294
www.glory-of-rome.fr
  • Serpa
    #134
    diadalíven és az arany szobron túl, mit lehet majd építeni?
  • Cassell
    #133
    Persze ,hogy lehet.
  • Serpa
    #132
    ércet,márványt lehet majd bányászni?
  • Ferrarif1team
    #131
    http://www.gloryoftheroman.atw.hu/
  • Cassell
    #130
    Malac Úr!
    Te így ,hogy szünet van a VB-n ennyire kis agresszív lettél?
    Vagy csak a játék nem ment rendesen? Akkor ajánlom a Titan Questet na az aztán tényleg egy nagy bughalmaz!
  • NeoMaN
    #129
    hááát...
    Nálam nincs gond vele. :)
  • Malac Úr
    #128
    Szerintem mindenki csináljon egy uninstallt, ha pedig kiírta volna dvd-re törje azt szét, és dobja ki a veszélyes hulladék gyűjtőbe.
  • Gyocsika
    #127
    A crack et is jó helyre raktam a winyón pedig elraktam mégegyy mappába az eredeti fájlokat.és még mindig runtime error
  • Gyocsika
    #126
    Nekem valami runtime errort ír ki mit csináljak vele
    pedig feltelepítettem a direkt X is a cd ről!
  • MattH
    #125
    Akinek nem indul egyáltalán az még az FFDshow kodeket próbálja meg kikapcsolni.
    A játék tele van hibákkal, más külföldi fórumokon is panaszkodnak, hogy menet közben kilép, nem tölt, stb...
    Várnunk kell a hivatalos javításra, mert sok hibát nem lehet az otthoni ügyködéssel megoldani. ((((

  • q13579
    #124
    De ötletetek sincs? Frissítési beállitások, képernyő beállítás?
    Az a furcsa hogy nem lépett ki vagy 5 6 orán keresztül, hanem egyszer megcsinálta, és azota mindig kidob. max negyedoránként.
    Reinstall is volt, de nem oldotta meg:S
  • NeoMaN
    #123
    Néha nálam is megcsinálja...
    Sztem a hőség... :)))
  • q13579
    #122
    Egy ideig teljesen nomrálisan futott a játék, de egyszer minden ok nélkül kidobott. Semmi üzenet, semmi hangjelzés semmi, csak kilépett. Azóta elég sürün megcsinálja, ami nagyon idegesítő. Nem tudja valaki véletlen mi lehet a probléma?
  • Serpa
    #121
    aranyos kis játékra sikeredett.

    most épp Szirakuzában küzdők a "fekete halál" ellen.
  • Ferrarif1team
    #120
    www.gloryoftheroman.atw.hu
  • Malac Úr
    #119
    Még a progit kiböfögő cég sem tudja mi a baj, 19-e óta kussolnak a fórumukon...
  • Tockos
    #118
    Nekem xp-m van servis pack 2-esem és elsore beindult ,a direct x-et a game CD-jérol telepítettem ,és eddig még semmilyen problémám nem volt a játékkal.
  • Gerbill
    #117
    Nekem sp2 van fent, a demo elindult.
  • SkorpioKing
    #116
    Sziasztok! az nem lehet hogy xp sp2vel nem megy normálisan (hmmm el se indul ugye)? nem sok kedvem lenne emiatt újratelepíteni mindent.
  • haxoror
    #115
    Hát én is idegrohamot kaptam abban a küldetésben amikor minden polgár igényét ki kellett elégíteni hogy tovább lehessen menni de az egyik nő napokon át sírt hogy nincs elég kolbász, közben pont a Tavernben dolgozott :DDD

    Most pihentetem a gémet de később azért még ránézek, érdekel a katonai része.
  • Malac Úr
    #114
    Na nekem ennyi volt, még egy ilyen hisztis ribanc játékot nem láttam, és hogy ehhez még lineális kampány van benne (ha jól értem), na kösszépen, helyezzék fel magasabb régióba az illetékesek belsőségeik irányába.
  • kisbel32
    #113
    Egész jó lenne a játék ha nem lázadnának egyfolytában a lakosok...és utálom hogy előre le vannak rakva épületek van olyan pálya elég sok épület van amire átnézem, hogy mi hol van már rég épitetem volna magamnak...
  • AnuluWork #112
    Na engem közvetlenül indítás után visszadob desktopra. Fog sincs miért. Gondolom az animokat játszaná le.
  • ewuk
    #111
    időközbe rájöttem, de azért köszi
  • [HUN]PAStheLoD
    #110
    rómából kereskedj fáért ..
  • ewuk
    #109
    a pompei-es pályán honnan vadászok iron ore-t?
  • Hmuda
    #108
    A következő a probléma: a játék alaphelyzetben tökéletesen fut, de amint megpróbálok egy állást betölteni, mindenféle hibaüzenet nélkül kivág az asztalra. Driverek/DirectX/pékf*sza mindegyike a legújabb (igen, a DX is!).
  • Kope
    #107
    Mi a különbség a Taverna és a Marketplace között?
  • Veelee
    #106
    Nekem se indult Runtme hibát adott, de az erdeti exe és data fájlt csak átneveztem _eredeti név toldással és utánna másoltam be a crack mappából a két fájl. Az eredeti átnevezettek törlése után simán megy a game. Thanx az ötletéert!
  • MattH
    #105
    Hi!

