  • NeoMaN
    #168
    Sztem nagyon, mert én kb. a 15. pályán vagyok, de ott sincs még 100 szolgám sem.
  • Serpa
    #167
    erre nem tok válaszolni, mert eddig csak a faluba építettem 1et.

    de sztem, a 3 érc és a 2 márványbánya közelébe 1-1 et.
    hisz a paraszt nem megy a raktárba kajáért.
  • Mr Spock
    #166
    Marketem van. vagy minden kis településre?
  • Serpa
    #165
    építs egy market -et.
    igen, az aranyat is a rabszolgák szállítják.
  • Mr Spock
    #164
    Én arra lennék kíváncsi, hogy pl a liszt, hús meg a szövet, magyarán a nyerstermékek azok szállítódnak warehouse-okon keresztül oda ahol kell? Mert Toletumban ugye vannak ilyne kis kolóniák és már a második részében mindegyik sír, hogy hús kell neki meg kenyér. Építettem pékséget meg hentest, de nem megy a nyersanyag! Pedig a helyi warehouse hatósugarában vannak. Bár a rabszolgáim kicsit lerheltek, mert a kereskedelmehz szállítani kell a vasat és a márványt. Illetve még egy kérdés: Az kereskedelemből származó aranyat is rabszolgáknak kell elvinni a town hall-ba?
  • Serpa
    #163
    de nagyon.

    én is beleestem ebbe a hibába.
    az első prefecture építési pálya után nagyon elszaladtam, előről kezdtem a prefecture pályán.
  • Sephi
    #162
    Igy van.... naon elbaxtam? Mert aszem ez a 4-edik missio meg csak...
  • NeoMaN
    #161
    270 szolga??? LOÁL
    :)))))))))))))
  • Sephi
    #160
    Az a baj hogy mar 270 rabszolgam van es tovv mint 10 warehousom es megsincs valami rendben. Pl a fohadiszalas elott egy csomo szolga all es nem csinal semmit.
  • NeoMaN
    #159
    Kevés a rabszolgád, és túl sok a munka!!!
    Nem szabad eszetlenül építkezni és termelni, mert megszakadnak. Vegyél rabszolgákat (20arany 10rab), és ha már nem leterheltek, akkor tegyél le 1-2 warehouse-t.
  • NeoMaN
    #158
    Őőöö, az lehet.
    De a küldi az, hogy mindenkinek a szükségletét elégítsd ki, nem az hogy happyness legyen.
    Legalábbis én mindig a tavernt néztem (még a tutorial is mondja), és úgy teljesítettem a küldiket.
  • haxoror
    #157
    A tavern azt mutatja hogy milyen szükséglete van a népnek az altar meg hogy a nép mennyire boldog úgy általában.
  • Sephi
    #156
    Gyerekek. Akkora a varosom mint a guzu. De nem ertem a szolgakal a helyzetet. Szal minnel tobb warehouse kell ugye? Mindefele.

    De miert van megis az hogy csomoszor nem visznek oda egy hazhoz anyagot? Kiirja pirosan hogy ez nem kap anyagot! Azt hogy csinalom hogy kapjon? Ugyertem pl a kenyer sutode kotelezo hogy kozel legyen a farmhoz vagy nem? Mert nekem pl az is ami mellete van neha nem kap anyagot.

    Szal en gondolom a szolgak a hibasak de hogy csinajam hogy mindig vigyenek anyagot mindehova?
  • NeoMaN
    #155
    A tavern mutatja az elégedetlenkedőket....
  • Serpa
    #154
    egy tavern bőven elég.
    egy pékkel és egy hentessel tovább lehet menni erről a pontról.
  • haxoror
    #153
    Az altar-ban nézd meg hogy tényleg mindeki elégedett-e, nálam 2 mészárszék kellett mert a kolbászhiány miatt folyton sírt vki.
  • Sephi
    #152
    Gyerekek a kuldetes aszongya.

    Build a taverm.
    Satisfy the needs of all citizens.
    10 casa type houses.
    no more than 14 houses.


    Van ket tavern. Minden egyes ember meg van elegedve. Azaz remelem mert egyiknek sincs mar olyan anyazos beszolas. 14 darab casa izes hazam van nem tobb.