    A progi Windows XP 64-bit alatt nem biztos, hogy fut!
    Igen, ATI kártyám van.
    A DirectX Diagnostic Toolban a hangkártya gyorsítását lehet hogy ki kell teljsen kapcsolni. Futtatás/dxdiag parancs.
    A monitor és a színmélység felbontását lehet hogy vissza kell venni 1024*768/16 bit/60-70Mhz-re.
    Háttérben semmilyen progi ne fusson!!!
    Ha vmilyen DLL file hiányzik, akkor azt le lehet szedni a netről külön is.
    Legfrissebb WHQL minősítésű video driver legyen fent!
  • [HUN]PAStheLoD
    #104
    ezen nem tudom mi nem világos.

    egyrészt total commandert használok, szal nem gond az átnevezgetés.. kiterjesztésestül meg mindenestül.

    másrészt az eredeti file-t neveztem át, nem a crack könyvtárban lévőt , loál.

    na, akkor adok neki még 1 esélyt .. hátha a több warehouse megoldja a gondot :D
  • katarzis
    #103
    Hello mindent megcsináltam minden modszerrel itthon feltettem ujra a dx-et nem is egyszer a cd-röl,de egy másik srácnál akinek a gépe kicsit rosszab és ati kártáyval rendelkezik de nála elsö blikkre megy....
  • MattH
    #102
    Hi!

    DirectX!
    Én a demonál nem raktam fel az abban lévő DirectX-et, mert elfelejtettem.
    A demóhoz az áprilisi frissitésű DirectX kellett.
    Ezt az áprilisi DirectX verziót a microsoft honlapjáról is le lehet szedni fullban (54MB).
    Letöltöttem, felraktam és így ment nálam a demo.

    LINK

    A teljes játék a telepítés végén megkérdezi, hogy felrakja-e a saját DirectX-ét.
    Én ezt is felraktam. (A játék demo verzióját elötte uninstalláltam.)

  • Ceb
    #101
    Rájöttem idiótaság:
    szóva gondoltam logikával ha csak jobb fajta katonákat akark csinálni akkor elég a kovács a vasfegyvereknek de nem kell mindkét fegyverkészítő.
  • haxoror
    #100
    Nézegettem az épületeket Gipsy Caravan?????????

    Nem rossz, ahhoz képest hogy csak a középkorban kerültek Európába hála a törököknek...
  • haxoror
    #99
    Egyik trade routon fáért veszel ércet, a másikon meg az így szerzett ércet bizniszeled gabonára.
  • Ceb
    #98
    Hali, nektek csinált olyat a játék hogy letettél 1 laktanyát és hiába volt benne ruha is meg fegyver is nem termelődtek a katonák sőt szép lassan elfogytak!!??
    ÉN most itt állok ez előtt a talány előtt értetlenül...
    A Bányavárs, T betűs elfeljtettem a nevét :) 3. küldetése

  • Realtibi
    #97
    azt a pályát amikor pompeiiben vagyok
    azt hogy kell megcsinálni???
    a trade routokat nemtom felállitani

    pls help
  • NeoMaN
    #96
    Lassan, egyesével építsd az épületeket, ha sokat raksz le egyszerre megszakadnak a rabszolgák és megáll az utánpótlás. A fát automatice odaviszik ahova kell...
    Warehouse is segíthet...
  • robos
    #95
    Hi!

    Én is pont itt tartok ahol 60 rabszolga kell + shelter, de olyan távol vannak 1mástól a város részek, h nem épít fel semmit se. No timber!! Hogy kell odavitetni a főváros részből a bányákhoz?? Mindent felgyújtanak ezek a mocskos.... :(((
    Hiába akarok prefektust építeni, no timber! H.e.l.p !! A fő városba van timber, de favágót se lehet letenni sehova se, csak a fő városrészhez.... Megoldás?