    ES MEGSEM CSINAL SEMMIT MAR EGY ORAJA csak megy tovabb. Micsinalok roszul?
  • Serpa
    #151
    rabszolgaszállót a Toletum 2/3nál lehet elsőként építeni, legalábbis én ott tudtam elsőként, bányatelep.

    csináltam 3 képet
  • AC2
    #150
    Nem lehet h nem megfelelő a rendszerkövetelmény? Vagy mondjuk olyan progi van a gépen, ami nem ajánlatos. Sztem nézz utána minden paraméternek!
  • TIBI
    #149
    Letöltöttem a demót(tehát szó sincs másolatról) és indításkor Runtime error üzenettel behal a program.A teljesnél még megértem, mert nem "gyári", de egy demónak illene futnia.Még a hivatalos fórumon is téma, hány embernek nem hajlandó elindulni a demó és külön fazon várja a dxdiag-fájlokat, hogy rájöjjenek végre, mi a bibi?Hát ezért kaptam fel a vizet, mert a progi nagyon érdekelne, csak hát ki se tudom próbálni.Egyébként mindent kipróbáltam már a jótanácsok közül, amit lejjebb sokan már leírtak, de egyik sem vált be...
  • Serpa
    #148
    részemről is piros pont a latin szöveg és hang.
    néha be is kapcsolom, h kultúrálodjak kicsit :)


    tehát érdemes a kolbászra alapozni a kaja ellátást (a kenyér rovására)?
    harcrendszerbe bele tudtál már nézni?
  • Sokrates
    #147
    Csao all! Egy-két kérdésre tudok válaszolni. Először is v.melyiktek kérdezte milyen monumentet lehet építeni a Golden Statue és az Arc of Triumpon kívül. Lehet még Neptun szökőkutja a Fortuna templom a Baccus templom a Vulkano templom a Colosseum a filozófusok academiája... most ennyi jut eszembe :) Egyre keményebb bónuszokat adnak! A slave sheltert a 9-11 pálya között lehet asszem (attól függőn milyen sorrendben gamelsz) bár arra jó h száálíts 10 rabszolgát egy outpostnak igy nem a town hall környékén lesznek a rabszolgák. Amugy a kolbász a közjó alapja (120 lakos aki mind happy :)) Amugy nekem külön öröm a latin text meg voice mert tok latinul naon feeling kapcsoljátok be Ti is! :D Ha van kérdés szóljatok helpelek szivesen. (ha tudok)
  • AC2
    #146
    Nekem spc tökéletesen megy a full + a demo is, sőt még apám notebookján is stabilan megy, szal nem tom miről beszélsz.
  • AC2
    #145
    Vegyél 10 rabszolgát és akkor építhetsz sheltert.
  • hoci14
    #144
    az én gépemen a felhasználómra felraktam és ott nem ment, de átléptem a bátyám felhasználójáta és ott elindult!!!!
  • Serpa
    #143
    a rabszolgáknak mikor lehet majd házat (slave shelter) építeni?
  • TIBI
    #142
    A patch kibocsájtásának időpontjáról és letölthetőségéről nincs valakinek infója?!
  • Ferrarif1team
    #141
    na nekem sincs tippem
    a játékkal kapcsolatban
    de állítólag jön egy patch ami megoldja a problémákat! hoci14 a haverom és elvittem hozzá a gamet, nála sem volt jó ,de a báttya gépén meg az enyémen ugyanaz a verzió ugyanazzal a crack-el és módszerrel teljesen jól mükködik! szal még ötletem sincs!
  • TIBI
    #140
    Rámentem a linkre, amit folyton megadsz, de még szinte teljesen üres.Ehelyett nincs inkább valami használható tipped a kérdéseinkre?
  • TIBI
    #139
    Most szedtem le a demót, az is úgy szar, mint a full.Hogy dobhatnak ki valamit a gémerek elé, ha ennyire megbízhatatlan még a termék?!Egyik gépen megy, a másikon meg nem.Illett volna előtte kipróbálni...
  • Ferrarif1team
    #138
    http://www.gloryoftheroman.atw.hu/
  • a.carkey
    #137
    Vsz a hiba a fejlesztőknél van. Nálam már a demo sem ment ...
  • TIBI
    #136
    Én is biztos vagyok benne, hogy nem átnevezésen és fájlok áthelyezésén múlik a dolog.Az eddigi Reloaded-es cuccok zöme mindig a leírtak alapján működött.Én is végigpróbáltam már mindent(friss directx, fájltörlés utáni bemásolás, átnevezés, stb.), de semmi eredmény.Ha valakinek lenne olyan tippje, amihez nem kell komplett op.rendszert frissíteni, legyen szíves jelezze!
  • hoci14
    #135
    én megcsináltam mindent amit eddig leírtak de még mindíg runtime errort ír ki:(
    remélem gyorsan kiadnak egy patchet :)